اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

فروش مک بوک پرو mb991

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• فروش مک بوک پرو mb991

کامپیوتر شخصی مک بوک پرو مدل MB991
    مشخصات به شرح زیر:

APPLE MacBook Pro Alu 13.3" (MB991
    Intel Core 2 Duo (2x 2.53GHz)
    4096MB, other keyboard layouts
    13.3", WXGA 1280x800
    GlareType (LED) • nVidia GeForce 9400M 256MB • 250GB, DVD±RW DL • mini DisplayPort, Gigabit-LAN, 802.11 a/b/g/n, Bluetooth 2.1 • WebCam, aluminium case/illuminated keyboard, OSX 10.5 "Leopard

کامپیوتر همون طور که در تصاویر دیده میشه کاملا تمیزه و هیچ مشکلی هم نداره.
    من قبلا تجهیزات قبلیم رو در همین سایت از جمله مک مینی و مک بوک ایر و ... فروختم و چند سالی هم هست که عضو انجمن هستم. اما استثنا این کامپیوتر برای همکارم هست که از من خواسته براش بفروشمش.
    قیمت پایه: ١٤٧٠ هزار تومان.
    قیمت پایه با توجه به اینکه کامپیوتر معادلی در بازار نیست که باهاش بشه مقایسش کرد کمی سخت هست اما این قیمت برای حد اقل های یک کامپیوتر اپل منصفانه هست.
    ویرایش توسط bing : https://i-phone.ir/forums/member/8056-bing در ساعت 13-07-2012, 12:37 AM دلیل: كاهش قيمت

دوست عزيز اين مك بوك سري قديمي هست ، سري جديد اين رو هفته پيش يه دوستي تو انجمن ١٢٠٠ فروخت ، كه با توجه به قيمت آك -٣٠٪ منطقي هم بود ، با اين توجه اگر قيمت رو مناسب تر ميكنيد قيمت آخر رو براي من اس ام اس كنيد ٠٩٣٥٤٨٩١٠٨٥

نظر

سلام قربان.امکانش هست بیایم دستگاه رو ببینیم و حضوری صحبت کنیم؟اگه ممکنه. با من تماس بگیرید.یا اس ام اس بدین.ممنون 09355104257

نظر

دوست عزيز اين لينكو ببين :
        http://www.narbella.com/MacBook/Apple-MacBook-Pro-MD313

مك بوك ١٣ اينچ هست با اين تفاوت كه مدل جديده و آك بنده و از هنه مهم تر سي پيوش core i5 هست قيمت رو ملاحظه كنيد ٢١٥٠ كه اگر ٣٠٪ ازش كم كنيم ميشه ١٥٠٠ اونوقت شما مك بوكتون رو كه ماله چند سال پيشه و سي پيوش core 2 due هست رو هم ميگيد ١٥٠٠ ؟!

نظر

نوشته اصلی توسط behnam-kashani نمایش پست ها
          دوست عزيز اين لينكو ببين :
          قیمت Mac Book , خرید Mac Book , فروش Mac Book | اپل مک بوک پرو مدل ام دی 313 | MacBook

مك بوك ١٣ اينچ هست با اين تفاوت كه مدل جديده و آك بنده و از هنه مهم تر سي پيوش core i5 هست قيمت رو ملاحظه كنيد ٢١٥٠ كه اگر ٣٠٪ ازش كم كنيم ميشه ١٥٠٠ اونوقت شما مك بوكتون رو كه ماله چند سال پيشه و سي پيوش core 2 due هست رو هم ميگيد ١٥٠٠ ؟!
          ١- براي قيمت گرفتن ميتونيد به تاپيك اخرين قيمت محصولات اپل مراجعه كنيد و يا اينكه به بازار پايتخت كه اينجا بقل گوش محل كار بنده هست مراجعه كنيد تا متوجه بشيد كه اين پارت نامبري كه شما فرموديد قيمتش بالاي ٢٣٠٠ هست.
          ٢- مقايسه اين دو كامپيوتر مع الفارغ هست و اصلا ربطي به هم ندارن
          ٣- اين كامپيوتر پارت نامبر lla هستش و كامپيوتر هاي بازار عموما غير
          ٤- شما در مورد فروش كامپيوترتون چند هفته پيش كامپيوتري كه قيمتش ٣١٠٠ بود رو كمتر از ٢٤٠٠ نميداديد اين قانون ٣٠٪ رو چطور حساب كرديد.

نظر

دوست عزيز قيمت اخر و شمارتو برام بخ كن

Sent from my SK17i using Tapatalk 2

نظر

دوست عزيز اون لينكي كه خدمتتون دادم lla بهتون ميده و بعد هم با همون قيمت ٢ ساعته ميفرسته و پايتخت هم به گرون فروش بودن معروفه البته طبقه ٤ امش اگر بريد يك وارد كننده هستن قيمتش مناسبه ، بعدم وقتي آك بنده مك بوك شما ٣ يا ٤ سال پيش به اينور ديگه توليد نشده با چي بايد مقايس كرد ؟
              با آك بند كه مقايسه نكنيم با مك بوكي كه با سي پي يو مشابه هفته پيش فروخته شدم مقايسه نكنيم به قانون ٣٠٪ هم كاري نداشته باشيم ، پس راه حل چيه ؟

نظر

نوشته اصلی توسط behnam-kashani نمایش پست ها
                دوست عزيز اون لينكي كه خدمتتون دادم lla بهتون ميده و بعد هم با همون قيمت ٢ ساعته ميفرسته و پايتخت هم به گرون فروش بودن معروفه البته طبقه ٤ امش اگر بريد يك وارد كننده هستن قيمتش مناسبه ، بعدم وقتي آك بنده مك بوك شما ٣ يا ٤ سال پيش به اينور ديگه توليد نشده با چي بايد مقايس كرد ؟
                با آك بند كه مقايسه نكنيم با مك بوكي كه با سي پي يو مشابه هفته پيش فروخته شدم مقايسه نكنيم به قانون ٣٠٪ هم كاري نداشته باشيم ، پس راه حل چيه ؟
                لطفا قوانين انجمن رو مطالعه بفرماييد.
                http://www.i-phone.ir/forums/thread10479.html
                -هر گونه اظهار نظر در مورد كيفيت و قيمت كالاي پيشنهادي براي فروش در تاپيك ممنوع است و مذاكرات در اين خصوص فقط از طريق پيام خصوصي يا وسيله ارتباطي پيشنهادي فروشنده ميباشد. عدم رعايت اين مورد موجب "توقيف شدن" كاربر متخلف به مدت ۷ روز بدون هيچ تذكر قبلی خواهد بود.

نظر

بله دوست عزيز ولي شما متاسفانه تلفن خودتون رو جواب نميديد و تنها راه ارتباطيتون همين صفحه انجمن هستش اگر نه بنده كامل در جريان قوانين انجمن و چيز هاي ديگه هستم بعدم من تو سر مال نزدم و خودم خزيدار هم هستم ولي به صورت منطقي و درست .

نظر

1 میلیون خریدارم

نظر

دوستان قیمت آخر 1350 هست.

نظر

پ خ دادم

نظر

1010 خريدارم

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

ضمن تشکر از مدیران محترم سایت به اطلاع می رساند پس از مداکرات طولانی :d کامپیوتر به آقای بهنام کاشانی فروش فروخته شد.
                            ویرایش توسط bing : https://i-phone.ir/forums/member/8056-bing در ساعت 25-07-2012, 12:40 PM

نظر

صبر کنید ..
                            X