اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

خرید های بی استفاده !!!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط sefarius نمایش پست ها
    من یه بار تو یه مغازه ای یه کفش خیلی زیبا دیدم قیمتش حدود 450 پوند بود (زمانی که هتوز ارز ارزون بود.) از فروشنده پرسیدم این به نظرتون به صرفه هست؟ فروشنده هم در کمال صدافت گفت نه!
    توی ایران هم اتفاق مشابهی افتاد واسم و فروشنده در کمال پررویی گفت تا کی میخای خسیس بازی در بیاری؟4 روز دیگه میمیری حسرتش میمونه تو دلت!
    خب این دیدگاه اینوریاست در مقایسه با بقیه مردم جهان.
    یه چیز دیگه هم که هست اختلاف طبقاتی خیلی زیاد شده که همین چشم و همچشمیارو دامن میزنه.
    همین دیگه:d
    به نظرم همينطوره كه پيشرفت ميكنند ،،،،
    اين در جواب دوستمون كه ميگفت همه جاى دنيا همچين چيزهايى هست .

نظر

والا ما که چند سال هست توی چند تا کشور خارجی زندگی کردیم خیلی هاشون از ایرانی ها بدتر هستن توی آپدیت بودن دستگاه هاشون و هیچیز هم حالیشون نمیشده از دستگاه!! همه جای دنیا مثل ایران خیلیا فقط برای کلاس میخرن اپل رو . اصلآ هم حرفتون رو قبول ندارم چون شما قرار نیست بالاتر از ۱۰۸۰ ببینید نباید retina بخرید!! کافیه روی همین آیفون ۳gs و ۴ رو کنار هم بزارید تا تفاوتشون رو درک کنید هیچ احتیاجی هم به پخش کلیپ نیست!!

من خودم که این ها رو گفتم هرچیزی خریدم بخاطر نیاز بوده و نیازی توی آیپد نمیدیدم و نخریدمش و قبول هم دارم که اکثر ایرانی ها واسه کلاسش اپل رو میخرن و هیچی ازش بلد نیستن اما مخالف اینم که بگید تعویض مکبوک جدید با قدیمی اشتباه هست چون قرار نیست بالاتر از ۱۰۸۰ روش ببینید!
      ویرایش توسط IN$PIRE : https://i-phone.ir/forums/member/130-in-pire در ساعت 06-07-2012, 01:41 AM

نظر

بزارید یه چیزی واستون تعریف کنم که ممکنه خیلی از شماها اینو تجربه کرده باشین. اصلا راجع به تکنولوژی نیست

مامان بزرگ بنده یه گنجه داشت که توش پر بود از وسایل به درد نخور و روز به روز هم به تعدادش اضافه میشد. از شیر مرغ گرفته تا جون آدمیزاد! ازش پرسیدم چرا اینا رو جمع میکنی وقتی به دردت نمیخورن و ازشون استفاده ای نداری؟ گفت که شاید الان به درد نخوره ولی یه روز حتما به درد میخوره!!!

خب خیلی از ماها هم همینطوری هستیم، مثلا یه گیم رلیز میشه که فقط واسه مک رتینا هستش و چندان چیزی هم نیست، ولی ما میگیم مک رتینا نیاز داریم که اگه الان داشتیم میتونستیم اون گیم رو بازی کنیم. مطمئنا خیلیا یه همچین چیزایی گفتن و شما ها هم شنیدین. من خودم که گفتم، وقتی میخواستم مک بخرم. ولی آخر سر چیزی که به دردم میخورد رو خریدم. یا موقع خرید آیپاد، اولش آیفون 4 خریدم که دیدم اگه آیپاد میخریدم خیلی به صرفه تر بود واس همین 4 رو یه هفته بعد فروختم و آیپاد خریدم

نظر

نوشته اصلی توسط in$pire نمایش پست ها
          والا ما که چند سال هست توی چند تا کشور خارجی زندگی کردیم خیلی هاشون از ایرانی ها بدتر هستن توی آپدیت بودن دستگاه هاشون و هیچیز هم حالیشون نمیشده از دستگاه!! همه جای دنیا مثل ایران خیلیا فقط برای کلاس میخرن اپل رو . اصلآ هم حرفتون رو قبول ندارم چون شما قرار نیست بالاتر از ۱۰۸۰ ببینید نباید retina بخرید!! کافیه روی همین آیفون ۳gs و ۴ رو کنار هم بزارید تا تفاوتشون رو درک کنید هیچ احتیاجی هم به پخش کلیپ نیست!!

من خودم که این ها رو گفتم هرچیزی خریدم بخاطر نیاز بوده و نیازی توی آیپد نمیدیدم و نخریدمش و قبول هم دارم که اکثر ایرانی ها واسه کلاسش اپل رو میخرن و هیچی ازش بلد نیستن اما مخالف اینم که بگید تعویض مکبوک جدید با قدیمی اشتباه هست چون قرار نیست بالاتر از ۱۰۸۰ روش ببینید!
          دوست من , منظورم نخریدن نیست , بهینه خریدنه ....
          من وقتی یه مک بوک ایر کارمو راه میندازه چرا باید برم رتینا بخرم ؟؟؟
          درسته تفاوتش زیاده منم قبول دارم ولی به قول شما واسه کسی خوبه که زیاد ازش استفاده کنه . درسته ؟
          طرف میره مک بوک رتینا میخره بعد در روز 1 ساعت یا 2 ساعت بیشتر ازش استفاده نمیکنه . اونم چک کردن ایمیل و وب گردی .
          مثال , ایفون جدید میاد به بازار و تفاوتش تو صفحه نمایش هست .
          حالا من که فقط یه تماس و اس ام اس برام مطرحه پس بازم پیشنهاد خرید میدید ؟؟؟
          بهینه خرید کنیم .

نظر

ولي خوب خيلي بده ك يك موبايل اونم ايفون رو ب خاطر اون عكس سيبي ك پشتش هس بخري و هيچ استفاده اي ازش نكني و فقط ب مغازه دار پول بدي ك برنامه هايي ك خودت ميتوني بزني رو بزنه.واقعا ايول ب كسايي ك ب جمله -اگه نميدوني چرا داري ايفون ميگيري،ايفون نخر- احترام ميذارن.

Sent from my iPhone using Tapatalk😃

نظر

نوشته اصلی توسط i$ahar نمایش پست ها
              ولي خوب خيلي بده ك يك موبايل اونم ايفون رو ب خاطر اون عكس سيبي ك پشتش هس بخري و هيچ استفاده اي ازش نكني و فقط ب مغازه دار پول بدي ك برنامه هايي ك خودت ميتوني بزني رو بزنه.واقعا ايول ب كسايي ك ب جمله -اگه نميدوني چرا داري ايفون ميگيري،ايفون نخر- احترام ميذارن.

Sent from my iphone using tapatalk😃
              خیلی ها بنز رو به خاطر اون دایره روی کاپوتش می خرن و فرش تبریز و به خاطر ترکیب رنگش و فرق کلاس ای بنز و با اس نمی دونن و عاشق لوله اگزوز اس میشن و می خرن!... به نظر من مهم اینه که خریدار به خواستش برسه و در حقش ستم نشه.
              کاربرد بهینه وسایل و تجهیزات بحث فرهنگی می طلبه که هم باید روی خریدار و هم فروشنده کار بشه.

نظر

صبر کنید ..
              X