اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

اموزش اطلاع ازسلامت باتری مک بدون هیچ نرم افزاری !

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• اموزش اطلاع ازسلامت باتری مک بدون هیچ نرم افزاری !

باسلام خدمت دوستان.امروز یک اموزش براتون قرار میدهم تا به کمک اون بتونید از میزان سلامت باتری مک خودتون بدون هیچ نرم افزاری اطلاع پیدا کنیدبرای این کار کافی است که کلید option را نگه دارید و بر روی گزینه ی باتری که در menu bar میباشد کلیک کنید.مانند عکس زیر:

اگر کلمه Normal رو به روی Condition نوشته شده بود، به معنای وضعیت خوب میباشد.
    اگر میخواهید اطلاعات بیش تری را بفهمید، برروی همان گزینه Condition: Normal کلیک کنید تا یک Help برایتان باز شود.همانند عکس زیر:

اگر رو به روی کلمه ی Condition کلمه ی replace soon نوشته شده بود به معنای این میباشد که احتیاج به یک باتری دارید و باید اقدام به خرید باتری کنید چون باتری بازده مناسبی ندارد.
    و اگر در مقابل همان کلمه replace now را دیدید به معنای این میباشد که باید همین الان باتری تان را تعویض کنید و باتری شما اصلا بازده مناسبی ندارد.
    موفق و موید باشید.
    ویرایش توسط hamid fc : https://i-phone.ir/forums/member/39988-hamid-fc در ساعت 05-07-2012, 11:20 AM

سلام.مک بوک پرو من وقتی روی باتری میرم آپشن condition نداره.چطوری باید بفهمم health باتریش رو چه حالتیه؟؟

نظر

مال من سرویس باتری میزنه دلیلشم میدونم مال شارژرم بود ک خراب شده بود شارژرم عوض کردم ولی دیگه درست نشد حس میکنم زودی خالی با اینکه ماهی ۲بار کالیبره میکنم با وای فای نور پشت زمینه کم و یکم نور کیبورد بمن جون بکنه ۱/۵ شارز میده!!!

نظر

صبر کنید ..
      X