اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ایجاد یک دانلود سنتر مرجع

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط cacodemon نمایش پست ها
    دانلود هم از سرور باشه مشکلی داره؟
    اگه بخواد دانلود از سرور باشه مشکل پیش میاد شما می خواین سایت رو باز کنین چند نفر دیگه دارند از سایت دانلود می کنند اختلال پیش میاد

نظر

نوشته اصلی توسط dandelion نمایش پست ها
      درسته اما من تفاوتی یا نوآوری تو ایده شما ندیدم
      سایتهای دانلود خیلی قویی تو همه زمینه ها الان هست
      نمیدونم شما با فضایی ۵۰۰ یا حتی ۱۰ ترابایتی میخواین چیکار کنین
      اون ایده ای که من گفتم شاید بهتر باشه
      در هر صورت صلاح مملکت خویش خسروان دانند
      دوست عزیز من واقعا با شما موافقم که این نرم افزار برای فارسی زبانان الان به شدت احساس میشه ولی برنامه نویس خیلی کم داریم
      بسیار ممنون

نظر

دیگر دوستان ایده های جدیدتون رو با ما در میون بزارید

نظر

من یه ایده خیلی خوب دارم ولی هم هزینش زیاده و هم برنامه نویس قوی میخواد چون این پلن فقط واسه مک هستش
          خودم میخواستم عملیش کنم ولی بخاطر درس و دانشگام وقت نمیکنم
          خودمم مطمئنم و بهش ایمان دارم که موفق میشه و نه تنها ایران شاید بقیه کشورها هم ازش استقبال کنن

خب ایدم اینه که یه برنامه واسه مک درست کنیم یا بهتر بگم یه دانلود سنتر عین مک اپ استور ولی با برنامه های کرک شده که من خودم میتونم روزی حداقل 10 برنامه بزارم یا هر برنامه ای که واسه مک کرک شد رو درجا قرار بدم
          شکل و شمایل برنامه عین مک اپ استور میشه و خود برنامه دانلودها رو منیج میکنه و لینکا هم مستقیم هستن و یوزرها هم واسه دانلود تو سایت رجیستر میشن عین مک اپ استور و اونا رو با یه آیدی مثل اپل آیدی میشناسیم و هرچی هم که دانلود کردن تو اکانتشون سیو میشه
          میشه یه چیزای دیگه هم اضافه کرد به برنامه مثلا فیلم، موزیک، مستند، ای بوک، یا بهتر بشه گفت هرچی که تو آیتیونز هست ولی واسه ایرانیا
          مثله اینه که شما یه برنامه عین آیتیونز داری و یه سرور مثله سرور آیتیونز که هرچی موزیک و فیلم اومد به سرورر افزوده میشه و تو برنامه قرار میگیره
          ساده ترین چیزی که میشه گفت اینه که یه کاری مثل اپل انجام بدیم و همه چی رو تو یه برنامه قرار بدیم که همه بتونن به سادگی و با سرعت بالا دانلود کنن
          واسه ساپورت هم یه مبلغی درنظر گرفته میشه که واسه دانلود یوزرها باید بپردازن مثلا دانلودای بالای 10 مگ که شامل فیلم و برنامه و مستند و ... میشه.

تیم قوی و واقعا کار درست میخواد تا عملی بشه ولی هزینش زیاده و با توجه به تجربه خودم اکثرا وسط راه میکشن کنار که اصلا با اینجور آدمی من سازگار نیستم، کار رو باید تا آخرش رفت

حالا اگه کسی واقعا پایس و وسط راه نمیکشه کنه من هستم و یه درآمدی هم میشه برداشت
          کسی پایه بود پ.خ بده

نظر

ایده شما بسیار نو و جالب هست
            این برنامه نویس به نظرتون رو می تونید تو ایران پیدا کنید چون اپ استور رو چندین متخصص برنامه نویسی با هم نوشتن کار خیلی سختیه
            هزینه ای که باید بپردازیم چقدره ؟
            ولی دو نکته یا بعبارتی سوال
            ۱- فقط برنامه های مک رو بزاریم یا برای مثال گفتید
            ۲- اگه بخوایم پول برای دانلود بگیریم شما بودی به یه سایت دیگه که رایگان میده نمیری؟

نظر

نوشته اصلی توسط mohammad_iPad2 نمایش پست ها
              این برنامه نویس به نظرتون رو می تونید تو ایران پیدا کنید چون اپ استور رو چندین متخصص برنامه نویسی با هم نوشتن کار خیلی سختیه
              ۲- اگه بخوایم پول برای دانلود بگیریم شما بودی به یه سایت دیگه که رایگان میده نمیری؟
              والا اولش خودم میخواستم فقط واسه مک و برنامه های مک اجرا کنم که پست شما رو دیدم نظرات شما هم اضافه شد و خود آیتیونز به سرم زد

پولی هم که واسه دانلود میگیریم زیاد نیست و خوبیش اینه که همه چیز به مرتبی آیتیونز هست
              مثلا همین انجمن واسه 6 ماه 30 تومن میگیره و شما نمیتونی هرچی که خواستی رو دانلود کنی و فقط برنامه های مک و ios هستن ولی این برنامه ما فیلم داره، موزیک داره، یرنامه داره، مستند داره و ...
              مثلا شما الان میخوای یه فیلم بگردی و دانلود کنی... بعد چن تا صفحه باز کردن و رد کردن کلی تبلیغات این کار رو میکنی؟؟؟ حدودا چقدری وقت میبره؟
              ما تبلیغ قرار نمیدیم و اگه هم قرار بدیم اونطوری نیستن

من اگه از عهده هزینش برمیومدم حتما این کار رو انجام میدادم ولی حیف...

نظر

من هم یک نظر دارم که البته با این نظرات شما کلا فرق میکنه
                همونطور که میدونید کم کم داریم به سمتی میریم که موبایل و تبلت جای کامپیوتر رو برای کاربران معمولی میگیرند
                پس استفاده از اپلیکیشن های موبایلی هم به همین نسبت زیاد میشه
                اگه یک سایتی باشه که اپلیکیشن ها رو بررسی کنه و معرفی کنه به نظر من تا چند وقت دیگه خیلی صدا میکنه
                امثال این سایت ها تو خارج زیاد هست مثل 148apps.com و touchArcade.com و AppAdvice.com و....
                ولی همچین سایتی تو ایران نیست
                من خودم برای همچین سایتی خیلی ایده های زیاد دارم که واقعا خوبش میکنه ولی متاسفانه اطاعاتم از Web Design در حد صفر هست

نظر

من البته با ايده ي دانلود سنتر براي اپليكيشن هاي مك كاملا موافقم

نظر

دوستان این ایده ی برنامه فیلم یا هرچی ممکنه بگیره و حالا از تبلیغاتش یا از مشتری ها ۱ دو ملیون تو ماه در بیاد ، ولی اخر اون پول حق نیست ، برنامه کرک دزدیه بی رو در واسی ، خود منم در خیلی از مواقع استفاده کردم ولی این کار زیاد جالب نیست حداقل به اشتراک گذاشتنش ، در هر صورت اگر ایده نو و جالبی دیگه ای باشه که محتواش رو خودمون تولید بکنیم من از اول تا اخرش هستم هم مالی هم کار

Sent from my iPad using Tapatalk HD

نظر

حاضر به همکاری هستم.

تجربه 5 ساله در مدریت سرور .

کار گرافیک هم انجام میدم.
                      در مورد هزینه ام هیچ مسئله ای نیست.
                      میتونم هاست مناسب تر تهیه کنم.

اگه مایل بودید :

nikki.ripper

بنده وقت آزادم بسیار محدوده.

اگر مایل بودید در خدمتتون هستم.
                      ویرایش توسط iAidin : https://i-phone.ir/forums/member/60433-iaidin در ساعت 03-07-2012, 08:50 PM

نظر

نوشته اصلی توسط khashayar jan نمایش پست ها
                        من هم یک نظر دارم که البته با این نظرات شما کلا فرق میکنه
                        همونطور که میدونید کم کم داریم به سمتی میریم که موبایل و تبلت جای کامپیوتر رو برای کاربران معمولی میگیرند
                        پس استفاده از اپلیکیشن های موبایلی هم به همین نسبت زیاد میشه
                        اگه یک سایتی باشه که اپلیکیشن ها رو بررسی کنه و معرفی کنه به نظر من تا چند وقت دیگه خیلی صدا میکنه
                        امثال این سایت ها تو خارج زیاد هست مثل 148apps.com و toucharcade.com و appadvice.com و....
                        ولی همچین سایتی تو ایران نیست
                        من خودم برای همچین سایتی خیلی ایده های زیاد دارم که واقعا خوبش میکنه ولی متاسفانه اطاعاتم از web design در حد صفر هست
                        ما می تونیم از این در یک قسمتی از سایت استفاده کنیم
                        می تونیم یک قسمت درست کنیم به نام "تازها دنیای وب" که در اون برنامه های جدید و هر خبری که در رابطه با تکلونوژی باشه قرار میدیم

نظر

نوشته اصلی توسط mohammad_ipad2 نمایش پست ها
                          نوشته اصلی توسط khashayar jan نمایش پست ها
                          من البته با ايده ي دانلود سنتر براي اپليكيشن هاي مك كاملا موافقم
                          این قسمت قرار هست در سایت گنجانده بشه

نظر

نوشته اصلی توسط parham7 نمایش پست ها
                            دوستان این ایده ی برنامه فیلم یا هرچی ممکنه بگیره و حالا از تبلیغاتش یا از مشتری ها ۱ دو ملیون تو ماه در بیاد ، ولی اخر اون پول حق نیست ، برنامه کرک دزدیه بی رو در واسی ، خود منم در خیلی از مواقع استفاده کردم ولی این کار زیاد جالب نیست حداقل به اشتراک گذاشتنش ، در هر صورت اگر ایده نو و جالبی دیگه ای باشه که محتواش رو خودمون تولید بکنیم من از اول تا اخرش هستم هم مالی هم کار

sent from my ipad using tapatalk hd
                            پرهام جان باهات موافقم ولی داداش من ما تو ایران زندگی میکنیم که فیلم اورجینال پیدا نمیشه و اگه هم پیدا بشه مثلا قیمت درنظر بگیر 60 تومن که من دانشجو که بگبم مستقل از خونوادم هستم هیچوقت نمیتونم همچین مبلغی رو بپردازم و یجورایی مجبورم که این کار بکنم
                            حالا خدا کنه که بگیره، اگه اینطوری بشه میشه درصدی از سود رو به کودکان سرطانی یا جاهای دیگه کمک کرد

نظر

نوشته اصلی توسط hm_hitcher نمایش پست ها
                              پرهام جان باهات موافقم ولی داداش من ما تو ایران زندگی میکنیم که فیلم اورجینال پیدا نمیشه و اگه هم پیدا بشه مثلا قیمت درنظر بگیر 60 تومن که من دانشجو که بگبم مستقل از خونوادم هستم هیچوقت نمیتونم همچین مبلغی رو بپردازم و یجورایی مجبورم که این کار بکنم
                              حالا خدا کنه که بگیره، اگه اینطوری بشه میشه درصدی از سود رو به کودکان سرطانی یا جاهای دیگه کمک کرد
                              دوست عزیز ایده خیلی خوبیه با این کار مردمو رو می تونیم تشویق کنیم به کار خیر هم خودمون بتونیم استفاده ای بکنیم

نظر

یه چیز جالب که گفته شد:
                                یه برنامه اپ استور بسازید و بعد توش اپ کرک شده "بفروشید"؟؟؟
                                فکر نمیکنید این دیگه خیلی بی انصافی باشه که اپی که یه برنامه نویس زحمت کشیده رو بیارید به صورت پولی قرار بدید؟
                                حالا نه اپ!هر چی!
                                چون ایتونر که میفروشه اول یه چیزی میده مولف!
                                یکم فکر کنید...
                                ولی درکل اگر ایده پخته ای بشه احتمال موفقیتش هست.

نظر

صبر کنید ..
                                X