اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

پیشنهادات کاربران در خصوص پیشرفت و رفع مشکلات انجمن

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

در انجمن های دیگه تست شده حالت خفگی به انجمن میده. شما یک انجمن موفق نمیتونید پیدا کنید که استایلش ۱۰۰٪ باشه
    ویرایش توسط diabyte : https://i-phone.ir/forums/member/48692-diabyte در ساعت 04-07-2012, 11:41 AM

نظر

نوشته اصلی توسط Hamedzm نمایش پست ها
      يه پيشهاد داشتم
      اگه امكانش هست يه نسخه موبايل براي انجمن به وجود بياد تا بتونيم راحت تر با انجمن كار كنيم
      تاپاتاك هست ولي اگه اين هم باشه خيلي بهتر(مثل ساير انجمن هاي بزرگ دنيا )

قبلا هم در تاپيك زير يه پيشنهاد دادم كه علي اقا گفتند پيگيري ميكنيم
      اگه اين قابليت ها هم اظافه بشه كه محشر ميشه
      http://www.i-phone.ir/forums/thread64354.html
      درمورد نسخه موبایل. Vbulletin 4.2 خودش یک استایل موبایل داره و با آپدیت شدن انجمن نسخه موبایل هم به وجود میاد

نظر

به نظر من که انجمن در حال حاظر مشکل خاصی نداره فقط این بخش معرفی آیپد دیگه فک کنم باید حظف بشه
        آخه مال روی های اول بود کسی آشنایی نداشت باهاش

نظر

نوشته اصلی توسط parham7 نمایش پست ها
          یه حالتی هم دیدم که مثلا واسه تایپ وقتی چیزیرو بلد میکنیم دیگه کد بلد کردن نمیاد دور نوشته ، داخل خود قسمت تایپ بدون کد بلد میشه یا امکانات دیگه مثله همین مورد
          Sent from my iPad using Tapatalk HD
          این که الان فعال هست ، تنظیمات یوزرتون رو دستکاری بکنید (الان من با ctrl + b بُلد کردمش)

نظر

یکی از پیشنهادات من اینه که کنار دکمه سپاس دکمه جدید بنام Like یا همون دوست داشتن مثل ف ی س ب و ک بزارید ، چون بعضی اوقات فردی یک حرفی در تاپیک میزنه که ما نجبوریم سپاس بزنیم درصورتی که سپاس ربطی نداره و دوست داشتن بهتره

نظر

نوشته اصلی توسط mahan_james نمایش پست ها
              یکی از پیشنهادات من اینه که کنار دکمه سپاس دکمه جدید بنام like یا همون دوست داشتن مثل ف ی س ب و ک بزارید ، چون بعضی اوقات فردی یک حرفی در تاپیک میزنه که ما نجبوریم سپاس بزنیم درصورتی که سپاس ربطی نداره و دوست داشتن بهتره
              ولی خب خیلیا هم به جای لایک استفاده میکنن ! و مشکلی هم ندارن !

نظر

عرض سلام و خسته نباشيد خدمت همه دوستان گلم
                من بيش از يك سال عضو هستم و خوب تو اين يك سال اندى هم از اين سايت استفاده زيادي كردم،
                امروز يه مطلبي به ذهنم رسيد گفتم مطرع كنم شايد دوستان با هاش موافق بودن و اونم اينه كه من فكر ميكنم اگه يه بخشي از سايت اختصاص داده بشه به app مختلف ؤلي به تفكيك حرفه و شغل دوستان ميتونه خيلي به بالا رفتن سطع علمي دوستان كمك كنه
                .به عنوان مثال من به همراه يكي از همكارانم ٤ماه پيش تونستيم يا يه ترفند جالب يه برنامه بسيار مفيدي رو كه تقريبا ١٦٠٠٠ دلار قيمتش هست(البته خود app مجاني هست ولي براي استفاده به صورتي world wide اين مبلغ بايد پرداخت بشه وگر نه هيچ استفاده اي نداره) رو كرك كنيم و جالب اين هست كه اين روش ما تا قبل از اين تو هيچ سايتي چه ايراني و چه خارجي وجود نداشت.
                با تشكر

نظر

نوشته اصلی توسط diabyte نمایش پست ها
                  در انجمن های دیگه تست شده حالت خفگی به انجمن میده. شما یک انجمن موفق نمیتونید پیدا کنید که استایلش ۱۰۰٪ باشه
                  حداقل یک قالب آیفون بذارید مثلا اینجا انجمن تخصصی آیفونه!!!

نظر

نوشته اصلی توسط arman sanati نمایش پست ها
                    حداقل یک قالب آیفون بذارید مثلا اینجا انجمن تخصصی آیفونه!!!
                    قالب ایفون و کلا از اون دسته قالب ها به هیچ عنوان در انجمن استفاده نمیشه
                    چون هر انجمن تازه تاسیسی از اون ها استفاده میکنند و در شان انجمن ما نیست !

قالب جدید طراحی شده و در حال کد نویسی اون هستیم

نظر

امکانش هست عکسی از اون قالب رو بذارید؟مشکل آیفون و آیپد هم حل میشه؟

نظر

امکانش هست عکسی از اون قالب رو بذارید؟مشکل آیفون و آیپد هم حل میشه؟
                        میخوایم سورپرایز شید
                        بله حل شده !

نظر

نوشته اصلی توسط arianismmm نمایش پست ها
                          میخوایم سورپرایز شید
                          بله حل شده !
                          قشنگه؟
                          بعد اگه نمیشه تمام صفحش کنید حداقل یک فکری به حالش بکنید مشکی قشنگ نیست خیلی.

نظر

قشنگه؟
                            بلی

تمام صحفه استاندارد نیست اصلا و چشم اذیت میشه کلا!
                            ترکیبی از سفید و قهوه ای سوخته هست

نظر

نوشته اصلی توسط arianismmm نمایش پست ها
                              بلی

تمام صحفه استاندارد نیست اصلا و چشم اذیت میشه کلا!
                              ترکیبی از سفید و قهوه ای سوخته هست
                              بله خب منم گفتم رنگشو عوض کنید که خیلی هم قشنگ میشه

نظر

قشنگه؟
                                کلا نگران استایل نباشید.
                                اگر نیاز باشه آموزش ایجاد تغییرات و شخصی سازی رو براتون قرار میدم تا هر جور که راحتید از انجمن استفاده کنید.

نظر

صبر کنید ..
                                X