اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ارتباط با مدیران و بیان مشکلات انجمن

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط Nav ! D نمایش پست ها
    یوزرهای مهمان چجوری میتونن پست بدن تو تاپیک ها ؟
    به پرتال ربط داره ؟

http://www.i-phone.ir/forums/thread6...tml#post683648

این تاپیک :
    http://www.i-phone.ir/forums/thread52248.html
    رو هم عنوانش رو بی زحمت آپدیت کنید و iOS 6 رو اضافه کنید ٬
    سلام
    نوید جان اولی به خاطر تغییر ایمیل هستش و این شخص بعد تغییر ایمیل نرفته توش تا کامل فعال بشه و این مشکل به وجود اومده
    در مورد دومی هم که کار مدیریته
    موفق باشی

نظر

• نوشته اصلی توسط Nav ! D نمایش پست ها
      یوزرهای مهمان چجوری میتونن پست بدن تو تاپیک ها ؟
      به پرتال ربط داره ؟

http://www.i-phone.ir/forums/thread6...tml#post683648

این تاپیک :
      http://www.i-phone.ir/forums/thread52248.html
      رو هم عنوانش رو بی زحمت آپدیت کنید و iOS 6 رو اضافه کنید ٬
      همانطوری که آرمان جان گفت به دلیل تغییر ایمیل است. اما منظور شما از پرتال را متوجه نشدم

عنوان تاپیک مورد نظر نیز آپدیت شد

نظر

• با سلام و ارادت .....
        قسمت اخبار فناوری در 24 گذشته به نظرم یکی از پر طرفدار ترین قسمت های پرتال خبری بود ....
        اگه دوباره راه اندازی بشه خیلی عالی .......
        ممنونم .

نظر

• نوشته اصلی توسط iphonedost نمایش پست ها
          با سلام و ارادت .....
          قسمت اخبار فناوری در 24 گذشته به نظرم یکی از پر طرفدار ترین قسمت های پرتال خبری بود ....
          اگه دوباره راه اندازی بشه خیلی عالی .......
          ممنونم .
          عرض ادب، همونطور که می دونید عضو فعال در این بخشی که ذکر فرمودید فعلاً غایت هست، لذا به محض بازگشت ایشون، مجدداً به روال گذشته این تاپیک را به صورت روزانه عرضه می کنیم. امیدوارم تا موقع بازگشت این عزیز، تاپیک زیر بتونه جواب گوی شما عزیزان باشه.

با تشکر

http://www.i-phone.ir/forums/thread52663-3.html

نظر

• ببخشید؛ می خواستم ببینم مشکل آپلود سنتر انجمن برای همه هنوز پا برجاست یا فقط برای من همینطور مانده؟

نظر

• نوشته اصلی توسط PouyanHP نمایش پست ها
              ببخشید؛ می خواستم ببینم مشکل آپلود سنتر انجمن برای همه هنوز پا برجاست یا فقط برای من همینطور مانده؟
              براي من اينجوريه . مشكل داره

زندگی آغاز یک راه است بسوی افتخار و سربلندی و یا انحراف و سرافکندگی

نظر

• نوشته اصلی توسط PouyanHP نمایش پست ها
                ببخشید؛ می خواستم ببینم مشکل آپلود سنتر انجمن برای همه هنوز پا برجاست یا فقط برای من همینطور مانده؟
                نوشته اصلی توسط I-GEM نمایش پست ها
                براي من اينجوريه . مشكل داره
                برید قسمت unicode مرورگرتون و روی این قرار بدید :

ویرایش توسط Reza Shah : https://i-phone.ir/forums/member/57658-reza-shah در ساعت 11-01-2013, 01:53 PM

نظر

• [QUOTE=Reza Shah;799451]برید قسمت unicode مرورگرتون و روی این قرار بدید :

رضا جان ممنون اون فارسي شد.
                  ولي هنوز1 جورايي بهم ريخته هست .
                  بازم ممنون
                  زندگی آغاز یک راه است بسوی افتخار و سربلندی و یا انحراف و سرافکندگی

نظر

• مدیران محترم سایت خسته نباشین
                    ببخشید این مشکلی که پست میذاریم بعد نشون نمیده بعضی از کاربران که نمیدونن دوباره میزنن ارسال پاسخ رو تا موضوع ارسال شه درنهایت دوبل نشون میده کی درست میشه ؟
                    آخه شکل زشتی به تاپیکها میده .. خصوصا که بعضی جوابها طولانیه

نظر

• سلام
                      یک نکته
                      وقتی از کسی تشکر میشه نمایش داده میشه

کاربر زیر از ------- عزیز به خاطر این پست مفید سپاس کرده است:

در صورتی که باید بشه
                      کاربر زیر از ------ عزیز به خاطر این پست مفید سپاسگزاری کرده است:

نظر

• نوشته اصلی توسط Smh1983 نمایش پست ها
                        مدیران محترم سایت خسته نباشین
                        ببخشید این مشکلی که پست میذاریم بعد نشون نمیده بعضی از کاربران که نمیدونن دوباره میزنن ارسال پاسخ رو تا موضوع ارسال شه درنهایت دوبل نشون میده کی درست میشه ؟
                        آخه شکل زشتی به تاپیکها میده .. خصوصا که بعضی جوابها طولانیه
                        این مشکل مربوط میشه به نوسانی که احتمالاً در گیرنده شبکه اینترنت یا فرستنده اون رخ میده، در کل مربوط نویزهای اینترنت هست، که انجمن باز سعی میکنه پست رو بفرسته، و اینطوری دو بار فرستاده میشه، تنها راه حلش اینکه پستتون رو ویرایش کنید و اون قسمتی که دو بار فرستاده شد رو پاک کنید.

نظر

• تاپیک ارتباط با مدیران و بیان مشکلات در خصوص انجمن

سلام خسته نباشيد
                          يه سوال داشتم چطور ميشه از يك فروم روي يه لينك كليك كرد و به فروم لينك وارد شد؟
                          من كه روي لينك ميزنم با سافاري بازش ميكنه بعد يه پيغام ميده برا تپا تاك اونو كه ميزنم ميره توي اپ استور
                          لطفا راهنمايي كنيد البته نسخه تپاتاك من اورجينال نيست
                          با تشكر

نظر

• نوشته اصلی توسط siahkamary نمایش پست ها
                            سلام خسته نباشيد
                            من كه روي لينك ميزنم با سافاري بازش ميكنه بعد يه پيغام ميده برا تپا تاك اونو كه ميزنم ميره توي اپ استور
                            با تشكر
                            خب دکمه cancel رو بزنید !

نظر

• نوشته اصلی توسط alisanie نمایش پست ها
                              سلام
                              یک نکته
                              وقتی از کسی تشکر میشه نمایش داده میشه

کاربر زیر از ------- عزیز به خاطر این پست مفید سپاس کرده است:

در صورتی که باید بشه
                              کاربر زیر از ------ عزیز به خاطر این پست مفید سپاسگزاری کرده است:
                              موافقم . اگر توجه کنند ۱۰۰٪ رسیدگی میشه
                              جمله فعلی از لحاظ دستوری اشتباس !

نظر

• نوشته اصلی توسط Reza Shah نمایش پست ها
                                موافقم . اگر توجه کنند ۱۰۰٪ رسیدگی میشه
                                جمله فعلی از لحاظ دستوری اشتباس !
                                نوشته اصلی توسط siahkamary نمایش پست ها
                                سلام خسته نباشيد
                                با تشكر
                                این تاپیک به هدف زیر باز گشایی شد :
                                از آنجایی که گاهاً در بخش ارتباط با مدیران سایت تاپیک هایی با عنوان گلایه از مدیران و یا انتقاد از عملکرد این عزیزان زده میشد و در نهایت موجب ایجاد ناراحتی بین کاربران میشد ,*بر آن شدیم یک تاپیک کلی ایجاد کنیم که در این تاپیک *کاربران هر گونه انتقادی از عملکرد مدیران دارند رو میتوانند بیان کنند که سریعا رسیدگی شود ! (این انتقادات شامل اشتباه در عملیات های مدیریتی و... میشود ) + باقی مطالب که مدیریت باید رسیدگی کند !
                                پست ها و پیشنهادات شما جاش توی تاپیک زیر هست !!!
                                http://www.i-phone.ir/forums/thread70189.html

در مکانی که پست میدید اگه دقت بیشتری داشته باشید زودتر به نتیجه میرسید

نظر

صبر کنید ..
                                X