اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

پسورد restrictions فراموش کردم

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• پسورد restrictions فراموش کردم

با سلام پسورد restrictions فراموش کردم باید چه کار کنم؟

کسی پیدا نمیشه راهنماییم کنه

نظر

این یک قسمت امنیتی است ، راهی برای این موضوع وجود ندارد.(اگر بود که دییگه ارزشی نداشت)
      باید دستگاه را رسیتور کنید و دوباره از اول برنامه ریزی و نصب بازی و ...

نظر

https://discussions.apple.com/thread...art=0&tstart=0
        در این تاپیک هم توضیح دادند که
        If you forget your passcode, you must restore the iPhone software from iTunes.
        تنها راه گویا ریستور است و بس !

نظر

نوشته اصلی توسط neghar نمایش پست ها
          با سلام پسورد restrictions فراموش کردم باید چه کار کنم؟
          شما این روشی رو که میگم انجام بدید میتونید پسوردتون رو ببینید.
          از نرم افزار Backup Extractor استفاده کنید به این صورت که وقتی برنامه رو اجرا میکنید قسمتی تحت عنوان read backups داره. دیوایستون رو انتخاب کنید و در مرحله بعد iOS Files رو انتخاب کنید و روی گزینه extract کلیک کنید. به فولدری که فایلها رو در اونجا extract کردید برید و این مسیر رو دنبال کنید: iOS Files>Library>Preferences

حالا فایل com.apple.springboard.plist رو پیدا کنید و open in property list editor کنید.
          SBParentalControlPIN رو از لیست پیدا کنید و عدد چهار رقمی که جلوش نوشته شده همون پسوردی هست که دنبالش میگردید.

نظر

این نرم افزارو از کجا پیدا کنم؟

نظر

این نرم افزارو از کجا پیدا کنم؟
              Free download to extract backup files with the iPhone Backup Extractor

نظر

read backups پیدا نمیکنم میشه راهنمایی کنین

نظر

نوشته اصلی توسط afalaki نمایش پست ها
                  شما این روشی رو که میگم انجام بدید میتونید پسوردتون رو ببینید.
                  از نرم افزار Backup Extractor استفاده کنید به این صورت که وقتی برنامه رو اجرا میکنید قسمتی تحت عنوان read backups داره. دیوایستون رو انتخاب کنید و در مرحله بعد iOS Files رو انتخاب کنید و روی گزینه extract کلیک کنید. به فولدری که فایلها رو در اونجا extract کردید برید و این مسیر رو دنبال کنید: iOS Files>Library>Preferences

حالا فایل com.apple.springboard.plist رو پیدا کنید و open in property list editor کنید.
                  SBParentalControlPIN رو از لیست پیدا کنید و عدد چهار رقمی که جلوش نوشته شده همون پسوردی هست که دنبالش میگردید.
                  پسورد restriction همون Passcode منظورتونه ؟
                  من هر چی میگردم تو فایل com.apple.springboard.plist قسمتی به نام SBParentalControlPIN نمیبینم

نظر

read backups پیدا نمیکنم میشه راهنمایی کنین
                    شما اگه نسخه ویندوز رو دانلود کردید بعد از اجرا کردن نرم افزار از قسمت Select Backup دیوایستون رو انتخاب کنید. بعد از قسمت پایین وارد Expert Mode بشید. از قسمت Backup Details فولدر Library رو باز کنید. بعد فولدر Preferences رو باز کنید. حالا اینجا باید com.apple.springboard.plist رو ببینید. تیک کنارش رو بزنید و روی Extract Selected کلیک کنید. یه آدرس مثلا desktop رو بهش بدید تا فایل رو اکسترکت کنه.

حالا از داخل نرم افزار File و بعد View Plist رو انتخاب کنید و فایلی رو که اکسترکت کردید باز کنید. اینجا میتونید SBParentalcontrolPIN رو ببینید.

راه ساده تر هم اینه که از iFile رو خود گوشی استفاده کنید. به این مسیر برید:
                    var/mobile/library/preferences/com.apple.springboard.plist
                    حالا این فایل رو باز کنید و گزینه SBParentalcontrolPIN رو off کنید.

اگه رو فرمور 5.1.1 هستید ممکن SBParentalcontrolPIN رو توی iFile نتونید ببینید و خودتون باید اضافه کنیدش به این صورت که Edit رو انتخاب میکنید و این خط رو اضافه میکنید:
                    <key>SBParentalControlsPIN</key>
                    <string>1234</string>
                    حالا پسورد شما تبدیل شد به 1234

موفق باشید.

نظر

صبر کنید ..
                    X