اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

کدومو بخرم icabmobile یا Puffin browser ؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• کدومو بخرم icabmobile یا Puffin browser ؟

من میخوام یه مرورگر بخرم . خودم نظرم بین این دوتاست . اگه مرورگر بهتر دیگه هم هست معرفی کنید کدوم یکی از این مرورگرا امکاناتش بهتره و بیشتره؟ فلش ساپورت میکنه؟ یـوتیوب راحت میشه هم دانلود کرد هم دید؟ دانلود منیجر داره ؟ لطفا یه راهنمایی جامع کنید که بتونم بهترنی مرورگر حال حاضر رو بخرم

فلش رو بیخیال شو...
    گوگل کروم و دلفین که مجانی هستند رو نصب کن . عالی هستند.

نظر

گوگل كروم و پافين

نظر

پافین عالیه ، از فی... نگ هم خبری نیست باهاش

Sent from my iPad using Tapatalk HD

نظر

puffin يجوريه من كه خوشم نيومد ازش كولي طول ميده تا يه كليك و انجام بده مثلا ميخواي يه مطلبو تايپ بكني كلي وقتتو ميگيره

نظر

درسته ، پافین اونجور که من فهمیدم ما از اینجا یک کامپیوتر یا هرچی که هست و من نمیدونم رو کنترل میکنیم و تقاویرش رو میبینیم ، واسه همین سرعت لودش خیلی پایین ولی جون نت ما کم سرعت واسمون کنده ، مثلا ویدیوی یوتیوب تو ۱۰ ثانیه کامل لود میکنه ولی ویدیو گیر داره تو پخشش
            یه مشکلش همین کندی و دوم اینکه با حرف <ی> مشکل داره

ویرایش توسط parham7 : https://i-phone.ir/forums/member/14861-parham7 در ساعت 10-07-2012, 03:40 PM

نظر

به نظر من سافاري از همه چي بهتره بازم اگه مورورگر خوب پيدا كردي بگو منم پايم 😉

نظر

بهترین مرورگر سافاری هستش بخصوص حالا که راحت میشه باهاش فایلها رو هم دانلود کرد عالیه

نظر

اگه فلش هم براتون مهمه Skyfire بهترین گزینه است اگه هم مهم نیست همون سافاری و کروم بهترین مرورگرها هستن

نظر

نسخه رايگان puffin را نصب كنيد به نظرم كارتون را راه مي اندازه...
                    اگر هم جيلبريك هستيد كه اصلا نيازي به خريد نيست!!!

نظر

من بهتون icabmobile رو پیشنهاد میکنم . خیلی عالیه و امکانات زیادی داره .

نظر

هي پولي كه بديم به icab
                        امكاناتش زياده اما به درد نميخوره
                        مرور گر گوگل از همه بهتره

نظر

به نظر من puffin چون هم آنتي داره هم سرعتش تو باز كردن صفحات بالاست.

نظر

ممنون از همه دوستان
                            من جیلبریک نکردم کروم و دلفین هم عالیه ولی من تصمیم دارم یکی از بهترین مرورگرهای پولی رو بخرم مخصوصا فلش برام مهمه
                            یکی از دوستان گفت skyfire . میخوام ببینم کسی این مرورگر رو امتحان کرده؟سرعتش چطوره؟

نظر

نوشته اصلی توسط ..:alireza:.. نمایش پست ها
                              من بهتون icabmobile رو پیشنهاد میکنم . خیلی عالیه و امکانات زیادی داره .
                              فلش هم داره؟ یوتیوب دانلودش باهاش مشکلی نداره؟

نظر

صبر کنید ..
                              X