اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

خرید لوازم جانبی iphone از خارج

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• خرید لوازم جانبی iphone از خارج

سلام دوستان، من پس از کلی گشتن سایتی رو پیدا کردم که لوازم جانبی iphone رو به ایران هم می فروشه (با دلار ) و قیمت هاشم مناسبه و لوازمش هم تو ایران کم گیر میاد SPIGEN SGP | iPhone Cases | The new iPad Cases | iPad 2 Cases | Samsung Galaxy 3 Cases | Screen Protectors
    شما می تونید از بانک های مختلف کارت اعتباری دلاری (visa card ) بگیرید یا با paypal یا ...
    ویرایش توسط i(-'-)er : https://i-phone.ir/forums/member/95294-i-er در ساعت 23-08-2012, 12:14 PM

یه سوال:
    تو گمرک مشکل دار نمیشه؟

نظر

فكر نكنم مشكلي داشته باشه
      البته براي تعداد كم
      چون با پست مياد !!!

قيمت هاش خيلي مناسبه!!!
      ویرایش توسط Hamed_zarei : https://i-phone.ir/forums/member/57142-hamed_zarei در ساعت 09-07-2012, 02:25 PM

نظر

اگه کسی میتونه اینو برام بیراه پ.خ بده :
        iPhone 4 / 4S Leather Wallet Case Valentinus Series - iPhone 4 [AT&T GSM] - Apple iPhone - Cell Phones
        ممنون .

نظر

نه دوست عزیز هیچ مشکلی نیست من خودم الان ۱ ساعته از دوبی اومدم و کلی هم اکسسوری و .... اوردم گمرکم نمی خاد

نظر

نوشته اصلی توسط ramzi
            salam dostan wifi iphone 4s man baazi mavaghe miad v miravad chekar konam. Moteshakeram
            سلام
            ١ فارسي تايپ كنيد
            ٢سوالتون مربوط به اين بخش نميشه…

نظر

شاید این یه راه حل خوبی باشه

IranDeliver Forums | فروم ایران دلیور

نظر

نوشته اصلی توسط i(-'-)er نمایش پست ها
                سلام دوستان، من پس از کلی گشتن سایتی رو پیدا کردم که لوازم جانبی iphone رو به ایران هم می فروشه (با دلار ) و قیمت هاشم مناسبه و لوازمش هم تو ایران کم گیر میاد spigen sgp | iphone cases | the new ipad cases | ipad 2 cases | samsung galaxy 3 cases | screen protectors
                شما می تونید از بانک های مختلف (فقط بعضی از بانک ها مثل پارسیان ) کارت اعتباری دلاری (visa card ) بگیرید:d:d:d
                فک کنم از شرایط همین ویزا کارت بانک پارسیان خبر ندارید که باید تو اون حساب بانکی 50 میلیون تومن پول باشه...

نظر

نوشته اصلی توسط ipooria نمایش پست ها
                  فک کنم از شرایط همین ویزا کارت بانک پارسیان خبر ندارید که باید تو اون حساب بانکی 50 میلیون تومن پول باشه...
                  من پارسال يه دونه ويزا كارت از طريق بانك پارسيان گرفتم ، عملا به هيچ دردى نميخوره و از حدود ٧،٨ ماه پيش ٥٠ ميليون ناقابل ساپورت مي خواد ،
                  اگه لوازمى كه مي خواييد تو ايران پيدا نميشه ، از سايتهايى كه ويزا كارتهاى مجازى صادر ميكنن ميتونيد تهيه كنيد كه تو بازار بلبشوى فعلى با كارمزد زير ٢٣٠٠ نميتونيد پيدا كنيد ،
                  من چند بارى استفاده كردم كه هر دلار بين ٢٣٠٠ تا ٢٥٠٠ درومده واسم ،
                  اگه خواستيد سايتشو پ خ كنم ،

Sent from NewiPad (Tapatalk)

نظر

خب بحث دريافتش چطوري؟
                    فقط فروش كه مهم نيست...
                    يعني آدرس بديم مياره دم خونه؟! :d

نظر

نوشته اصلی توسط ipooria نمایش پست ها
                      50 ملیون کجا بود شما شرایطشو تو این لینک بخون بعد... كارت ارزي پارسيان

نظر

نوشته اصلی توسط i(-'-)er نمایش پست ها
                        50 ملیون کجا بود شما شرایطشو تو این لینک بخون بعد... كارت ارزي پارسيان
                        ازين لينكها زياده دوست گرامى ،
                        قبلا گفتم خدمتتون كه اين داستان در پاچه بنده و گروهى از كارمنداى بانك پارسيان (ازجمله يكى از دوستانم) هم رفته ،
                        فكر ميكنم مطالب اين لينك حداقل ١ ساله كه آپديت نشده و مربوط به مرحوم دلارِ١٢٠٠ تومنيه،

Sent from NewiPad (Tapatalk)
                        ویرایش توسط kavehm : https://i-phone.ir/forums/member/78255-kavehm در ساعت 15-07-2012, 02:18 PM

نظر

دوستان بنده تعداد زیادی لوازم جانبی تاپ از بهترینهای ROCK و NILLKIN وارد کرده بودم که در چند روز اول فروش رفت همش
                          در زیر میتوانید نمونه اجناس و تاپیک فروش بنده رو مشاهده نماید:
                          فروش کیس و کیف خاص برای S3 و oneX

نمونه ای از کیف های آیفون که موجود بود :
                          Discount Rock Eternal Vertical Leather Case for Apple Iphone4 4S [rock259 Case Skin Iphone4 4S]- US$26.99 - OBOstore.com

Discount Rock Big City Flip Leather Case for Apple Iphone4 4S [rock143 Case Skin Iphone4 4S]- US$16.99 - OBOstore.com

Discount Nillkin Exquisite Ultra Slim Hard Shield Faceplate for Apple Iphone 4 4S [nn548 Case Skin]- US$15.99 - OBOstore.com

Discount Nillkin Dynamic Color Ultra Slim Hard Shield Faceplate For Apple Iphone 4 4s [nn586 Shield Skin Case ]- US$14.99 - OBOstore.com

Discount Nillkin Shockproof TPU Case Skin for Iphone 4/4s [GPB00207 faceplate]- US$12.49 - OBOstore.com

سایت های راک و نیلکین:

www.rockphone.cn
                          www.nillkin.com

کلیه سفارشات از این 2 سایت پذیرفته میشود(هزینه موقع تحویل گرفته میشود نه سفارش!)

برای دریافت قیمتهای فوق العاده pm بزنید!
                          ویرایش توسط saghiemeikade : https://i-phone.ir/forums/member/26440-saghiemeikade در ساعت 15-07-2012, 04:37 PM

نظر

نوشته اصلی توسط asmanabiali نمایش پست ها
                            اگه کسی میتونه اینو برام بیراه پ.خ بده :
                            iPhone 4 / 4S Leather Wallet Case Valentinus Series - iPhone 4 [AT&T GSM] - Apple iPhone - Cell Phones
                            ممنون .

با سلام منم شدیدا خاطر خواه این مدل شدم. کسی هست که بتونه این رو واسم بیاره؟

نظر

دوستان به نظر من به این سایتهای خارجی اعتمادنکنید. تو همین سایت بوده که توایران هم بوده و کلاه یکی از دوستامونو برداشته ... چی برسه به اون که تو ایران نیست.
                              زندگی آغاز یک راه است بسوی افتخار و سربلندی و یا انحراف و سرافکندگی

نظر

صبر کنید ..
                              X