اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

samanak اولین نرم افزار بانکی ایرانی در اپ استور.

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

منم نصب کردم همش ارور میده که تراکنش درخواستی رد شد یا انجام آن امکانپذیر نمیباشد و اصلا لاگین نمیشه!

نظر

کار کرد

من نسب کردم کامل کار می کنه گرافیکش که روی همه ی همراه بانکارو زده زمین
      انصافا برنامه عالی درست کردن . فقط کاش امکانات خرید کارت شارژ بزارن و بشه با اس ام اس کار کرد باهاش چون الان فقط با اینترنت کار می کنه

نظر

نوشته اصلی توسط i.rainy نمایش پست ها
        من نسب کردم کامل کار می کنه گرافیکش که روی همه ی همراه بانکارو زده زمین
        انصافا برنامه عالی درست کردن . فقط کاش امکانات خرید کارت شارژ بزارن و بشه با اس ام اس کار کرد باهاش چون الان فقط با اینترنت کار می کنه
        از کجا دانلود کردی شما ؟
        از محیط کاربری عکس بگیر لطفا .

نظر

از خوده آپ استور
          برنامه free

نظر

دوستان برای دریافت رمز عبور حتما باید به بانک مراجعه کنید

نظر

چه طور باید عکس باید بزارم اینجا ؟

نظر

نوشته اصلی توسط Vartan نمایش پست ها
                دوستان برای دریافت رمز عبور حتما باید به بانک مراجعه کنید
                مگه پسورد همون پسورد نت بانک نیست ؟
                https://ib.sb24.com

نظر

بالاخره امروز رمزشو گرفتم، واقعا حرفی نداره، گرافیک بالاريا، لودینگ بالا، انتقال وجه کارت به کارت و داخلی و ...
                  فقط انتقال شبا و وضعیت چک رو نداره که امیدوارم که این ها هم اضافه بشه
                  ویرایش توسط mehransmart : https://i-phone.ir/forums/member/16168-mehransmart در ساعت 24-07-2012, 02:31 AM

نظر

نه فرق می کنه باید حتما بری بگیرش از بانک !

نظر

ماه رمضون تا ساعت چند بازن ؟ :دی

نظر

۸:۳۰ تا ۱:۴۵
                        ۳:۳۰ تا ۴:۳۰

نظر

ماجراهای گرفتن رمز سامانک:
                          امروز صبح زنگ زدم مرکز سامان ارتباط گفت میتونید رمزتون را که با رمز نت بانک متفاوت هست رو از شعبه بگیرید.
                          رفتم شعبه ارژانتین که رمز بگیرم طرف گفت سیستمشون کلا مشکل داره روی سامانک و یک هفته دیگه احتمالا درست میشه برو یک هفته دیگه بیا
                          اومدم دفتر دوباره زنگ زدم سامان ارتباط. طرف گفت نخیر کی گفته هیچ مشکلی نیست ، گفتم اقا من الان شعبه بودم نمیدن میگن مشکل داره، گفت شما برو شعبه از همونجا به من زنگ بزن مطمئن باش مشکلی نیست!
                          بعداز ظهر سمت چها راه کالج کار داشتم رفتم شعبه مرکز که اونجا حساب دارم، اونجا هم گفتن مشکل داره، گفتم خانوم من با سامان ارتباط صحبت کردم میکن هیچ مشکلی نیست، گفت بله مشکلی نیست اما اگر نت بانک داشته باشید به محض اینکه وارد سامانک بشیر رمز نت بانکتون دیگه کار نمیکنه!!!
                          منم از همون شعبه زنگ زدم سامان ارتباط و جریانو گفتم، بعدم گوشیو دادم به مسئولش تو شعبه کلی تو سر کله هم زدن بعدم قطع کرد گفت اقا من برات صادر میکنم اما تا الان برا هرکی صادر کردم نت بانکش قطع شده، خلاصه صادر کرد و منم وارد شدم، همونجا کامپیوتر داشت گفت نت بانکو امتحان کن دیدم قطع شده!
                          یک رمز جدید بهم برا نت بانک داد درست شد حالا سامانک قطع شد! دوباره زنگ زدم به سامان ارتباط و روز از نو روزی از نو انقده رمز صادر کرد من زدم دوباره عوض کرد تا بالاخره درست شد!

Sent from my iPad2 using Tapatak (IOS 5.1.1)

نظر

نوشته اصلی توسط iman
                            hhh kheili bahal bood. Merccccccccccc
                            ايمان جان از شما كه يك كاربر قديمي هستيد توقع نداريم كه پارسي تايپ كردن رو فراموش نماييد

نظر

نوشته اصلی توسط iahmad

ايمان جان از شما كه يك كاربر قديمي هستيد توقع نداريم كه پارسي تايپ كردن رو فراموش نماييد
                              معذرت میخوام اصلا حواسم نبود
                              الان تصحیح میکنم

نظر

نوشته اصلی توسط bigbang001 نمایش پست ها
                                ماجراهای گرفتن رمز سامانک:
                                امروز صبح زنگ زدم مرکز سامان ارتباط گفت میتونید رمزتون را که با رمز نت بانک متفاوت هست رو از شعبه بگیرید.
                                رفتم شعبه ارژانتین که رمز بگیرم طرف گفت سیستمشون کلا مشکل داره روی سامانک و یک هفته دیگه احتمالا درست میشه برو یک هفته دیگه بیا
                                اومدم دفتر دوباره زنگ زدم سامان ارتباط. طرف گفت نخیر کی گفته هیچ مشکلی نیست ، گفتم اقا من الان شعبه بودم نمیدن میگن مشکل داره، گفت شما برو شعبه از همونجا به من زنگ بزن مطمئن باش مشکلی نیست!
                                بعداز ظهر سمت چها راه کالج کار داشتم رفتم شعبه مرکز که اونجا حساب دارم، اونجا هم گفتن مشکل داره، گفتم خانوم من با سامان ارتباط صحبت کردم میکن هیچ مشکلی نیست، گفت بله مشکلی نیست اما اگر نت بانک داشته باشید به محض اینکه وارد سامانک بشیر رمز نت بانکتون دیگه کار نمیکنه!!!
                                منم از همون شعبه زنگ زدم سامان ارتباط و جریانو گفتم، بعدم گوشیو دادم به مسئولش تو شعبه کلی تو سر کله هم زدن بعدم قطع کرد گفت اقا من برات صادر میکنم اما تا الان برا هرکی صادر کردم نت بانکش قطع شده، خلاصه صادر کرد و منم وارد شدم، همونجا کامپیوتر داشت گفت نت بانکو امتحان کن دیدم قطع شده!
                                یک رمز جدید بهم برا نت بانک داد درست شد حالا سامانک قطع شد! دوباره زنگ زدم به سامان ارتباط و روز از نو روزی از نو انقده رمز صادر کرد من زدم دوباره عوض کرد تا بالاخره درست شد!

Sent from my ipad2 using tapatak (ios 5.1.1)
                                بله .... !!!
                                الان هر 2 برای شما کار می کنن ؟

نظر

صبر کنید ..
                                X