اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوال در مورد محافظ مک بوک پرو

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط salar_mavi نمایش پست ها
    محافظ برای کیبور نگیرید. روی صفحه نمایش خط می ندازه. در ضمن لذت استفاده از کیبرد رو هم کم می کنه که خودش چیز کمی نیست.
    اگه نگران پاک شدن نوشته های روی حروف هستید که نگرانیتون بی مورده. ولی اگه نگران ورود گرد و خاک به داخل دستگاه هستید، به نظرم اونقدری وارد دستگاه نمی شه که بخواد مشکل ساز بشه
    محافظ كيبردتون خش انداخته رو مانيتور؟!
    من كه از اين ژله اى دارم مشكل خاصى نداره!
    بيشتر براى حروف فارسيش گرفتم.
    محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون
    .:amgr:.

نظر

برای فارسی فقط خوبه
      خش که بعید میدونم بندازه
      فقط باعث گرمی دستگاه میشه

iPhone5 using Tapatalk   

نظر

من خودم اینو خریدم برای مک بوک پرو رتینا
        فوق العاده است
        Apple MacBook Pro 15 inch with Retina Display 2012-2013 Skins | invisibleSHIELD by ZAGG
        نمایندگی انحصاری شرکت نقش در سه استان خراسان 
        مدیر فروش وبسایت BlackApple.Me
        --------------------------------------------------------
        فقط آن وقت است که پای کارمان را امضا می کنیم.
        طراحی شده توسط اپل در کالیفرنیا

نظر

محافظ بدنه جنس پلیکربنات خوب هست که شرکتا زیادی تولید کنندش هستن. از Speck و incase گرفته تا Gmyle و ipearl و Top case و Kuzy .اینجا اکثرا اسپک و اینکیس شناخته شدن
          محافظ کیبرد هم سیلیکونی ها مشکلی ایجاد نمیکنن

نظر

نوشته اصلی توسط Apple-Pro نمایش پست ها
            من خودم اینو خریدم برای مک بوک پرو رتینا
            فوق العاده است
            Apple MacBook Pro 15 inch with Retina Display 2012-2013 Skins | invisibleSHIELD by ZAGG
            سلام
            استاد از ایران تهیه کردین ؟
            تهران جایی هست اینو داشته باشه !؟

نظر

من gymle سه تیکه گرفتم. کاملا مقرون یصرفه
              محافظ بدنه+کیبرد+نمایش کلا ۱۸۰ تومن

نظر

سلام بچه ها من براي مك بوكم يه قاب ميخواستم بگيرم كه خط و خش روش نيوفته ولي علي رغم ميل باطنيم دوس ندارام حالا نظر شماها چيه؟چون حالا حالا نگه ميدا مش ميخوام مثل روز اولش باشه

نظر

نوشته اصلی توسط mohammadyazdi نمایش پست ها
                  سلام بچه ها من براي مك بوكم يه قاب ميخواستم بگيرم كه خط و خش روش نيوفته ولي علي رغم ميل باطنيم دوس ندارام حالا نظر شماها چيه؟چون حالا حالا نگه ميدا مش ميخوام مثل روز اولش باشه
                  سلام
                  خيلي حساس نباشيد
                  مك ها اگه زمين ياكليد و...بهشون نخوره مشكلي ندارن! به نظرم نيازي نيست واقعا

نظر

سلام دوستان من یک mac book pro me294 تازه یک ماه گرفتمش ... نمیدونم چرا خودمم دوست ندارم ولی خیلی حساسم به خصوص روی بدنه .....به نظرطون واسش چی بگیرم قاب و....نیدونم میشه راهنمایی کنید
                    ممنون....

نظر

نوشته اصلی توسط hosseinfar30 نمایش پست ها
                      سلام دوستان من یک mac book pro me294 تازه یک ماه گرفتمش ... نمیدونم چرا خودمم دوست ندارم ولی خیلی حساسم به خصوص روی بدنه .....به نظرطون واسش چی بگیرم قاب و....نیدونم میشه راهنمایی کنید
                      ممنون....
                      دوست عزیزم به نظر من کلا مک بوک نیازی به کیس و کاور نداره چون مثل آیفون قرار نیست توی جیبتون باشه که در معرض کلید و .. باشه یا اینکه بخواد از دستتون بی افته. فقط باعث میشه زیبایی دستگاه و ظرافتش رو ازش بگیرید. خیلی حساس نباشید.

نظر

من فقط از این پلاستیک ها میخوام که رو و زیر مک بوک میندازن ...کجا گیر میاد از اینا..........

نظر

نوشته اصلی توسط yaghout نمایش پست ها
                          من gymle سه تیکه گرفتم. کاملا مقرون یصرفه
                          محافظ بدنه+کیبرد+نمایش کلا ۱۸۰ تومن
                          منظورتون کدومه میشه بیشتر توضیح ببدبد.... لینکی ازش دارید....

نظر

من me293 دارم که براش یه محافظ moshi خریدم و یک مک بوک ۱۳ اینچ هم دارم که اون موقع از همین سایت براش یه کیس speck خریدم
                            speck به نظر من بهتره چون بعد این همه مدت هنوز هیچ مشکلی پیش نیموده ولی در عوض moshi ظریف تر هست

نظر

درود بر همگی. من یه me865 دارم و به دلیل اینکه زیاد باهاش کار میکنم و براق بودن فوق العاده ی صفحه نمایشش چشممو اذیت میکرد مجبور شدم برم دنبال محافظ صفحه نمایش. از برند Moshi خریداری کردم و کاملا راضی هستم و توصیه میکنم حتی اگر چشمتون اذیت نمیشه هم یکی تهیه کنید چون ال سی دی مک های رتینا محافظ شیشه ای رو ندارن و بسیار حساس هستند.
                              همین اموز هم سفارش یه روکش کیبورد و یه کیس Moshi دادم و تا اخر هفته به دستم میرسه.
                              کلا محصولات Moshi عالین. مثلا همین روکش کیبوردش 0.1میل متر ضخامت داره و خیال ادم راحته که به ال سی دی فشار نمیاره.

نظر

من اینو خریدم. فوق العادس
                                http://bit.ly/1wvm5bs

نظر

صبر کنید ..
                                X