اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

پیشنهادات کاربران در خصوص پیشرفت و رفع مشکلات انجمن

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• کی منو بن کرده بود از این انجمن ؟ خاک تو سر اون طرف و انجمنش ..

نظر

• نوشته اصلی توسط astron نمایش پست ها
      کی منو بن کرده بود از این انجمن ؟ خاک تو سر اون طرف و انجمنش ..
      نمیدونم کی و چرا ..... ولی هرکسی این پست رو از شما ببینه حق میده که حتی این یکی اکانتتون هم بن بشه

نظر

• داداش من .. این همه ادم تو این انجمن عضون همشون ایفون بازن ولی کسی جواب منو نداد تو تاپیکی که واسه انلاک زده بودم .. اومده نوشته دیگه نبینمت اینورا .. مثلا اگه ببینه چیکار میخاد بکنه ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط astron نمایش پست ها
          داداش من .. این همه ادم تو این انجمن عضون همشون ایفون بازن ولی کسی جواب منو نداد تو تاپیکی که واسه انلاک زده بودم .. اومده نوشته دیگه نبینمت اینورا .. مثلا اگه ببینه چیکار میخاد بکنه ؟
          شما وقتى ادبيات ابتدايى رو توى تاپيكتون رعايت نكرديد و ميگيد خاك تو سر انجمنتون، توقع جواب داريد؟! اين اكانتتون هم به زودى بسته خواهد شد تا هر زمان ادبيات ساده رو آموختيد سوال بپرسيد

نظر

• نوشته اصلی توسط slim.shady نمایش پست ها
            خب بله اما قرار دادن لينك موزيك از itunes مثل قرار دادن لينك بازى از app store هستش.پس فكر نكنم شامل قوانين كپى رايت بشه.درضمن معرفى كردن موزيك دريك بخش جدا هم مربوط به ايفون هستش ديگه بالاخره يكى از محبوبيت هاى itunes هم بخاطر موزيكش هستش.
            مگه تو همين انجمن لينك بازى و نرم افزار از app store نميزارن؟خب اونم پس بايد شامل قواين كپى رايت بشه!

Sent from my iPad 4 using Tapatalk
            شادی جان من یه زمانی چنین تاپیکی زدم
            http://www.i-phone.ir/forums/thread73024.html

خوشبختانه ایرادی گرفته نشد و حنی از آرین خواستم موضوع مهمش کنه و قبول کرد (چون باید زود ب زود آپدیت میشد از این حالت در اومد)
            حالا اگه دوست دارید یه تایکی مثل چنین عنوانی بزنید باید کامل و شکیل در هر پست به معرفی موزیک ها بپردازید و لینک های مربوط و Artwork ش رو هم قرار بدید (برای مثال)

مطمئناً به جز اون مدیری که بات مخالفت کرده به دلایل نقیض خودش ، باقی مدیرا منصفانه عمل و تاییدش میکنند مثل آرین یا روزبه یا ایمان Mr.ID , پویا Po0oya و ....
            چرا که جهت اطلاع شما اپ استور زیر مجموعه آیتونز به این عظمت هستش و حیفه که محتویاتش معرفی نشه

نظر

• نوشته اصلی توسط Reza Shah نمایش پست ها
              شادی جان من یه زمانی چنین تاپیکی زدم
              http://www.i-phone.ir/forums/thread73024.html

خوشبختانه ایرادی گرفته نشد و حنی از آرین خواستم موضوع مهمش کنه و قبول کرد (چون باید زود ب زود آپدیت میشد از این حالت در اومد)
              حالا اگه دوست دارید یه تایکی مثل چنین عنوانی بزنید باید کامل و شکیل در هر پست به معرفی موزیک ها بپردازید و لینک های مربوط و Artwork ش رو هم قرار بدید (برای مثال)

مطمئناً به جز اون مدیری که بات مخالفت کرده به دلایل نقیض خودش ، باقی مدیرا منصفانه عمل و تاییدش میکنند مثل آرین یا روزبه یا ایمان Mr.ID , پویا Po0oya و ....
              چرا که جهت اطلاع شما اپ استور زیر مجموعه آیتونز به این عظمت هستش و حیفه که محتویاتش معرفی نشه
              رضاي عزيز لطف شما و پيشنهادات خوبتون هميشه شامل احوال اين انجمن و كاربرانش بوده اما در اين مورد متاسفانه قبلا تصميم گيري شده و بنا شد همچين تاپيكي در اين محيط تخصصي نباشه.
              سايت هاي بسياري هستند كه به معرفي موزيك ها ميپردازن و ترجيح داده ميشه كاربران بر حسب نياز موزيك مورد نيازشون رو جستجو كنن.
              اون مديري هم كه مخالفت كرده سر خود همچين تصميمي نگرفته و قبلش در اين خصوص مشورت صورت گرفته....ممنون از شما

نظر

• نوشته اصلی توسط Po0oya نمایش پست ها
                رضاي عزيز لطف شما و پيشنهادات خوبتون هميشه شامل احوال اين انجمن و كاربرانش بوده اما در اين مورد متاسفانه قبلا تصميم گيري شده و بنا شد همچين تاپيكي در اين محيط تخصصي نباشه.
                سايت هاي بسياري هستند كه به معرفي موزيك ها ميپردازن و ترجيح داده ميشه كاربران بر حسب نياز موزيك مورد نيازشون رو جستجو كنن.
                اون مديري هم كه مخالفت كرده سر خود همچين تصميمي نگرفته و قبلش در اين خصوص مشورت صورت گرفته....ممنون از شما
                چیزی که عیان و مبرهم هست اینه که تنها درخواست یک تاپیک از چند ده هزار تاپیک انجام شده و اتفاقا اصلا جدای از پیکره بندی فروم نیست
                تصمیمی هم که اتخاذ شده لذوما حتما برچسب تایید بهش نخورده ! فرض مثال خود همین کاربر اومد مخالفت کرد و حرفش کاملا منطقی بود و گفت پس چرا از اپ استور میذارید ولی از آیتونز استور نمیذارید

من حالا کاری ندارم
                من وکیل مدافع کسی نیستم. من فقط به عنوان کاربر ارشد این مجموعه هرجا ببینم داره نا حقی صورت میگیره به صورت کاملا مودبانه بیان مییکنم موضوع رو ...
                حالا به هر حال این نظر بنده بود که ایرادی نداشت
                بگذریم

ضمنا" مدیری که نقل کردم علاوه بر بی اطلاعی از اهداف اصلی بخش های مختلف انجمن ، در پیغام خصوصی ها و باقی شبکه های ارتباطی تعریف خوبی از ایشون ندیدم و حتی در مورد توقیف بنده هم بهشون دورادور توهین شده
                منتهی مثل من کم هست تو این فروم که لااقل بیان کنند مشکلاتشون رو

اکثرا" میگن " آنچه عیان است ؛ چه حاجت به بیان است ..."

خلاصه این کلام من بود. ازت تشکر میکنم پویا که منطقی ج دادی
                موفق باشی

نظر

• نوشته اصلی توسط Reza Shah نمایش پست ها
                  چیزی که عیان و مبرهم هست اینه که تنها درخواست یک تاپیک از چند ده هزار تاپیک انجام شده و اتفاقا اصلا جدای از پیکره بندی فروم نیست
                  تصمیمی هم که اتخاذ شده لذوما حتما برچسب تایید بهش نخورده ! فرض مثال خود همین کاربر اومد مخالفت کرد و حرفش کاملا منطقی بود و گفت پس چرا از اپ استور میذارید ولی از آیتونز استور نمیذارید

من حالا کاری ندارم
                  من وکیل مدافع کسی نیستم. من فقط به عنوان کاربر ارشد این مجموعه هرجا ببینم داره نا حقی صورت میگیره به صورت کاملا مودبانه بیان مییکنم موضوع رو ...
                  حالا به هر حال این نظر بنده بود که ایرادی نداشت
                  بگذریم

ضمنا" مدیری که نقل کردم علاوه بر بی اطلاعی از اهداف اصلی بخش های مختلف انجمن ، در پیغام خصوصی ها و باقی شبکه های ارتباطی تعریف خوبی از ایشون ندیدم و حتی در مورد توقیف بنده هم بهشون دورادور توهین شده
                  منتهی مثل من کم هست تو این فروم که لااقل بیان کنند مشکلاتشون رو

اکثرا" میگن " آنچه عیان است ؛ چه حاجت به بیان است ..."

خلاصه این کلام من بود. ازت تشکر میکنم پویا که منطقی ج دادی
                  موفق باشی
                  خب اینجا موضوع بر سر توقیف شما و مدیر مربوطه هست یا مشورت در خصوص ایجاد تاپیک قرار گیری موزیک های آیتونز ؟
                  در مورد توقیف شدنتون باید بگم که شما با توجه به مشکلاتی که از قبل داشتید با انجمن الان فکر میکنید هر کاری که در خصوص شما انجام بشه قطعا برای اون موراد بوده و از روی کینه ای که مثلا مدیر ها از شما دارند.
                  اما اینطور نیست و روزانه بالای ۲۰-۳۰ نفر توقیف میشند ایا این ها هم از روی مشکلات قبلی بوده ؟ مطمئنا خیر٬ و حتما و حتما دلیل منطقی وجود داشته٬ این از این موضوع.

مورد ایجاد تاپیک هم تمامی مواردی که اینجا از سوی کاربرا مطرح میشه تماما مشورت میشه و جوابی که شما از سوی مدیران مشاهده میکنید پاسخ کلی و تفکر کلیه مدیر هاست نه شخص خاصی.
                  اینکه میگید اون شخص اجازه این کار رو نمیده ولی بقیه میدن هم فکر بی جایی هستش و چون اون نظر٬ نظر همه بوده و دلایلش هم توضیح میدم که چرا مانع این کار شدیم.

اول اینکه اینجا یک محیط تخصصی هستش٬ پیرامون مسائل سخت افزاری و نرم افزاری دستگاه ها و سرویس های اپل و قطعا ایجاد تاپیک هایی با مضمون دانلود فلان آهنگ که به دنباله اش کاربران بعدا درخواست آهنگ هم میدن و ... دیگه میشیم مرجع موزیک ... !
                  مورد دوم هم خلاف قوانین سایبری ایران و وزارت ارشاد با موزیک های غیر مجاز هست٬ سایت های ایرانی زیادی هست که حتی موزیک های داخلی قرار میدند اما میبینید که یکدونه شون هم باز نمونده٬ با توجه به سابقه ای هم که سایت در گذشته داشته در زمینه بسته شدن تکرار این موضوع قطعا خیلی مشکل ساز تر خواهد بود برای پرسنل سایت . لذا خواهشمندم بجای پا فشاری و زیر سوال بردن تصمیمات سایت از نظر صلاح سایت بهش نگاه کنید نه اینکه طرف و یا مجموعه سایت از من خوشش نمیاد این نظرم رو رد کرد

ممنون

نظر

• سلام خسته نباشید
                    من ۲ روزه که میخوام یه تاپیک تو بازارچه ایجاد کنم اما هر کاری میکنم موفق نمیشم عکس همراه با یوزرنیم رو تو آپلود سنتر انجمن آپلود کنم! هر کاری میکنم ایراد میگیره تو هر فرمتی و هر سایزی و هر حجمی وقتی عکس آپلود میشه میگه فایل خراب می باشد
                    فکر میکنم تا اون عکس تو آپلودسنتر نباشه هم تاپیک تأیید نمیشه
                    حالا باید چکار کنم ؟
                    مرسی

نظر

• نوشته اصلی توسط papiyoon نمایش پست ها
                      سلام خسته نباشید
                      من ۲ روزه که میخوام یه تاپیک تو بازارچه ایجاد کنم اما هر کاری میکنم موفق نمیشم عکس همراه با یوزرنیم رو تو آپلود سنتر انجمن آپلود کنم! هر کاری میکنم ایراد میگیره تو هر فرمتی و هر سایزی و هر حجمی وقتی عکس آپلود میشه میگه فایل خراب می باشد
                      فکر میکنم تا اون عکس تو آپلودسنتر نباشه هم تاپیک تأیید نمیشه
                      حالا باید چکار کنم ؟
                      مرسی
                      کجا اپلود میکنید ؟
                      انجمن تخصصی آیفون - هاست عکس

اینجا و سایز زیر 1 مگ اوکی هست

نظر

• نوشته اصلی توسط Arianismmm نمایش پست ها
                        کجا اپلود میکنید ؟
                        انجمن تخصصی آیفون - هاست عکس

اینجا و سایز زیر 1 مگ اوکی هست
                        آها من تو اتچمنت تاپیک سعی میکردم آپلود کنم
                        مرسی اینو ندیده بودم

نظر

• با عرض سلام و خسته نباشید و یه تشکر اساسی بابت سایت بسیار مفیدتون . یه خواهشی ازتون داشتم که لطفا به اموزش airdrop هم یه اشاره ای بکنید از مقدماتی تا حرفه ای

نظر

• سلام ميخواستم در وهله اول تشكر كنم و بعد سوال كنم كه چرا انقدر انجمن سوت و كوره؟؟؟ اصلا اين همه نرم افزار مياد هرروز ولي هيچكس فعاليت و توضيحي نداره در حاليكه انجمن اندرويد خيلي فعاله!

Sent from my iPad using Tapatalk - now Free

نظر

• نوشته اصلی توسط peyman_07 نمایش پست ها
                              سلام ميخواستم در وهله اول تشكر كنم و بعد سوال كنم كه چرا انقدر انجمن سوت و كوره؟؟؟ اصلا اين همه نرم افزار مياد هرروز ولي هيچكس فعاليت و توضيحي نداره در حاليكه انجمن اندرويد خيلي فعاله!

Sent from my iPad using Tapatalk - now Free
                              اگه صرفا موضوع آپدیت نبودن انجمن در قسمت نرم افزار ها هست که این دلیل بر سوت و کور بودن انجمن نمیشه به هیچ وجه, با این حال اکثر اپلیکیشن ها وبازی های مهم و کاربردی هم معرفی میشه اما سعی ما بهبود تمامی بخش های انجمن هست و حتما پیشنهادتون رو مد نظر قرار میدیم

نظر

• اگر امکانش هست این مک پرو های جدید رو تو مشخصات فردی یک مقدار کوچیک تر کنید.
                                خیلی ناجوره...

نظر

صبر کنید ..
                                X