اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

Ipad 4g or ipad +wifi ?

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• Ipad 4g or ipad +wifi ?

من ایپد جدید رز سفارش دادم اما نمی دونم که ipad+wifi سیم کارت می خوره یا نه؟!؟!؟و در کل کدام برای ایران بهتره؟؟؟

نخیر wifi سیمکارت نمیخوره.ولی در کل به نظرم تو ایران wifi بیشتر می ارزه چون 3g یا 4g که نداریم و این رایتل هم که یکم گرونه و gprs هم که وضعش خرابه.

نظر

4g(سیم کارت خور) در کل خوبه و نیاز هست ، و شما که دارید میخرید بهتر هست که کامل بخرید 4g باشه !

نظر

اگه من سیم کارت دارش رو بخرم در ایران در کل فقط به من gps رو نشان می ده و خدمات دیگهای مثل smsنداره؟؟؟چون تبلت samsung galaxy قابلیت ارسال و دریافت پیام رو داره؟؟؟می خواستم ببینم ایپد یک همچین قابلیتی داره؟؟؟؟؟؟/

نظر

هستن برنامه هایی که میتونید با اونا تنظیمات و امکانات اس.ام.اس رو داشته باشید روی آیپد
          ولی هنوز برای نیو آیپد ریلیز نشده اند

نظر

WiFi بهتره ، شما هزینه ی بیشتر برای 4G رو بدید یک مودم وایمکس همراه بخرید ، هرجا برید وایرلس همراهتونه . ماهی 10 تومن برای GPRS که بدید آخرش هم یا قطعه یا سرعتش بینهایت پایینه . از 2 گیگ ترافیکشم نهایت بتونید توی 1 ماه 300 مگ استفاده کنید .

نظر

نوشته اصلی توسط pan_user نمایش پست ها
              من ایپد جدید رز سفارش دادم اما نمی دونم که ipad+wifi سیم کارت می خوره یا نه؟!؟!؟و در کل کدام برای ایران بهتره؟؟؟
              من ipad 4g دارم عملا اين 4g بع دردم نخرده و اصلا پيشنهاد نمي كنم كه 4g بخري من مجبور شدم بخرم چون موقع خريد فروشنده گفت wifi only نداريم كلا منم مجبور شدم 4g بخرم.

a.p.p.l.e - Tapatalk

نظر

دقیقا این سوال منم بودش
                میخواستم ببینم اگه من 4G بخرم میتونم بهش گیرنده وای فای وصل کنم ؟ مثل یو اس بی هم باشه ( کوچک )
                میخوام سیم کارت بخوره + وای فای هم وصل شه در اصل من میخوام خودم Ipad3 Wifi بخرم اما مثه اینکه سیم کارت نمیخوره حالا میشه 4G خرید و بهش یه دستگاه وصل کرد ؟؟؟؟؟؟؟
                ممنون میشم جواب بدید

نظر

نوشته اصلی توسط iPhone-4 نمایش پست ها
                  WiFi بهتره ، شما هزینه ی بیشتر برای 4G رو بدید یک مودم وایمکس همراه بخرید ، هرجا برید وایرلس همراهتونه . ماهی 10 تومن برای GPRS که بدید آخرش هم یا قطعه یا سرعتش بینهایت پایینه . از 2 گیگ ترافیکشم نهایت بتونید توی 1 ماه 300 مگ استفاده کنید .
                  به شدت موافقم بهترین و به صرقه ترین کار همینه عملا 4g با اون هزینه اضافش به نظرم بی فاییدست اون 400 تومن رو که باید بیشتر بدی بابت 4g بودن یه مودم همراه بگیر..
                  منم قبلا فکر میکردم سیم کارت خور بهتره ولی عملا هر کی داره استفاده ای ازش نمیکنه.

نظر

من الان دو هفتست كه يه آيپد 4g ٣٢ گيگابايت گرفتم و با يه سيم كارت ديتا رايتل كه هزينه سه ماه اولش شد ٥٧ تومن و واقعا سرعتش خوبه و به نظر من اگه سيم كارت خور باشه خيلي بهتر از واي فاي دار خاليه!!!!!!

نظر

نوشته اصلی توسط iLeila
                      دقیقا این سوال منم بودش
                      میخواستم ببینم اگه من 4G بخرم میتونم بهش گیرنده وای فای وصل کنم ؟ مثل یو اس بی هم باشه ( کوچک )
                      میخوام سیم کارت بخوره + وای فای هم وصل شه در اصل من میخوام خودم Ipad3 Wifi بخرم اما مثه اینکه سیم کارت نمیخوره حالا میشه 4G خرید و بهش یه دستگاه وصل کرد ؟؟؟؟؟؟؟
                      ممنون میشم جواب بدید
                      يه توصيه دوستانه :
                      سعي كن به فكر آيپد ٣ نباشي حتما ٤ بگير حالا واي فاي يا ٤جي ديگه به ميل خودته.

نظر

چرا ؟ خودت که آیپد 3 داری. بدرد بخور نیس؟

یک سئوال من 4g میخوام بخرم از وای فای صرف نظر کردم ولی حالا من 4g میخوام بخرم حالا رایتل که 3g هست بهش میخوره؟

نظر

Ipad 4g or ipad +wifi ?

دوست عزيز، آيپد همه مدل هاش وايي فايي رو داره ! اينطوري نيست كه مثلا مدل فورجي، چون تو اسمش كلمه وايي فايي نيومده، وايي فايي نداشته باشه...

رايتل هم ٣جيش كار ميكنه
                          ویرایش توسط alfredo : https://i-phone.ir/forums/member/26399-alfredo در ساعت 20-01-2013, 11:19 PM

نظر

نوشته اصلی توسط iLeila
                            چرا ؟ خودت که آیپد 3 داری. بدرد بخور نیس؟

یک سئوال من 4g میخوام بخرم از وای فای صرف نظر کردم ولی حالا من 4g میخوام بخرم حالا رایتل که 3g هست بهش میخوره؟
                            اره درسته كه من اينجا كامنت گذاشتم ولي نه آيپد چهار دارم چون سرعت وايرلس آيپد چهار نسبت به سه بهبود زيادي پيدا كرده .
                            رايتل هم فعلا چون خيلي مشتري نداره سرعت خوبي
                            داره .

نظر

Re: Ipad 4g or ipad +wifi ?

بدیه مدل وای فای خالی اینه ک جی پی اس نداره....الان اختلاف قیمتشون خیلی زیاد شده

نظر

صبر کنید ..
                              X