اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

خرید Mac os x mountain Lion

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط arianismmm نمایش پست ها
    بله
    خیر فرقی نداره

سایت chare.ir داشت یه موقعی
    الان نمیدونم از کجا میشه گیر آور
    آقا مرسی الان داشتم تو اینترنت می گشتم دنبالش دیدم 69.0 $ هست اصلا هم خوب نیست همون 20 تومان پول 4 گیگ رو بدیم با صرفه تر هست این طوری می شود 150 تا 160 هزار تومان حالا فهیمیدم که اپل فقط پول سخت افزار شو می خورده .:d

نظر

نوشته اصلی توسط rezajafare نمایش پست ها
      حالا فهیمیدم که اپل فقط پول سخت افزار شو می خورده .:d
      درست نیست این
      این نرم افزاره که به سخت افزار قدرت میده !
      در ضمن نسخه ۱۰.۸ مک که همون شیر کوه باشه تا ۱ ماه دیگه عرضه میشه
      قیمت اون 19.9 دلار هست

نظر

نوشته اصلی توسط Arianismmm نمایش پست ها
        درست نیست این
        این نرم افزاره که به سخت افزار قدرت میده !
        در ضمن نسخه ۱۰.۸ مک که همون شیر کوه باشه تا ۱ ماه دیگه عرضه میشه
        قیمت اون 19.9 دلار هست
        نه دوست عزیز من منظورم سیستم عامل نبود بلکه flash های lion بود که قیمت آن 69.0 $ که این یعنی فقط 40 دلار برای یک فلش که می تونه خیلی عادی باشه این فلش ها چون شما فقط یک بار برای نصب می خواهید و نمی خواهید از فلش زیاد استفاده کنید ما الان همین جا فلش های 8 گیگ حدود 10 هزار تومان هست که تکی شما خریداری می کنید که حالا روی تعداد اونم برای شرکت اپل که خودش داخل چین شرکت داره که می تونه فلش های ارزون تری استفاده کنه برای اینکار که با صرفه تر باشد .
        منظور من این بود که یعنی یک فلش به این کوچکی از سیستم عاملش مهمتر هست یعنی قیمت آن حدود 1.5 برابر سیستم عاملش هست چون اینطوری سیستم عامل می شود 29.9 دلار در صورتی که فلش می شود 40 دلار !!!!!

نظر

آقا برای من یکم درک کردنش که اصلا فرقی نداشته و همچنین خیلی از بچه های دیگه که اینجا هستند فکر می کنم یک خورده سخت باشد .
          ممنون می شیم آقای roozbeh یکم بیشتر در این مورد صحبت کنید و چرا فرقی ندارد ؟

چون حتما شرکتی به این بزرگی که اقدام ساخت سیستم عامل می کند که الان بعد از ماکروسافت دومین سیستم عامل محبوب برای سیستم های خانگی هست چه طور می شود که سیستم عامل های آن که خیلی راحت یک نفر می تواند بخرد و بعد کپی کند به بقیه برای نصب بدهد و خود شرکت اپل اون را اورجینال بودنه و تمام خدمات یکی سیستم عامل اورجینال هم به آن بدهد ؟
          آیا اصلا این شرکت برای جلوگیری از این کار کاری نمی کند که لایسنس بزاره و ... ؟
          باز هم ممنون .
          اپل در مک سیستم رو روی اعتماد به مشتری بنا کرده چون قاعدتا هرکس سیستم عامل مک رو بخواد استفاده کنه حتما یک دیوایس مک داره که از اپل خریداری کرده باشه
          بنابراین مثل خیلی از نرم افزار های که برای مک ارائه میشه به هیچ گونه سریال یا لایسنسی نیاز ندارید و می تونید مثل یک سیستم عامل رایگان اون رو نصب کنید
          i-phone.ir
          The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

آیا جای هست که بتوانیم این فلش ها رو همین جا تهیه کنیم ؟
            یا می شود از کشورهای اطراف این فلش ها رو تهیه کنیم ؟
            احتیاجی به فلش نیست الان dvdهای لایون تو کامپیوتر فروشی ها هست می تونید تهیه کنید.
            (البته خودشون رایت کردن)

اگه شیرکوهی هم قابل نصب برای همه باشه سریعا dvdش تو بازار میاد و می تونید تهیه کنید
            (ممکنه اولش گرون بهتون بندازند)

نظر

نوشته اصلی توسط arash59b نمایش پست ها
              اگه شیرکوهی هم قابل نصب برای همه باشه سریعا dvdش تو بازار میاد و می تونید تهیه کنید
              هست
              i-phone.ir
              The Best or Nothing

نظر

احتیاجی به فلش نیست الان dvdهای لایون تو کامپیوتر فروشی ها هست می تونید تهیه کنید.
                (البته خودشون رایت کردن)

مرسی حالا یک بار هم شده باید نسخه های غیر اورجینال مک رو استفاده کنیم ببینیم چطور هست . چون ما هنوز تا حالا نصب نکردیم یکم برامون سخت است .
                حالا بر عکس داخل ماکروسافت از بس کپی استفاده کردیم دیگه برامون سخت هست اورجینال استفاده کنیم ؟

دمشون گرم که نمی فروشن می ندازن .

باز هم ممنون دوست عزیز از پاسختان .

فقط یک سوال چون من می خوام نسخه lion رو نصب کنم و حتما نیاز به 10.6.8 داره و به خاطر مشکل که برگشتم به 10.6.7 چطور می تونم update 10.6.8 رو به صورت آفلاین بگیرم آیا هست ؟
                باز هم ممنون از تمام دوستان به خاطر وقتی که می زارن .
                ویرایش توسط rezajafare : https://i-phone.ir/forums/member/27602-rezajafare در ساعت 27-06-2012, 03:05 PM

نظر

منظورتون از بصورن آفلاین رو متوجه نمی شم
                  شما یا می تونید مستقیم آپدیت کنید یا فایل اون رو جدا دانلود کنید
                  i-phone.ir
                  The Best or Nothing

نظر

مرسی حالا یک بار هم شده باید نسخه های غیر اورجینال مک رو استفاده کنیم ببینیم چطور هست
                    برای 100مین بار اینکه همه اورجینال هستند بهتره بگید نسخه (اورجینال) مجانی مک

فقط یک سوال چون من می خوام نسخه lion رو نصب کنم و حتما نیاز به 10.6.8 داره و به خاطر مشکل که برگشتم به 10.6.7 چطور می تونم update 10.6.8 رو به صورت آفلاین بگیرم آیا هست ؟
                    اگه از اطلاعاتتون بکاپ داریدبهتره اخرین نسخه لایونن رو بصورت کمبو دانلود کنید(بخرید)، و بصورت کلین اینستال نصب کنید
                    ویرایش توسط arash59b : https://i-phone.ir/forums/member/50331-arash59b در ساعت 27-06-2012, 03:38 PM

نظر

نوشته اصلی توسط roozbeh7000 نمایش پست ها
                      منظورتون از بصورن آفلاین رو متوجه نمی شم
                      شما یا می تونید مستقیم آپدیت کنید یا فایل اون رو جدا دانلود کنید
                      منظورم فایل update که نسخه 10.6.7 رو به 10.6.8 آپدیت کنه چون خودتان می دونید که update کردن مک با این سرعت اینترنت و حجم آپدیت های مک از گزینه software update خیلی طول می کشد ؟
                      می خواستم بدونم فایل آپدیت 10.6.8 روی اینترنت هست که من به صورت آفلاین دانلود کنم و بعد روی مک نصب کنم ؟

نظر

برای 100مین بار اینکه همه اورجینال هستند بهتره بگید نسخه (اورجینال) مجانی مک

اگه از اطلاعاتتون بکاپ داریدبهتره اخرین نسخه لایونن رو بصورت کمبو دانلود کنید(بخرید)، و بصورت کلین اینستال نصب کنید

یعنی همان نسخه اورجینال پولی رو می شه به صورت مستقیم دانلود کرد و بعد نصب کرد درست منظورتان رو فهمیدم یا نه ؟
                        یعنی یه جورای به صورت آفلاین که اگه خواستیم هم می تونیم دانلود رو قطع کنیم و بعد دوباره ادامه دانلود رو انجام بدیم درسته ؟
                        اگه اینطوری هست که خیلی خوبه .

و بصورت کلین اینستال نصب کنید
                        اینو منظورتان رو نفهمیدم یعنی کلی پارتیشن رو فرمت و از اول فقط lion رو نصب کنم ؟
                        ولی من که تا حالا صبر کردم یه چند هفته دیگه صبر می کنم و os x motion lion رو نصب می کنم اینجوری فکر کنم بهتر باشد .
                        ویرایش توسط rezajafare : https://i-phone.ir/forums/member/27602-rezajafare در ساعت 27-06-2012, 04:02 PM

نظر

منظورم فایل update که نسخه 10.6.7 رو به 10.6.8 آپدیت کنه چون خودتان می دونید که update کردن مک با این سرعت اینترنت و حجم آپدیت های مک از گزینه software update خیلی طول می کشد ؟
                          می خواستم بدونم فایل آپدیت 10.6.8 روی اینترنت هست که من به صورت آفلاین دانلود کنم و بعد روی مک نصب کنم ؟

از اینجا می تونید دانلود کنید
                          این لینک فقط در حالتی نصب می شود که در ۱۰.۶.۷ باشید
                          Mac OS X 10.6.8 Update v.1.1
                          i-phone.ir
                          The Best or Nothing

نظر

سلااااام به همگی
                            دوستان یه سوال داشتم خدمتتون اینکه اگر الان بخوایم از mac app store سیستم عامل mountai lion را خریداری کنیم چجوری باید با سرعت افتضاح الان اونو دانلود کرد؟؟
                            راهی هست که اونو خرید کنیم ولی بعد با برنامه هایی مثل دانلود منیجر از جای دیگه ای گرفت؟؟
                            منظورم اینه که مثلا از همین سایت خودمون اونو دانلود کنم ولی با خریدش از حالت رایگان درش بیارم؟؟
                            ممنون میشم جواب بدین

نظر

نوشته اصلی توسط acmilan308 نمایش پست ها
                              سلااااام به همگی
                              دوستان یه سوال داشتم خدمتتون اینکه اگر الان بخوایم از mac app store سیستم عامل mountai lion را خریداری کنیم چجوری باید با سرعت افتضاح الان اونو دانلود کرد؟؟
                              راهی هست که اونو خرید کنیم ولی بعد با برنامه هایی مثل دانلود منیجر از جای دیگه ای گرفت؟؟
                              منظورم اینه که مثلا از همین سایت خودمون اونو دانلود کنم ولی با خریدش از حالت رایگان درش بیارم؟؟ت
                              ممنون میشم جواب بدین
                              خب دوسته عزيز،خودت جواب خود تو دادي!(سرعت ما بده!)
                              نيازي نيست كه أصلا اونوبخريد،از همين انجمن اگه دانلود كنيد و نصب مشكلي نداره!(أصلا مك حالت رايگان يا ... نداره!)

نظر

صبر کنید ..
                              X