اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

محافظ صفحه نمایش مک بوک پرو

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

منم خریدم و خودم نصب کردم ؛ جالب بود که کلی حباب ریز رفت زیرش و نتونستم درش بیارم ؛ فروشگاه گفت بعد از ۳ روز حباب ها محو میشه و همینطور هم شد !
    الان کاملا ضد لک و خش شده و خیلی خوشحال و راضیم .

نظر

اصلا مگه صفحه نمایش مک محاقظ لازم داره من که محاقظ نزدم تا حالا هم مشکلی نداشتم
      گوشی نیست که لمسی باشه تا تو جیب باشه خط بیوفته
      البته نظر شخصی بود ( به دل نگیرید )

نظر

من روی رتینا وغیر رتینا زدم بدون حباب و مشکل خاص دیگه
        توی کیفیت صفحه نمایش هیچ تاثیری نداره
        چیز بدی نیست
        وقتی صفحه گردوخاک میگیره بدون ترس خش افتادن تمیزش میکنم

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط nima_chapter85 نمایش پست ها
          اصلا مگه صفحه نمایش مک محاقظ لازم داره من که محاقظ نزدم تا حالا هم مشکلی نداشتم
          گوشی نیست که لمسی باشه تا تو جیب باشه خط بیوفته
          البته نظر شخصی بود ( به دل نگیرید )
          آفا نیما صفحه نمایش مک های رتینا شیشه ی محافظ روی lcd رو ندارن و من توی فروم های خارجی خیلی از اثر خراش روی اونها خوندم... فک نمیکنم با این قیمتای نجومی تو ایران کسی بخواد بلایی سر مکش بیاد خدای نکرده!!!

نظر

سلام امیر جان
            ببین عزیز آخه صفحه نمایش لپتاپ مثل موبایل نیست که مدام بره تو جیب تنها زمانی که می خوایین پاکن کنید ارتباط با صفحه ایجاد میشه
            منم صفحه رتینا دارم یه دستمال جادویی گرفتم هر دو یا سه روز یکبار میکشم تمیز تمیز میشه دستمال خوبی هر چی محکم بکشی هیجی نمیشه
            بنابراین نیازی به محافط نیست یه دستمال خوب بگیر حله به نظر من

کلا زندگی ما ( انسان های امروزی ) همه چیمون تو کاور و پلاستیک هست گوشی می خریم سریع اینور و او ورشو محافظ میزینم بعد میزاریم تویه قاب پلاستیک لپتاپ همچنین - مبل می خریم کاور میندازیم ماشین می خریم رو صندلی روگش میندازیم یه نگاهی به اطرافت بنداز ببین چی هست که محافظ و روکش و چیز دیگه نداشته باشه همواره در تلاش هستیم تا کالای خودمون رو برای مصرف کننده بعدی سالم نگه داریم و خودمون و از لذت داشتن کالایی که داریم محروم کنیم تا نفر بعدی لذتش رو ببره در حالی که با ارزش دادن به کالای خود می توانیم هم از کالا استفاده مناسب هم ببریم و لذتش رو ببریم ( در مورد محصولات اپل کالاهایی با بدنه فلزی )

یه موردی هم بگم شما مک بوک رتینا( یا غیر اون ) دارید باید به یه دیده کالای خاص بهش نگاه کنید شما فقط لپتاپ ندارید شما مک دارید شما صاحب مک هستید (حداقل از دید اپل قابل احترام هستید یکمی با سلیقه باشید هیچ محافظی نمی خواد من که یکساله محافظ ندارم هیچی نه محافط صفحه نه کیبرد نه بدنه حتی یه دونه خال هم نیوفتاده چه رسد به خط
            البته این رو بگم می خیلی مواظبش هستم ( چون واسه خریدنش خیلی زحمت کشیدم که خودش داستانی داره ) وقتی می برمش جایی اول از مکانی که قرار مک رو بزارم مطمن میشم بعد به خودم میرسم :d

نظر

کسی خودش رو محروم نمیکنه دوست عزیز ، شما اگر روی صفحه اصلی بعد از یکسال خش انداختی ( براثر تمیز کردن یا خطرات احتمالی ) خیلی زده میشی اما اگر خش روی برچسب افتاد با حیال راحت میکنی و جدید میچسبونی ، نه افت کیفیت داره و نه مشکل خاص ، رتینا رو 100% ضد لک میکنه ، تمیز کردنش راحت میشه و خیال انسان از هرلحاظ راحت میباشد .

نظر

صبر کنید ..
              X