اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ارتباط با مدیران و بیان مشکلات انجمن

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• یا سلام خدمت مدیران محترم
    بنده یه پیشنهاد داشتم خدمتتون.

میخواستم اگه امکانش هست یه قسمتی به نام تالار گفت و گو یا همچین چیزی ایجاد کنین که در هر بخشیش کاربران بتونن درباره موضوعی که تعیین شده نظرشون رو با هم به اشتراک بذارن به طوری که به پست های ارسالی اونا چیزی اضاف نشه.درواقع جدا از انجمن باشه.چون اخیرا پستهای بسیار زیادی داده میشه که فقط جنبه نظر و بحث داره و خالی از هر نوع بار علمی یا افزایش آگاهی می باشد.که اصطلاحا به آنها پست اسپم گفته میشه.در بعضی از تاپیک ها متاسفانه شاهد جر و بحث و حتی توهین هم هستیم که این امر در شان همچین انجمن بزرگی نمی باشد.
    با تشکر
    ویرایش توسط freston : https://i-phone.ir/forums/member/44188-freston در ساعت 15-09-2012, 10:56 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط amirmedical نمایش پست ها
      فکر کنم من حق دارم نحوه ی بیان مطلبمو انتخاب کنم . بازم می گم من به کسی توهینی نکردم . به هر حال کانال یوتیوب من از این به بعد مرتب فقط در مورد اپل بدون تعصب کورکورانه آپدیت می شه . ایشاللا که دوستان تحمل بیشتری داشته باشن .

- - - - - - - - - -

فکر کنم من حق دارم نحوه ی بیان مطلبمو انتخاب کنم . بازم می گم من به کسی توهینی نکردم . به هر حال کانال یوتیوب من از این به بعد مرتب فقط در مورد اپل بدون تعصب کورکورانه آپدیت می شه . ایشاللا که دوستان تحمل بیشتری داشته باشن .
      دوست من جدای از تمامی بحث ها٬ اگر شما از رفتار بچه های انجمن ناراحت شدید من ازتون پوزش می خوام اما انصافا تحلیل های شما در ویدیوی منتشر شده کمی خنده دار بود. وقت زیادی صرف تهیه این ویدیو شده بود اما شاید کمی باید از هیجانتون کم می کردید که درست تحلیل کنید

به طور مثال در جاهایی گفتید
      ۱- این دوربین دقیقا همون دوربین آیفون ۴ اس هست و فقط برای اینکه پردازنده بهتری داره تو شب بهتر عکس میگره!
      ( خوب این خیلی خنده داره٬ کیفیت عکس برداری به لنز و ccd و هزار تا چیز دیگه بستگی داره نه cpu ٬*اصلا ربطی نداره و اینکه دوربین همون ۸ مگاپیکسل هست دلیل نمیشه همون دوربین باشه !
      مگاپیکسل صرفا اندازه عکس هست و کیفیت عکس ربطی به مگاپیکسل نداره و نوع لنز و هزار تا گزینه دیگه دخیل هست.
      بعد دو تا عکس آوردید به اندازه نخود میگید که کیفیت ها فرق نمی کنه که بیشتر من رو خندوند

۲- در مورد نقشه ها گفتید که این خونه ها که از بالا نشون میده با هلیکوپتر عکس گرفتن بدرد ایران ما نمی خوره
      دوست من اولا اینا رو با هواپیما های خاص عکس برداری تهیه کردند دوما قابلیت 3d در هر سرویس نقشه ( گوگل٬ نوکیا یا اپل ) فقط برای چند شهر خاص هست و هیج کدوم به ایران ربطی ندارند

۳- در مورد photo stream و اشتراک گذاشن عکس ها حرف بسیار جالبی زدید ( این قابلیت هیچ بدرد نمی خوره تا وقتی کسی فیس بوک داره از اینا استفاده نمی کنه )
      دقیقا برنامه اینستاگرام تا حالا ۴۰ میلیون کاربر داره که اتفاقا کلی ایرانی هم شامل اون ۴۰ میلیون میشه. اونا مگه فیس بوک ندارند؟

کلا شما درک درستی متاسفانه از یک دیوایس ندارید٬ شما از بدی آیفون ۵ میگید اما از هدفون صحبت می کنید ! یا از ios 6
      دوست من یک دیوایس صرفا جهت اجرای بهتر سیستم عامل هست و لازم نیست خود دیوایش شق القمر کنه و ...

در آخر میگم که اینجا انجمن تخصصی آیفون هست پس اگر ویدیویی منتشر می کنید یا باید اونقدر تخصصی باشه که همه قبول کنند یا اگر تخصصی نیست و مثل ویدیو شما کاملا غیر تخصصی باشه باید منتظر نقد های سنگین از صحبت هاتون باشید
      ببخشید بی پرده صحبت کردم ولی لازم بود
      i-phone.ir
      The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

• نوشته اصلی توسط roozbeh7000 نمایش پست ها
        دوست من جدای از تمامی بحث ها٬ اگر شما از رفتار بچه های انجمن ناراحت شدید من ازتون پوزش می خوام اما انصافا تحلیل های شما در ویدیوی منتشر شده کمی خنده دار بود. وقت زیادی صرف تهیه این ویدیو شده بود اما شاید کمی باید از هیجانتون کم می کردید که درست تحلیل کنید

به طور مثال در جاهایی گفتید
        ۱- این دوربین دقیقا همون دوربین آیفون ۴ اس هست و فقط برای اینکه پردازنده بهتری داره تو شب بهتر عکس میگره!
        ( خوب این خیلی خنده داره٬ کیفیت عکس برداری به لنز و ccd و هزار تا چیز دیگه بستگی داره نه cpu ٬*اصلا ربطی نداره و اینکه دوربین همون ۸ مگاپیکسل هست دلیل نمیشه همون دوربین باشه !
        مگاپیکسل صرفا اندازه عکس هست و کیفیت عکس ربطی به مگاپیکسل نداره و نوع لنز و هزار تا گزینه دیگه دخیل هست.
        بعد دو تا عکس آوردید به اندازه نخود میگید که کیفیت ها فرق نمی کنه که بیشتر من رو خندوند

۲- در مورد نقشه ها گفتید که این خونه ها که از بالا نشون میده با هلیکوپتر عکس گرفتن بدرد ایران ما نمی خوره
        دوست من اولا اینا رو با هواپیما های خاص عکس برداری تهیه کردند دوما قابلیت 3d در هر سرویس نقشه ( گوگل٬ نوکیا یا اپل ) فقط برای چند شهر خاص هست و هیج کدوم به ایران ربطی ندارند

۳- در مورد photo stream و اشتراک گذاشن عکس ها حرف بسیار جالبی زدید ( این قابلیت هیچ بدرد نمی خوره تا وقتی کسی فیس بوک داره از اینا استفاده نمی کنه )
        دقیقا برنامه اینستاگرام تا حالا ۴۰ میلیون کاربر داره که اتفاقا کلی ایرانی هم شامل اون ۴۰ میلیون میشه. اونا مگه فیس بوک ندارند؟

کلا شما درک درستی متاسفانه از یک دیوایس ندارید٬ شما از بدی آیفون ۵ میگید اما از هدفون صحبت می کنید ! یا از ios 6
        دوست من یک دیوایس صرفا جهت اجرای بهتر سیستم عامل هست و لازم نیست خود دیوایش شق القمر کنه و ...

در آخر میگم که اینجا انجمن تخصصی آیفون هست پس اگر ویدیویی منتشر می کنید یا باید اونقدر تخصصی باشه که همه قبول کنند یا اگر تخصصی نیست و مثل ویدیو شما کاملا غیر تخصصی باشه باید منتظر نقد های سنگین از صحبت هاتون باشید
        ببخشید بی پرده صحبت کردم ولی لازم بود
        بحث من بیشتر جنبه ی طنز داشت! متاسفانه اجازه ندادن نقد ها رو بشنوم! تمام مطالب در پاسخ به توضیحات سایت اپل در مورد ویزگی های آیفون ۵ بود! شما باید اپل رو بازخواست کنید که چرا iOs ۶ رو با آیفون ۵ قاطی کرده!
        ویرایش توسط amirmedical : https://i-phone.ir/forums/member/1317-amirmedical در ساعت 15-09-2012, 11:08 PM

نظر

بحث من بیشتر جنبه ی طنز داشت! متاسفانه اجازه ندادن نقد ها رو بشنوم!
          نه اتفاقا به نظرم کاملا جدی بودید
          که این رو گفتید
          ایشاللا که دوستان تحمل بیشتری داشته باشن .
          دوست من وقتی تحلیلی راجب هرچی منتشر می کنید باید ۱۰۰ درصد اون رو بشناسید و اگر نشناخته تحلیل کنید میشه یک تحلیل خنده دار
          در واقع ویدیو شما نقد نداشت و خیلی راحت میشه گفت اکثر لحظاتش اشتباه بوده
          اگر این تحلیل رو برای کسی که هیچ ایده نداره بگید طرف میگه وای چه بد
          اما اینجا بهرحال چهار نفر هستند که کمی بلد باشند و بدونن که اکثر نظرات شما کاملا اشتباه بوده فقط شاید موزیک متنش قشنگ بوده و هیجانی که در صداتون بود
          بهتره به جای ناراحتی یا قهر یک قدم به عقب برید و به کل ماجرا دوباره نگاه کنید
          i-phone.ir
          The Best or Nothing

نظر

نه اتفاقا به نظرم کاملا جدی بودید
            که این رو گفتید

دوست من وقتی تحلیلی راجب هرچی منتشر می کنید باید ۱۰۰ درصد اون رو بشناسید و اگر نشناخته تحلیل کنید میشه یک تحلیل خنده دار
            در واقع ویدیو شما نقد نداشت و خیلی راحت میشه گفت اکثر لحظاتش اشتباه بوده
            اگر این تحلیل رو برای کسی که هیچ ایده نداره بگید طرف میگه وای چه بد
            اما اینجا بهرحال چهار نفر هستند که کمی بلد باشند و بدونن که اکثر نظرات شما کاملا اشتباه بوده فقط شاید موزیک متنش قشنگ بوده و هیجانی که در صداتون بود
            بهتره به جای ناراحتی یا قهر یک قدم به عقب برید و به کل ماجرا دوباره نگاه کنید
            متاسفانه مدیر عجول( ببخشید این لفظو بکار می برم! ) بخش سریعا تاپیک رو قفل کرد و اجازه نداد من انتقادات رو بشنوم! تک تک مباحث مطرح شده پشتوانه علمی داره من سعی کردم ساده صحبت کنم اگه نه تک تک مباحث پشتوانه داره من مطالعه زیادی در مورد اپل دارم با وجود این که پزشک هستم! و اگه اجازه می دادن دوست داشتم بحث کنم! بحث تحمل جواب مدیر بخش بود که گفته بود اینجا نمی تونید به اپل توهین کنید! من توهینی در این ویدیو ندیدم.

نظر

• نوشته اصلی توسط sinasadegh39 نمایش پست ها
              هیچ راهی نداره که من بتونم نام کاربری خودمو عوض کنم ؟
              معمولا تعویض نام کاربری برای کاربران ارشد و پرمیوم و ... انجام میشه .
              اما شما نام کاربری جدیدتون رو میتونید به بنده یا دیگر مدیران عزیز از جمله paj و Roozbeh7000 ارسال کنید تا اعمال شود .

نظر

متاسفانه مدیر عجول( ببخشید این لفظو بکار می برم! ) بخش سریعا تاپیک رو قفل کرد و اجازه نداد من انتقادات رو بشنوم! تک تک مباحث مطرح شده پشتوانه علمی داره من سعی کردم ساده صحبت کنم اگه نه تک تک مباحث پشتوانه داره من مطالعه زیادی در مورد اپل دارم با وجود این که پزشک هستم! و اگه اجازه می دادن دوست داشتم بحث کنم! بحث تحمل جواب مدیر بخش بود که گفته بود اینجا نمی تونید به اپل توهین کنید! من توهینی در این ویدیو ندیدم.
                کدوم مدیر گفت نمی تونید به اپل توهین کنید؟ هرکس گفت دستش درد نکنه! شما اینجا نمی تونید به هیچ چیز توهین کنید حتی سامسونگ !
                نکته دوم چرا فکر می کنید مباحث که گفتید جنبه علمی داشته؟
                ک تک مباحث مطرح شده پشتوانه علمی داره
                بازم مجبورم نوشته بالا رو کپی کنم

ه طور مثال در جاهایی گفتید

دقیقا شما به چه پشتوانه علمی گفتید که بخاطر پردازنده تو شب بهتر عکس میگره؟
                یا میگید با هلیکوپتر عکس های 3d گرفته شده این عکس های اپل به درد ایران نمیخره؟ عزیزم کلا سرویس عکس های 3d هم در نقشه های گوگل هست هم اپل
                دقیقا در نقشه های گوگل هم اصلا عکسی از ایران نیست. شما کلا بخش نقشه های 3d رو با نقشه های عادی یکی کردید و ...
                کلا تنها چیزی که نبود پشتوانه علمی بود

تاپیک هم اگر بسته شد شاید یک دلیل بیشتر نداشت
                وقتی یک نقد منطقی میشه٬ نقد های منطقی هم در مقابلش گفته میشه
                مثلا اگر شما منطقی صحبت می کردید مطمئنن نقد منطقی از کاربرا میشنیدید

اما وقتی شما کاملا غیر منطقی و خنده دار آیفون رو نقد کردید مطمئنن جواب های شما هم به همون اندازه غیر منطقی می بود و چه بسا ناراحتی پیش میومد
                i-phone.ir
                The Best or Nothing

نظر

کدوم مدیر گفت نمی تونید به اپل توهین کنید؟ هرکس گفت دستش درد نکنه! شما اینجا نمی تونید به هیچ چیز توهین کنید حتی سامسونگ !
                  نکته دوم چرا فکر می کنید مباحث که گفتید جنبه علمی داشته؟

بازم مجبورم نوشته بالا رو کپی کنم

دقیقا شما به چه پشتوانه علمی گفتید که بخاطر پردازنده تو شب بهتر عکس میگره؟
                  یا میگید با هلیکوپتر عکس های 3d گرفته شده این عکس های اپل به درد ایران نمیخره؟ عزیزم کلا سرویس عکس های 3d هم در نقشه های گوگل هست هم اپل
                  دقیقا در نقشه های گوگل هم اصلا عکسی از ایران نیست. شما کلا بخش نقشه های 3d رو با نقشه های عادی یکی کردید و ...
                  کلا تنها چیزی که نبود پشتوانه علمی بود

تاپیک هم اگر بسته شد شاید یک دلیل بیشتر نداشت
                  وقتی یک نقد منطقی میشه٬ نقد های منطقی هم در مقابلش گفته میشه
                  مثلا اگر شما منطقی صحبت می کردید مطمئنن نقد منطقی از کاربرا میشنیدید

اما وقتی شما کاملا غیر منطقی و خنده دار آیفون رو نقد کردید مطمئنن جواب های شما هم به همون اندازه غیر منطقی می بود و چه بسا ناراحتی پیش میومد
                  ۱. دوربین همون دوربین 4s هست که باریک تر شده ، پردازنده ی قوی تر به استناد فیل شیلر که آیفون رو معرفی کرد کمک می کنه تا ۱۰ چهره رو تشخیص بده و عملکرد بهتری در نور کم داشته باشه! به ویدیوی کنفرانس مراجعه کنید.
                  ۲.به گفته ی اسکات فورستال در کنفرانس WWDC 2012 ویزگی Flyover فقط برای چند شهر خاص موجوده نه ایران! من حرفی از 3d نزدم!
                  ۳. از اطرافیانتون نه خوره های اپل سوال کنید چند نفرشون اسم اینستاگرامو شنیدن؟! چه برسه به Shared photo streams!

نظر

۱. دوربین همون دوربین 4s هست که باریک تر شده ، پردازنده ی قوی تر به استناد فیل شیلر که آیفون رو معرفی کرد کمک می کنه تا ۱۰ چهره رو تشخیص بده و عملکرد بهتری در نور کم داشته باشه! به ویدیوی کنفرانس مراجعه کنید.
                    ۲.به گفته ی اسکات فورستال در کنفرانس WWDC 2012 ویزگی Flyover فقط برای چند شهر خاص موجوده نه ایران! من حرفی از 3d نزدم!
                    ۳. از اطرافیانتون نه خوره های اپل سوال کنید چند نفرشون اسم اینستاگرامو شنیدن؟! چه برسه به Shared photo streams!
                    ۱- وقتی میتونه عملکرد بهتری رو در نور کم داشته باشه یعنی کیفیت لنز بالاتر رفته عزیز من. این اصلا و ابدا ربطی به پردازنده نداره
                    ۲- این قابلیت در همه سرویس ها فقط برای چند شهر خاص موجوده. این یه اشکال از آیفون ۵ هست؟ من اگر بگم قابلیت های خاص نقشه های گوگل تو ایران کاربرد نداره یعنی گالاسی اس ۳ بده ؟ چه ربطی داره
                    ۳- اینستاگرام تقریبا محبوب ترین شبکه اشتراک گذاری عکس در دنیاست از جمله ایران
                    قابلیت photo stream هم برای کاربرای اپل میتونه به جذابیت اینستاگرام باشه چون تا حدود چند ماه پیش پیش اینستاگرام فقط برای ios بود و یک محیط تمام آیفونی بود و وقتی این برنامه برای آندروید هم عرضه شد بسیاری از کاربران متعصب ios ناراحت شدند که این محیط دیگه مخصوص خودشون نیست و نیاز به یه جای خصوصی تر داشتند که Shared photo streams تو ios اومد ( این هم باز ربطی به ایفون۵ نداره که تو نقد آیفون ۵ اون رو گفتید)

برادر من٬ رشته من عمران هست٬ من نمی تونم وقتی مثلا درباره طراحی بال هواپیما اطلاعاتی ندارم اون رو به چالش بکشم و وقتی شما هم اطلاعات کاملی پیرامون ios و آیفون ندارید بهتره اون رو به چالش نکشید
                    من اصلا نمی گم آیفون ۵ خوبه یا بده
                    میگم نقد شما اصلا و ابدا یک نقد منطقی نبود که بخوایم راجبش بحث کنیم
                    i-phone.ir
                    The Best or Nothing

نظر

۱- وقتی میتونه عملکرد بهتری رو در نور کم داشته باشه یعنی کیفیت لنز بالاتر رفته عزیز من. این اصلا و ابدا ربطی به پردازنده نداره
                      ۲- این قابلیت در همه سرویس ها فقط برای چند شهر خاص موجوده. این یه اشکال از آیفون ۵ هست؟ من اگر بگم قابلیت های خاص نقشه های گوگل تو ایران کاربرد نداره یعنی گالاسی اس ۳ بده ؟ چه ربطی داره
                      ۳- اینستاگرام تقریبا محبوب ترین شبکه اشتراک گذاری عکس در دنیاست از جمله ایران
                      قابلیت photo stream هم برای کاربرای اپل میتونه به جذابیت اینستاگرام باشه چون تا حدود چند ماه پیش پیش اینستاگرام فقط برای ios بود و یک محیط تمام آیفونی بود و وقتی این برنامه برای آندروید هم عرضه شد بسیاری از کاربران متعصب ios ناراحت شدند که این محیط دیگه مخصوص خودشون نیست و نیاز به یه جای خصوصی تر داشتند که Shared photo streams تو ios اومد ( این هم باز ربطی به ایفون۵ نداره که تو نقد آیفون ۵ اون رو گفتید)

برادر من٬ رشته من عمران هست٬ من نمی تونم وقتی مثلا درباره طراحی بال هواپیما اطلاعاتی ندارم اون رو به چالش بکشم و وقتی شما هم اطلاعات کاملی پیرامون ios و آیفون ندارید بهتره اون رو به چالش نکشید
                      من اصلا نمی گم آیفون ۵ خوبه یا بده
                      میگم نقد شما اصلا و ابدا یک نقد منطقی نبود که بخوایم راجبش بحث کنیم
                      متاسفانه اینکه در پاسخ به یک نفر از شکلک خنده استفاده می کنید نشون می ده اداب مباحثه نمی دونید! ویزگی اصلی یک ویدیو سادگیه نه پیچیدگی.
                      لنز آیفون 4s و 5 سیستم لنز ۵ عدسی هست که در آیفون ۵ فقط و فقط باریک ترشده! تنها یک لایه محافظ سافیر اضافه شده که تاثیری در کیفیت تصویر نداره.
                      من مطالبو از سایت اپل در مورد ویزگی های آیفون ۵ قسمت features نوشتم اگه iOs ۶ به ۵ مربوط نمی شه مشکل من نیست مشکل اپله که این مطالبو جزو ویزگی های آیفون ۵ معرفی کرده. متاسفانه اطلاعات شما بسیار سطحی هست . در ایران اینستاگرام ناشناختس چند درصد مردم اپل دارن؟ چند درصد اونایی که اپل دارن از اینستاگرام استفاده می کنن؟ تازه چند درصد حوصله می کنن عکساشونو علاوه بر این سرویس ها تو سرور اپل هم share کنند؟ این هم مثل سرویس Ping از قبل شکست خوردست. این یک ویدیوی طنزه بزودی یک عدد آیفون ۵ برای review به دستم می رسه اون وقت بررسی تخصصی میگذارم. هنوز برای بررسی تخصصی زوده شما خیلی هول هستین!
                      ویرایش توسط amirmedical : https://i-phone.ir/forums/member/1317-amirmedical در ساعت 16-09-2012, 12:08 AM

نظر

متاسفانه اینکه در پاسخ به یک نفر از شکلک خنده استفاده می کنید نشون می ده اداب مباحثه نمی دونید!
                        لنز آیفون 4s و 5 سیستم لنز ۵ عدسی هست که در آیفون ۵ فقط و فقط باریک ترشده! تنها یک لایه محافظ سافیر اضافه شده که تاثیری در کیفیت تصویر نداره.
                        من مطالبو از سایت اپل در مورد ویزگی های آیفون ۵ قسمت features نوشتم اگه iOs ۶ به ۵ مربوط نمی شه مشکل من نیست مشکل اپله که این مطالبو جزو ویزگی های آیفون ۵ معرفی کرده. متاسفانه اطلاعات شما بسیار سطحی هست . در ایران اینستاگرام ناشناختس چند درصد مردم اپل دارن؟ چند درصد اونایی که اپل دارن از اینستاگرام استفاده می کنن؟ تازه چند درصد حوصله می کنن عکساشونو علاوه بر این سرویس ها تو سرور اپل هم share کنند؟
                        اطلاعات من که سطحی هست اما متاسفانه شما به هیچ وجه اطلاعاتی ندارید
                        دوست من وقتی دوربینی می تونه در شب بهتر از یک دروبین دیگه عکس بگیره مطمئنن لنزش بهتر شده. عدم افزایش مگاپیکسل ربطی به عدم افزایش کیفیت نداره
                        ۲- بله مشخصا وقتی شما می خواهید یک لپ تاپ هم بخرید تو بخشی از بروشورش از ویندوزش هم گفته شده ولی مسخرست اگر بگید ویندوز بده پس لپ تاپ فلان hp هم بده . شما چطور با یک نرم افزار یک سخت افزار رو نقد می کنید
                        ۳- شاید برای شما اینستاگرام ناشناخته باشه ولی الان بسیاری از ایران روی گوشی های آیفون و آندروید خودشون این برنامه رو دارند. بهتره کمی سرتون رو از زیر خاک دربیارید

شما وقتی می گید قابلیت فلان نقشه اپل برای ایران نیست پس آیفون ۵ بده یعنی تو پایین ترین سطح منطق دارید بحث می کنید. بازم این رو میگم که انگار بگم نقشه های گوگل قابلیل مثلا street view رو برای ایران ندارن پس گالاکسی اس ۳ بده
                        یا حتی بگم هدفون سامسونگ خوب نیست پس گالاکسی اس ۳ بده
                        عزیز من این منطق رو از کجا میارید
                        i-phone.ir
                        The Best or Nothing

نظر

• ینی آقا روزبه می خوای بگی مردم ایران عکساشونو فقط تو اینستاگرام آپلود می کنن؟ ف ب هویجه؟
                          من که یه گیکم علاقه ای به اینستاگرام ندارم چه برسه به مردم عادی
                          البته باید اعتراف کنم دوربین ۳جی بدرد اینستاگرام نمی خوره
                          شما هم در زمینه ی اینستاگرام کوتاه بیا
                          shared photo stream زیاد دخلی به این چیزا نداره یه چیزیه بین من و چند تا دوست که میتونیم عکسا رو فقط برای خودمون share کنیم و نظر بذاریم
                          نمی دونم چی شده چرا دکترها اومدن سر به سر گیک های اپل می ذارن آخه شما دکتری ۷ سال درس خوندی برو تو کار تخصصی خودت نظر بده

نظر

• این یک ویدیوی طنزه بزودی یک عدد آیفون ۵ برای review به دستم می رسه اون وقت بررسی تخصصی میگذارم. هنوز برای بررسی تخصصی زوده شما خیلی هول هستین
                            دوست من برای یک بحث تخصصی شما باید همه چیز رو بشناسید و مهم تر از اون که فرق سخت افزار و نرم افزار رو
                            اتفاقا ویدیوی شما کاملا جدی بود! شک نکنید
                            i-phone.ir
                            The Best or Nothing

نظر

چند درصد مردم اپل دارن؟
                              به گمونم خیلیها چون بقالی سر کوچه ما هم آیفون۴ داره!
                              .:amgr:.

نظر

• نوشته اصلی توسط Arianismmm نمایش پست ها
                                معمولا تعویض نام کاربری برای کاربران ارشد و پرمیوم و ... انجام میشه .
                                اما شما نام کاربری جدیدتون رو میتونید به بنده یا دیگر مدیران عزیز از جمله paj و Roozbeh7000 ارسال کنید تا اعمال شود .
                                سلام

من نام کاربری جدیدمو به جناب روزبه پ.خ. کردم ولی نمی دونم که چه قدر باید صبر کنم یا چی.لطفا راهنمایی کنید.

ممنون

نظر

صبر کنید ..
                                X