اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

فروش iPod Touch 32GB 4G تمیز + وسایل

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• فروش iPod Touch 32GB 4G تمیز + وسایل

iPod 32 GB 4G خریده شده از فروش ipod touch 4G 32GB در حد آک-کم کارکرد-9 ماه گارانتی شاب سان

ویژگی های نرم افزاری: iOS 5.1.1 Untethered و آخرین برنامه و گیم ها (همه آپدییت شده) و آخرین بازی های HD گیم لافت (عکس) و iAP Cracker و Sbsetting و ... + 32 گیگ برنامه های آپدیت شده (می تونید بهترین هاشون رو تو عکس زیر ببینید)

ویژگی های ظاهری : بدون هیچ خش در جلو (ضد خش رو دراوردم) درست بعد از خرید ضد خش ZAGG Full Protection
    رو به جلو و پشت زدم که از جلوش درآوردم و پشتش رو نگه داشتم!(توضیحات بشتر رو لوازم)

لوازم : هدفون و سیم USB و جعبه سالم + گارانتی تا 91 / 9 /10 (شاب سان) + کیف SOFT Jacket CAPDASE و ZAGG invisible SHIELD FULL Body به قیمت 15 پوند که میشه چیزی حدود 32 تومنینا از لندن آوردن که اینجا اون موقع گرون تر بود!!!

قیمت : اگه به اون لینک برید میبینید که من اینو اون زمان 405 تومن گرفته بودم و قیمت نوش از اون زمان تا بحال کم که نشده هیچ زیادم شده و به علت اینکه ضد خش ZAGG هم خریدم به قیمت 15 پوند و چون جلوش رو هم در آوردم کلاً قیمت پایه رو 425 + هزینه پست به عهده ی خود فروشنده رو میزارم!!!

(اگه بخوایید iPod رو خالی و جیلبریک شده + کل برنامه ها تو چند تا DVD تا هر کدومو که خواستید نصب کنید یا همینطور که هست بفرستم (برنامه ها نصب شده))

حالا مهمترین بخش یعنی عکس ها:

داداش قیمت آخرتو برام پخ کن ممنون

نظر

دلتو زد؟ می خوای بفرست واسم پولتو پس بدم!

نظر

می دی پس بدم :دی

دلمو نزد می خوام موبایل بخرم پول کم دارم اگه پول لازم نداشتم اینو هیچ وقت نمیفروختم!

نظر

پیغام

واسه هر دو دوست پ.خ کردم چک کنید Sammetev اگه واقعاً می خوای ماله تو !

نظر

آره کارن خان می خوام!
            پخ رو چک کن

نظر

پیشنهاد من 375 هست.فوری

نظر

هرکس قیمت مورد نظرشو اینجا بنویسه معقولانه باشه!

نظر

سلام
                  دوست عزیز نقد 350 خریدارم
                  فقط اگه فروشنده اید سریعا پ خ کنید

نظر

بازم به کرم من که 375 گفتم!

نظر

ُتو یه فروم دیگه فروخته شد به قیمت 405 تاپیک بسته شود!

نظر

صبر کنید ..
                      X