اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ارتباط با مدیران و بیان مشکلات انجمن

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط Atroo نمایش پست ها
    سلام به مدیران گرامی...ببخشین من تازه ثبت نام کردم تو سایت...ایمیلی که برای فعال سازی ارسال شده به جای لینک نوشته لیتک...گفتم که بدونین...
    سلام، ممنون. اصلاح شد.

نوشته اصلی توسط amirali19 نمایش پست ها
    سلام و خسته نباشيد من از كاربران سابق هستم نمي دونم چرا نام كاربري من غير فعال شده ممنونم اگه پيگيري كنيد.
    Email:milad_hakem.2000@@yahoo.com
    نام كاربري:IHAKEM
    سلام
    اکانتتون مشکل خاصی نداره منظورتون از غیر فعال چیه دقیقا؟

نظر

• یه تاپیک فروش آیپاد ایجاد کردم چند روزه به دو تا از مدیر ها هم پیام دادم اما انگار نه انگار
      فکر هم نکنم تاپیکم مشکلی داشته باشه اگرم داشته باشه باید اطلاع بدن نه اینکه ببینن و هیچی
      اصلا این حرکات از مدیر ها جالب نیست شما یه انجمن مدیری منم یه انجمن دیگه مدیرم دیگه کلاس گذاشتن که نداره جواب کاربر رو ندیم
      ویرایش توسط John Reese : https://i-phone.ir/forums/member/68435-john-reese در ساعت 03-02-2015, 09:50 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط John Reese نمایش پست ها
        یه تاپیک فروش آیپاد ایجاد کردم چند روزه به دو تا از مدیر ها هم پیام دادم اما انگار نه انگار
        فکر هم نکنم تاپیکم مشکلی داشته باشه اگرم داشته باشه باید اطلاع بدن نه اینکه ببینن و هیچی
        اصلا این حرکات از مدیر ها جالب نیست شما یه انجمن مدیری منم یه انجمن دیگه مدیرم دیگه کلاس گذاشتن که نداره جواب کاربر رو ندیم
        تاپیکتون تایید شد، اما به نظر میرسه به مدیر مربوطه پیغامی نفرستادید. این حرکت کلاس گذاشتن نیست و خیلی از پیغام ها دیده نمیشن،
        در ضمن یادآوری می کنم که شما هزینه ای بابت آگهی پرداخت نکردید که از عبارت "باید اطلاع بدن" استفاده می کنید. قسمت بازارچه صرفا جهت کمک به کاربران ایجاد شده.

نظر

• نوشته اصلی توسط iAlireza نمایش پست ها
          تاپیکتون تایید شد، اما به نظر میرسه به مدیر مربوطه پیغامی نفرستادید. این حرکت کلاس گذاشتن نیست و خیلی از پیغام ها دیده نمیشن،
          در ضمن یادآوری می کنم که شما هزینه ای بابت آگهی پرداخت نکردید که از عبارت "باید اطلاع بدن" استفاده می کنید. قسمت بازارچه صرفا جهت کمک به کاربران ایجاد شده.
          دست درد نکنه
          درسته ما هیچ پولی نمیدیم بابت آگهی و همچنین هیچ پولی هم بابت زحمتی که شما و همکارانتون میکشید هم پرداخت نمیکنیم همه میدونین که فعالیت تو انجمن یه عشق و علاقه میخواد که پشتوانشم همین امثال من و کاربر ها هستن که اگه نباشن فعالیت شما هم به چشم نمیاد ولی موضوع اینه اگه اومدیم جایی فعالیت کنیم بسم الله مسئولیتی به ما محول شده دقیق و درست انجام بدیم دلیل نمیشه بگیم آقا چون رایگانه دیگه اعتراض نکن به هر حال هر جایی قانون خودش رو داره
          بازم تشکر بابت رسیدگی

نظر

• سلام
            من هر کاری می کنم نمی تونم عکس آپلود کنم

نظر

• نوشته اصلی توسط virgin_spring نمایش پست ها
              سلام
              درود

با چه خطایی روبرو میشید ؟؟

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط virgin_spring نمایش پست ها
              سلام
              درود

نظر

• سلام
                خطای خاصی نمیده ، ظاهرا آپلود میشه ولی تصویر عکس تو کادر نمیاد تا attach کنم.
                حجم عکس ها رو هم رعایت می کنم
                با تشکر
                نوشته اصلی توسط shakib zero نمایش پست ها
                درود

- - - - - - - - - -

درود

نظر

سلام
                  خطای خاصی نمیده ، ظاهرا آپلود میشه ولی تصویر عکس تو کادر نمیاد تا attach کنم.
                  حجم عکس ها رو هم رعایت می کنم
                  با تشکر
                  سلام

از آپلود سنتر انجمن استفاده کنید:

انجمن تخصصی آیفون - هاست عکس

نظر

• تو آپلود سنتر بعد اینکه فایل رو انتخاب کردیم ، و لود شد چیکار کنیم بعدش؟
                    نوشته اصلی توسط iAlireza نمایش پست ها
                    سلام

از آپلود سنتر انجمن استفاده کنید:

انجمن تخصصی آیفون - هاست عکس

نظر

تو آپلود سنتر بعد اینکه فایل رو انتخاب کردیم ، و لود شد چیکار کنیم بعدش؟
                      درود

بعد از اینکه عکس شما آپلود شد یک نوشته میاد " Link " که بهتون لینک عکسی که آپلود کردید رو میده اون لینک رو کپی کنید و در ادیتور گزینه " اضافه کردن عکس " رو میزنید و لینکتون رو در اون قرار میدید و اوکی میکنید ...

نظر

• این کارو می کنم . eror میده ، میگه URL نامعتبره
                        نوشته اصلی توسط shakib zero نمایش پست ها
                        درود

بعد از اینکه عکس شما آپلود شد یک نوشته میاد " Link " که بهتون لینک عکسی که آپلود کردید رو میده اون لینک رو کپی کنید و در ادیتور گزینه " اضافه کردن عکس " رو میزنید و لینکتون رو در اون قرار میدید و اوکی میکنید ...

نظر

• سلام و خسته نباشید. من 2 روزه تو قسمت فروش آیپد یه تاپیک زدم و هنوز تایید نشده. به مدیر بخش هم پیغام دادم ولی پاسخ ندادند. لطفا رسیدگی فرمایید
                          با تشکر

نظر

• نوشته اصلی توسط hosseinscoot نمایش پست ها
                            سلام و خسته نباشید. من 2 روزه تو قسمت فروش آیپد یه تاپیک زدم و هنوز تایید نشده. به مدیر بخش هم پیغام دادم ولی پاسخ ندادند. لطفا رسیدگی فرمایید
                            با تشکر
                            با سلام
                            تاپیک شما یک مشکل در قرار گیری عکس ها داشت٬ بعنی عکس ها رو به صورت لینک در تاپیک داده بودید
                            بهرحال اصلاح و بعدش تاییدش کردم
                            موفق باشید
                            i-phone.ir
                            The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

• با سلام و عرض خسته نباشید
                              من چند روزه تو قسمت فروش آیپد یه تاپیک گذاشتم و هنوز تایید نشده. فقط نوشته به سطل آشغال منتقل شد. علت رو نمیدونم ، لطفاً در اسرع وقت رسیدگی فرمایید.
                              متشکرم.

نظر

• نوشته اصلی توسط meh_2002 نمایش پست ها
                                با سلام و عرض خسته نباشید
                                من چند روزه تو قسمت فروش آیپد یه تاپیک گذاشتم و هنوز تایید نشده. فقط نوشته به سطل آشغال منتقل شد. علت رو نمیدونم ، لطفاً در اسرع وقت رسیدگی فرمایید.
                                متشکرم.
                                سلام
                                حتما مشکلی داشته. لطف کنید مجددا ارسال کنید با رعایت تمام قوانین.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

صبر کنید ..
                                X