اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تبلت های مایکروسافت - نظر شما

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• تبلت های مایکروسافت - نظر شما

با سلام و عرض ادب خدمت کاربران عزیز
    در هفته گذشته با عرضه تبلت های مایکروسافت ٬ پوشش مناسبی از خبر های مربوط به این تبلت ها در انجمن تخصصی آیفون شد . ما نخست با این تبلت ها آشنا شدیم
    http://www.i-phone.ir/forums/thread69316.html

سپس مطلع شدیم که این تبلت ها فقط برای دسترسی به اینترنت فقط امکان استفاده از wifi را خواهند داشت

http://www.i-phone.ir/forums/thread69519.html

و البته شایعاتی نیز برای قیمت آن منتشر شد

http://www.i-phone.ir/forums/thread69539.html

و در نهایت به مشکلات پیش رو و اظهار نظر دیگر شرکت ها پرداختیم

http://www.i-phone.ir/forums/thread69546.html
    http://www.i-phone.ir/forums/thread69672.html

حال زمان مناسبی رسیده که نظر خود را کامل تر و بهتر از گذشته پیرامون تبلت های مایکروسافت با ما در میان بگذارید
    ویرایش توسط roozbeh7000 : https://i-phone.ir/forums/member/226-roozbeh7000 در ساعت 24-06-2012, 06:26 PM
    i-phone.ir
    The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

من به شخصه با توجه به خبر هایی که منتشر شده فکر نمی کنم مایکروسافت موفقیتی کسب کند چون مردم دوست ندارن تبلتی بگیرند که معلوم نیست در آینده به لحاظ سحت افزاری و نرم افزاری ساپورت میشه و با حتی مانند دو گوشی مایکروسافت که با شکست روبه رو شدند و در نهایت خط تولید بسته شد

نظر

مطمئنن باز حکایت همیشگی سخت افزاری هایی که رو کاغذ عالی (البته تو نظراول) ظاهر میشن ولی پای نرم افزار که به میون میاد ، پای داستان میلنگه ، پیش کشیده میشه !

تنها چیزی که شاید برای تبلت جالب به نظر برسه و کاربردی ، پورت های یو اس بی هستش !

نظر

من فکر میکنم این تبلت ها به مقدار محدود عرضه بشن.مساله اینه که مایکروسافت داره سعی میکنه کمپین تبلیغاتی خودش رو به موازات اپل و گوگل سازمانده کنه و عملا رقابت مستقیمی رو با بازیگرای تبلت بازار راه نیندازه...این مساله اصلا منطقی نیست در یک صورت...و اونهم اینه که این محصول قرار نیست یک پکیج سخت افزاری و نرم افزاری گسترده باشه و فقط راه ویندوز رو روی تبلت های سابر سازنده ها باز میکنه...نکته دوم میزان اطلاعات بسیار کم از ویژگیهای دقیق سخت افزاری این محصول هست که مایکزوسافت اعلام نکرده!
        People!There is no way in the middle...

نظر

از نظر من مرگ تدریجی ابل نزدیکه

از ایفون ۲ جی به بعد ابل همونی که بود هست ای او اس ۵ رو با ۶ مقایسه کنید ؟؟؟

خنده داره

از الان به بعد باید به فکر کوچ به یه فروم برای محصولات مایکروسافت باشیم

نظر

نوشته اصلی توسط irtci نمایش پست ها
            از نظر من مرگ تدریجی ابل نزدیکه

از ایفون ۲ جی به بعد ابل همونی که بود هست ای او اس ۵ رو با ۶ مقایسه کنید ؟؟؟

خنده داره

از الان به بعد باید به فکر کوچ به یه فروم برای محصولات مایکروسافت باشیم
            شما فکر کنم با این طرز تفکر باید این کارو کنید
            i-phone.ir
            The Best or Nothing

نظر

نوشته اصلی توسط saeedm_99 نمایش پست ها
              من فکر میکنم این تبلت ها به مقدار محدود عرضه بشن.مساله اینه که مایکروسافت داره سعی میکنه کمپین تبلیغاتی خودش رو به موازات اپل و گوگل سازمانده کنه و عملا رقابت مستقیمی رو با بازیگرای تبلت بازار راه نیندازه...این مساله اصلا منطقی نیست در یک صورت...و اونهم اینه که این محصول قرار نیست یک پکیج سخت افزاری و نرم افزاری گسترده باشه و فقط راه ویندوز رو روی تبلت های سابر سازنده ها باز میکنه...نکته دوم میزان اطلاعات بسیار کم از ویژگیهای دقیق سخت افزاری این محصول هست که مایکزوسافت اعلام نکرده!
              دقیقا این چیزیه که تا حدی و تلویحا خودشون هم اذعان کردن
              که راه رو برای شرکای اقتصادیشون باز کنن
              وگرنه نه رابط مترو و نه ویندوز شاید گزینه های خوبی برای تبلت ها نباشن و شاید هنوز نیاز به دادن فیدبک داشته باشن

نظر

نوشته اصلی توسط saeedm_99 نمایش پست ها
                بله دقیقا درسته
                تو یکی از همون لینک هایی که گذاشتم مدیر ایسر هم حرفی مشابه شما رو زده بود که این تبلت ها صرفا برای بازار گرمی ویندوز ۸ و بقیه شرکت ها هست وگرنه بخاطر مسائل و مشکلات پیش رو مایکروسافت نمی تونه وارد این بازار بشه

و نکته جالب بعدی این هست که باز بر طبق گفته شما هیچ اطلاعات درست سخت افزاری رو مایکروسافت منتشر نکرد . هنوز دقیقا معلوم نیست عمر باطری این تبلت ها چقدره یا حتی کیفیت صفحه قابل قبولی دارند یا نه

جالبه که تنها یک عده محدودی اجازه داشتن فقط ۹۰ ثانیه با این تبلت ها کار کنند که در نوع خودش خیلی عجیبه
                ویرایش توسط roozbeh7000 : https://i-phone.ir/forums/member/226-roozbeh7000 در ساعت 24-06-2012, 07:07 PM
                i-phone.ir
                The Best or Nothing

نظر

تو یه مقاله دیدم که طرفداراهای تلبت سرفیس گفته بودن که این تبلت پورت USB داره و آیپد هم به این تبلت وصل میشه و سینک و ... .

و در نهایت با یک عکس، بی خاصیت بودن پورت USB برای دستگاهی مثل تبلت مشخص شد.

ویرایش توسط RedBull : https://i-phone.ir/forums/member/46584-redbull در ساعت 24-06-2012, 07:09 PM

نظر

به نظر من هیچ تبلتی نمیتونه به اندازه سری آیپد موفق بشه از لحاظ فروش و طرفدار بالاخره هرچی نباشه آیپد پدر تبلت هست دیگه، مگر اینکه شروع کنند از اپل پیروی کردن در سیاست تولید و فروش (که تبعات خودش رو داره و اینکه مجبور به گرفتن سود کم بشن) و یا اینکه بیان یه ایده نو و فوق العاده بدند که اونم سخت هست !

ولی یه خوبی ایی داره این حرکت مایکروسافت ، اونم اینه که باعث میشه بازار رقابت داغ بشه و حریفان مجبور به تحرک بشند
                    شاید تا قبل از surface اپل بعضی از امکانات و ایده هاش رو نمیخواست به این زودی نشون بده ولی حالا شاید مجبور به خودنمایی بشه

نظر

نوشته اصلی توسط RedBull نمایش پست ها
                      تو یه مقاله دیدم که طرفداراهای تلبت سرفیس گفته بودن که این تبلت پورت USB داره و آیپد هم به این تبلت وصل میشه و سینک و ... .

و در نهایت با یک عکس، بی خاصیت بودن پورت USB برای دستگاهی مثل تبلت مشخص شد.
                      من اینطور فکر نمیکنم
                      شاید به این سادگی ها هم نباشه
                      اگر بخوایم جانبدارانه نگاه نکنیم ایپد هم با هم زیبایی هایی که تو طراحی اش به کار رفته قطعا کاستی هایی داره
                      اما من تا حدی معتقدم گاهی نیازسنجی از کاربرا هم لازم باشه
                      آیپد یه روزی منو اقناع میکنه Pc free بشه !یعنی هیچ وابستگی به وسیله جانبی یا نرم افزارهای جانبی نداشته باشه !

نظر

نوشته اصلی توسط sinaaboozari نمایش پست ها
                        من اینطور فکر نمیکنم
                        شاید به این سادگی ها هم نباشه
                        اگر بخوایم جانبدارانه نگاه نکنیم ایپد هم با هم زیبایی هایی که تو طراحی اش به کار رفته قطعا کاستی هایی داره
                        اما من تا حدی معتقدم گاهی نیازسنجی از کاربرا هم لازم باشه
                        آیپد یه روزی منو اقناع میکنه از pc free بشه !یعنی هیچ وابستگی به وسیله جانبی یا نرم افزارهای جانبی نداشته باشه !
                        منظور من منع استفاده از کامپیوتر برای ایپد نبود، وقتی همه کامپیوتر دارن حتماً استفاده از پورت usb سرفیس برای آیپد شاید خنده دار باشه. چون ظاهراً تبلتی که دارای Windows 8 Pro هست مایکروسافت اون رو یک UltraBook میدونه.
                        ویرایش توسط RedBull : https://i-phone.ir/forums/member/46584-redbull در ساعت 24-06-2012, 07:24 PM

نظر

یه چیزی که برای من خیلی جالبه اینه که دوستان به شدت دارن به این تبلت حمله میکنن در حالیکه همونطور که در بالا بعضی عزیزان گفتن هنوز همه چی مشخص نیست..
                          این تبلت رو نمیشه با ایپد مقایسه کرد چون واقعا دو دستگاه متفاوت هستند به نظر من این میتونه شروع یک انقلاب جدید در عرصه تبلت های ویندوز باشه چه بسا یه روزی اپل هم به این فکر بیفته که تیلتی با سیستم عامل مک بوک هاش ارایه کنه.
                          اینکه امروز این تبلت تولید بشه و فردا شکست بخوره ممکنه منطقی باشه اما اینکه بگیم پایان کار ویندوز روی تبلت باشه منطقی نیست..
                          ایپد رو اپل طراحی کرد و الان کلی از شرکت ها تبلت تولید میکنن..
                          سیری رو رو گوشی گذاشت و بعد سامسونگ کپی کرد و الانم ال جی در فکرشه..
                          چیزی که باعث پیشرفت علم و تکنولوژی میشه یه فکر هست نه یک محصول...اینجا ما کاری به ایپد یا سرفیس نداریم ما اینجا بحثمون وجود ویندوز هست روی یک دستگاه قابل حمل لمسی.
                          روزبه جان حرف قشنگی زد و تو یکی از تاپیک ها صحبت از پشتیبانی نرم افزاری ولی کسی چه میدونه شایدم مایکروسافت بی گدار به اب نزده..
                          ولی به نظر من اونی که اینجا مهمه پیشرفت این قضیه هست حتی اگه واسه 10 سال دیگه باشه بالاخره این اتفاق میفته و تبلت های ویندوزی لپ تاپ رو به خاطره تبدیل میکنن.
                          ویرایش توسط BLANC : https://i-phone.ir/forums/member/86296-blanc در ساعت 24-06-2012, 07:35 PM

نظر

نوشته اصلی توسط redbull نمایش پست ها
                            منظور من منع استفاده از کامپیوتر برای ایپد نبود، وقتی همه کامپیوتر دارن حتماً استفاده از پورت usb سرفیس برای آیپد شاید خنده دار باشه. چون ظاهراً تبلتی که دارای windows 8 pro هست مایکروسافت اون رو یک ultrabook میدونه.
                            من درست متوجه منظورت نشدم حسام جان ،که الان قشنگ فهمیدم

ولی من دقیقا غرضم رسیدن ایپد به اون جایی بود دستگاه بی نیازی بشه
                            و همه ی نیاز های دیوایس های همراه رو برآورده کنه
                            شاید پورت یو اس بی ، شاید حذف ایتونز ، شاید حذف پی سی ...

نظر

به نظر من دوستان جانب دارانه و تعصبی فکر میکنن
                              اولا من از ایده پایه اون خیلی خوشم اومد شما لازم نیست یک چیزی اضافه بخری و مثل اسمارت کاور اویزون نیست
                              دوما اسمارت کاوری که کیبورد و ماوس هست واقعا جالب و بدرد بخور بود و من که کلی حال کردم
                              خیلی ها رو من میشناسم که چون ایپد ماوس نداره سراغ ایپد نمیرن. مثلا معمار ها که با کد کار میکنن همیشه دنبال یک دستگاه پرتابل مثل ایپد هستن اما ماوس لازم دارن

نتیجه کلی من این هست که surface rt با توجه به برنامه های بسیار زیادی که برای ایپد هست نمیتونه موفق باشه
                              اما surface pro که توانایی اجرای برناامه های عادی ویندوز رو داره و عملا کمبود برنامه نداره و دنیایی از برنامه براش هست رقیب بسیار قدری برای مک بوک ایر و مشابه میشه . انگار شما مک بوک ایری داشته باشی که تبلت هم باشه

Sent from my iPad2 using Tapatak (IOS 5.1.1)

نظر

صبر کنید ..
                              X