اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

برنامه ارسال فرامین اپراتور با iPad

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط iHossein نمایش پست ها
    دوستان واقعا ممنون از این برنامه عالی ببخشید قیمت این برنامه چقدر هست و اگه میشه نحوه خرید رو کامل توضیح بدین چون من این جریان کارت هدیه و اینا رو متوجه نشدم!:d
    ابتدا وارد لینک زیر شده وسپس سربال نامبر را طبق راهنمایی که دراین لینک نوشته درکادر سریال دستگاه نوشته و ایمیل خود را در قسمت ایمیل نوشته وبرروی تایید کلیک کنید
    خرید نرم افزار
    در مرحله بعدی باید فیلدامنیتی را وارد کرده وخرید را بزنید.درمراحل بعدی کاملا مشخص هست به سرور بانک متصل شده وخرید را ادامه داده ودرآخردقت داشته باشید که برای پایان پروسه خرید لازم است بعد از پایان پرداخت به سایت برگردید درآخر سورس
    کد HTML:
    isales.shafaei.net
    اد کرده و Commander رانصب کنید

نظر

به نظر من اگه اون شمارگیر یک مقدار بزرگتر بود بهتربود

نظر

این برنامه عالیهههههههههه

نظر

من زیاد از برنامه نویسی سر در نمیارم ولی با توجه به این برنامه شما راهی برای رسیدن به برنامه ای برای ارسال sms هم دارین یا اون موضوعش کلاً فرق داره ؟
          تو فکرش بودین یا نه؟

Sent from my iPad using Tapatalk HD

نظر

منم از برنامه بسیار عالی شما تشکر میکنم
            واز زحمات شما تشکر میکنم ....
            منم میخواستم بپرسم آیا برنامه ای برای ارسال اسمس با نیوآیپد میتونین بنویسین چون واقعا تقاضای زیادی براش هست خیلی عالی میشه

نظر

نوشته اصلی توسط shayan_1993 نمایش پست ها
              من زیاد از برنامه نویسی سر در نمیارم ولی با توجه به این برنامه شما راهی برای رسیدن به برنامه ای برای ارسال sms هم دارین یا اون موضوعش کلاً فرق داره ؟
              تو فکرش بودین یا نه؟

sent from my ipad using tapatalk hd
              نوشته اصلی توسط abha نمایش پست ها
              منم از برنامه بسیار عالی شما تشکر میکنم
              واز زحمات شما تشکر میکنم ....
              منم میخواستم بپرسم آیا برنامه ای برای ارسال اسمس با نیوآیپد میتونین بنویسین چون واقعا تقاضای زیادی براش هست خیلی عالی میشه

بلی تو فکرش بودیم فقط نیمدونیم چقدر استفبال داره که روش وقت بگذاریم یا نه.

نظر

نوشته اصلی توسط FaridRashidi نمایش پست ها
                شما اگه توی bigboss بزارید که فروشش خیلی بیشتر از حد انتظار شما استقبال داره.

نظر

نوشته اصلی توسط faridrashidi نمایش پست ها
                  اگه برنامه منوی فارسی وانگلیسی داشته باشه فکرکنم یه چندهزارنفری برنامه اس ام اس رو میخرند

نظر

خسته نباشید بابت زحمتتون خواستم بدونم واسه ایفون این برنامه رو؟

نظر

نوشته اصلی توسط mahziyar5 نمایش پست ها
                      خسته نباشید بابت زحمتتون خواستم بدونم واسه ایفون این برنامه رو؟
                      آیفون که پیش فرض تمامی ussd code ها رو پشتیبانی میکنه.

نظر

دوست عزیز بعد از نصب برنامه آنتن من روی searching مونده و دیگه نمیتونه اپراتور را بشناسه ....کسی راه حلی بلده؟

نظر

اگر سیم کارتت ایران سل هست یک بار خاموش - روشن کن و

reset network setting

از نسخه های کرک phoneit ipad و swirly sms استفاده میکنی ؟

نظر

نوشته اصلی توسط onfuve نمایش پست ها
                            اگر سیم کارتت ایران سل هست یک بار خاموش - روشن کن و

reset network setting

از نسخه های کرک phoneit ipad و swirly sms استفاده میکنی ؟
                            اره ایرانسله.
                            الان حالتی شده که باید حتما cellur data on باشه تا آنتن بیاد.اگه off باشه مینویسه no service
                            از این برنامه های کرک استفاده نمیکنم اصلا

نظر

خب وقتی data رو خاموش میکنی چه استفاده ای از آنتن داشتن آی پد میکنی ؟

نظر

نوشته اصلی توسط onfuve نمایش پست ها
                                خب وقتی data رو خاموش میکنی چه استفاده ای از آنتن داشتن آی پد میکنی ؟
                                در واقع هیچی.چون قبلا اینجوری نبود برام عجیب بود.حالا اگه فردا برنامه sms چیزی بیاد دیگه مشکل پیش میاد چون وقتی data روشن باشه ممکنه از شارژ کم بشه ...

نظر

صبر کنید ..
                                X