اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ارتباط با مدیران و بیان مشکلات انجمن

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام
    خيلي وقت پيش پسوردم رو دادم به يك كافي نتي تا ios6 رو برام دان لود كنه و بعد اومدم بخاطر اينكه پس اي فون ار با ايميلم يكي بود هر دو پسورد رو عوض كردم(قبل عيد)
    حال پسورد رو فراموش كردم و متاسفانه پسورد ايفون اي ار همون يكي است كه ايميلم هست و به هردو ( ايميل و ايفون اي ار) نياز دارم
    اسم كاربري اصلي بنده ahmadh و ايميلم Ahmad_mayamneda@yahoo.com است كه اپل اي ديم نيز هست
    لذا از مديريت در خواست دارم تا در صورت امكان پسورد اي فون اي ار رو به بنده بفرمايند تا از اون طريق ايميلم رو هم بدم
    براي اثبات اين مسئله كه ايميل و نام كاربري براي بنده است ميتونم از اي مسيجم كه همين اي دي است ارتباط بدم يا پس ورداكانت فيسبوك همين اي دي رو براي اثبات بدم يا هرنوع مدركي كه شما بخوايد
    ممنون يا علي

نظر

• سلام
      این تاپیک های خرید و فروش چرا یه هو بسته میشه؟
      من میخاستم تو تاپیک ایشون چیزی بنویسم که بسته شده!
      http://www.i-phone.ir/forums/thread83723.html
      مطلبی که میخاستم عنوان کنم هم در این حیطه بود:
      http://www.phalls.com/vbulletin/show...569#post992569
      گفتم شاید به درد کاربران هم بخوره که نسبت به هم شناخت بیشتری پیدا کنند کسی متضرر نشه انشالله از این به بعد و هم اینکه اگه کسی میتونه ایشون رو متقاعد بکنه!

نظر

• نوشته اصلی توسط ahmadh2 نمایش پست ها
        سلام
        خيلي وقت پيش پسوردم رو دادم به يك كافي نتي تا ios6 رو برام دان لود كنه و بعد اومدم بخاطر اينكه پس اي فون ار با ايميلم يكي بود هر دو پسورد رو عوض كردم(قبل عيد)
        حال پسورد رو فراموش كردم و متاسفانه پسورد ايفون اي ار همون يكي است كه ايميلم هست و به هردو ( ايميل و ايفون اي ار) نياز دارم
        اسم كاربري اصلي بنده ahmadh و ايميلم Ahmad_mayamneda@yahoo.com است كه اپل اي ديم نيز هست
        لذا از مديريت در خواست دارم تا در صورت امكان پسورد اي فون اي ار رو به بنده بفرمايند تا از اون طريق ايميلم رو هم بدم
        براي اثبات اين مسئله كه ايميل و نام كاربري براي بنده است ميتونم از اي مسيجم كه همين اي دي است ارتباط بدم يا پس ورداكانت فيسبوك همين اي دي رو براي اثبات بدم يا هرنوع مدركي كه شما بخوايد
        ممنون يا علي
        دوست عزیز هیچ سایتی امکان مشاهده پسورد های کاربرانش رو نداره، تنها کاری که از دست ما برمیاد تغییر پسورد شماست.

نظر

• سلام خدمت مديران محترم
          من با اين آيدي چند وقتيه نميتونم لايك يا تشكر كنم

فقط با تاپاتاك ميتونم تشكر كنم و لايك هم نميتونم!
          لطفا بررسي كنيد
          ممنون

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

نظر

• نوشته اصلی توسط mamadrezaei نمایش پست ها
            سلام خدمت مديران محترم
            من با اين آيدي چند وقتيه نميتونم لايك يا تشكر كنم

فقط با تاپاتاك ميتونم تشكر كنم و لايك هم نميتونم!
            لطفا بررسي كنيد
            ممنون

Sent from my iPhone using Tapatalk 2
            چند پست بالاتر توضیح داده شده دوست خوب

مورد مذکور به واسطه غیر فعال شدن پلاگین ها است و در عدم فعال بودن اون به خاطر تنظیمات شما نیست .
            با عرض معذرت از جنابعالی و دیگر عزیزان امیدواریم در اسرع وقت مجددا فعال بشن .

نظر

• مشکلات سایت در حال حاضر حل شده ولی امکان غیر فعال شدن تعدادی از پلاگین ها در چند روز آینده هست. ممنون از صبر همه ی دوستان

نظر

• يك تشكر فوق العاده از مديران بابت تعمير پلاگين هاي غير فعال شده!

نظر

• واقعا از مدیران سایت تشکر میکنم . بسیار عالی شد . امیدوارم بعدا این مشکلات پیش نیاد ولی اگه پیش اومد لطفا ناراحت نشید . انجمن بدون هیچگونه پلاگینی باز هم برای ما ارزش داره

نظر

• تاریخ پست ها مشکلی نداره؟!

نظر

• نوشته اصلی توسط erikonem نمایش پست ها
                      تاریخ پست ها مشکلی نداره؟!
                      خیر مشکلی نداره
                      چه مشکلی دارید شما ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Arianismmm نمایش پست ها
                        خیر مشکلی نداره
                        چه مشکلی دارید شما ؟
                        اخ ببخشید قاطی کردم!
                        تاریخ سیستم سال/روز/ماه هست ولی مال اینجا سال/ماه/روز هست!

نظر

• سلام خسته نباشيد!ببخشيد نسخه موبايل انجمن به مظرم مشكل داره مثلا گزينه براي آخرين صفحه موجود نيست و مجبوريم كه صفحه ها رو تك تك جلو ببريم
                          و يه سؤال ديگه چه جوري بايد از نسخه دسكتاپ به نسخه موبايل سوييچ بشيم؟!

نظر

• نوشته اصلی توسط ahmadjooon نمایش پست ها
                            سلام خسته نباشيد!ببخشيد نسخه موبايل انجمن به مظرم مشكل داره مثلا گزينه براي آخرين صفحه موجود نيست و مجبوريم كه صفحه ها رو تك تك جلو ببريم
                            و يه سؤال ديگه چه جوري بايد از نسخه دسكتاپ به نسخه موبايل سوييچ بشيم؟!
                            سلام
                            مشکلی نداره عزیز٬ این حداکثر امکاناتی هست که نسخه موبایل سایت داره٬ و باید به مرور بروز رسانی بشه که قابلیت هایش هم بیشتر بشه
                            شما وقتی با مرورگر موبایل وارد انجمن بشید (برای اولین بار) وارد نسخه موبایل میشید٬ یا با ۱ الی ۲ بار رفرش این اتفاق میوفته به صورت اتوماتیک.

نظر

• سلام
                              من بخام نام کاربریم رو تغییر بدم چکار باید بکنم ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Starshop نمایش پست ها
                                سلام
                                من بخام نام کاربریم رو تغییر بدم چکار باید بکنم ؟
                                شما می توانید به مدیران ارشد paj و یا جناب آرین پخ بدهید .

نظر

صبر کنید ..
                                X