اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

پیشنهادات کاربران در خصوص پیشرفت و رفع مشکلات انجمن

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط iSnakeS نمایش پست ها
    سلام
    چرا یک عده از افراد رو مدیر ساعت های بامداد نمی کنید؟
    مثلا فراخوان بدید برای جذب مدیران در ساعات بامداد یا کارشناس!
    وظیفه ی این افراد اینه که در شب تا صبح به پاسخ ها جواب بدن و انجمن رو کنترل کنند!
    یا مثلا اعضای تحریریه !
    این بلاگ خیلی دیر به دیر نسبت به سایت های خارجی آپدیت می شه!
    تقریبا اکثر ساعات روز دسته کم یکی از مدیران ارشد و چند مدیر بخش آنلاین هستند ولی توجه فرمایید که کار تیم مدیریت حفظ نظم انجمن است و پاسخگویی به سوال اعضا رو همه کاربران (از جمله مدیران)*انجام میدن .
    بلاگ ما در سطح و حد خودش به عنوان یک بلاگ خبری که اخبار فن آوری متصل به اپل رو پوشش میده در محیط نت فارسی زبان دارای اعتبار و سابقه نسبتا خوبی است ولیکن سعی میکنیم تا حد ممکن فعالیت و کیفیتمون در این زمینه را در حد انتظارات کاربرانمان افزایش دهیم.

نظر

• نوشته اصلی توسط hosseinspeeder نمایش پست ها
      درود بر اساتید گرامی گه امکانش هست در بخش اموزش های مرجع اپدیت مک برای مبتدیان رو قرار بدین ممنون
      به مدیر مربوطه ارجاع شد.

نظر

• نوشته اصلی توسط paj نمایش پست ها
        تقریبا اکثر ساعات روز دسته کم یکی از مدیران ارشد و چند مدیر بخش آنلاین هستند ولی توجه فرمایید که کار تیم مدیریت حفظ نظم انجمن است و پاسخگویی به سوال اعضا رو همه کاربران (از جمله مدیران)*انجام میدن .
        بلاگ ما در سطح و حد خودش به عنوان یک بلاگ خبری که اخبار فن آوری متصل به اپل رو پوشش میده در محیط نت فارسی زبان دارای اعتبار و سابقه نسبتا خوبی است ولیکن سعی میکنیم تا حد ممکن فعالیت و کیفیتمون در این زمینه را در حد انتظارات کاربرانمان افزایش دهیم.
        از این جهت گفتم که بلاگ از روی منابع مهم و خارجی نوشته می شه! منابع خارجی تاخیر دارن تا حدی تاخیر بلاگ هم هست نسبتا زیاد می شه!
        و گرنه من خودم به شخصه همچین بلاگ فارسی تو اینترنت سراغ ندارم اما چون این انجمن تک هست پس باید باگش هم چندین برابر بقیه باشه!

نظر

از این جهت گفتم که بلاگ از روی منابع مهم و خارجی نوشته می شه! منابع خارجی تاخیر دارن تا حدی تاخیر بلاگ هم هست نسبتا زیاد می شه!
          و گرنه من خودم به شخصه همچین بلاگ فارسی تو اینترنت سراغ ندارم اما چون این انجمن تک هست پس باید باگش هم چندین برابر بقیه باشه!
          متوجه نمیشم، یعنی منابع خارجی تاخیر دارن ؟ فکر نکنم... وقتی اسم منبع روش هست، یعنی تنها چیزی که ازش اطلاعات میگیرم ، پس واحده، و چیزی سریع تر از او وجود نداره. خبر هم که زده شد بلافاصله منتقل میشه به بلاگ. مشکلی از این جهت نیست.

نظر

• پیشنهادات کاربران در خصوص پیشرفت و رفع مشکلات انجمن

نوشته اصلی توسط R3ynard نمایش پست ها
            سلام
            پیشنهاد میکنم در بخش سوالات قبل از خرید یه قسمت ایجاد بشه سوالات قبل از خرید اپلیکیشن ها
            که اگر برنامه خاصی رو خواستیم بخریم قبلش اونجا سوال کنیم

Tapatalk
            -------------
            از مدیران کسی نظری نداره؟

نظر

نوشته اصلی توسط R3ynard نمایش پست ها
              از مدیران کسی نظری نداره؟

Tapatalk
              -------------
              دوست عزیز اسپم نده! مدیرا ۱۰۰٪ پستتو می خونن ولی الان ساعت ۳ هست! مدیرا کار و زندگی دارن نمی تونن ۲۴ ساعته جوابگوی شما باشن!

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط erikonem نمایش پست ها
                دوست عزیز اسپم نده! مدیرا ۱۰۰٪ پستتو می خونن ولی الان ساعت ۳ هست! مدیرا کار و زندگی دارن نمی تونن ۲۴ ساعته جوابگوی شما باشن!

Sent from my iPhone using Tapatalk
                پست اولم ماله یکشنبه است
                جوابی نگرفتم
                عجول هم نیستم
                از کی تا حالا شما مدیر شدی که جواب میدی و اسپم تعیین میکنی؟

Tapatalk
                -------------
                نوشته اصلی توسط f0x

نظر

تو همون سوالات قبل از خريد هم ميشه مطرح كرد فكر كنم

نظر

• نوشته اصلی توسط R3ynard نمایش پست ها
                    پست اولم ماله یکشنبه است
                    جوابی نگرفتم
                    عجول هم نیستم
                    از کی تا حالا شما مدیر شدی که جواب میدی و اسپم تعیین میکنی؟

Tapatalk
                    -------------
                    به شخصه واکنش یک مدیر رو میتونم حدس بزنم بر حسب تجربه ام تو این دو سال.
                    لذا تقاضا دارم که ج بدم

مصطفی جان عصبانی نشو
                    Rate ها و نظرات خریداران اون برنامه یا بازی که در کنار جزئیات همه اپلیکیشن ها هست ، خیلی گویا و شفافه !
                    جوری که کاربری که قصد خرید داره ، میزان شک و تردیدش کم میشه یا از بین میره.

من 95 درصد به نظرات اهمیت دادم و خداروشکر مسمر ثمر بود.
                    یه مشکل دیگه ای هم که وجود داره اینه که حدود 700 هزار اپلیکیشن توی اپ استور هست و خیلی تاپیک های سرسام آور توی بخش آخرین ارسال ها نمایان میشه که متاسفانه وجهه خوبی نداره

گهگداری تاپیک بزن اگه خیلی دوست داری بخریش موقعی که دو دلی ...

اگه چنین تاپیکی زده بشه خوبه به نظرم :

مهم: تاپیک سوالات قبل از خرید بازی ها و برنامه های اپ استور
                    ویرایش توسط Reza Shah : https://i-phone.ir/forums/member/57658-reza-shah در ساعت 15-02-2013, 07:06 PM

نظر

• سلام
                      می خواستم خواهش کنم این اپلیکیشن های برتر که معرفی می شه وقتی کلیک می کنیم و به آیتونز منتقل می شه یک new tap باز بشه نه روی همین صفحه که دارین انجمن رو نگاه می کنیم!
                      با تشکر فراوان!

نظر

• سلام می خواستم خواهش کنم Theme سایت رو عوض کنید!
                        خواهش دیگه ی من هم اینه که آخر امسال تاپیک ها یی که مهم نیستند رو پاک کنید!
                        کلن پاکشون کنید چون انجمن یجورایی نا منظم شده!
                        پست هایی هم که اصلی نیستند در تاپیک های مهم پاکشون کنید!

نظر

سلام می خواستم خواهش کنم Theme سایت رو عوض کنید!
                          خواهش دیگه ی من هم اینه که آخر امسال تاپیک ها یی که مهم نیستند رو پاک کنید!
                          کلن پاکشون کنید چون انجمن یجورایی نا منظم شده!
                          پست هایی هم که اصلی نیستند در تاپیک های مهم پاکشون کنید!
                          بایگانی های دوره ای در طی سال انجام شده و خواهد شد
                          راجع به تم هم باید عرض کنم عزیزان در نظر دارند برای سال نو طرحی رو اجرایی کنن

نظر

• در مورد تم به چه کسی باید پیشنهاداتم رو اعلام کنم؟

نظر

در مورد تم به چه کسی باید پیشنهاداتم رو اعلام کنم؟
                              همین جا مطرح کنید

نظر

• سلام، آقا گله نباشه ها ولی اگه میشه یه ذره به بخش ویژه اگه امکانش هست بیشتر رسیدگی شه بنظرم بهتر میشه سایت !! تنوع بازی ها و برنامه هاش کمن ! اون هاییم که هست بعضی هاشون کار نمیکنن !! والا عجول نیستیم ولی یه بازی میخواستم چند بار مطرح کردم و گفتم ولی حتی یه جواب نمیشه هم نیومد !!!
                                با تشکر فراوان

نظر

صبر کنید ..
                                X