اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مرورگر Google Chrome برای iOS عرضه شد !

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

بخشي از كندي كارش بخاطر دسترسي محدودي است كه اپل براي حفظ امنيت به برنامه نويسان براي توليد مرورگر ميده
    حالا وقت شد يك تاپيك مي زنم و اين موضوع رو توضيح ميدم
    i-phone.ir
    The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

نوشته اصلی توسط roozbeh7000 نمایش پست ها
      بخشي از كندي كارش بخاطر دسترسي محدودي است كه اپل براي حفظ امنيت به برنامه نويسان براي توليد مرورگر ميده
      حالا وقت شد يك تاپيك مي زنم و اين موضوع رو توضيح ميدم

گوگل در روز دوم کنفرانس Google I/Q اعلام کرد که مرورگر کروم که در حال حاضر محبوب ترین مرورگر اینترنتی به حساب می آیید برای ios عرضه خواهد شد. در نسخه ios مرورگر کروم بسیاری از امکانات نسخه دسکتاپ آن برای کاربران ارائه شده است بهمراه قابلیت جدیدی که امکان اشتراک اطلاعات بین نسخه های دسکتاپ ٬ موبایل ها و تبلت ها را به کاربران می دهد٬ این قابلیت بی شباهت به قابلیت تب iCloud در ios 6 و Mounain lion نیست.

دقایقی بعد از عرضه این مرورگر به علت عدم روان بودن آن در پیج های اینترنتی و کارایی کمتر نسبت به سافاری باعث نا امیدی درصد زیادی از کاربران هیجان زده شد. این مشکلات اگر چه تا حدی به باگ های نخستین ورژن این مرورگر مربوط می شود و با ارائه آپدیت های بعدی درصد زیادی از آنان حل شود٬ اما قضیه اصلی کمی پیچیده تر باگ های نسخه اول می باشد. می توان براحتی گفت که نسخه کروم ios با آنچه که در مک یا ویندوز ارائه می شود کاملا فرق می کند. در واقع استفاده از مرورگر های مختلف در ios مثل سوار شدن بر یک مدل اتومبیل خواهد بود ولی با رنگ و لعاب مختلف تا زمانی که به آنان اجازه استفاده از موتور webkit داده شود. گوگل گفته است براساس قوانینی اپل در اپ استور وضع کرده است به ما اجازه استفاده از موتور جاوا اسکریپت سریع مخصوص کروم داده نخواهد شد و ما مثل بقیه برنامه نویسان تنها برای رندر صفحات وب اجازه استفاده از موتور طراحی شده خاص اپل که مخصوص برنامه نویسان است خواهیم داشت و حتی دسترسی به نیترو جاوا اسکریپتی که برای خود سافاری نیز استفاده می شود نیز به ما داده نخواهد شد. و در واقع این مرورگر اگرچه تمام امکانات کروم استفاده شده در آندروید را دارد ولی آهسته تر است و محدودیت دیگری که که پیرامون مرورگر ها هنوز در ios به چشم می خورد این است که اپل هنوز اجازه انتخاب یک مرورگر پیشفرض دیگر را به جز سافاری به کاربران نمی دهد. از سوی دیگر اپل وضع این سختگیری ها در قوانین مربوط به مرورگر ها را تامین امنیت ios می داند زیرا یکی از بزرگترین درگاه های نفوذ به هر سیستم عامل مرورگر های آنان می باشد . بهر روی تا زمانی که سیاست اپل عوض نشود کاربران نباید انتظار مرورگر هایی با سرعت بسیار بالا را داشته باشند حتی مرورگر فایرفاکس نیز که بزودی برای ios عرضه خواهد شد نباید از نظر سرعت عملکرد با کروم فرق چندانی داشته باشد.

i-phone.ir
      The Best or Nothing

نظر

والا من تا الان که استفادم از مرور گر کارهای عادی و روزمره هست روی مک و ios هیچی روانتر و بهتر از سافاری نبوده و واقعا غیر از سافاری هیچ مرورگری بهم لذت سافاری رو نمیده .....

ولی قبول دارم در ویندوز کروم بهترینه . ولی با سیاست های اپل فکر نکنم کروم توی ios موفق باشه

نظر

دوستان قابلیت دانلود و آپلود داره؟
          فلش چی؟

نظر

ولی هر مرورگری باحالی خودشو داره من هر جفتشونو دوست دوارم هم سافاری و هم کروم !!!!!

نظر

نوشته اصلی توسط rhodes نمایش پست ها
              دوستان قابلیت دانلود و آپلود داره؟
              فلش چی؟
              نه قابليت اپلود داره و نه قلش رو ساپورت ميكنه
              در كل سافاري خيلي بهتره
              تو بالا پايين كردن صفحات هم يكم كند عمل ميكنه!!!!

نظر

چيز خوبيه ولي دوست دارم به اپلم وفا دار باشم چون گوگل ديده ملت دوست دارن داره هي جيميل و بوك ريدر و العانم كه كرومش يعني دقيقا سرويساي مشابه رو ميده به جاي سرويساي خود اپل همه هم نصب ميكنن .

نظر

من نصب کردم، به نظر من از سافاری سریعتر است
                  با اینکه ورژن یک است ولی خیلی خوب عمل کرده

نظر

نوشته اصلی توسط Posiedon نمایش پست ها
                    عجيب ترين حرفي بود كه شنيدم
                    لذت بخش ترين قسمت ايپد سافاري هست اينو ديگه همه ميدونن

كروم فقط رو ويندوز عاليه
                    به نظر من بدترین قسمت ios و mac همین safari هستش. مرورگری کند و ساده و بی مصرف. البته در ios همانطور که آقای roozbeh7000 گفتند کندی chrome علت های دیگری دارد.
                    البته این نظر من نیست در تمام بنچمارک ها، safari از همه عقب تر هستش. حتی از مرورگر دوست داشتنی من opera.

نظر

ويرايش:
                      كافيه شما با كروم روي پي سي و يا آيپد و يا مك خودتون Sign In كنيد...
                      همه بوك مارك هاتون سينك شده و آخرين فعاليتتون رو مي تونيد با گوشيتون ادامه بديد...
                      ویرایش توسط iMojtaba : https://i-phone.ir/forums/member/25806-imojtaba در ساعت 29-06-2012, 04:06 PM

نظر

به نظر من هم از از سافاري خيلي سريعتر هست...
                        ميشه روش از پروگسي هم استفاده كرد؟؟
                        اگه اره چه جوري؟؟

نظر

من طی مدت ده دقیقه برنامه رو حذف کردم.
                          اصلا ارزش نداره.
                          1:وقتی روی یک نوشته که همراه با لینک است نگه داریم،گزینه هایی به جز باز کردن صصفحه جدید میاد.
                          مثلا در انجمن خودمون.در قسمت پایین(صفحه اول) که اخرین نوشته ها گذاشته شده.به جای اینکه اگر روی یکی از اون لینک ها نگه دارم تا یک صفحه جدید باز کنم،دو تا گزینه میاد.کپی عکس.کپی لینک عکس.

2:کمی کند است و صفحات را به زشتی باز میکند.

در این صورت هنوز هم بهترین مرورگر سافاری و اپرا هست

نظر

به خاطر محدودیت های اپل این نسخه اصلا مثل اندروید و ویندوز نیست چون اپل اجازه استفاده از موتور رندر مخصوص کروم رو به گوگل نمیده و اجازه استفاده از نیترو جاوا اسکریپت رو هم نداده کلا خیلی از لحاظ سرعت بهتر از سافاری نیست ولی امیدوارم همه iدیوایس داران جهان از کروم استفاده کنند و کاربران سافاری به صفر برسه شاید اپل این محدودیت ها رو برداره و ضمنا نسخه ی فایرفاکس ایپد هم که قرار به زودی عرضه بشه همین وضع رو خواهد داشت

نظر

نوشته اصلی توسط even نمایش پست ها
                              به خاطر محدودیت های اپل این نسخه اصلا مثل اندروید و ویندوز نیست چون اپل اجازه استفاده از موتور رندر مخصوص کروم رو به گوگل نمیده و اجازه استفاده از نیترو جاوا اسکریپت رو هم نداده کلا خیلی از لحاظ سرعت بهتر از سافاری نیست ولی امیدوارم همه iدیوایس داران جهان از کروم استفاده کنند و کاربران سافاری به صفر برسه شاید اپل این محدودیت ها رو برداره و ضمنا نسخه ی فایرفاکس ایپد هم که قرار به زودی عرضه بشه همین وضع رو خواهد داشت
                              موضوع گفته هاتون چقدر شبیه به پست من در صفحه قبل هست
                              i-phone.ir
                              The Best or Nothing

نظر

نوشته اصلی توسط roozbeh7000 نمایش پست ها
                                موضوع گفته هاتون چقدر شبیه به پست من در صفحه قبل هست
                                خوب از شماها یاد میگیریم دیگه پس از کجا باید بدونیم یکم راحت تر خلاصش رو گفتم

نظر

صبر کنید ..
                                X