اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ارتباط با مدیران و بیان مشکلات انجمن

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• دوست من از طریق یاهو مسنجر با این آیدی باید در ارنباط باشید نه ایمیل
    persiancydia
    ویرایش توسط I-MAD : https://i-phone.ir/forums/member/73157-i-mad در ساعت 28-06-2013, 10:13 AM
    Livin' in ruins of a palace within my dreams

نظر

• سلام
      من ۳-۴ روز هست که در بخش ویژه ثبت نام کردم و شماره تراکنش و نام کاربری را در بخش مربوط زدم ولی هنوز پرمیوم نشدم

نظر

• نوشته اصلی توسط Erfan90 نمایش پست ها
        سلام
        من ۳-۴ روز هست که در بخش ویژه ثبت نام کردم و شماره تراکنش و نام کاربری را در بخش مربوط زدم ولی هنوز پرمیوم نشدم
        سلام
        اطلاعات پرداخت رو جهت پیگیری برای بنده پیام خصوصی کنید

نظر

• سلام به مدیران محترم سایت
          مشکل خرید از فروشگاه رو دوستان Cydiastore.ir کامل حل کردند از همه دوستان معزرت میخوام اگر باعث رنجش خاطرشان گردیدم
          بازم میگم دستتون درد نکنه و زنده باد cydiastore.ir که کار خرید رو برای ما ایرانی ها به این شکل در اوردن
          ممنون

نظر

• سلام خسته نباشید
            من خیلی از بخش ثبت udid شاکیم خب برای چی مینویسین 5 دقیقه تا نیم ساعت؟؟؟
            الان از ساعت 9 صبح منتظر ای میلم ولی انگار نه انگار لطفا رسیدگی کنید خب منی که مشتریم منتظره چی بگم بهشون من چون با سایت خوب شما اشنا بودم از اینجا خرید کردم ولی بد جور پشیمونم:@

نظر

• نوشته اصلی توسط sinarr نمایش پست ها
              سلام خسته نباشید
              من خیلی از بخش ثبت udid شاکیم خب برای چی مینویسین 5 دقیقه تا نیم ساعت؟؟؟
              الان از ساعت 9 صبح منتظر ای میلم ولی انگار نه انگار لطفا رسیدگی کنید خب منی که مشتریم منتظره چی بگم بهشون من چون با سایت خوب شما اشنا بودم از اینجا خرید کردم ولی بد جور پشیمونم:@

لطفا موضوع رو از طریق ایمیل های سایت مربوطه و یا پیام خصوصی به کاربران مسئول در این انجمن پیگیری کنید
              از اونجایی که دفتر مرکزی سایت خدمات دهنده در خارج ازایران واقع شده و یکشنبه روز کاری نیست شاید کمی بیشتر از حد معمول طول بکشه

نظر

• من امروز تاپیکی با عنوان دیدگاه های رییس جمهور منتخب در باره فیل-ترینگ، فضای مجازی، و دنیای ارتباطات زدم و الان میبینم پاک شده.
                منبع خبر از خبرگزاری ایتنا بود و هیچ گونه زمینه تشویش درش دیده نمیشد

امیدوارم مدیر نوپایی که یاد گرفته روی حذف تاپیک کلیک کنه ،دلیل موجهی برای این رفتار کودکانش داشته باشه

نظر

• سلام خدمت مدیران..................
                  امروز من ۲ تا تایپیک زدم که هردوتاش رفت توی مطالب مطرود ......
                  ۱-برنامه reflectorدر بخش مک
                  ۲- یه سوالم مربوط به ios7 beta 3
                  بدون هیچ دلیلی مطرود شدن.......
                  قبلا هم در مورد ورژن جدید apple tv نوشتم که بلافاصله پاک شد.... و یک مدیر عزیز بعد ۲۴ ساعت مطلب منو با اسم خودشون وارد کردنhttp://www.i-phone.ir/forums/thread8...tml#post861951

البته این اخریهاش بوده.قبلا هم سابقه داشته
                  اگه نمی خواهید کسی غیر خودتون مطلب بنویسه که بگین خیال همه راحت شه و این انحصار طلبی ادامه داشته باشه
                  به نظرمیاد که اینجا محل تبادل اطلاعاته نه محل جولان یه عده خاص
                  همین کارارو کردید که خیلی ها رو فراری دادید
                  اگر هم موضوعی مشکل داشت .... بگید که نویسنده اصلاح کنه
                  اگرم از شخصی خوشتون نمیاد اونم بگید تا طرف تکلیفشو بدونه
                  امیدوارم که این نوشته رو پاک نکنید،،،،
                  اگر م میخواهیید به قول خودتون منو بن کنید
                  مشکلی نیست

نظر

• نوشته اصلی توسط iphone1387 نمایش پست ها
                    سلام خدمت مدیران..................
                    امروز من ۲ تا تایپیک زدم که هردوتاش رفت توی مطالب مطرود ......
                    ۱-برنامه reflectorدر بخش مک
                    ۲- یه سوالم مربوط به ios7 beta 3
                    بدون هیچ دلیلی مطرود شدن.......
                    قبلا هم در مورد ورژن جدید apple tv نوشتم که بلافاصله پاک شد.... و یک مدیر عزیز بعد ۲۴ ساعت مطلب منو با اسم خودشون وارد کردنhttp://www.i-phone.ir/forums/thread8...tml#post861951
                    سلام
                    بنده هر ۳ تاپیک شمارو الان نگاه کردم
                    تاپیک مربوط به بتا ۳ ای او اس ۷ مدیرمون پاسختون رو شفاف دادن
                    اگه قصدتون اطلاع رسانی بود٬ که قبلا اطلاع رسانی شده بود٬ اگه سوال بود که باز هم پاسختون در لینکی که دادن بود٬ یعنی بعله ممکنه ۸ جولای عرضه بشه پس دلیلی برای باز بودن تاپیک وجود نداشت
                    در مورد تاپیک برنامه reflector که شما اگه قصدتون معرفی برنامه باشه٬ این اصلا روش مناسب و صحیحی نیست زیرا که نه عکسی از برنامه قرار داره٬ نه لینکی از اون حتی لینک اصلی ... و فقط نیم خط توضیح نوشتید که این اصلا مناسب معرفی برنامه های مک نیست لذا برای ثابت نگه داشتن کیفیت اون بخش مجبور به پاک کردن تاپیک هستیم
                    تاپیک آپدیت اپل تی وی تون هم به همین شکل عمل شد
                    شما دقیقا تاپیک خودت رو با تاپیکی که لینک دادی و مدیر انجمن ما زده مقایسه کن بعد خودت رو بزار جای ما٬ کدوم یکی رو نگه میداری ؟* قطعا اونی که کامل و جامع تره

البته این اخریهاش بوده.قبلا هم سابقه داشته
                    اگه نمی خواهید کسی غیر خودتون مطلب بنویسه که بگین خیال همه راحت شه و این انحصار طلبی ادامه داشته باشه
                    به نظرمیاد که اینجا محل تبادل اطلاعاته نه محل جولان یه عده خاص
                    همین کارارو کردید که خیلی ها رو فراری دادید
                    اگر هم موضوعی مشکل داشت .... بگید که نویسنده اصلاح کنه
                    اگرم از شخصی خوشتون نمیاد اونم بگید تا طرف تکلیفشو بدونه
                    امیدوارم که این نوشته رو پاک نکنید،،،،
                    اگر م میخواهیید به قول خودتون منو بن کنید
                    مشکلی نیست
                    نمیدونم دقیقا منظورت از اینکه خیلی هارو فرار دادید یا اینکه منو میخواید بن کنید چیه چون یادم نمیاد شما در موضوع و مشکل خاصی شرکت کرده باشید که این موضوع ها به شما ربط داشته باشه به هر حال همون طور که قبلا گفته شده بودن یا نبودن هر فرد در انجمن (هر انجمنی) دست خودش هست و تا زمانی که قوانین رو رعایت کنه همانند باقی کاربران حق استفاده از امکانات سایت رو داره و کسی نمیتونه این حق رو بگیره !

ضمن اینکه در انجمن مطالبی باقی میمونه که حاوی کیفیت و اطلاعات لازم و جامع باشه و به خاطر هیچ دلیلی از کیفیت مطالب انجمن و حفظ این مورد نمیگذریم

با تشکر

نظر

• نوشته اصلی توسط Arianismmm نمایش پست ها
                      سلام
                      بنده هر ۳ تاپیک شمارو الان نگاه کردم
                      تاپیک مربوط به بتا ۳ ای او اس ۷ مدیرمون پاسختون رو شفاف دادن
                      اگه قصدتون اطلاع رسانی بود٬ که قبلا اطلاع رسانی شده بود٬ اگه سوال بود که باز هم پاسختون در لینکی که دادن بود٬ یعنی بعله ممکنه ۸ جولای عرضه بشه پس دلیلی برای باز بودن تاپیک وجود نداشت
                      در مورد تاپیک برنامه reflector که شما اگه قصدتون معرفی برنامه باشه٬ این اصلا روش مناسب و صحیحی نیست زیرا که نه عکسی از برنامه قرار داره٬ نه لینکی از اون حتی لینک اصلی ... و فقط نیم خط توضیح نوشتید که این اصلا مناسب معرفی برنامه های مک نیست لذا برای ثابت نگه داشتن کیفیت اون بخش مجبور به پاک کردن تاپیک هستیم
                      تاپیک آپدیت اپل تی وی تون هم به همین شکل عمل شد
                      شما دقیقا تاپیک خودت رو با تاپیکی که لینک دادی و مدیر انجمن ما زده مقایسه کن بعد خودت رو بزار جای ما٬ کدوم یکی رو نگه میداری ؟* قطعا اونی که کامل و جامع تره

نمیدونم دقیقا منظورت از اینکه خیلی هارو فرار دادید یا اینکه منو میخواید بن کنید چیه چون یادم نمیاد شما در موضوع و مشکل خاصی شرکت کرده باشید که این موضوع ها به شما ربط داشته باشه به هر حال همون طور که قبلا گفته شده بودن یا نبودن هر فرد در انجمن (هر انجمنی) دست خودش هست و تا زمانی که قوانین رو رعایت کنه همانند باقی کاربران حق استفاده از امکانات سایت رو داره و کسی نمیتونه این حق رو بگیره !

ضمن اینکه در انجمن مطالبی باقی میمونه که حاوی کیفیت و اطلاعات لازم و جامع باشه و به خاطر هیچ دلیلی از کیفیت مطالب انجمن و حفظ این مورد نمیگذریم

با تشکر
                      خب پس بهتر نبوده مشكلات پستو بنويسيد، بجاي اينكه داستان درست كنيد،!!!!!!
                      اگه نتونستم رفع كنم اون وقت پاك ميكرديد،
                      شما اصلا اجازه نداديد كسي بخونه ،
                      در مورد reflector شما بيا يه تايپيك بزن،( ببينم شما چند صفحه توضيح ميدي؛ اينو جدي ميگم)
                      هميني كه من نوشتم مختصرومفيد بود
                      قبلا هم گفتم،؛ شما بگو تايپيك چي كم داره، اگه اصلاح نشد، بذارش توي سطل زباله

در هر صورت ممنون ازپاسختون

نظر

خب پس بهتر نبوده مشكلات پستو بنويسيد، بجاي اينكه داستان درست كنيد،!!!!!!
                        اگه نتونستم رفع كنم اون وقت پاك ميكرديد،
                        شما اصلا اجازه نداديد كسي بخونه ،
                        در مورد reflector شما بيا يه تايپيك بزن،( ببينم شما چند صفحه توضيح ميدي؛ اينو جدي ميگم)
                        هميني كه من نوشتم مختصرومفيد بود
                        قبلا هم گفتم،؛ شما بگو تايپيك چي كم داره، اگه اصلاح نشد، بذارش توي سطل زباله
                        در هر صورت ممنون ازپاسختون
                        خوب واقعا فک میکنید اگه در روز ۵۰ تا تاپیک اینطوری زده بشه و ما هر ۵۰ تارو بیایم بگیم اقا بیا اصلاح کن کاره منطقیه ؟ زمانی که صرف این کار میشه رو هم در نظر بگیرید و اینکه یک کاربر در همون دقایق اول میاد تاپیک رو مشاهده میکنه و میبینه همچین وضعیته میزاره میره و قطعا بار دومی هم در کار نیست که بیاد تاپیک رو ببینه ! و عملا تاپیک شما بی استفاده میشه و زحمات شما هم حدر میره

اگه قصد فعالیت دارید که ممنون هم هستیم از شما پیشنهاد میکنم قبل ایجاد تاپیک٬ تاپیک های مشابه و قدیمی انجمن رو نگاه کنید و با الگو برداری از اونها تاپیک خودتون رو تکمیل و ارسال کنید

نظر

• به نظر شما اگه من reflector رو معرفي نكردم، پس چي كار كردم!!!
                          ميشه توضيحاتتونو كامل كنيد،
                          بعدشم فكر نميكنم ، يه عكس يا لينك نذاشتن باعث افت كيفيت انجمن بشه

نظر

به نظر شما اگه من reflector رو معرفي نكردم، پس چي كار كردم!!!
                            ميشه توضيحاتتونو كامل كنيد،
                            بعدشم فكر نميكنم ، يه عكس يا لينك نذاشتن باعث افت كيفيت انجمن بشه
                            معرفی برنامه بازی یا هر چیزه دیگه شامل قوانین میشه که همه موظف به رعایت اون هستیم
                            توضحات جامع٬ عکس از محیط اون اپلیکیشن و قرار دادن لینک اصلی یا کرک اون برنامه که اگه هر کدوم از این عناصر وجود نداشته باشه از کیفیت اون تاپیک و به دنباله اش کیفیت مطالب انجمن کاسته میشه٬ و این عناصر هم قطعا با مشورت های طولانی مدت مدیریت انتخاب شدند و فقط به خاطر اینکه یک تاپیک شما مردود نشه عوض نمیشه

نمونه تاپیک های مناسب:
                            http://www.i-phone.ir/forums/thread85939.html
                            http://www.i-phone.ir/forums/thread61718.html
                            http://www.i-phone.ir/forums/thread73064.html
                            http://www.i-phone.ir/forums/thread79185.html

نظر

• مدیز بخش بازار چه فکر میکنم آقا سعید باشن
                              من دو روزه تاپیک فروش زدم ولی هنوز تأیید نشده
                              ناراحت نیستم فقط میخوام بدونم اشکالش کجا بود

سپاس

نظر

• نوشته اصلی توسط Reza Shah نمایش پست ها
                                مدیز بخش بازار چه فکر میکنم آقا سعید باشن
                                من دو روزه تاپیک فروش زدم ولی هنوز تأیید نشده
                                ناراحت نیستم فقط میخوام بدونم اشکالش کجا بود

سپاس
                                دوست عزیز اگر منظورتون این تاپیک هست که 2 شب پیش تایید شده، پس لطفا اگر اینطوره قبل از گلایه کردن تحقیق کنید.

http://www.i-phone.ir/forums/thread86885.html

نظر

صبر کنید ..
                                X