اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ارتباط با مدیران و بیان مشکلات انجمن

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• با سلام و عرض خسته نباشید.من می خوام آیفونم رو از 4.1 به 5.1.1 آپدیت کنم.ولی هر چی فریم ور رو دانلود می کنم فایلی با پسوند ipsw وجود نداره .لطفا راهنماییم کنید .ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط saeidadamaki نمایش پست ها
      با سلام و عرض خسته نباشید.من می خوام آیفونم رو از 4.1 به 5.1.1 آپدیت کنم.ولی هر چی فریم ور رو دانلود می کنم فایلی با پسوند ipsw وجود نداره .لطفا راهنماییم کنید .ممنون
      دوست عزیز به انجمن خوش اومدی این بخش مربوط به مسایل و مشکلات سایت هستش شما باید تو بخش ایفون سوالاتتون رو بپرسین اینجا بخش ارتباط با مدیران هستش..
      اما واسه سوالتون باید رو همون فایل زیپ کلیک راست کنید و rename رو بزنید بعد خودتون پسوند zip رو به ipsw تغییر بدین..

نظر

• سلام من چند روز اخیر چند بار میخواستم وارد انجمن بشم این ارور رو میداد

This Account has been suspended

این یعنی من کار اشتباهی کردم که به حالت تعویق درومدم ؟ اگه آره دلیلش چی بوده

نظر

• خیر دوست عزیز ارتباطی به کاربران نداشت نگران نباشید

- - - - - - - - - -

خیر دوست عزیز ارتباطی به کاربران نداشت نگران نباشید

نظر

• سلام و خسته نباشید . می دونم نباید مشکلم رو اینجا بیان کنم و لی تو انجمنها هیچ کی جواب نمی ده. من یه آیفون 3gs دارم که فریم ور 4.0 روشه و می خوام به 5.1.1 آپدیتش کنم و تو برنامه ipsw رو هم می زنم و فریم ور رو هم پیدا می کنه ولی next رو واسم روشن نمی کنه .در عکس زیر متوجه می شود. لطفا راهنماییم کنید .ممنون

http://axgig.com/images/68800110184982105245.png

نظر

• نوشته اصلی توسط saeidadamaki نمایش پست ها
              سلام و خسته نباشید . می دونم نباید مشکلم رو اینجا بیان کنم و لی تو انجمنها هیچ کی جواب نمی ده. من یه آیفون 3gs دارم که فریم ور 4.0 روشه و می خوام به 5.1.1 آپدیتش کنم و تو برنامه ipsw رو هم می زنم و فریم ور رو هم پیدا می کنه ولی next رو واسم روشن نمی کنه .در عکس زیر متوجه می شود. لطفا راهنماییم کنید .ممنون

http://axgig.com/images/68800110184982105245.png
              این عکس با اون عکس تو تایپیکتون فرق داره
              گوشی رو به dfu ببرید و تست کنید و اگه مشکل داشت تو همون تایپیک بیان کنید تا دوستانی که اطلاع دارن پاسختون رو بدن
              زندگی آغاز یک راه است بسوی افتخار و سربلندی و یا انحراف و سرافکندگی

نظر

• یعنی چی؟

نظر

• نوشته اصلی توسط =Sina= نمایش پست ها

یعنی چی؟
                  اسپایدر ها در واقع ربات هایی هستند که موتور های جستجوگر مثل گوگل - یاهو و ... برای ایندکس کردن مطالب اون سایت ازشون استفاده میکنند

نظر

• به نظره من مدیران در گذاشتن خبر ها بعضی موقع ها خودخواهی به خرج میدن مثلا اگه یه خبر داغ رو یه کاربر گذاشته باشه اونو پاک میکنن ماله خودشون رو میزارن خب حداقل ادغام کنید تا اون کاربر هم از فعالیت ناامید نشه

- - - - - - - - - -

به نظره من مدیران در گذاشتن خبر ها بعضی موقع ها خودخواهی به خرج میدن مثلا اگه یه خبر داغ رو یه کاربر گذاشته باشه اونو پاک میکنن ماله خودشون رو میزارن خب حداقل ادغام کنید تا اون کاربر هم از فعالیت ناامید نشه

نظر

• نوشته اصلی توسط justinbieber نمایش پست ها
                      به نظره من مدیران در گذاشتن خبر ها بعضی موقع ها خودخواهی به خرج میدن مثلا اگه یه خبر داغ رو یه کاربر گذاشته باشه اونو پاک میکنن ماله خودشون رو میزارن خب حداقل ادغام کنید تا اون کاربر هم از فعالیت ناامید نشه

- - - - - - - - - -

عرض ادب

همون طور که گذاشتن یک خبر برای شما تا حدی مهم بوده که اومدین اینجا ذکر کردین، پوشش یک خبرِ مهم، به صورت کامل و جامع برای ما مهمه. اینجا همه ما یک تیم هستیم تا بتونیم به هم کمک کنیم، چه در آموزش چه در خبر رسانی، آیا به نظر شما گذاشتن یک خبر ناقص که از قوانین تحریریه به دوره، می تونه توی پرتال خبری و بلاگ انجمن قرار بگیره ؟ حالا شاید بگین چرا خبر من پاک شده، در جواب باید بگم نمیشه که برای هر مطلبی ، چندین تاپیک موجود باشه. لذا اگر قصد همکاری به صورت جدی تری دارید، می تونید به عضویت تحریریه در بیاین.

اما اگر خبر شما مطابق با قوانین تحریریه باشه و همچنین جامع و ... میشه اون رو بدون هیچ ویرایشی به پرتال منتقل کرد.

با تشکر.

نظر

• در ادامه مرقومه دبیر محترم تحریریه باید اضافه کرد موضوع اخبار تحریریه به واسطه قرار گیری در وبلاگ و دیگر شبکه های اجتماعی محیط نت دارای جایگاه حساسی است و به همین لحاظ رعایت فرمت و ساختار و کیفیت این اخبار از اهمیت ویژه ای برخوردار میباشد.

نظر

• سلام
                          خسته نباشید
                          من به تازگی از 4s گوشیمو به 5 ارتقا دادم
                          میشه برنامه های خاص که برای 5 ارایه شده چند مورد بیان کنید
                          من برنامهای 4s میدنم ولی برنامه خاصی هست که برای 5 ارایه شده باشه و اگه ممکنه لینک تاپیک برنامهای مورد استفاده و موفید و برای من بزارید .
                          ممنون

نظر

• تاپیک ارتباط با مدیران و بیان مشکلات

نوشته اصلی توسط N.I.M.A نمایش پست ها
                            سلام
                            خسته نباشید
                            من به تازگی از 4s گوشیمو به 5 ارتقا دادم
                            میشه برنامه های خاص که برای 5 ارایه شده چند مورد بیان کنید
                            من برنامهای 4s میدنم ولی برنامه خاصی هست که برای 5 ارایه شده باشه و اگه ممکنه لینک تاپیک برنامهای مورد استفاده و موفید و برای من بزارید .
                            ممنون
                            اين تاپيك براي ارتباط با مديران بيان مشكلات هست، شما سوالتونو بايد در بخش سوالات پيرامون ايفون ٥ بپرسيد!
                            ویرایش توسط erikonem : https://i-phone.ir/forums/member/45448-erikonem در ساعت 02-02-2013, 02:38 PM

نظر

• تاپیک ارتباط با مدیران و بیان مشکلات

سلام به مدیران عزیز و زحمتکش سایت.
                              عزیزان برنامه تهران ترافیک که توسط اقای شایان اسکندری نوشته شده و توسط i-phone.ir حمایت شده چند وقتیه که از اپ استور حذف شده و از اپدیت هم خبری نیست.
                              لطف میکنید مشکل این برنامه را حل کنید و دوباره تو اپ استور قرار بدینش؟
                              ممنون از شما

نظر

• نوشته اصلی توسط hamed57 نمایش پست ها
                                سلام به مدیران عزیز و زحمتکش سایت.
                                عزیزان برنامه تهران ترافیک که توسط اقای شایان اسکندری نوشته شده و توسط i-phone.ir حمایت شده چند وقتیه که از اپ استور حذف شده و از اپدیت هم خبری نیست.
                                لطف میکنید مشکل این برنامه را حل کنید و دوباره تو اپ استور قرار بدینش؟
                                ممنون از شما
                                با تشکر از شما موضوع دریافت و پیگیری میشه .

نظر

صبر کنید ..
                                X