اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

samanak اولین نرم افزار بانکی ایرانی در اپ استور.

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• samanak اولین نرم افزار بانکی ایرانی در اپ استور.

بانک سامان به عنوان اولین بانک ایرانی نرم افزار خودشو برای سیستم عامل قدرتمند iOS در اپ استور قرار داد.

لینک دانلود بصورت رایگان از آیتیونز
    Samanak for iPhone 3GS, iPhone 4, iPhone 4S, iPod touch (3rd generation), iPod touch (4th generation) and iPad on the iTunes App Store
    ویرایش توسط roozbeh7000 : https://i-phone.ir/forums/member/226-roozbeh7000 در ساعت 07-07-2012, 09:52 AM
    نمایندگی انحصاری شرکت نقش در سه استان خراسان 
    مدیر فروش وبسایت BlackApple.Me
    --------------------------------------------------------
    فقط آن وقت است که پای کارمان را امضا می کنیم.
    طراحی شده توسط اپل در کالیفرنیا

ناشرش adp ه

نظر

نوشته اصلی توسط vala-pardazesh
      چی هست اینی که میگی؟
      دقیقا سوال منم همینه :d منتها نه چی ، کی هست این یارو
      اصلا شاید کنار عملیات بانکی اطلاعات کارت رو برداره
      کسی چه میدونه !
      باید از بانک سامان پرسید
      ویرایش توسط Reza Shah : https://i-phone.ir/forums/member/57658-reza-shah در ساعت 06-07-2012, 10:03 PM

نظر

Sent from my iPad using Tapatalk HD

نظر

خوب دیگه میتونید از این برنامه از امروز استفاده کنید
          بانک سامان هم اس ام اس داد که برای دریافت مشخصات استفاده از این برنامه به شعب مراجعه کنید .
          معرفی شده در سایت بانک :
          https://w3.sb24.com/mb/samanMobileBanking.xhtml
          دفترچه راهنمای استفاده از نسخه آیفون :

نظر

امروز وقت نکردم رمزمو بگیرم حالا اونایی که رمزگرفتن ببینن اگه اینترنت نباشه باز هم کار میکنه چون جایی نوشته بودمه در غیاب اینترنت در صورت فعال بودن سیم کارت بازهم کارمیکنه

نظر

این برنامه فقط بر روی 3gs - 4 - 4s نصب میشه با حداقل ورژن سیستم عامل 4.3.3
              محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون

نظر

نوشته اصلی توسط mehransmart نمایش پست ها
                امروز وقت نکردم رمزمو بگیرم حالا اونایی که رمزگرفتن ببینن اگه اینترنت نباشه باز هم کار میکنه چون جایی نوشته بودمه در غیاب اینترنت در صورت فعال بودن سیم کارت بازهم کارمیکنه
                اگر با نت كار نكنه يعني بايد پيامكي كاركنه دستورات رو مسيج كنه سرور پاسخ بگيره دور از ذهن نيست

نظر

من امروز رفتم بانک که رمز بگیرم، گفتن هنوز ابلاغیه نیومده، ممکنه فردا بیاد.

نظر

کار نکرد

مال من که کار نکرد می نویسه "تراکنش درخواستی رد شد یا انجام ان امکان پذیر نمی باشد

نظر

نوشته اصلی توسط i.rainy نمایش پست ها
                      مال من که کار نکرد می نویسه "تراکنش درخواستی رد شد یا انجام ان امکان پذیر نمی باشد
                      شما یعنی رمز سامانک رو گرفتی ؟ یا با رمز اینترنت بانکت رفتی ؟ چون اگر با رمز سامانک بری نباید این اررور رو بده

نظر

پ

نه با رمز اینترنت بانک رفتم . با چیز پی ان رفتم چند ثانیه میره تو بعد میندازه بیرون

نظر

نوشته اصلی توسط i.rainy نمایش پست ها
                          نه با رمز اینترنت بانک رفتم . با چیز پی ان رفتم چند ثانیه میره تو بعد میندازه بیرون
                          خوب فک کنم با رمز اینترنت بانک نشه لاگین شد ! باید برین رمز سامانک رو از بانک بگیرید . که یه رمز جدا از رمز اینترنت بانک شماست

نظر

برنامه فعال شده باید نسخه کامل رو از سایت بانک سامان بگیرید ، امروز اس ام اس اومد برام .
                            فعلا که سایتشون برام باز نمیشه تست کنم :دی

نظر

نوشته اصلی توسط cyb3r نمایش پست ها
                              برنامه فعال شده باید نسخه کامل رو از سایت بانک سامان بگیرید ، امروز اس ام اس اومد برام .
                              فعلا که سایتشون برام باز نمیشه تست کنم :دی
                              تست شد کار نمی کنه حالا چرا اس ام دادن معلوم نیست

پ.ن : ورژنی هم که تو سایت گذاشتن رو آیفون نصب نمیشه .
                              ویرایش توسط cyb3r : https://i-phone.ir/forums/member/24355-cyb3r در ساعت 23-07-2012, 11:54 AM

نظر

صبر کنید ..
                              X