اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

پیشنهادات کاربران در خصوص پیشرفت و رفع مشکلات انجمن

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

این انجمن یک مزیت بسار عالی داره این که وقتی میام توی این سایت میتونم تاپیکهارو ببینم و احساس اینکه رفتم کنسرت بهم دست نمیده. توی یکی از انجمن های بظاهر معروف من رفتم فقط نگاه کنم ببینم چه خبره و صفحه اول انجمنشو که باز کردم فقط یک موزیک hip-hop کم داشت که باهاش برقصی ، بقدری تبلیغ هرجاییش که تونستن گذاشتن اونم چشمک زن که آدم حالش بد میشه اصلا نگاه کنه.فقط مونده یک کدی چیزی بنویسن پست Background دیوایس هم تبلیغ بذارن. همون موقع بستم و برگشتم اینجا را دوباره نگاه کردن دیدم چقدر دوست دارم اینجارو این انجمن واقعا یک مزیتی که داره و باعث شده بتونم اینجا دووم بیارم همین هست که تبلیغاتش در حد بسیار بسیار کم هست . اصلا یوزر اذیت نمیکنه.

پیشنهاد من این هست که همینطور که تاحالا سایت بدون تبلیغ بوده بمونه و در صورتی که برای upgrade ویا هرچیزی احتیاج به هزینه داشتید شده از کاربران بگیرید اما تبلیغات را همینطوری که هست باقی بگذارید.

محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون
    ویرایش توسط E H S A N : https://i-phone.ir/forums/member/37262-e-h-s-a-n در ساعت 05-07-2012, 05:03 PM
    " MICROSOFT'S MONSTER OF SOFTWARE, APPLE'S MONSTER OF HARDWARE "
    TECHNOLOGY NEEDS BOTH OF THEM

نظر

کی بالاخره انجمن آپدیت میشه (چه روزی)؟

Sent from my  iPhone 4s using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط arman sanati نمایش پست ها

sent from my  iphone 4s using tapatalk
        پیگیر هستیم که در اسرع وقت اجرایی بشه !
        تاریخ دقیق هم مشخص نمیکنیم سورپرایز بشید

نظر

مشکل ورود با ایپد و ایفون حل بشه
          خسته شدیم بس که گفتیم و نشد!

نظر

نوشته اصلی توسط donya نمایش پست ها
            مشکل ورود با ایپد و ایفون حل بشه
            خسته شدیم بس که گفتیم و نشد!
            طرح جدید آماده شده و فقط منتظر ارتقا انجمن هستیم.

نظر

يه پيشنهاد ديگه!
              به نظرم بد نيست "موضوعات مشترك شده" هم همانند آخرين ارسال ها مالك يك كليد مجزا بشه در لوگو...
              خيلي از دوستان تازه وارد به دليل اينكه از اين امكان خبر ندارند خيلي از پست هاشون را نمي تونند پيگيري كنند...
              ضمنا فونت نوشتاري spoiler هم بعد از ارسال به نظرم از لحاظ گرافيكي زياد جالب نيست...

نظر

نوشته اصلی توسط arman sanati نمایش پست ها

sent from my  iphone 4s using tapatalk

لایسنس وی بولتن چهار جند روز پیش خریداری و ثبت شد . با هاست انجمن هم هماهنگی شده و زمانبندی عملیات اجرایی ارتقای انجمن از 25 تیر آغاز خواهد شد . به جهت این که سعی داریم این کار همزمان با فعالیت انجمن انجام بشه زمان انتقال طولانی خواهد بود ولیکن حداکثر تا 10 مرداد به پایان خواهد رسید . بدیهیست در این مدت ممکنه اختلالاتی در انجمن و به خصوص پلاگینها ایجاد بشه . البته در زمان مقتضی با اطلاعیه هایی کاربران را در جریان خواهیم گداشت .

نوشته اصلی توسط imojtaba نمایش پست ها
                يه پيشنهاد ديگه!
                به نظرم بد نيست "موضوعات مشترك شده" هم همانند آخرين ارسال ها مالك يك كليد مجزا بشه در لوگو...
                خيلي از دوستان تازه وارد به دليل اينكه از اين امكان خبر ندارند خيلي از پست هاشون را نمي تونند پيگيري كنند...
                ضمنا فونت نوشتاري spoiler هم بعد از ارسال به نظرم از لحاظ گرافيكي زياد جالب نيست...
                بخشی از این انتطارات در وی بولتن 4 تامین شده و با ارتقای انجمن حتما پیشنهادات شما عزیزان را مد نظر قرار میدهیم.

نظر

با سلام
                  دو پیشنهاد دیگه دارم :
                  ۱. مطالب برگزیده هر ماه توسط انجمن به ایمیل کاربران فرستاده بشه.
                  با اینکار کاربرانی که کمتر به انجمن سر میزنن
                  اولا در جریان مطالب روز قرار میگیرن
                  دوما ایجاد تعامل بیشتر بین کاربران و انجمن
                  ۲. ایجاد فضایی برای کاربران تازه کار تا با ایجاد تاپیک (و نه پست) در مورد مسائل درگیر با اون با انجمن در ارتباط باشن(ایجاد حس مشارکت).

نظر

نوشته اصلی توسط ahmadi103mahdi نمایش پست ها
                    با سلام
                    دو پیشنهاد دیگه دارم :
                    با اینکار کاربرانی که کمتر به انجمن سر میزنن
                    اولا در جریان مطالب روز قرار میگیرن
                    دوما ایجاد تعامل بیشتر بین کاربران و انجمن
                    ۲. ایجاد فضایی برای کاربران تازه کار تا با ایجاد تاپیک (و نه پست) در مورد مسائل درگیر با اون با انجمن در ارتباط باشن(ایجاد حس مشارکت).
                    1- پیشنهاد خوبیست . در بخش مدیران برای بررسی شرایط فنی و اثر گذاری در این خصوص مطرح میکنیم .
                    2- متوجه نشدم . الان تاپیک سوالات کاربران تازه کار رو داریم و این تاپیکها باعث شلوغ شدن انجمن میشن . این تاپیک ها دقیقا چه حسنی دارن؟

نظر

شاید بگم در فضای مجازی هم کسانی هستند که به نوعی خجالتی و یا احساس غریب بودن میکنند خنده دار باشه
                      ولی واقعیتی هست که تا حالا ندیدم کسی به این مسئله اهمیت بده
                      منظور من از ایجاد تاپیک (بعنوان مثال) در حقیقت ایجاد فضایی برای این گروه هست

نظر

شاید بگم در فضای مجازی هم کسانی هستند که به نوعی خجالتی و یا احساس غریب بودن میکنند خنده دار باشه
                        ولی واقعیتی هست که تا حالا ندیدم کسی به این مسئله اهمیت بده
                        منظور من از ایجاد تاپیک (بعنوان مثال) در حقیقت ایجاد فضایی برای این گروه هست
                        اگر منطورتون چت باکس هستش که باید بگم نقض غرض انجمن هستش . اگر منظورتون چیز دیگه ای است لطفا دقیقتر توضیح بدین.

نظر

با سلام
                          دو پیشنهاد دیگه دارم :
                          .
                          تقریبا این موردی که شما گفتید با مجله iMag اتفاق افتاده. مجله چکیده اتفاقات ، آموزشها، معرفی برنامه ها و ... هست.
                          " MICROSOFT'S MONSTER OF SOFTWARE, APPLE'S MONSTER OF HARDWARE "
                          TECHNOLOGY NEEDS BOTH OF THEM

نظر

نوشته اصلی توسط paj نمایش پست ها
                            اگر منطورتون چت باکس هستش که باید بگم نقض غرض انجمن هستش . اگر منظورتون چیز دیگه ای است لطفا دقیقتر توضیح بدین.
                            خیر ، من خودم هم بشدت با چت باکس مخالفم
                            الان نمیتونم ولی سر فرصت براتون شرح میدم
                            ممنون از توجه و پیگیری شما

نظر

لوگو تمام دیوایس های مک با شیر کوهی هماهنگ شد ...

نظر

با سلام به همه دوستان و مدیران محترم و با تشکر از زحمات خوب شما به خصوص تلاش شما در جهت ایجاد ظاهر جدید انجمن
                                یه نکته مهمی که به ذهنم رسید و لازم دیدم مدیران محترم هم در جریان باشن رنگ سفید یا شیری پس زمینه انجمن بود خیلی از کاربران ساعات طولانی رو در انجمن سپری میکنن و این رنگ واقعا ازار دهنده هست حتی برای 30 دقیقه هم چشم کاربر خیلی خسته میشه .

نظر

صبر کنید ..
                                X