اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل در بالا آمدن مک

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل در بالا آمدن مک

سلام خدمت تمامی دوستان
    من امروز به خاطر Copy کردن اطلاعات در مک بوک هارد رو share کردم و اینم بگم که من دو تا پارتیشن دارم و پارتیشن دو یعنی macintosh HD 2 رو س share کردم و بعد هم یک گزینه که یادم نمی آید کامل چی بود آخر بود که داخل عکس نشان دادم زدم و بعد خیلی طول کشید و به خاطر اینکه من کار داشتم و باید سیستم رو خاموش می کردم خاموش کردم که چند تا Error داد و بعد خاموش شد و حالا که اومدم سیستم رو روشن کردم سیستم عامل بالا نمی آید و الان حدود یک ساعت و نیم هست که که آرم اپل اومده و یکه گزینه زیرش که همش داره می چرخه و بالا نمی آید ؟
    می خواستم بدونم مشکل چی هست و چه باید کرد ؟
    از تمام دوستان هم به خاطر پاسخ هایشان تشکر می کنم .
    ویرایش توسط rezajafare : https://i-phone.ir/forums/member/27602-rezajafare در ساعت 26-06-2012, 02:20 PM

اینم بگم که در موقع بالا آمدن دکمه shift هم گرفتم که داخل safemode بره ولی زیر یک خط اومد پر شد و به همان صورت بالا شد و فقط همین طور می چرخه و هیچ اتفاقی نمی افتد .

نظر

اصولا وقتی اینطوری میشه مک مشکل پیدا کرده و باید از اول نصب بشه. اما قبلش یک تستی بکنید کلیدهای Commad+V و Command+S ببینید داخل مک میره یا نه.
      " MICROSOFT'S MONSTER OF SOFTWARE, APPLE'S MONSTER OF HARDWARE "
      TECHNOLOGY NEEDS BOTH OF THEM

نظر

ممنون دوست عزیز از پاسختان .
        اگه اینطوری باشه که خیلی بده که سیستم عامل مک من پریده باشد یعنی مک اینقدر غیر مطمئن هست که بایه کار کوچک سیستم عامل دچار مشکل به این بزرگی می شود که نیاز به تعویض سیستم عامل دارد ؟
        قبل از اینکه آرم مک بیاد یا همان زمانی که آرم مک و یک چیز که هیمن طور می چرخه بیاد بالا ؟
        اینم بگم که من لینوکس و ویندوز هم روش نصب کردم و اون دو به درستی بالا می آیند .

نظر

نوشته اصلی توسط E H S A N نمایش پست ها
          اما قبلش یک تستی بکنید کلیدهای Commad+V و Command+S ببینید داخل مک میره یا نه.
          من الا اینکار رو کردم داخل مک رفت ولی محیط Command بود .

نظر

دوستان عزیز اگه راهی می دونند لطفا کمک کنند چون خیلی نیاز دارم چون یکسری اطلاعات داخلش دارم و الان هم نیاز دارم که وارد سیستم عامل مک شوم ؟
            ولی همچنان هر کاری کردم به همان صورت مانده است .

نظر

حالا به هر دلیلی پارتیشنی که توش مک هست مشکل پیدا کرده
              دوباره مک رو نصب کنید بدون فرمت کردن درایوی . این به منزله repair خواهد بود
              قاعدتا باید مشکل حل بشه و بدون از دست دادن اطلاعاتی دوباره وارد مک خواهید شد
              i-phone.ir
              The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

مرسی دوست عزیز از پاسختان من الان کل اطلاعاتم رو از داخل terminal روی یک هارد external کپی کردم که خیالم راحت شد ولی بعدش زمانی که می خواستم mac os رو نصب کنم دیدم ورژنش 10.4 هست که من کلی آپدیت کرده بودم خودتان هم می دونید که که اینجا با این اینترنت update کردم اونم مک که نه آپدیت آفلاین داره و هم خلی طول می کشد و حجم آپدیت های آن خیلی زیاد هست خیلی سخت هست به خاطر همین نگران آپدیت های آن شدم آیا برای update ها هم مشکلی پیش نمی آید ؟
                باز هم ممنون .

نظر

سلام مرسی ممنون از دوست گرامی به خاطر راهنمای هایشان خدا را شکر مشکلم حل شد ولی بعضی از update ها پریده ولی نسخه من که 10.6.8 بود به 10.6.7 تبدیل شده و حالا می خواستم بدونم آیا می شود update 10.6.8 رو به صورت آفلاین دانلود کرد ؟

نظر

صبر کنید ..
                  X