اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

رفع مشکل Replace در add کردن app

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• رفع مشکل Replace در add کردن app

بعضی وقتها که میخام کلی app رو تو itunes اد کنم هی ازم سوآل میکنه که این app موجوده میخای جایگزین کنی یا نه؟؟؟
    نمونش این عکس
    میخام این پیغام رو نده راهی هست؟؟؟؟؟

خوب ممكنه توو اون پوشه كه همه رو توو آيتونز drag & drop ميكنيد دو تا ورژن از برنامه هست. اولي رو ميريزه واسه دومي اين سوال رو ميپرسه .

نظر

میدونم میخام مثلا yes to all بشه
      یعنی اصلا نپرسه

نظر

فكر كنم مجبوري همينجوري بزني ! منم دقيقاً همين كارو مي كنم!!!

Sent from my iPhone4 5.1.1 jailbreak GPRS

نظر

خوب چرا ورژن هاي مختلفش رو از داخل برنامه هاتون حذف نميكيند؟ هم به اين مشكل بر نميخوريد و هم توو هاردتون حجم اضافه و بيخود اشغال نيست !

نظر

نوشته اصلی توسط amir427 نمایش پست ها
            خوب چرا ورژن هاي مختلفش رو از داخل برنامه هاتون حذف نميكيند؟ هم به اين مشكل بر نميخوريد و هم توو هاردتون حجم اضافه و بيخود اشغال نيست !
            من گاهاً پيش ميياد از نسخه قبلى استفاده كنم
            يه چيز جالب تو درايو D ١٦٠ مگ جا دارم

iPhone4 5.1.1 jailbreak GPRS MCI

نظر

ببيند! دليل اصلي اينكه اين سوال را مي پرسه اينه كه آيتونز واقعا هوشمند عمل مي كنه...
              دليل اين كه نميزنه Yes To All اينه كه:
              اگر دقت كرده باشيد به يك برنامه؛ به طور مثال Nimbuzz
              ما يه ورژن به طور مثال: Nimbuzz 01 داريم كه قبلا در ليست App هاي شما در آيتونز وجود داشته. حالا به طور مثال شما ipa برنامه Nimbuzz 02 رو گرفتيد و مي خواهيد به آيتونز انتقال دهيد.
              مطمئنا گزينه انتخابي پيش فرض روي Replace قرار خواهد گرفت. يعني آيتونز تشخيص ميده كه اين ورژني كه داريد اضافه مي كنيد جديدتر هست...
              ولي اگر بر عكس اين كار را بكنيد روي گزينه پيش فرض روي Don't Replace قرار خواهد گرفت.
              براي راحتي كار اگر مي خواهيد هميشه به روزترين برنامه ها را در ليست آيتونز خود داشته باشيد به آيتونز اعتماد كنيد و دستتون روي Enter باشه و همه را تاييد كنيد...
              اميدوارم تونسته باشم منظورم را برسونم...

نظر

صبر کنید ..
              X