اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

راه حل مشکل هنگ کردن بعد از آنلاک کردن صفحه

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• راه حل مشکل هنگ کردن بعد از آنلاک کردن صفحه

دوستان واسه من بالاخره درست شددد....
    حالا میگم چیکار کنید...
    دوباره ریستور کنید ، قبل از اینکه جیلبرک کنید ، کل حجم دستگاه رو ، تاکید میکنم کل حجم دستگاه رو با فیلم و آهنگ پر کنید ، مثلا ۳۲ گیگ اهنگ و فیلم ، بعد دوباره همه رو پاک کنید، حالا دوباره کل حجم رو با فیلم و اهنگ پر کنید ، مطمئن بشید. که کل حافظه پر شده باشه ، بعد دوباره پاک کنید همه رو ، حالا اگه جیلبرک میخواید بکنید دستگاه رو ، جیلبرک کنید و برنامه و هرچی که میخواید بریزید ، دیگه موقع انلاک کردن هنگ نمیکنه !
    من دیشب بعد از سه بار ریستور کردن با این روش موفق شدم ، از دیشب تاحالا هنگی نداشته ولی قبلا از همون اول هنگ داشت .
    ایشالله واسه شما هم جواب بده

ممنون میشم کمی بیشتر توضیح بدهید

نظر

۱. ریستور کردن
      ۲. کل حجم رو موزیک و فیلم ریختن ( کل حجم ، تا جایی که خودش ارور بده)
      ۳. پاک کردن موزیک و فیلم های ریخته شده
      ۴. تکرار مرحله ۲ و ۳
      ۵. بعد از اینکه برای بار دوم موزیک و فیلم ریختید و دوباره پاک کردید میتونید دیگه هرچی میخواید بریزید بدون هنگ کردن.

نظر

نوشته اصلی توسط hamed86 نمایش پست ها
        ۱. ریستور کردن
        ۲. کل حجم رو موزیک و فیلم ریختن ( کل حجم ، تا جایی که خودش ارور بده)
        ۳. پاک کردن موزیک و فیلم های ریخته شده
        ۴. تکرار مرحله ۲ و ۳
        ۵. بعد از اینکه برای بار دوم موزیک و فیلم ریختید و دوباره پاک کردید میتونید دیگه هرچی میخواید بریزید بدون هنگ کردن.
        آخرين ورژن redsnow رو براي جيل استفاده كنيد و اين مشكل را حل كنيد
        من با absnithe اين مشكل رو داشتم اما ريستور كردم و لا redsnow جيل كردم و هنگي ندارم!

نظر

نوشته اصلی توسط tangram نمایش پست ها
          آخرين ورژن redsnow رو براي جيل استفاده كنيد و اين مشكل را حل كنيد
          من با absnithe اين مشكل رو داشتم اما ريستور كردم و لا redsnow جيل كردم و هنگي ندارم!
          دوست عزیز شما با کدوم ورزن رداسنو جیل کردید؟

نظر

آقای hamed86 !!! بنده این راه حلی که گفتید رو انجام دادم ولی با این تفاوت که دوبار پاک نکردم؛ ۱بار پر کردم و خالی کردم و بعد هرچی خواستم روش ریختم و دیگه هنگ نکرد!!!! ممنونممممم!!!!

نظر

نوشته اصلی توسط bitarafsajad نمایش پست ها
              آقای hamed86 !!! بنده این راه حلی که گفتید رو انجام دادم ولی با این تفاوت که دوبار پاک نکردم؛ ۱بار پر کردم و خالی کردم و بعد هرچی خواستم روش ریختم و دیگه هنگ نکرد!!!! ممنونممممم!!!! :d
              خب خدارو شکرررر......

نظر

نوشته اصلی توسط hamed86 نمایش پست ها
                خب خدارو شکرررر......
                البته اگه یه بار ریستور کنید و با رداسنو جیل کنید؛ دیگه هنگ نمیکنه:d

نظر

عزززززززززززززززززززززززززیییییییییییییییییییییییی ییییییییییییییییییییییزان!چرا انقدر به خودتون زحمت میدین؟!!!!!!من یه راهه دیگه دارم::d
                  برین تو اپ استور یه با زی بزادین رو دانلود!
                  بدش دانلودو استپ کنید:
                  دیگه گیر نمیکنه!(کم تر گیر میکنه )اگه می خوای اصلا گیر نکنه!!!!!!!!!2-3بازی بزار رو دانلود.البته یاد آوری کنم فقط واسه بضی ها میشه.....!

نظر

نه نه واسه همه میشه!

نظر

صبر کنید ..
                    X