اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ایجاد یک دانلود سنتر مرجع

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط sefarius نمایش پست ها
    یه چیز جالب که گفته شد:
    یه برنامه اپ استور بسازید و بعد توش اپ کرک شده "بفروشید"؟؟؟
    فکر نمیکنید این دیگه خیلی بی انصافی باشه که اپی که یه برنامه نویس زحمت کشیده رو بیارید به صورت پولی قرار بدید؟
    حالا نه اپ!هر چی!
    چون ایتونر که میفروشه اول یه چیزی میده مولف!
    یکم فکر کنید...
    ولی درکل اگر ایده پخته ای بشه احتمال موفقیتش هست.
    دوست عزیز لطفا همینطوری نظر ندین
    شما طوری میگین انگار خودتون فیلم و موزیک و اپ و ... ارجینال میخرین
    شما خودت بگو یه همچین پلنی چقدر خرج داره؟؟؟ من چرا باید بیام همچین کاری رو بکنم که نه برام سود داره و کار خیری هم نیست و فقط ساده کردن کار کاربر هست ولی با کلی هزینه که واسم میمونه و آخرش ما آدم بده میشیم
    قصد توهین ندارم ولی اشکال از ایرانی بودن ماست که همه چی رو مفتی میخواییم و نمیدونم با این وضع که حاضر نیستن 5 تومن ماهی واسه کلی چیزی که دانلود میکنن بدن، چطوری جنس ارجینال یا قیمت نجومی میخرن
    لطفا ارزش کار رو پایین نیارین، نمیودنم چرا وقتی میخواییم یه کار جدید میکنیم همه انگ دزدی میزنن و بهشتی میشن و سجاده آب میکشن (منظور شما نبودید و این حرفا رو هم کلی گفتم لطفا کسی به دل نگیره)
    ویرایش توسط hm_hitcher : https://i-phone.ir/forums/member/35595-hm_hitcher در ساعت 04-07-2012, 07:40 AM

نظر

اگر بخواهید یک دانلود سنتر راه بندازید ، برای این که خرجش در بیاد 2 راه دارید:
      1: مثل میهن دانلود و وطن دانلود و پاتوق یو و خیلی های دیگه ، هر صفحه 5 تا پست داشته باشه ، 50 تا تبلیغ!
      2: یک مقدار پول به عنوان حق عضویت بگیریم و سایت اصلا یا خیلی کم تبلیغ داشته باشه!!!
      3:تمام فایل ها رو روی یک هاست آپلود کنیم( مثل مدیا فایر و آپلودینگ و .....) و لینک دانلود از اونجا بدیم و با هاست قرارداد ببندیم که به ازای هر دانلود فلان قدر به سایت ما بده که البته فکر نکنم این مورد قبول کسی باشه ، ولی یک گزینه هست!!
      ویرایش توسط Khashayar jan : https://i-phone.ir/forums/member/23985-khashayar-jan در ساعت 04-07-2012, 11:02 AM

نظر

در ضمن وقتی راه افتاد یعد یک مدت میشه چند نفر هم آورد برای اپلیکیشن های اندروید

یک جورایی یک چیزی مثل pandaapp البته با ظاهر خیلی بهتر

نظر

نوشته اصلی توسط sefarius نمایش پست ها
          یه چیز جالب که گفته شد:
          یه برنامه اپ استور بسازید و بعد توش اپ کرک شده "بفروشید"؟؟؟
          فکر نمیکنید این دیگه خیلی بی انصافی باشه که اپی که یه برنامه نویس زحمت کشیده رو بیارید به صورت پولی قرار بدید؟
          حالا نه اپ!هر چی!
          چون ایتونر که میفروشه اول یه چیزی میده مولف!
          یکم فکر کنید...
          ولی درکل اگر ایده پخته ای بشه احتمال موفقیتش هست.
          اینجا ایرانه به نظرم :d

نظر

دوست عزیز
            من نگفتم همه چی اورجینال میخرم.منم فقط اپ کرک شده میریزم.ولی به قول دوستمون گفت اینجا ایرانه.و من هم قبول دارم.ولی این که کسب درامد بشه واقعا غیر اخلاقیه.
            مثل اینه که من از کتاب خونه کتاب میدزدم حالا بیام این کتاب دزدیارو بفروشم!
            شما دارید از اثر یه نفر استقاده تجاری میکنید.اینکه مجانی دی ال کنید استفاده تجاری نیست ولی اینکه بدون اینکه حق مولف پرداخت بشه به فروش برسه استفده تجاری هست.
            امیدوارم تونسته باشم منظورمو برسونم.

نظر

دوستان باید برای تهیه مخارج سایت به اتفاق نظر برسیم
              یا باید حق عضویت بگیریم که برای تشویق مردم باید درصدی رو به موسسات خیریه بدیم
              یا تبیبغات قبول کنیم
              این عنوان هم مثل بقیه عنوان ها داره فقط حرف زده میشه باید سریع جمع ومور کرد و عمل کنیم

نظر

نوشته اصلی توسط mohammad_ipad2 نمایش پست ها
                دوستان باید برای تهیه مخارج سایت به اتفاق نظر برسیم
                یا باید حق عضویت بگیریم که برای تشویق مردم باید درصدی رو به موسسات خیریه بدیم
                یا تبیبغات قبول کنیم
                این عنوان هم مثل بقیه عنوان ها داره فقط حرف زده میشه باید سریع جمع ومور کرد و عمل کنیم
                مگه اين يكي جدا ميخواد به مرحله ي عمل برسه ؟؟؟ :d:d:d:d

نظر

منم با فروش برنامه های کرک شده موافق نیستم
                  ولی دوستان توجه کنن قرار نیست برنامه فروخته بشه و کاربر هزینه ی راحت و سریع دانلود کردن برنامه هارو پرداخت میکنه

نظر

نوشته اصلی توسط khashayar jan نمایش پست ها
                    مگه اين يكي جدا ميخواد به مرحله ي عمل برسه ؟؟؟ :d:d:d:d
                    دوسا عزیز من بیکار نیستم بیام اینجا این عنوان رو مطرح کنم شما هم اگه ایده نداری و نه می خوایدکمک کنی لطفا اسپم ندید

نظر

به کجا رسید این بحث؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط cacodemon نمایش پست ها
                        به کجا رسید این بحث؟؟
                        ما هنوز قصد داریم سایت رو باز کنیم دنبال مدیر خوب هستیم

نظر

نوشته اصلی توسط mohammad_ipad2 نمایش پست ها
                          ما هنوز قصد داریم سایت رو باز کنیم دنبال مدیر خوب هستیم
                          مدیر خوب منظورتون چیه؟
                          با کسایی که اعلام امادگی کردن صحبت کردی؟!

نظر

من اعلام آمادگی می کنم

نظر

صبر کنید ..
                            X