اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

معرفي بهترين برنامه فلش كارت + به اشتراك گذاشتن فلش كارت ها

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• معرفي بهترين برنامه فلش كارت + به اشتراك گذاشتن فلش كارت ها

سلام
    بعد از بررسي حدود 30 تا فلش كارت از قيمت 10 دلار تا رايگانش ، از اخر بهترين برنامه رو پيدا كردم كه رايگان هم هست
    اسم برنامه flashcardlet است
    برنامه حاوي بيش از ميليارد ها لغت گروه بنديه كه به انتخاب ميتونيد جستجو كنيد و دانلود كنيد
    براي مثال
    كتاب
    english vocabulary in use رو بصورت لغت گرفتم
    البته ويژگي اصلي اين برنامه اينكه شما هم كه لغت مينويسيد اون رو ميتونيد رو سرور برنامه بزاريد تا ديگران هم استفاده كنند!
    كار با برنامه به شدت اسونه
    متاسفانه ايراني ها زياد با برنامه كار نكردند
    حال هركس كه خواست با برنامه كار كنه بيايد با هم يك كتاب زبان پركاربرد رو بنويسيم

imessage: ahmad_mayamneda@yahoo.com

لينك ايتونز
    App Store - Flashcards*
    ویرایش توسط viano : https://i-phone.ir/forums/member/93218-viano در ساعت 04-07-2012, 01:12 PM

منم تحقیق زیاد کردم ولی این برنامه مشکلش اینه که مثل جعبه لایتنر و g5 نیست که چندتا خونه داشته باشه و خودش بموقش دوباره کلمه ای که تیک زدید که یاد گرفتید رو یاداوری کنه که توی حافظه ثبت بشه.
    بهترین برنامه ای که تاحالا باحاش کار کردم voccit بود که متاسفانه از ایتونز حذف شد چون اپدیتش نکردن. ولی از کرکش دارم استفاده میکنم. خیلی خوبه و اتوماتیکه. ولی امکانات نداره مثل بکاپ و اشتراک و ذخیره و ... که ضعف بزرگیه

نظر

علي جان
      خوبي امكانات اين برنامه اينكه بعد هر اپ ديت يك نظر سنجي از داخل برنامه ميزاره راي ميگيره براي امكانات جديد و بعد اوني كه بيشترين راي اورد رو وارد ميكنه
      پس نبايد انتظار كمي داشت

نظر

درسته ولی خب چرا همه این پیشنهاد های پر کاربرد و حتی ضروری خودشون رو عملی نمیکنن؟
        امیدوارم این مساله ی ضروریه تکرار برای یاداوری رو بیشتر بهش توجه کنن. ولی تا اون نیاد...

نظر

من برنامه ای که شما گذاشتید رو تست کردم و می تونم راضی کننده هست اما نه کاملا .
          مهمترین قابلیتی که نداره این هست که هیچ نرم افزار Desktop ی نداره . یعنی اگر شما بخواید کارت های خودتون رو بنویسید قطعا ترجیح میدید با pc این کار رو انجام بدید و بعد کارتها رو به idevice انتقال بدید. من با اجازه می خواستم یک نرم افزار دیگه رو معرفی کنم.
          AnkiMobile Flashcards:
          لینک itunes
          لینک دانلود کرک
          لینک سایت سازندگان برای توضیحات بیشتر و دانلود نرم افزار desktop

در ضمن این نرم افزار همه ی قابلیتهای دیگری که شما میخواهید رو دارا می باشد.
          ویرایش توسط sir.achilles : https://i-phone.ir/forums/member/80737-sir-achilles در ساعت 15-07-2012, 11:48 AM

نظر

من از همینجا از تمامی دوستان..حرفه ای ها...پیشکسوتان و مسئولین سایت و... خواهش می کنم یه برنامه فلش کارت معرفی کنن که با الگوریتم لایتنر کار کنه و خودش اتوماتیک زمان مرور کارتها را یاد آوری کنه و مهمتر اینکه از سایت quizlet فلش کارت بگیره..ترجیحا واسه بی سوادهایی مثل من نحوه کار برنامه را هم توضیح بدهند..بابا خسته شدم 100 تا برنامه فلش کارت بستم اما هیچ کدوم عملکرد لایتنر را نداشتن یا اگر هم داشتن من بلد نبودم...مثلا برنامه voccit خیلی عالیه اما از هیچ سایت اشتراک گداری فلش کارتی پشتیبانی نمی کنه..لطفا این معضل را حل کنید....

نظر

سلام

من هم این نرم افزار را پیدا کردم که لایتنر هم داره البته به لینک دانلود ش را هم پیدا کردم بفرمایید :

دوستان نظرتون را بگید ، ببینیم خوبه یا یکی دیگه پیدا کنیم .

راستی ورژن اصلی را دانلود کنید نه لایت را ، درضمن یونیورسال هستش .
              ویرایش توسط ho.nomad : https://i-phone.ir/forums/member/10914-ho-nomad در ساعت 14-09-2012, 08:54 PM دلیل: آپدیت لینک دانلود

نظر

البته برای ساختن فلش کارت در آیپد من این نرم افزار را پیشنهاد می کنم ، فوق العاده است :

نظر

دوستان نمی دونم چرا هیچ کدوم از شما به برنامه فوق العاده mental case اشاره از نکردید ، این برنامه بهترین برنامه فلش کارت هست که یونیورسال هم هست حتی نسخه مخصوص مک هم داره

نظر

نوشته اصلی توسط cooroot نمایش پست ها
                    دوستان نمی دونم چرا هیچ کدوم از شما به برنامه فوق العاده mental case اشاره از نکردید ، این برنامه بهترین برنامه فلش کارت هست که یونیورسال هم هست حتی نسخه مخصوص مک هم داره
                    من این برنامه را هم گرفته بودم اما این نرم افزار هم جعبه لایتنر نداره !

نظر

نوشته اصلی توسط ho.nomad نمایش پست ها
                      البته برای ساختن فلش کارت در آیپد من این نرم افزار را پیشنهاد می کنم ، فوق العاده است :

اینم برنامه خیلی خیلی خوبیه..حتی آلارم روزانه برای چک کردن فلش کارت هم میده اما متاسفانه سیستم لایتنر نداره..توی توضیحاتش نوشته که با سیستم لایتنر کار میکنه اما من که ندیدم.!!

نظر

نوشته اصلی توسط ho.nomad نمایش پست ها
                        من این برنامه را هم گرفته بودم اما این نرم افزار هم جعبه لایتنر نداره !
                        منم این برنامه را نصب کردم اما لایتنر نداره..

نظر

دوستان من تاکنون با برنامه های مختلف لاینتر از جمله Voccit و mental case کار کردم. به نظر میرسه که دغدغه دوستان مثل من درستی جعبه لاینترشون هست و هم اینکه بتونن در دیوایس های مختلف از جمله موبایل تبلت و لبتابشون از فلش کارت هاشون استفاده کنن.
                          امروز یه ترفند جدید یاد گرفتم که فکر میکنم تمام دغدغه دوستان رو برطرف کنه از جمله اینکه جعبه لایتنرشون درست کار بکنه و از طریق وب بتونن فلش کارت هاشون را روی دیوایس های مختلف داشته باشن. این روش استفاده از وان نوت شرکت مایکروسافت هست که الان نرم افزارش برای آی دیوایس ها عرضه شده است.
                          به زودی آموزش تشکیل جعبه لاینتر رو همین جا میزارم و در زیر مطلبی رو که دوستمون گذاشته رو عینا نقل میکنم:

حقیقتش رو بخواهید همیشه فکر می کردم Onenote یک ابزار کم کاربردهست.و برای اولین بار کاربرد آن را در کلاس های خلاقیت و نو آوری فهمیدم!یعنی اینکه اگر یک ایده به ذهن ما رسید باید سریع آن را بر روی یک کاغذ یادداشت کنیم و به ادامه کاری که می کردیم بپردازیم و در نهایت در یک فرصت مناسب بر روی ایده فکر کنیم.خوب مشکل اینجا هست که حوصله کاغد بازی و خودکار را نداریم و از طرفی هم کمی تنبل هستیم!چاره کار چیست؟

یعنی هم سریع باشد و هم نیاز به خودکار و کاغذ نباشد و هم اینکه یک بایگانی مناسب باشد.و به مرور زمان متوجه بشیم که چقدر خلاق بودیم و خبر نداشتیم!

چاره کار Onenote هست.

تمام داستان بالا را از این بابت گفتم که ما ایرانی ها (مخصوصا از گونه دانشجو)باید یک مثال کاربردی را ارئه کنیم تا واقعا به عمق مطلب (یا به عمق فاجعه به دلیل خبر نداشتن)پی ببریم!

خوب من تصمیم داشتم دایره لغات خودم رو بالا ببرم و تا حالا صد جور دفتر و کاغذ هم تهیه کرده بودم ولی باز هم خسته کننده بود برام:کاغذ ، نوشتن ، وقت ، جابه جا شدن بین کامپیوتر و کاغذو…

یکی از روش های خوب برای یادگیری کلمات استفاده از روش جعبه لایتنر هست.

من هم دقیقا این ۵ خانه را در Onenote ایجاد کردم و کلماتی که جدید بودند رو در New Word وارد می کردم (از اینترنت یا فیلم ها یا مقالات و…)بعد به خانه اول و…( ادامه روند اموزشی لایتنر رو اجرا می کردم)همان طور که در تصویر می بینید کلمه را وارد کردم.معنی آن را از Babylon (یا مترجم گوگل و بینگ)کپی کردم و در نهایت از لغت نامه Longman تلفظ و جملات کاربردی رو کپی کردم.نتیجه این شد که می بینید.

خوب من تلفظ بعضی از کلمات را هم خوب بلد نبودم از طریق گزینه Record Audio (از منوی Insert )تلفظ صحیح کلمات را از دیکشنری Longman ضبط می کردم.

خیلی خوب بود.چون Onenote هم روی گوشی نصب بود و هم روی لپ تاپ و هم روی سیستم خانه و هر وقت و هرکجا که بودم خیلی سریع یادداشت می کردم یا در ترافیک مرور می کردم.و اصلا محدودیت های کاغذ و خودکار را نداشت.کلمات جدید را در هر موقعیتی که بودم یادداشت می کردم و به محض اینکه فرصت می کردم، ترجمه آن را پیدا می کردم.

جالب این بود که من کل فایل Onenote خودم رو به دوستانم دادند تا آن ها هم استفاده بکنند.

هر وقت معنی یک کلمه ای را هم نمی دانستم با یک بار جستجو در OneNote می توانستم ان را سریعا پیدا کنم.(البته اگه شما با این روش، معنی کلمه ای از یادتان برود معنی آن این هست که یا روش را درست اجرا نکرده اید یا مثل من آلزایمر دارید!)

خوب این بود روش من برای استفاده کاربردی از Onenote برای یادگیری زبان انگلیسی

شما به عنوان یک استاد دانشگاه،کارمند،دانشجو،مدیر،منشی وتاجرو… چطور از این ابزار استفاده می کنید؟

البته برای یادگیری توانایی های Onenote من از مجموعه آموزشی تصویری Onenote 2010 و کتاب الکترونیکی Onenote استفاده کردم و شما می توانید با تهیه این مجموعه یا تهیه یک کتاب با تمام توانایی های Onenote آشنا شوید.

نظر

مجموعه تلفظ لانگمن برای اضافه کردن به فلش کارت ها
                            Longman 2005 Voice Package - American

Longman 2005 Voice Package - American.rar

نظر

نوشته اصلی توسط parysyma نمایش پست ها
                              دوستان من تاکنون با برنامه های مختلف لاینتر از جمله Voccit و mental case کار کردم. به نظر میرسه که دغدغه دوستان مثل من درستی جعبه لاینترشون هست و هم اینکه بتونن در دیوایس های مختلف از جمله موبایل تبلت و لبتابشون از فلش کارت هاشون استفاده کنن.
                              امروز یه ترفند جدید یاد گرفتم که فکر میکنم تمام دغدغه دوستان رو برطرف کنه از جمله اینکه جعبه لایتنرشون درست کار بکنه و از طریق وب بتونن فلش کارت هاشون را روی دیوایس های مختلف داشته باشن. این روش استفاده از وان نوت شرکت مایکروسافت هست که الان نرم افزارش برای آی دیوایس ها عرضه شده است.
                              به زودی آموزش تشکیل جعبه لاینتر رو همین جا میزارم و در زیر مطلبی رو که دوستمون گذاشته رو عینا نقل میکنم:

حقیقتش رو بخواهید همیشه فکر می کردم Onenote یک ابزار کم کاربردهست.و برای اولین بار کاربرد آن را در کلاس های خلاقیت و نو آوری فهمیدم!یعنی اینکه اگر یک ایده به ذهن ما رسید باید سریع آن را بر روی یک کاغذ یادداشت کنیم و به ادامه کاری که می کردیم بپردازیم و در نهایت در یک فرصت مناسب بر روی ایده فکر کنیم.خوب مشکل اینجا هست که حوصله کاغد بازی و خودکار را نداریم و از طرفی هم کمی تنبل هستیم!چاره کار چیست؟

یعنی هم سریع باشد و هم نیاز به خودکار و کاغذ نباشد و هم اینکه یک بایگانی مناسب باشد.و به مرور زمان متوجه بشیم که چقدر خلاق بودیم و خبر نداشتیم!

چاره کار Onenote هست.

تمام داستان بالا را از این بابت گفتم که ما ایرانی ها (مخصوصا از گونه دانشجو)باید یک مثال کاربردی را ارئه کنیم تا واقعا به عمق مطلب (یا به عمق فاجعه به دلیل خبر نداشتن)پی ببریم!

خوب من تصمیم داشتم دایره لغات خودم رو بالا ببرم و تا حالا صد جور دفتر و کاغذ هم تهیه کرده بودم ولی باز هم خسته کننده بود برام:کاغذ ، نوشتن ، وقت ، جابه جا شدن بین کامپیوتر و کاغذو…

یکی از روش های خوب برای یادگیری کلمات استفاده از روش جعبه لایتنر هست.

من هم دقیقا این ۵ خانه را در Onenote ایجاد کردم و کلماتی که جدید بودند رو در New Word وارد می کردم (از اینترنت یا فیلم ها یا مقالات و…)بعد به خانه اول و…( ادامه روند اموزشی لایتنر رو اجرا می کردم)همان طور که در تصویر می بینید کلمه را وارد کردم.معنی آن را از Babylon (یا مترجم گوگل و بینگ)کپی کردم و در نهایت از لغت نامه Longman تلفظ و جملات کاربردی رو کپی کردم.نتیجه این شد که می بینید.

خوب من تلفظ بعضی از کلمات را هم خوب بلد نبودم از طریق گزینه Record Audio (از منوی Insert )تلفظ صحیح کلمات را از دیکشنری Longman ضبط می کردم.

خیلی خوب بود.چون Onenote هم روی گوشی نصب بود و هم روی لپ تاپ و هم روی سیستم خانه و هر وقت و هرکجا که بودم خیلی سریع یادداشت می کردم یا در ترافیک مرور می کردم.و اصلا محدودیت های کاغذ و خودکار را نداشت.کلمات جدید را در هر موقعیتی که بودم یادداشت می کردم و به محض اینکه فرصت می کردم، ترجمه آن را پیدا می کردم.

جالب این بود که من کل فایل Onenote خودم رو به دوستانم دادند تا آن ها هم استفاده بکنند.

هر وقت معنی یک کلمه ای را هم نمی دانستم با یک بار جستجو در OneNote می توانستم ان را سریعا پیدا کنم.(البته اگه شما با این روش، معنی کلمه ای از یادتان برود معنی آن این هست که یا روش را درست اجرا نکرده اید یا مثل من آلزایمر دارید!)

خوب این بود روش من برای استفاده کاربردی از Onenote برای یادگیری زبان انگلیسی

شما به عنوان یک استاد دانشگاه،کارمند،دانشجو،مدیر،منشی وتاجرو… چطور از این ابزار استفاده می کنید؟

البته برای یادگیری توانایی های Onenote من از مجموعه آموزشی تصویری Onenote 2010 و کتاب الکترونیکی Onenote استفاده کردم و شما می توانید با تهیه این مجموعه یا تهیه یک کتاب با تمام توانایی های Onenote آشنا شوید.
                              سلام
                              خوب ما منتظر معرفي شما هستيم

نظر

صبر کنید ..
                              X