اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ارتباط با مدیران و بیان مشکلات انجمن

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

بعلاوه ی حرفای دوستان ، همون سینا خان که من خیلی بهش ارادت دارم اونروزی که تو اون تاپیک فعال بودن تگ کاربر ارشد رو داشتن و قبل از اون تگ کاربر فعال ، یعنی فقط وظیفه ی کارشناس مدیر یا غیره نیست هرکسی اومده کمک کنه میتونه تو اون تاپیک با هر تگی کمک کنه دوسته من ، هر کسی تو حوضه ای که علاقه داره کمک میکنه ، من خودم علاقه ای به لینک دانلود پیدا کردن واسه خودم هم ندارم راسیاتش بعد از اپدیت تاپیک ها قبلش یا در اینده در اون تاپیک فعال نخواهم بود راستی تو این انجمن پیر و جوان نوجوان و کودک فکر نمیکنم تفاوتی داشته باشه تو حوضه ی فعالیت

نظر

مرسی از شما که با دید بازتری به قضیه نگاه کردید واقعا جای تقدیر و تشکر داره حق با شماست و قطعا زحمات شما رو بارها خودم به چشم دیدم
      بازم میگم من در حدی نیستم کسی رو زیر سوال ببرم و دوباره تکرار میکنم استفاده کننده ای بیش نیستم امیدوارم کسی ناراحت نشده باشه و همیشه با کمی صبر و تامل جواب همدیگه رو بدیم

نظر

هر کسی تو حوضه ای که علاقه داره کمک میکنه ، من خودم علاقه ای به لینک دانلود پیدا کردن واسه خودم هم ندارم راسیاتش بعد از اپدیت تاپیک ها قبلش یا در اینده در اون تاپیک فعال نخواهم بود
        خوب منم دقیقا همین رو بیان کردم..

راستی تو این انجمن پیر و جوان نوجوان و کودک فکر نمیکنم تفاوتی داشته باشه تو حوضه ی فعالیت
        منم همچین حرفی نزدم بزرگوار شما به من بگو بچه جون اگه کسی ایراد گرفت حق با شماست..
        بگذریم از مسایل حاشیه ای از همه عزیزان که پیگیر پست حقیر بودن کمال احترام و سپاس رو دارم و امیدوارم در همه مراحل زندگی موفق باشید..
        ممنون از شما کارشناسان عزیز به امید پیشرفت روز افزون انجمن با زحمات شما
        ویرایش توسط BLANC : https://i-phone.ir/forums/member/86296-blanc در ساعت 20-07-2012, 11:01 PM

نظر

نوشته اصلی توسط f0x
          دوتا سوال

یک: آیا میشه کاری کرد که گشاینده تاپیک بتونه عنوان تاپیک رو هم عوض کنه؟
          دو: فکر کنم طبق قوانین کاربر نمیتونه یوزرنیم تمام عددی انتخاب کنه
          علتش چیه؟ مثلاً چه فرقی بین b1234 و 1234 هست؟

سپاس

sent from my ipad first generation using tapatalk
          1- جزو دسترسی های کاربر تا این حد نیست
          2- عددی که نمی تونه ولی در جای دیگه ای هم گفته شده که از گذاشتن یوزر کاربری نامناسب خودداری کنید که این بند شامل همین یوزر ها مثل b1234 هم می شود
          i-phone.ir
          The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

نوشته اصلی توسط f0x
            دوتا سوال

یک: آیا میشه کاری کرد که گشاینده تاپیک بتونه عنوان تاپیک رو هم عوض کنه؟
            دو: فکر کنم طبق قوانین کاربر نمیتونه یوزرنیم تمام عددی انتخاب کنه
            علتش چیه؟ مثلاً چه فرقی بین b1234 و 1234 هست؟

سپاس

sent from my ipad first generation using tapatalk
            سوال دومتون : موجب ایجاد اختلال در دیتابیس های سایت میشه و ممکنه موجب از کار افتادن یا از دسترس خارج شدن سایت هم بشه.

نظر

میخوام بدونم چرا امضا رو برای کاربرای معمولی غیر فعال کردین؟

نظر

نوشته اصلی توسط mahan_james نمایش پست ها
                میخوام بدونم چرا امضا رو برای کاربرای معمولی غیر فعال کردین؟
                همین الان با وجود حدود ۳۰۰ کاربر پرمیوم و کارشناس و... نمیشه امضا هارو کنترل کرد و شاهد هر گونه تبلیغات و ... هستید
                چه برسه برای همه فعال شه اون موقع 99,719 کاربر باید هر روز چک بشه
                و ریسک اینکه باز هم برای سایت مشکلی پیش بیاد (از هر نظر) مارو از عمومی کردن امضا منع میکنه

نظر

نوشته اصلی توسط Arianismmm نمایش پست ها
                  همین الان با وجود حدود ۳۰۰ کاربر پرمیوم و کارشناس و... نمیشه امضا هارو کنترل کرد و شاهد هر گونه تبلیغات و ... هستید
                  چه برسه برای همه فعال شده اون موقع 99,719 کاربر باید هر روز چک بشه
                  و ریسک اینکه باز هم برای سایت مشکلی پیش بیاد (از هر نظر) مارو از عمومی کردن امضا منع میکنه
                  خب داش من مثلا میتونید برای کاربران جدید ، سایت و فعال امضا رو محدود کنید یعنی فقط بزارین طرف یک نوشته امضاش باشه حتی توانایی گذاشتن لینک هم نداشته باشهه

نظر

خب داش من مثلا میتونید برای کاربران جدید ، سایت و فعال امضا رو محدود کنید یعنی فقط بزارین طرف یک نوشته امضاش باشه حتی توانایی گذاشتن لینک هم نداشته باشهه
                    البته غير از لينك منظورشون يه سري جملات و شعارهايي كه به نظر كاربر ممكنه مشكل نداشته باشه ولي با معيارهاي انجمن تداخل داشته باشه هم هست !

البته دوستاني كه خيلي اين مسئله واسشون مهمه و ميخوان امضا داشته باشن ميتونن عضو بخش ويژه بشن و از مزاياش استفاده كنن!

نظر

در مورد امضا بارها بحث شده و متاسفانه نتیجه ای حاصل نشده
                      چاره ای نیست
                      من محل سکونتم رو یه جورایی امضام کردم

لبیک یا الله

نظر

یک سوال داشتم !
                        می خواستم بدونم اعتبار اکانت بخش ویژه رو از کجا میشه متوجه شد ؟

نظر

نوشته اصلی توسط lincoln نمایش پست ها
                          یک سوال داشتم !
                          می خواستم بدونم اعتبار اکانت بخش ویژه رو از کجا میشه متوجه شد ؟
                          هنوز سیستمی برای این مورد راه اندازی نشده !
                          اما چند هفته مونده به اتمام اکانت ایمیل زده میشه بهتون جهت تمدید و اطلاع خودتون

نظر

عضو شدن داخل بخش ویژه چه امکاناتی اضافه میشه و واقعا ارزش داره یا نه؟

نظر

ارزشش رو خود شما بنا به نیازتون تشخیص میدید - یه نگاه به تاپیک زیر بندازید :
                              http://www.i-phone.ir/forums/thread66049.html

و این

http://www.i-phone.ir/forums/thread26691.html

نظر

ببخشید چرا تگ من اینطور شده؟

قبلا اینطور نبود.

از طرفی تعداد صندوق پ خ های من مثل کاربران عادی شده چرا؟

محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون

نظر

صبر کنید ..
                                X