اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ایجاد یک دانلود سنتر مرجع

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• ایجاد یک دانلود سنتر مرجع

سلام به دوستان عزیز
    شاید بارها تاپیک هایی با این موضوع دیده باشید که آخرشم راه به جایی نمیبره اما این بار می خوام حرف رو به عمل تبدیل کنیم (البته با یاری استعداد و دست پرتوان شما)
    با پایان امتخانات و شروع تابستان نو جوانان و جوانان زیادی در این فصل وقت خود رو صرف گذراندن در اینترنت و بازی می کنند . از جایی که استعدادهایی نسبتا زیادی در رابطه با راه اندازی سایت در کشور داریم بر آن شدیم تا از میان بچه های گل انجمن دعوت به همکاری کنم .
    هدف از این کار :
    هدف ار این کار ایجاد یک سایت دانلود به معنای واقعی مرجع می باشد . با توجه به امکاناتی که می تونیم در اختیار داشته باشیم امکان ایجاد اینچنین سایتی رو داریم .
    ما برای ایجاد این سایت نیاز به استعدادهای نو داریم که می خواند با ارائه کارهایشون در دنیای وب شکوفا شوند .
    بخش هایی که در این سایت تدارک دیدیم در مرحله اول کار:
    1)نرم افزار
    2)بازی
    3)فیلم ، انیمیشن ، مستند
    4)موزیک ، مداحی و ...
    5)سیستم عامل های موبایل (در این مرحله : Android_iOS)
    6)آموزشی
    برای ایجاد این سایت نیاز به افراد زیر هست :
    1)طراح قالب که هدفش معرفی خودش به دنیای وب است
    2)افراد متخصص در هر یک از بخش های بالا
    توجه :همانطور که در بالا اشاره شد در مرحله اول شروع کار سایت 6 بخش اصلی وجود دارد که 6 متخصص (امکان این که مختصص ها به مرور زمان بیشتر شوند وجود دارد)کنتنرل این ها رو در دست خواهند داشت
    هزینه های مالی :
    با توجه به تصاویری که از پلن های لازم تهیه شده اگر بخواهیم این هزینه ها را به تعداد مدیران تقسیم کنیم مبلغ نا چیزی در ماه می شود که برای هر مدیر 10 هزار تومان بر آورد می شود .

توجه : : دوستان توجه داشته باشند که این هاستها قابلیت لیچر دارند و باید حداقل دو سایت رو که بیشترین آپلود در اون بوده رو تحت پوشش بگیریم که مقداری به هزینه ها اضافه می کند .
    تبلیغات : در مورد تبلیغاتی که در سایت می شود ابتدا باید به دوستان بگم که شاید تا دو ماه سایت بدلیل تازه بودن تبلیغی نداشته باشه و بعد از این مدت که تبلیغات وارد سایت شد ابتدا با اون پول هزینه امکانات رو می دهیم و اگر هم چیزی باقی موند بین مدیران تقسیم می شود .
    برای همکاری به من پ.خ بدهید
    ID : mohammad_razmara
    سوالی بود در خدمتم (همینجا مطرح کنید که شاید سوال شما ،سوال عزیز دیگری باشد )
    ویرایش توسط mohammad_iPad2 : https://i-phone.ir/forums/member/70821-mohammad_ipad2 در ساعت 03-07-2012, 02:43 AM

شرمنده ها؟
    ولی شما چند تا مدیر میخواهید داشته باشید که با نفری ده هزار تومان کارتون راه می افته؟!!
    سوالم اینه برای هر قسمت البته؟!

نظر

سلام
      من میتونم کمکتون کنم
      و یه سوال مهم دارم اگر مدیران هزینه و شیر کنن باید مالکیت دامنه و سایت هم مشترک باشه برای این چه فکری کردید؟
      و البته فرمودید که ۶ تا مدیر هرکدام ۱۰۰۰۰ تومن در ماه میشه ۶۰ تومن و از پلانی که انتخاب کردید بیشتره و یا میشه پلان بالاتری انتخاب کرد!

راستی یادم رفت من در ۵ مورد اول اوکی ام
      ویرایش توسط cacodemon : https://i-phone.ir/forums/member/801-cacodemon در ساعت 03-07-2012, 08:18 AM

نظر

نوشته اصلی توسط imojtaba نمایش پست ها
        شرمنده ها؟
        ولی شما چند تا مدیر میخواهید داشته باشید که با نفری ده هزار تومان کارتون راه می افته؟!!
        سوالم اینه برای هر قسمت البته؟!
        ما می خوایم هر بخش بطور ویژه اداره بشه و کسی می تونه این کار رو بکنه که در اون زمینه متخصص باشه

نظر

نوشته اصلی توسط cacodemon نمایش پست ها
          سلام
          من میتونم کمکتون کنم
          و یه سوال مهم دارم اگر مدیران هزینه و شیر کنن باید مالکیت دامنه و سایت هم مشترک باشه برای این چه فکری کردید؟
          و البته فرمودید که ۶ تا مدیر هرکدام ۱۰۰۰۰ تومن در ماه میشه ۶۰ تومن و از پلانی که انتخاب کردید بیشتره و یا میشه پلان بالاتری انتخاب کرد!

راستی یادم رفت من در ۵ مورد اول اوکی ام
          باید یکی از مدیران مورد اعتماد رو به عنوان مدیر ارشد انتخاب کنیم تا هزینه های مالی رو بپردازه و اون دامنه و هاست ها رو خریداری کنه
          در مورد سوال دومتون هم من بازم نگاه کردم دو تا 30 تومن هست که میشه 60 تومن مشکل کجاست ؟

نظر

چرا باید هاست و سرور باهم بخرید؟
            اینکه یکی مدیر ارشد باشه برای جمع آوری و پرداخت هزینه ها درست
            مشکل مالکیت سایت هست
            ویرایش توسط cacodemon : https://i-phone.ir/forums/member/801-cacodemon در ساعت 03-07-2012, 09:53 AM

نظر

اگر کل هزینه ماهیانرو قبول کنیم مالک سایت میشیم ؟

Sent from my iPad using Tapatalk HD

نظر

میبخشید ولی سایت در این مورد خیلی زیاد هست :

p30download
                mihandownload
                p30world
                downloadha
                appha
                ......

نظر

نوشته اصلی توسط ipadama نمایش پست ها
                  میبخشید ولی سایت در این مورد خیلی زیاد هست :

P30download
                  mihandownload
                  p30world
                  downloadha
                  appha
                  ......
                  حرف شما متین ولی دانلود موزیک و فیلم هم در اونها هست
                  ما می خوایم بخاطر اینکه هاست دانلود نا محدود داریم یک مرجع حساب بشیم تا دیگه نیازی نباشه کسی که می خواد اهنگی دانلود کنه بره یه سایت و بعد میخواد بازی دانلود کنه بره یه سایت دیکه ایده کار هم همینه که همه رو یک جا جمع کنیم وگرنه با وجود این سایتا آدم بزرگ آدم نمیتونه سایت بسازه باید یه ایده نو تو سایت باشه که قابل رقاابت باشه

نظر

نوشته اصلی توسط parham7 نمایش پست ها
                    اگر کل هزینه ماهیانرو قبول کنیم مالک سایت میشیم ؟

sent from my ipad using tapatalk hd
                    بله شما می تونید اینکارو رو بکنید ؟

نظر

دوست عزیز
                      این کاری که شما میخوای انجام بدی من آینده خوبی براش نمی بینم
                      چون ماشالله چیزی که تو این زمینه ها زیاده سایت دانلوده که از شیر مرغ تا جون آدمیزاد توشون هست
                      فک نمیکنم این بازار اشباع شده جایی برای فعالیت بیشتر داشته باشه
                      در مورد نرم افزارهای iOS هم سایت هایی مثل ********* که ماشالله بسیار کامل هستن
                      به نظر من جایی که خلآش احساس میشه یه اپ واسه iOS مثل بازار اندروید هستش که الان روی همه گوشی ها اندرویدی نصبه
                      یه برنامه بنویسید برا آیفون با منوهای فارسی
                      دقیقا مثل بازار و اپ استور
                      توضیحات فارسیو اسکرین شات
                      +توانایی نصب از داخل برنامه
                      البته installous هست اما خب سرورهاش اکثرا چیلترن و زبونشم انگلیسی برای اکثر کاربران.....
                      باز هم تاکید میکنم تخصصی رو یه زمینه بخصوص کار کنین مرجع میشین
                      عمومی باشه شما هم میشین مثل هزاران سایتی که خاموش شدن
                      ویرایش توسط dandelion : https://i-phone.ir/forums/member/23496-dandelion در ساعت 03-07-2012, 12:26 PM

نظر

نوشته اصلی توسط cacodemon نمایش پست ها
                        چرا باید هاست و سرور باهم بخرید؟
                        اینکه یکی مدیر ارشد باشه برای جمع آوری و پرداخت هزینه ها درست
                        مشکل مالکیت سایت هست
                        در رابطه با سوال اولتون باید بگم که یه هاست باید باشه که فقط دانلود از اون صورت بگیره و سرور هم برای اینه که روی دامنه ست میشه و برای بازدید هست در رابطه با مالکیت سایت باید ابتدا مدیران سایت انتخاب بشن بعد تصمیم گیری میشه

نظر

نوشته اصلی توسط dandelion نمایش پست ها
                          دوست عزیز
                          این کاری که شما میخوای انجام بدی من آینده خوبی براش نمی بینم
                          چون ماشالله چیزی که تو این زمینه ها زیاده سایت دانلوده
                          فک نمیکنم این بازار اشباع شده جایی برای فعالیت بیشتر داشته باشه
                          در مورد نرم افزارهای ios هم سایت هایی مثل ********* که ماشالله بسیار کامل هستن
                          به نظر من جایی که خلآش احساس میشه یه اپ واسه ios مثل بازار اندروید هستش که الان روی همه گوشی ها اندرویدی نصبه
                          یه برنامه بنویسید برا آیفون با منوهای فارسی
                          دقیقا مثل بازار و اپ استور
                          توضیحات فارسیو اسکرین شات
                          +توانایی نصب از داخل برنامه
                          البته installous هست اما خب سرورهاش اکثرا چیلترن و زبونشم انگلیسی.... برای اکثر کاربران
                          باز هم تاکید میکنم تخصصی کار کنین مرجع میشین
                          عمومی باشه شما هم میشین مثل هزاران سایتی که خاموش شدن
                          دوست عزیز حرف شما بسیار درست بنابراین باید یه ایده نو و تازه ای باشه برای مثال اپل وقتی اومد ایفون رو معرفی کرد مگه گوشی های صفحه تاج وجود نداشت که با قلم کار میکردند استیو جابز اومد فکر کرد ایده تازه ای قرار داد بعد به اینجا رسید
                          در رابطه با برنامه نویسی : خود شما بگید برنامه نویسی راحت تر هست یا ایجاد یک سایت

باز هم میگم هدفی که ما می خوایم بریم اینه که با بقیه سایتا تفاوت داشته باشیم و ایده و خلاقیت های تازه وارد کنیم

نظر

نوشته اصلی توسط mohammad_ipad2 نمایش پست ها
                            دوست عزیز حرف شما بسیار درست بنابراین باید یه ایده نو و تازه ای باشه برای مثال اپل وقتی اومد ایفون رو معرفی کرد مگه گوشی های صفحه تاج وجود نداشت که با قلم کار میکردند استیو جابز اومد فکر کرد ایده تازه ای قرار داد بعد به اینجا رسید
                            در رابطه با برنامه نویسی : خود شما بگید برنامه نویسی راحت تر هست یا ایجاد یک سایت

باز هم میگم هدفی که ما می خوایم بریم اینه که با بقیه سایتا تفاوت داشته باشیم و ایده و خلاقیت های تازه وارد کنیم
                            درسته اما من تفاوتی یا نوآوری تو ایده شما ندیدم
                            سایتهای دانلود خیلی قویی تو همه زمینه ها الان هست
                            نمیدونم شما با فضایی ۵۰۰ یا حتی ۱۰ ترابایتی میخواین چیکار کنین
                            اون ایده ای که من گفتم شاید بهتر باشه
                            در هر صورت صلاح مملکت خویش خسروان دانند
                            ویرایش توسط dandelion : https://i-phone.ir/forums/member/23496-dandelion در ساعت 03-07-2012, 12:48 PM

نظر

نوشته اصلی توسط mohammad_ipad2 نمایش پست ها
                              در رابطه با سوال اولتون باید بگم که یه هاست باید باشه که فقط دانلود از اون صورت بگیره و سرور هم برای اینه که روی دامنه ست میشه و برای بازدید هست در رابطه با مالکیت سایت باید ابتدا مدیران سایت انتخاب بشن بعد تصمیم گیری میشه
                              دانلود هم از سرور باشه مشکلی داره؟

نظر

صبر کنید ..
                              X