اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ارتباط با مدیران و بیان مشکلات انجمن

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط allianz_12 نمایش پست ها
    سلام. من دو تا جنس برای فروش میزارم ولی تو سایت نمایش داده نمیشه خواستم دلیلشو بدونم. ممنون
    قوانین بازارچه رو بیزحمت نگاهی بندازید دوست عزیز
    عکس های تاپیکتون روی سرور انجمن آپلود نشده

نظر

• نمي دونم چرا آپلود سنتر انجمن كار نمي كنه و همه چي را ناموفق مي زنه؟!
      ضمنا يه پيشنهاد هم در همين جايي كه دارم مي نويسم دارم. بهتر نيست در پايين جايي كه نوشتار صورت مي گيره كليد انصراف با ارسال پاسخ سريع جابه جا شوند؟!
      چون معمولا انصراف آخرين كليد مرسومه...

نظر

• آپلود سنتر مشکلی نداره دوست عزیز شاید مشکل از فایلی هست که آپلود میکنید چون پسوندش مهمه..

در مورد پیشنهادتون هم جای کلید ها صحیح هستش چون فارسی رو از سمت راست می خونیم و کلید انصراف آخرین کلید هستش..
        ویرایش توسط Po0oya : https://i-phone.ir/forums/member/74329-po0oya در ساعت 27-08-2012, 03:24 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط iMojtaba نمایش پست ها
          نمي دونم چرا آپلود سنتر انجمن كار نمي كنه و همه چي را ناموفق مي زنه؟!
          ضمنا يه پيشنهاد هم در همين جايي كه دارم مي نويسم دارم. بهتر نيست در پايين جايي كه نوشتار صورت مي گيره كليد انصراف با ارسال پاسخ سريع جابه جا شوند؟!
          اگه با آپلود سنتر مشکل دارین یه بار هم با فایر فاکس امتحان کنید ببینید جواب میگیرین ؟!

نظر

• نوشته اصلی توسط iMojtaba نمایش پست ها
            نمي دونم چرا آپلود سنتر انجمن كار نمي كنه و همه چي را ناموفق مي زنه؟!
            من روزانه عکس های زیادی تو پست هام میذارم.همه رو هم از آپلود سنتر انجمن آپ میکنم.مشکلی هم نداره.یا مشکل از اینترنتتون می باشد یا مرورگرتون.در ضمن firewall رو هم موقتا خاموش کنین

نظر

• آقا من 4و5 روزه دارم تاپیک فروش آیپادمو تو بازارچه می دم اما هیچکس تایید نمی کنه
              به مدیریت بخش بازارچم (همشون ) پیام دادم اما هیچ کس جواب گو نیست
              لطفا یک پیگیری بکنید
              و روی کار این مسولان بخش نظارت کنید

نظر

• قوانین بازارچه رو مطالعه کنید دوست من. مشکل داشته که تایید نمیشه.

http://www.i-phone.ir/forums/thread10479.html

فرمت تاپیک – فروشنده میبایست در یک پست کامل و واضح محصولش را معرفی نماید .لازم است فروشنده یک عکس شفاف از کالای مورد نظر برای فروش که در آن نام کاربری خود در انجمن را به شکلی نمایش دهد (گذاردن کاغذ با نام در کنار کالا یا گذاردن کالا در کنار نمایشگری با نمایش پروفایل کاربر در انجمن و یا...) در اپلود سنتر انجمن اپلود کرده و در تاپیک اول قرار دهد .فروشنده میبایست قیمت کالای پیشنهادی را در تاپیک فروش خود تعیین نماید. تاپیکهای که به صورت مزایده میباشند باید دارای "قیمت پایه" و "زمان پایان مزایده " باشند .

نظر

• نوشته اصلی توسط Po0oya نمایش پست ها
                  آپلود سنتر مشکلی نداره دوست عزیز شاید مشکل از فایلی هست که آپلود میکنید چون پسوندش مهمه..

در مورد پیشنهادتون هم جای کلید ها صحیح هستش چون فارسی رو از سمت راست می خونیم و کلید انصراف آخرین کلید هستش..

من اين پست قبليم رو كه زدم دقيقا جاي اين دو تا عوض شده بود يعني اولين كليد انصراف و آخرينش ارسال پاسخ سريع بود كه الان درست شد، نمي دونم چرا؟!

نوشته اصلی توسط amir427 نمایش پست ها
                  اگه با آپلود سنتر مشکل دارین یه بار هم با فایر فاکس امتحان کنید ببینید جواب میگیرین ؟!
                  دقيقا مشكلم با آپلود سنتر همون IE هست كه الان با كروم رفتم مشكل حل شد:

نظر

• نوشته اصلی توسط reza1997 نمایش پست ها
                    آقا من 4و5 روزه دارم تاپیک فروش آیپادمو تو بازارچه می دم اما هیچکس تایید نمی کنه
                    به مدیریت بخش بازارچم (همشون ) پیام دادم اما هیچ کس جواب گو نیست
                    لطفا یک پیگیری بکنید
                    و روی کار این مسولان بخش نظارت کنید
                    بازارچه قوانین خودش رو داره و شما به جای این که به خودتون زجمت خوندن قوانین رو بدین میخاهین دیگران رو به زحمت بندازین !! هرگز به اینگونه پیامهای خصوصی پاسخ داده نمیشه چون قوانین بازارچه به خوبی گویا هستن و شاهد اون تاپیک های متعددی است که روزانه تایید میشن.

نظر

• سلام ببخشید که اینجا میگم: من امروز برای اکانت پرمیوم هزینه ی ۶ ماه رو از طریق زرین پال ریختم ولی چون سرعت نتم کمه فک کنم پ خ هایم به اقا روزبه و ارین جان نمیرسه ممنون میشم پیگیری کنید

خیلی خیلی ببخشید که پست دادم

- - - - - - - - - -

سلام ببخشید که اینجا میگم: من امروز برای اکانت پرمیوم هزینه ی ۶ ماه رو از طریق زرین پال ریختم ولی چون سرعت نتم کمه فک کنم پ خ هایم به اقا روزبه و ارین جان نمیرسه ممنون میشم پیگیری کنید

خیلی خیلی ببخشید که پست دادم

نظر

• با عرض سلام و خسته نباشید خدمت مدیران و اساتید محترم.
                        بنده یه پیشنهاد داشتم.
                        بالای صفحه سمت چپ گزینه اپ های برتر بسیار ایده جالبیه.ولی با کلیک برروی برنامه سایت آیتونز به صورت شیلتر باز میشه.میخواستم بگم قبل از لینک url سایت آیتونز یه ax اضف کنین تا بصورت غیر شیلتر باز بشه.

برای توضیحات بیشتر این تاپیک رو مطالعه فرمایید :

نحوه باز کردن سایت آیتونز بدون استفاده از قندشکن

نظر

• سلام
                          من گشتم نبود
                          يه قسمتي كه بتونيم بفهميم چه كساني از مشخصات كاربري ما ديدن كردند
                          ممنون

نظر

• باسلام و خسته نباشید. تاریخ سایت 1 روز عقب هست. با تشکر
                            زندگی آغاز یک راه است بسوی افتخار و سربلندی و یا انحراف و سرافکندگی

نظر

• تاپیک ارتباط با مدیران و بیان مشکلات

یه پیشنهاد!
                              برای بخش بازارچه یه مدت زمانی قرار بدید که فقط برای تاپیکها اسپم نزنن چند میخوام و چند میفروشی و...
                              یه زمانی داشته باشه و بطور اتومات بسته شه تاپیک!
                              طرف سه ماهه مردم رو اسیر خودش کرده و شونصد تا پست زدن آخرم نفروخته... ؛)

نظر

• سلام خسته نباشيد تاريخ سايت يه روز عقبه امروز ١٢ام هست!

نظر

صبر کنید ..
                                X