اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل باتری در 3gs

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل باتری در 3gs

سلام
    دوستان گوشی من 3gs چند وقته آپدیت کردم ۵.۱.۱ یه مدت بود که باتریش کم کار می کرد یعنی از وقتی اومدم به ۵ ولی امروز دیگه کلاً باتری داغون شد و فقط نصف روز شارژ کامل رو مصرف می کنه. Shsh هم ندارم. به نظر شما باتری رو عوض کنم؟ در ضمن گوشی ۲ ساله داره کار می کنه. راهی برای دانگرید هست؟

اگه shsh ورژني رو نداريد مجدد به همين 5.1.1 ريستور كنيد . منتها نه بكاپ رو برگردونيد و نه چند روزي جيلبريكش كنيد . اگه با اين وجود مشكل باز هم پا برجا بود ، برميگرده به باتريتون.

نظر

خیلی ممنون ریستور کردم جیلبریک هم نکردم مثل قبل شد. الآن سرعتشم بهتر شده فکر کنم به خاطر جیلبریک باشه. ممنون.

نظر

نوشته اصلی توسط hosain1 نمایش پست ها
        خیلی ممنون ریستور کردم جیلبریک هم نکردم مثل قبل شد. الآن سرعتشم بهتر شده فکر کنم به خاطر جیلبریک باشه. ممنون.
        اگه بكاپ رو برنگردوندين ممكنه از بكاپ هم باشه . در صورت تمايا جيلبريك كنيد اما باز هم بكاپ استفاده نكنيد .

نظر

نوشته اصلی توسط amir427 نمایش پست ها
          اگه بكاپ رو برنگردوندين ممكنه از بكاپ هم باشه . در صورت تمايا جيلبريك كنيد اما باز هم بكاپ استفاده نكنيد .
          بله شاید از بکاپ باشه. ولی فعلاً نیازی به جیلبریک ندارم پس می ذارم همینطوری باشه و بکاپ هم نمیریزم روش. فک می کردم 3GS برای iOS 5 جواب نمیده ولی الان امیدوار شدم.

نظر

صبر کنید ..
          X