اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل در انلاک

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل در انلاک

سلام به همه ی دوستان . من ایفون 3gs لاک دارم ، ورژن 4.1 بود به 5.1.1 ریستور کردم با فریمو اصلی ، بعد با برنامه ی رد اسنو جیلبرک کردم ، اما حالا در سیدیا برنامه های ultrasn0w 1.2.7-1.2.5 و ultrafixer رو نصب کردم اما هنوز میزنه No service بعد من رفتم به یک مغازه ی تعمییرات ایفون گفت که قبلا باید یه کاری میکردی که بتونی 5.1.1 رو روی بیس باند 6.15.00 انلاک کنی !!!!!

الان من در ورژن 5.1.1 با بیس باند 6.15.00 هستم .

برای انلا(انتن اوردن ) باید چیکار کنم؟
    ویرایش توسط amirmehdi_tz : https://i-phone.ir/forums/member/30982-amirmehdi_tz در ساعت 04-07-2012, 11:26 AM

مشکل

هیچکس مشکل منو نمیتونه حل کنه؟؟؟؟؟؟

نظر

اول باید ultra snow fixer رو نصب کن بعد خودشو

نظر

واسه اينكه نتيجه بگيرين پيشنهاد ميكنم مجدد به 5.1.1 ريستور كنيد . جيلبريك كنيد . يه مرتبه ديگه هم مراحل جيلبريك رو بريد ولي اين بار تيك اينستال سيديا رو برداريد و فقط تيك اينستال ايپد بيس باند رو بزنيد .

بعد از اينكه اين مرحله تموم شد سيديا رو باز كنيد و سورس
        کد HTML:
        cydia.myrepospace.com/smolk/
        رو ادد كنيد . به قسمت سرچ بريد و ultrasnow fixer 5.1.1 رو بزنيد و بعد از نصب اون ultrasnow رو نصب كنيد . ريبوت كه شد آنتن خواهيد داشت.

نظر

نوشته اصلی توسط amir427 نمایش پست ها
          واسه اينكه نتيجه بگيرين پيشنهاد ميكنم مجدد به 5.1.1 ريستور كنيد . جيلبريك كنيد . يه مرتبه ديگه هم مراحل جيلبريك رو بريد ولي اين بار تيك اينستال سيديا رو برداريد و فقط تيك اينستال ايپد بيس باند رو بزنيد .

بعد از اينكه اين مرحله تموم شد سيديا رو باز كنيد و سورس
          کد HTML:
          cydia.myrepospace.com/smolk/
          رو ادد كنيد . به قسمت سرچ بريد و ultrasnow fixer 5.1.1 رو بزنيد و بعد از نصب اون ultrasnow رو نصب كنيد . ريبوت كه شد آنتن خواهيد داشت.

سلام . من اگه این کارارو انجام بدم درست میشه ؟ الان رو بیسباند 6.15.00 هستم

نظر

نوشته اصلی توسط amirmehdi_tz نمایش پست ها
            سلام . من اگه این کارارو انجام بدم درست میشه ؟ الان رو بیسباند 6.15.00 هستم
            دوست عزيز بنده اين پست رو با توجه به مشكل شما قرار دادم . پس عقيدم بر اين بوده كه درست ميشه . ( اگه مراحل رو درست انجام بدين )

حالا منظورتون از پستتون رو متوجه نميشم؟ بيس باندتون رو هم كه 6.15 هست توو پست 1 تون خوندم .

نظر

صبر کنید ..
            X