اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ارتباط با مدیران و بیان مشکلات انجمن

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط roozbeh7000 نمایش پست ها
    اطلاعات من که سطحی هست اما متاسفانه شما به هیچ وجه اطلاعاتی ندارید
    دوست من وقتی دوربینی می تونه در شب بهتر از یک دروبین دیگه عکس بگیره مطمئنن لنزش بهتر شده. عدم افزایش مگاپیکسل ربطی به عدم افزایش کیفیت نداره
    ۲- بله مشخصا وقتی شما می خواهید یک لپ تاپ هم بخرید تو بخشی از بروشورش از ویندوزش هم گفته شده ولی مسخرست اگر بگید ویندوز بده پس لپ تاپ فلان hp هم بده . شما چطور با یک نرم افزار یک سخت افزار رو نقد می کنید
    ۳- شاید برای شما اینستاگرام ناشناخته باشه ولی الان بسیاری از ایران روی گوشی های آیفون و آندروید خودشون این برنامه رو دارند. بهتره کمی سرتون رو از زیر خاک دربیارید

شما وقتی می گید قابلیت فلان نقشه اپل برای ایران نیست پس آیفون ۵ بده یعنی تو پایین ترین سطح منطق دارید بحث می کنید. بازم این رو میگم که انگار بگم نقشه های گوگل قابلیل مثلا street view رو برای ایران ندارن پس گالاکسی اس ۳ بده
    یا حتی بگم هدفون سامسونگ خوب نیست پس گالاکسی اس ۳ بده
    عزیز من این منطق رو از کجا میارید
    بحث من مقایسه ۵ و 4s هست گالاکسی اس ۳ یک اسباب بازی پلاستیکی هست و در بحث نمی گنجه! شما متاسفانه اطلاعاتی در مورد لنز ندارید . مطمعن باشید اطلاعات من در مورد دوربین آیفون از شما دقیق تره . تغییرش به حدی ناچیزی که اصلا قابل احساس نیست. شما اصلا از لنز و سنسور دوربین چیزی نمی دونید . شما جزو کسانی هستین که اگه اپل بجای 5, 4s رو مجدد عرضه می کرد طرفداری می کردین! شما متعصبین و این یعنی چشماتونو بستین! تمام دنیا دارن از اپل بخاطر به روز رسانی مختصر گوشی انتقاد می کنند . نشریه فوربس سوال کرده که جاناتان آیوی تو مدت این یک سال برای چی حقوق می گرفته ؟ یک دانشجوی طراحی صنعتی و چند تا متخصص کامپیتر هم می تونستن گوشیو بلندتر بسازن و CPU رو ارتقا بدن! من مقالات متعددی share خواهم کرد در مورد لنز آیفون ۵ تا اطلاع رسانی بشه!
    ویرایش توسط amirmedical : https://i-phone.ir/forums/member/1317-amirmedical در ساعت 16-09-2012, 01:09 PM

نظر

• مقالات متبط با دوربین آیفون ۵ و لنزش که با 4s یکی هست! فقط aperture دوربین بهتر شده و لنز ها کملا مشابه و ۵ عدسی هستن که در ۵ بخاطر طراحی کمی باریک تر شده اند.
      iPhone 5 Keeps The Same Camera And Lens, Adds New Features | Fstoppers
      Apple reveals iPhone 5 with updated camera - here's what you need to know: Digital Photography Review

نظر

• نوشته اصلی توسط =Sina= نمایش پست ها
        سلام

من نام کاربری جدیدمو به جناب روزبه پ.خ. کردم ولی نمی دونم که چه قدر باید صبر کنم یا چی.لطفا راهنمایی کنید.

ممنون
        رسیدگی شد

نظر

• سلام مدیران محترم

یه سوالی داشتم : تو این فروم میشه از تصاویر gif متحرک برای عکس آواتار استفاده کرد دیگه؟ چه سایزی باید باشه ؟ محدودیت حجمی داره؟

ممنون

نظر

• آقا يه پيشنهاد:
            قسمت بازارچه تك پستي باشه. به طور مثال من يك گوشي را براي فروش ميذارم كسي نياد داخل تاپيكم اينها رو بنويسه:
            قيمت آخر رو پ خ كن
            قيمت بالاست
            آخرين قيمتت چنده
            300 مي خرم و 600 مي خرم و 900
            به نظر من بهترين حالت اينه كه يك تاپيك ايجاد بشه براي فروش و بقيه چيزها در پيغام خصوصي رد و بدل بشه... همين كاري كه آخر سر انجام مي شه؟!
            تازه اين باعث ميشه اوني كه دنبال گوشي هست بره توو قسمت بازارچه و خريدش رو انجام بده و هي موضوع الكي بالا نياد كه جديدا به قول دوستمون رضا آخرين پست ها را كه مي بيني نصفش مربوط ميشه به بازارچه!

نظر

سلام مدیران محترم

یه سوالی داشتم : تو این فروم میشه از تصاویر gif متحرک برای عکس آواتار استفاده کرد دیگه؟ چه سایزی باید باشه ؟ محدودیت حجمی داره؟

ممنون
              بله میشه
              توجه » حداكثر اندازه عكس شما بايد 80 در 80 پیکسل و حجم آن 19.5 کیلو بایت (و يا كمتر) باشد.
              .:amgr:.

نظر

• نوشته اصلی توسط iMohamad نمایش پست ها
                امکانش هست
                http://www.i-phone.ir/forums/search.php?do=getnew

اما به نظر من این سبک جدیدتر و بهتر هست
                قربون دستت.فقط وارد سایت میشم رو چی باید کلیک کنم؟
                اصلا با این جدیده راحت نیستم.

نظر

• تاپیک ارتباط با مدیران و بیان مشکلات

نوشته اصلی توسط armin_punisher6 نمایش پست ها
                  قربون دستت.فقط وارد سایت میشم رو چی باید کلیک کنم؟
                  اصلا با این جدیده راحت نیستم.
                  شما رو آخرین ارسالها بزنید .

نظر

• سلام دوستان این کاربر 0750 اسمی به صورت تمام عدد داره بعد مردم به من میگن تو اسپم میزنی . رسیدگی کنید.

قوانین سایت

نظر

• نوشته اصلی توسط =Sina=
                      ببخشید مدریت محترم به این توجه نمی کنید؟
                      محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون
                      جناب ممنون از تذکر شما٬ بله تو جای اشتباهی گفتید٬ در این موارد از گزارش پست خلاف استفاده میشه٬ شرح داده میشه٬ توسط ما رویت میشه! در ضمن وقتی یکبار اینجا پستی دادید٬ مطمئنا ما میبینیم و رسیدگی میکنیم. اگر نه٬ نهایتا میتتونید از طریق پیام خصوصی پیگیری کنید. نیازی به ارسال چند پست برای پیگیری نیست!

نظر

• نوشته اصلی توسط Po0oya نمایش پست ها
                        به صورت محدود تحت شرایط خاص خودش در اختیار کارشناسان بخش ویژه هم قرار میگیره که اون خودش داستانش مفصله
                        دوستان

در این باره میشه بیشتر توضیح بدید؟

نظر

دوستان

در این باره میشه بیشتر توضیح بدید؟
                          چه توضیحی لازم داره ؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط iAlireza نمایش پست ها
                            چه توضیحی لازم داره ؟؟؟
                            این که چه طوری بخش ویژه به طور محدود در اختیار کارشناسان قرار می گیره و شرایطش چیه

نظر

• Re: تاپیک ارتباط با مدیران و بیان مشکلات

شرایط واسه کارشناس شدن تا اونجایی که ما گفتن اینه که از بین کاربران ارشد انتخاب میشن ، البته ارشدهایی که فعالیت مفید دارن نه اسپم دادن ، که اگر قبول کنن کارشناس میشن و بین کارشناسا هر دوره 3 نفر کارشناسی که از طرف مدیر های ارشد انتخاب میشن 15 روز دسترسی دارن به بخش ویژه .
                              البته بازم تاکیدشون این هست که به همه ی ارشدها درخواست داده نمیشه و فقط ارشدها با فعالیت مفید

نظر

این که چه طوری بخش ویژه به طور محدود در اختیار کارشناسان قرار می گیره و شرایطش چیه
                                شما کارشناس هستید؟
                                در هر صورت بین کارشناسا هر دوره 3 نفر کارشناسی که از طرف مدیر های ارشد انتخاب میشن 15 روز دسترسی دارن به بخش ویژه .. اما به صورت کامل تنها اعضای تحریریه, مدیران و اعضای بخش ویژه امکان مشاهده این بخش را دارند.

نظر

صبر کنید ..
                                X