اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ورود به سیستم دانشگاه ازاد بوسیله ی سافاری

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• ورود به سیستم دانشگاه ازاد بوسیله ی سافاری

دانشجویان دانشگاه ازاد هنگام ورود به سامانه ی دانشجویی سایت دانشگاه با پیغام از اینترنت اکسپلورر استفاده کنید رو به رو میشوند و ایکون ورود به سامانه محو میشود.

برای حل این مشکل مسیر ؛ safari <-settings رفته ، Java script را خاموش کنید

سپس سایت را Reload کنید ، دیگر پیغام را دریافت نمیکنید .

پس از ورود به سامانه دوباره جاوا اسکریپت را روشن کنید تا لینک های سایت قابل استفاده شود

برای ورود به سیستم دانشگاه دولتی ، پس از غیر فعال کردن جاوا اسکریپت ، پسوورد خود را در سایت زیر وارد کرده و پس از ورود جاوا اسکریپت را فعال کنید.

http://www.iwebtool.com/md5/
    با تشکر از mr.geo22

منبع اموزش ؛ صفحه ی ف بوک دکتر اپل
    ویرایش توسط parham7 : https://i-phone.ir/forums/member/14861-parham7 در ساعت 14-08-2012, 01:54 AM

ماله من روشن بود واردم میشم پیغامی نمیده اما اگه روی لینکایی که حالت کشویی دارنو زیر مجموعه ای باشه بزنم دوباره صفحه لود میشه جای باز کردن کشو زیرش!

نظر

من دانشگاه ازاد نجف اباد اصفهان رو نمیتونستم وارد شم با این حالت میتونم کل قسمتاشم کار میکنه ، شاید سیستم فرق میکنه ... گلستان داشنگاه دولتی هم اگر کسی میتونه تست کنه

نظر

آقا مرسی عالی بود ، تو کروم نمی دونی چه جوری میشه؟

نظر

این کارا رو نمیخواد.
          اصولاًً ما با ۲-۳ تا تب سایت دانشگاه ازاد بیشتر کار نداریم پس بهتره کلمه ای که در آخر آدرس اون تب ها هست رو حفظ کنیم و پس از ورود به سایت ( اونجایی که منوهای کشویی باز نمیشن ) در آخر آدرس به جای default.aspx کلمه ی مورد نظرمون رو وارد کنیم.
          مثلاًً برای دیدن کارنامه ها : karnameha.aspx
          یا برای دیدن برنامه هفتگی : .program_hafteh.aspx

Sent from my iPad using Tapatalk HD

نظر

دوست عزیز تاپیک رو اول مطالعه کنید ، این روش ماله سیستم هایی هست که بدون اکسپلورر امکان وارد شدن بهش نیست ، وقتی وارد نشه با اون لینک ها برنامه هفتگی کدوم اکانت رو نشون بده ؟
            کروم هم تمظیماتی واسه جاوا اسکریپت واسش پیدا نکردم

نظر

اینو در جواب به farmin گفتم.

نظر

من این کارو کردم اما مینویسه کدهای کاربری غلطه (شماره دانشجویی و..)
                سیستم سما دانشگاه دولتی

نظر

نوشته اصلی توسط hojjjat نمایش پست ها
                  من این کارو کردم اما مینویسه کدهای کاربری غلطه (شماره دانشجویی و..)
                  سیستم سما دانشگاه دولتی
                  http://www.i-phone.ir/forums/thread5...tml#post729496

نظر

mr.geo22 ;

منم همین مشکل رو دارم که نه توی مک بوک پروم میتونم نمره هام رو ببینم نه توی آیفونم ولی روش حل این مشکل دست خودمونه نه نرم افزار!

مشکلاتی که ما اینجا داریم اینقدر ابتدایی هستند که کمتر پیش میاد که کسی برای حلشون فکری کرده باشه!

ولی در هر دو مورد رو توضیح میدم:

ببین دوست من اولین کاری که باید بکنی اینه که java script رو غیر فعال کنی

از مک:

نرم افزار سافاری رو باز کنید از منوی safari> preferences وارد پنجره ی تنظیمات بشید (میتونید از دکمه های ترکیبی command , هم استفاده کنید)

برید به تب security و گزینه Enable JavaScript رو تیکش رو بردارید

از آیفون:

Settings>Safari و گزینه ی JavaScript رو غیر فعال کنید

حالا دیگه سایت به شما اجازه میده که ازش استفاده کنید ولی مشکلی که وجود داره اینه که چون شما جاوا اسکریپت رو غیرفعال کردید دیگه رمزی که توی سایت وارد کنید کدگذاری نمیشه (تا حالا توجه کردید وقتی رمز مثلا ۵ رقمیتون رو وارد میکنید و اینتر می زنید یه دفعه میشه ۱۰-۱۵ رقم؟!!! - این در واقع همون رمز ورود شماست که کد گذاری شده) پس باید خودمون این کار رو دستی انجام بدیم

میتونید برید توی گوگل و عبارت text to md5 وارد کنید و روی یکی از نتایج کلیک کنید مثلا سایت زیر خیلی خوبه:

md5 Encrypt - Converter / Generator - Encryption - iWEBTOOL.com

توی اون کادر رمز ورودتون رو وارد کنید و روی دکمه Encrypt کلیک کنید

حالا به رمز عبور شما کد کذاری شده و میتونید اون رو توی وب سایت دانشگاهتون وارد کنید و از دیدن نمره هاتون وحشت کنید!

البته اگه توی رمز عبورتون به جز رقم از حروف هم استفاده کردید یادتون نره که از حروف بزرگ استفاده کنید (یعنی اگه رمز عبورتون mac هست اون رو به شکل MAC توی اون کادر وارد کنید)

امیدوارم دیگه مشکلی نداشته باشید

(یادتون نره که بعد از بد و بیراه گفتن به اساتید محترم و خودتون و رئیس دانشگاه و بقیه پرسنل محترم دانشگاه و بستن وب سایت دوباره جاوا اسکریپت رو فعال کنید چون که بعضی سایت ها برای اجرا شدن یا درست اجرا شدن بهش نیاز دارند)

ویرایش توسط parham7 : https://i-phone.ir/forums/member/14861-parham7 در ساعت 12-08-2012, 12:57 PM

نظر

روش دوستمون mr.geo22 رو تست کنیدواسه سیستم سما اگر جواب میده به اموزش اضافش کنم

نظر

مرسي كاملا كار كرد و اومد بالا
                        واسه سايت رستوران هم كار كرد البته چون دانشگاه تعطيله نميشه فهميد كه غذا رزرو ميكنه يا نه!

نظر

دوست عزيز براي ios7 كاري نميشه كرد؟منم دانشكاه نجفم اين مشكل رو دارم

نظر

icabmobileنصب کن بدون هیچ مشکلی منوهارو باز میکنه

نظر

صبر کنید ..
                            X