اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ارتباط با مدیران و بیان مشکلات انجمن

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط mahan_james نمایش پست ها
    دوست عزیز وقتی با کروم میام بالا ، قالب سایت سمت چپ میره
    این موضوع به خاطر تنظیمات مرورگرتون هست

نظر

نوشته اصلی توسط |rezashah| نمایش پست ها
      من پیشنهادم اینه که لطفا تصمیمی اتخاذ کنید که کاربران ارشد امکان داشتن سامانه امضا رو داشته باشند. فقط امضا... فقط همین !
      کاربران ارشد (و به بالا) وقت زیادی رو گذاشتند برای انجمن. زیاد پیگیر شدند زیاد مشکلات دوستانشون رو حل کردند
      من خودم هنوز نرسیدم به این درجه، منتها دست کم زیبا میشه اگه یه انگیزه خیلی کوچک باعث بشه به غیر ما ها که کاربر فعال هستیم، کاربران جدید العضو هم در جمع شرکت کنند و فعال باشند و ...
      این امضا هم دراصل یه انگیزه خوبی هستش برای این امر
      نه فقط من ، میدونم خیلی از هم درجه های من و بالاتر دوست دارند چنین ویژگی رو داشته باشند. آخه واقعا خوبه
      آخه کاربران بخش ویژه علاوه بر این سامانه ، امکان استفاده از بخش vip ، تخفیف در فروش مخصولات دفتر انجمن ، رنگ نام کاربری ، تخفیف در فروش برنامه های cydia و ... رو دارند. اما این ویژگی نازل ترین شون هستش که برای ما با ارزش حساب میشه
      عرض کردم. یه دلیل مبرهمی که داره اینه که صد در صد وقت زیادی بابت پیشرفت انجمن گذاشتند. مثل من . من همیشه اینجام موقعی بوده منو آفلاین ببینید ؟
      ممنون میشم اگه این کارو بکنید لطف بزرگی کردید
      موفق باشید
      در اینکه کاربران و به خصوص کابران فعال و ارشد انجمن ، سرمایه های ما هستن ، شکی نیست
      اما فراهم کردن همه ی مواردی که فرمودید ممکن نیست
      ولی برنامه هایی برای دوستان ارشد داریم که مفصلا اعلام می کنیم

نظر

روزبه عزيز
        من يه سوال از شما بپرسم
        نميدونم من اشتباه ميكنم يا نه اما احساس نميكنين شما واقعا كم حوصله شدين؟
        دوست عزيز روزبه جان
        اون چيزي كه شما رو تو اين انجمن متمايز ميكرد اطلاعات شما نبود (با وجود اطلاعات پربارتون) لحن صحبت كردنتون و رفتارتون كه من شخصا فوق العاده برام جالب بود
        اين دوستمون حرفشون اينقد بد نبودكه بگين ذهن پرتلاطمي دارن
        ايشون نظرشون رو گفتن
        واقعا اين كلمه درست نبود

Tapatalk
        لاَ تَحْزَنْ إِنَّ اللّهَ مَعَنَا
        ویرایش توسط dandelion : https://i-phone.ir/forums/member/23496-dandelion در ساعت 20-07-2012, 12:27 PM

نظر

نوشته اصلی توسط dandelion
          روزبه عزيز
          من يه سوال از شما بپرسم
          نميدونم من اشتباه ميكنم يا نه اما شما واقعا كم حوصله شدين؟
          دوست عزيز روزبه جان
          اون چيزي كه شما رو تو اين انجمن متمايز ميكرد اطلاعات شما نبود (با وجود اطلاعات پربارتون) لحن صحبت كردنتون و رفتارتون كه من شخصا فوق العاده برام جالب بود
          اين دوستمون حرفشون اينقد بد نبودكه بگين ذهن پرتلاطمي دارن
          ايشون نظرشون رو گفتن
          واقعا اين كلمه درست نبود

Tapatalk
          لاَ تَحْزَنْ إِنَّ اللّهَ مَعَنَا
          این حرف من صرفا برای این پست ایشون نبود
          fox عزیز تقریبا هر یه مدت یکبار یک کنایه به مدیران میزنند و در حین این مدت رابطه خیلی خوبی با ایشون داریم تا نوبت به کنایه بعدی ایشون برسه
          ایشون در یک بازه زمانی در بخش کارشناس های انجمن بودند و ارتباط بسیار بسیار نزدیک تری با ما داشتند و حداقل انتظار ما از افراد نزدیک این هست که در یک محیط عمومی به این شکل کنایه آمیز صحبت نکنند و بصورت نزدیک تری انتقاد هاشون رو به گوش ما برسونند
          i-phone.ir
          The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

نوشته اصلی توسط f0x
            اسم تاپیک بیان مشکلات بود منم این سوال رو مطرح کردم
            من هر چی بلدم اینجا یاد گرفتم
            هیچوقت اینجا رو کوچیک نشون نمیدم و نمیدونم
            خواننده بد برداشت کرده

sent from my ipod touch 4g using tapatalk
            شما مشکلتون رو که مطرح نکردید ! سوال داشتید که اینو باید خصوصی میپرسیدید هرچند جوابش و هدف سوالتون معلوم بود
            --
            جسارتاً تا نباشد چیزکی مردم نگویند چیزها !!!

منم بیام هرچی دلم خواست چه به حق چه ناحق بگم بعد بگم بد برداشت نکنید ؟!

البته جواب همین حرفتون رو هم روزبه جان دادن

نظر

نوشته اصلی توسط f0x
              اسم تاپیک بیان مشکلات بود منم این سوال رو مطرح کردم
              من هر چی بلدم اینجا یاد گرفتم
              هیچوقت اینجا رو کوچیک نشون نمیدم و نمیدونم
              خواننده بد برداشت کرده

sent from my ipod touch 4g using tapatalk
              مصطفی جان هم من هم شما میدونیم که من بارها و بارها سر عوض کردن لحنتون با شما صحبت کردم
              این تاپیک ایجاد شده برای نظم دهی به درخواست های کاربران برای مشکلات یا انتقاد ها و حالا چه زود یا چه دیر ما به این فکر افتادیم که به جای اینکه هر روز یک تاپیک جدید درست بشه همه رو یک جان جمع کنیم
              حالا واقعا نیازی نیست کسی بیاد بگه بله خیلی تاپیک خوبی هست ولی این گفته شما :
              آیا علتش میتونه ترک اعضای فعال و ارشد به سایر انجمن ها و کاهش رشد تعداد اعضا در مقابل انجمن های رقیب باشه؟
              این گفته شما بیشتر از ایجاد یک سوال یک کنایه بود و این رو خودتون هم خوب میدونید
              وگرنه این مورد چیزی نیست که اصلا در سوال پرسیده باشه یا اصلا جوابی منطقی داشته باشه که مثلا ما اومدیم تو بخش مدیریت بگیم که آره کاربران فعال در حال رفتن هستند و این تاپیک رو بزنیم که اعضای فعال بمونن؟ بعد از گذشت این مدت در کنار شما بهتر از خیلی ها با لحن شما آشنا هستم
              ویرایش توسط roozbeh7000 : https://i-phone.ir/forums/member/226-roozbeh7000 در ساعت 20-07-2012, 01:29 PM
              i-phone.ir
              The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

حالا جدای این مسایل بنده یه درخواست دارم از بزرگوران..
                اگه دقت کرده باشین بعضی از بخش ها میشه گفت بطور کامل خوابیده نمونش تاپیک درخواست برنامه:
                http://www.i-phone.ir/forums/thread172-273.html
                قبلا جناب ابوذری زحمتشو میکشید اما متاسفانه دیگه کسی پاسخگو نیست..
                حالا حقیر پیشنهادم اینه چند نفر از کارشناسای عزیز رو که در زمینه نرم افزار خبره تر هستند مسیولیت بیشترشون رو به این تاپیک ها واگذار کنید....سپاس

نظر

نوشته اصلی توسط blanc نمایش پست ها
                  اگه دقت کرده باشین بعضی از بخش ها میشه گفت بطور کامل خوابیده نمونش تاپیک درخواست برنامه:
                  حالا حقیر پیشنهادم اینه چند نفر از کارشناسای عزیز رو که در زمینه نرم افزار خبره تر هستند مسیولیت بیشترشون رو به این تاپیک ها واگذار کنید....سپاس
                  فعلا كارشناسان بيشتر درگير بروز رساني تاپيك هاي گذشته هستند بنده به شخصه قول ميدم بعد از اپديت انجمن تمام نواقص رو برطرف كنيم دوست عزيز

نظر

نوشته اصلی توسط iahmad نمایش پست ها
                    فعلا كارشناسان بيشتر درگير بروز رساني تاپيك هاي گذشته هستند بنده به شخصه قول ميدم بعد از اپديت انجمن تمام نواقص رو برطرف كنيم دوست عزيز
                    به روز رسانی؟؟؟؟؟
                    عزیز دل کارشناس هم یکی هست مثله من و بقیه..
                    دلیل گرفتن این تگ فکر کنم جز کمک به سایرین چیزی نباشه اما منظم بودن کارهای شما بزرگواران که قبول زحمت کردین مهمه..
                    این انجمن رو فقط کارشناس ها اداره نمیکنن که درگیری زیادی داشته باشین..
                    هر کسی در اینجا جای خود دارد از مدیر و معاون بگیر تا بقیه غیر از این باشه انسجام از بین میره..
                    شما که میگی درگیر بروز رسانی تاپیک های گذشته هستین در کنارش زحمت بقیه کارها رو هم حتی با یک پست هم شده بکشید.
                    این صحبت های من از روی دلسوزیه وگرنه نه شما مجبوری نه من و نه هیچ کس دیگری اما کسی که مسیولیت قبول مسکنه باید پاش وایسه.
                    اصل صحبت من دادن یه تغییراتی در زمینه کاری کارشناسا هستش ولا غیر..
                    ویرایش توسط BLANC : https://i-phone.ir/forums/member/86296-blanc در ساعت 20-07-2012, 10:38 PM

نظر

بله ، خیلی از تاپیک ها کهنه شدن ، یا نیاز به تاپیک اموزشی جدید هست و در هر صورت خیلی از تاپیک ها باید اپدیت بشن که همراه اپدیت انجمن داره انجام میشه

نظر

نوشته اصلی توسط parham7 نمایش پست ها
                        بله ، خیلی از تاپیک ها کهنه شدن ، یا نیاز به تاپیک اموزشی جدید هست و در هر صورت خیلی از تاپیک ها باید اپدیت بشن که همراه اپدیت انجمن داره انجام میشه
                        دوست جوان این ها کار مدیران هستش درسته؟؟
                        من خدایی نکرده کسی رو زیر سوال نمی برم غرض کمک به اهداف انجمنه...
                        هر جور خودتون صلاح میدونید ما اینجا استفاده کننده ای بیش نیستیم

نظر

کارشناسان هم جزی از تیم مدیریت هستند و در حال حاظر با همکاری هم داریم تاپیک های قدیمی رو بروز رسانی میکنیم که بعد از تموم شدن این موارد رسیدگی به بخش های بیشتر از قبل خواهد شد

نظر

كارشناسان و مديران ارشد همه دارن براي اپديت و بروز رساني انجمن براي شما كاربران عزيز تلاش ميكنن كافيه شما كمي صبر كنيد

نظر

نوشته اصلی توسط arianismmm نمایش پست ها
                              کارشناسان هم جزی از تیم مدیریت هستند و در حال حاظر با همکاری هم داریم تاپیک های قدیمی رو بروز رسانی میکنیم که بعد از تموم شدن این موارد رسیدگی به بخش های بیشتر از قبل خواهد شد
                              مشکل؟؟؟؟
                              این صحبت من تمام وکمال همه چیز رو رسوند مشکلی نیست عزیز دل تنها پیشنهاد بود

نظر

نوشته اصلی توسط BLANC نمایش پست ها
                                با سلام خدمت شما .
                                با احترام به نظرتون
                                این تاپیکی که شما میگید خوابیده اگر یک نگاهی بندازید میبنید که کم تر پست هایی پیدا میشه که بدون جواب مونده باشه .
                                من همین الان دوباره سر زدم و به 2-3 تا از دوستان که پاسخی نگرفته بودن پاسخ دادم .
                                اگر پست هایی رو میبینید که بدون پاسخ مونده مطمئن باشید دلیل داشته .
                                برای مثال یک شخصی میاد میگه من یک برنامه در فلان زمینه میخوام , حالا ما باید بگردیم دنبال یک برنامه ی خوب در اون زمینه ای اون شخص درخواست کرده . خب قطعا کار سختی و این موضوع چندین باز توسط افرادی همچون sinaboozari , i-mad و یا بنده به ان ها گفته شده که :
                                نوشته اصلی توسط sinaaboozari نمایش پست ها
                                باز هم تاکیید میکنم
                                دوستان از ملزومات این تاپیک ، اسم یا لینکی از برنامه است !

تصدیق کنید که ممکنه هزاران برنامه تو هر فیلد موجود باشه !

رو حساب نیاز شما و تصورات و یا گمانه زنی های نمیشه لینکی تقدیمتون کرد!
                                و یا دلیل دیگه ای که پستی بی پاسخ مونده میتونه این باشه که اسم برنامه رو به اشتباه نوشتن و ما نمیتونیم برنامه مورد نظر رو پیدا کنیم .
                                باز هم از انتقاد شما ممنونم و امیدوارم همیشه موفق باشید .

نظر

صبر کنید ..
                                X