اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نصب برنامه

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نصب برنامه

سلام دوستان خوب انجمن
    من یه سری برنامه اورجینال بیرون ریختم رو گوشیم . ضمنا گوشیم جیلبرک شده . الان برنامه که دانلود میکنم
    تو ایتیونز میاد ولی روگوشیم نمیاد . چندتا سوال :
    1- اگر سینک کنم برنامه های نصبی پاک نمیشن ؟
    2- چکار کنم که هم خودم برنامه نصب کنم هم اونایی که بیرون نصب کردم داشته باشم ؟
    3- ایا نرم افزاری هست که بتونیم برنامه هارو برای همیشه ذخیره و نصب کنیم ؟
    4- آیا نرم افزاری که بتونم برنامه های گوشیمو تو کامپیوتر و بلعکس بریزم هست ؟

1 - بله پاک میشند چون اکانت ها یکی نیست
    2 - میتونید اونارو کرک کنید با برنامه ایی از سیدیا (crackolus ) ، بعد فایلش رو ورداری و به همراه الباقی برنامه هات همرو خودت نصب کنی
    3 - منظورتون رو متوجه نمیشم

نظر

نوشته اصلی توسط mr.id نمایش پست ها
      1 - بله پاک میشند چون اکانت ها یکی نیست
      2 - میتونید اونارو کرک کنید با برنامه ایی از سیدیا (crackolus ) ، بعد فایلش رو ورداری و به همراه الباقی برنامه هات همرو خودت نصب کنی
      3 - منظورتون رو متوجه نمیشم
      نرم افزاری که بتونه از برنامه ها کپی بگیره واونا رو جایی ذخیره کنیم

نظر

نوشته اصلی توسط معین نمایش پست ها
        نرم افزاری که بتونه از برنامه ها کپی بگیره واونا رو جایی ذخیره کنیم
        برنامه هارو شما میتونی کپی کنید بصورت دستی و در سیستم خودتون ذخیریه کنید! همونجوری که همه ی فایل هارو کپی میکنید ! نیاز به برنامه ی خاصی نیست

نظر

نوشته اصلی توسط Mr.ID نمایش پست ها
          برنامه هارو شما میتونی کپی کنید بصورت دستی و در سیستم خودتون ذخیریه کنید! همونجوری که همه ی فایل هارو کپی میکنید ! نیاز به برنامه ی خاصی نیست
          زمانی که برنامه رو دانلود میکنم ؟ منظورتون فایل zip

نظر

نوشته اصلی توسط معین نمایش پست ها
            سلام دوستان خوب انجمن
            من یه سری برنامه اورجینال بیرون ریختم رو گوشیم . ضمنا گوشیم جیلبرک شده . الان برنامه که دانلود میکنم
            تو ایتیونز میاد ولی روگوشیم نمیاد . چندتا سوال :
            1- اگر سینک کنم برنامه های نصبی پاک نمیشن ؟
            2- چکار کنم که هم خودم برنامه نصب کنم هم اونایی که بیرون نصب کردم داشته باشم ؟
            3- ایا نرم افزاری هست که بتونیم برنامه هارو برای همیشه ذخیره و نصب کنیم ؟
            4- آیا نرم افزاری که بتونم برنامه های گوشیمو تو کامپیوتر و بلعکس بریزم هست ؟
            سلام
            اول باید مطمین بشی که برنامه ها ارجیناله چون گفتی دستگاه جیل شده. برو داخل سیدیا و ببین app sync نصب شده یا نه. اگر نصب شده باشه پس برنامه ها ارجینال نیست و میشه اونهارو بیاری روی کامپیوترت که پایین میگم چجوری.
            ۱- برنامه های نصبی پاک میشن چون شما اونهارو داخل کامپیوترت نداری
            ۲و۳و۴ شما این کار رو فقط زمانی میتونی انجام بدی که برنامه ها کرک شده باشن و برای برنامه های ارجینال راهی وجود نداره جز این که شما اپل ایدی طرف رو داشته باشی. مراحل برای بک آپ گرفتن برنامه های کرک شده روی کامپیوترت:
            برنامه IFUN BOX رو دانلود میکنی و بعد گوشیتو به دستگاه وصل میکنی. قسمت سمت چپ user application رو میزنی و برنامه های نصب شده رو نشون میده. هر برنامه های که خواستی رو کامپیوترت داشته باشی انتخاب میکنی و روش کلیک راست میکنی و backup ipa.... رو میزنی تا در محلی که مشخص می کنی اون رو ذخیره کنی.
            برای نصب دوباره اونها هم همه برنامه هارو داخل آیتونز بیار که اونهارو توی library آیتونزت داشته باشی

نظر

نوشته اصلی توسط argroup.iran نمایش پست ها
              سلام
              اول باید مطمین بشی که برنامه ها ارجیناله چون گفتی دستگاه جیل شده. برو داخل سیدیا و ببین app sync نصب شده یا نه. اگر نصب شده باشه پس برنامه ها ارجینال نیست و میشه اونهارو بیاری روی کامپیوترت که پایین میگم چجوری.
              ۱- برنامه های نصبی پاک میشن چون شما اونهارو داخل کامپیوترت نداری
              ۲و۳و۴ شما این کار رو فقط زمانی میتونی انجام بدی که برنامه ها کرک شده باشن و برای برنامه های ارجینال راهی وجود نداره جز این که شما اپل ایدی طرف رو داشته باشی. مراحل برای بک آپ گرفتن برنامه های کرک شده روی کامپیوترت:
              برنامه ifun box رو دانلود میکنی و بعد گوشیتو به دستگاه وصل میکنی. قسمت سمت چپ user application رو میزنی و برنامه های نصب شده رو نشون میده. هر برنامه های که خواستی رو کامپیوترت داشته باشی انتخاب میکنی و روش کلیک راست میکنی و backup ipa.... رو میزنی تا در محلی که مشخص می کنی اون رو ذخیره کنی.
              برای نصب دوباره اونها هم همه برنامه هارو داخل آیتونز بیار که اونهارو توی library آیتونزت داشته باشی
              بله نصب شده . مننون از راهنمایی . به توصیت عمل میکنم . بی زحمت لینک دانلود نرم افزارم بدین ممنون میشم .

نظر

آخرین ورژن برنامه i-FunBox رو از لینک زیر میتونی دریافت کنید

کد PHP:
                http://i-funbox.com/?utm_source=ifunboxwin&utm_medium=client&utm_campaign=updatehint 

نظر

صبر کنید ..
                X