اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ارتباط با مدیران و بیان مشکلات انجمن

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• چرا از یک کاربر نمیتونم تشکر کنم
    کاربر عزیز mboy

نظر

• سلام من اپل آيديم رو تو يك گوشي ديگه نصب كردم ميخواستم ببينم اطلاعات من براي مثال عكس و شماره تلفن هام رو گوشي دوم ديده ميشه؟

نظر

• سلام و خسته نباشید. مدیر محترم یه پست فروش آیپد مینی میخاستم بزنم تو بازارچه وقتی موضوع رو ارسال می کنم فقط این پیغام رو میده بهم
        (شما در عنوان و پست خود از یکی از کلمه‌های ممنوع در سایت استفاده کرده‌اید.)
        من یه عکس از تاپیکی که می خام ایجاد کنم میدم خدمتتون شما بگید کلمه ی ممنوعش کدومه من ویرایش کنم. ممنون

http://www.i-phone.ir/forums/newuplo...0dc4637c1f.png

نظر

• نوشته اصلی توسط hosseinscoot نمایش پست ها
          سلام و خسته نباشید. مدیر محترم یه پست فروش آیپد مینی میخاستم بزنم تو بازارچه وقتی موضوع رو ارسال می کنم فقط این پیغام رو میده بهم
          (شما در عنوان و پست خود از یکی از کلمه‌های ممنوع در سایت استفاده کرده‌اید.)
          من یه عکس از تاپیکی که می خام ایجاد کنم میدم خدمتتون شما بگید کلمه ی ممنوعش کدومه من ویرایش کنم. ممنون

http://www.i-phone.ir/forums/newuplo...0dc4637c1f.png
          سلام مشکل حل شد و مجددا می تونید امتحان کنید

نظر

• سلام
            من فكر كنم نميتونم پيغام خصوصي بفرستم. ميشه مشكلم رو بررسي كنيد؟
            همچنين يك تايپيك در بخش بازار زدم كه مورد فروش رفته ولي مثل اينكه پ خ به دست مدير بخش نرسيده كه پاكش كنه.

نظر

• سلام
              من یه تایپیک فروش ایفون زدم
              تایید نشده هنوز

نظر

• سلام . چطور میتونم یک نرم افزار خوب برای ریکاوری گوشی آیفون بخرم .تمامی نرم افزار های موجود رجیستر و کرک می خواد ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط amir35 نمایش پست ها
                  سلام . چطور میتونم یک نرم افزار خوب برای ریکاوری گوشی آیفون بخرم .تمامی نرم افزار های موجود رجیستر و کرک می خواد ؟
                  در بخش نرم افزار جستجو بفرمایید
                  نوشته اصلی توسط jokereblis نمایش پست ها
                  سلام
                  من یه تایپیک فروش ایفون زدم
                  تایید نشده هنوز
                  لینک را در پیغام خصوصی برای بنده ارسال کنید
                  نوشته اصلی توسط aidinju نمایش پست ها
                  سلام
                  من فكر كنم نميتونم پيغام خصوصي بفرستم. ميشه مشكلم رو بررسي كنيد؟
                  همچنين يك تايپيك در بخش بازار زدم كه مورد فروش رفته ولي مثل اينكه پ خ به دست مدير بخش نرسيده كه پاكش كنه.
                  مقداری صبر بفرمایید، تعداد پست هاتون بره بالا امکان ارسال پیغام خصوصی برای شما ایجاد می شود
                  ..:: در دسترس که نباشی، مشترک مورد نظر می شوی ::..

.

نظر

• عليرضا خان لطف كن منو از كنترل پنل مديريتي كه دستت هست از بن در بيار اين انصاف نيست كه واسه اعتراض به كامل بودن پست اول تاپيكت اينكار رو انجام بدي!!!!!!

نظر

• نوشته اصلی توسط DONYA نمایش پست ها
                      عليرضا خان لطف كن منو از كنترل پنل مديريتي كه دستت هست از بن در بيار اين انصاف نيست كه واسه اعتراض به كامل بودن پست اول تاپيكت اينكار رو انجام بدي!!!!!!
                      از مدیران محترم تقاضا دارم به این موضوع رسیدگی کنند

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط DONYA نمایش پست ها
                      عليرضا خان لطف كن منو از كنترل پنل مديريتي كه دستت هست از بن در بيار اين انصاف نيست كه واسه اعتراض به كامل بودن پست اول تاپيكت اينكار رو انجام بدي!!!!!!
                      از مدیران محترم تقاضا دارم به این موضوع رسیدگی کنند

نظر

• موارد اینچنینی صرفا با اعلام مدیر فوق قابل بررسی است
                        از بخش تماس خصوصی در تماس باشید
                        ..:: در دسترس که نباشی، مشترک مورد نظر می شوی ::..

.

نظر

• نوشته اصلی توسط DONYA نمایش پست ها
                          اولا که لطفا درست صحبت کنید، دوما کسی شمارو بن نکرده، اگه بن بودید نمی تونستید پست بدید، بیش از این بابت مشکل فنی دیتابیس در زمینه اکانت شما کاری نمیشه کرد

نظر

• با سلام خدمت مدیران سایت
                            چند تا مشکل کاربری رو من تو این چند وقته دیدم گفتم بگم .
                            اول اینکه معمولا پست ها که میذاری دو بار نوشته میشه بلکم بیشتر . الان نمونش رو میتونی تو همین تاپیک 9.3 ببینید . نمونش خیلی زیاده .
                            دوم اینکه بعضی وقت ها پست میذاری ، تو تازه ها هم نشون میده ، اماوقتی روش کلیک میکنی میری توی تاپیک ، خبری از پست نیست . این مورد رو بارها خودم تجربه کردم و اخیرا از بقیه دوستان هم دیدم .

با تشکر

نظر

• سلام ممنون ازینکه مشکلات مونو حل میکنین من یه مشکل داشتم اینکه نمیدونم دستم خورد ګزینه voice over را فعال کردم بعدش دسنورات شما هم انجام دادم ولی وقتی رو ګزینه voice over میزنم که میخوام خاموش کنم پس خودش روشن میشه نمیدونم باید چکار کنم

نظر

• سلام و تشکر بابت زحمات
                                دو روز هست وقتی به انجمن میام، می بینم با id فرد دیگری سایت لاگین هست! دیروز آي دی یه نفر بود امروز یک نفر دیگه!

نظر

صبر کنید ..
                                X