اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تبلت های مایکروسافت - نظر شما

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط roozbeh7000 نمایش پست ها
    خوب این خیلی غیر منطقی هست
    شما دارین ۱۰۰۰ دلار خرج می کنید ( حداقل ) بعد دستگاهی هست که نه تبلت هست نه الترابوک و در آخر هم :

پس این چیه دقیقا؟
    الان من به عنوان یک کاربر از شما می پرسم که دوست عزیز من ۱۰۰۰ دلار دادم این تبلت رو به عنوان تبلتی که روش ویندوز اصلی نصبه خریدم
    دقیقا این چی هست ؟ توی کدوم دسته قرار میگیره؟ اگر دسته جدیدی هست اون دسته چی هست؟ چی می تونم روش نصب کنم؟ قراره روش برنامه های ساده نصب کنم؟ یا پیشرفته تر هم میشه و...
    شما که میگید این قدم اوله آیا چقدر کاربرا اطلاعات از این قدم اول دارن؟ اینجور که نیست ما بگیم وقتی روش ویندوز نصب هست همه چی حله

این دقیقا مشکل اصلی این تبلت هاست. اولا معلوم نیست چقدر این این سیستم عامل با تبلت هماهنگه . بر طبق حرف شما

یعنی کاربر باید ۱۰۰۰ دلار بده تا معلوم شه این مشکلات چی هستند؟ مایکروسافت که میگه همه چیز عالیه ولی تبلتش توی معرفی هنگ می کنه . من به شخصه گیج شدم

یکی از نویسنده های مورد علاقه من در دنیای اینترنت جادی یه مطلب جالبی نوشت
    سیستم عامل ها رو با اتومبیل مقایسه کرد و گفت مثلا ویندوز هفت رو یک پژو ۲۰۷ معرفی کرد و در مورد ویندوز ۸ نوشت

اینم منم از شما دارم که این تبلت دقیقا چیه و قراره چکار کنه؟
    دقيقا حرف منو ميزنيد. شما هيچي درباره اين دستگاه نميدونيد و در عين حال خيلي خوب(!!!) اين دستگاه رو نقد ميكنيد(ميكوبيد)
    شما نميخايد اين دستگاه رو بخريد و ١٠٠٠ دلار هم پول نميديد و كسي هم شما رو مجبور نكرده كه ١٠٠٠ دلار پول بديد.
    كسي كه ١٠٠٠ دلار پول ميده تا آخر قرار نيست اين سيستم روش نصب باشه و بالاخره آپديت ها و ساپورت هاي مايكروسافت(در صورت حمايت كاربران) ميرسه و ويندوز ٩ هم حتما خيلي فرق خواهد كرد. پس اينقد به اين ١٠٠٠ دلار گير نديد!!!
    بازم ميگم آيفون از همون اول بهترين نبود. همه چيز از يه ايده شروع ميشه و به بهترين ميرسه. اين دستگاه هنوز يه ايده هست. و هيچي دربارش معلوم نيست. پس به جاي اينكه محصول رو بكوبيد ايده رو حمايت كنيد تا بشه بهترين.(البته اين جمله آخر مال اپليا نبود. چون اپليا فقط اپل رو ميبينند و در نظرشون غير از اپل يعني به درد نخور و مسخره.)

نظر

مشکل اصلی این هست که مایکروسافت در یک حرکت این دو پلتفرم رو با هم ادغام کرد و هنوز کسی نمی دونه چی از آب در اومده و همه فقط می گن عالی شده دیگه نرم افزار ویندوزی رو میشه روی تبلت نصب کرد . هنوز اطلاعی از درست بودن یا غلط بودن این حرکت ناگهای مایکروسافت اطلاعی در دست نیست و فقط به گفته های خود مایکروسافت میشه بسنده کرد که همه چی خوبه! کیه که باور کنه
      به نظر من کار اپل منطقی تر هست. میبنیم اپل کم کم داره رابط کاربری ios رو روی مک میاره و بار ها و بارها توسط مردم و برنامه نویسان داره تست میشه. پس اگر اپل مثلا ۱ سال دیگه بگه این دو ادغام شدند میشه مطمئن بود که اینکار با آزمون و خطاهای زیادی انجام شده و احتمال مشکلات کمتره
      بله حرف شما درسته
      اما نمیدونم یادتون بیاد یا نه تو یکی از کنفرانس های اپل راجع به آینده رابط لمسی در مورد لپ تاپ ها اپل به صراحت اعلام کرد لمس صفحه برای لپ تاپ ها و کامپیوترهای شخصی فاجعه س و راه حل این مشکل رو ترک پد میدونست
      که البته الان بسیار کارا و عالیه اما
      سیستم عامل osx به سمت رابط کاربری لمسی نمیره(منظورم لمس مستقیم صفحه و منوهای بهینه برای لمس انگشت بدون وجود نشانگر موس)
      شما اینترفیسش رو نگاه کنین
      این شبیه به منوها به سمت رابط لمسی حرکت میکنن؟
      به نظر من نه
      اما مایکروسافت داره کل سیستم عامل رو به سمت رابط کاربری لمسی میبره
      ویرایش توسط dandelion : https://i-phone.ir/forums/member/23496-dandelion در ساعت 26-06-2012, 02:28 AM

نظر

نوشته اصلی توسط morefa021 نمایش پست ها
        دقيقا حرف منو ميزنيد. شما هيچي درباره اين دستگاه نميدونيد و در عين حال خيلي خوب(!!!) اين دستگاه رو نقد ميكنيد(ميكوبيد)
        من نمی کوبم این دستگاه رو ٬ ولی با خبر هایی که خوندم با یکسری از مشکلاتش آشنا شدم و با توجه به اونا می گم که این دستگاه شروع یک عصر جدید در تکنولوژی نیست !

بالاخره آپديت ها و ساپورت هاي مايكروسافت(در صورت حمايت كاربران) ميرسه و ويندوز ٩ هم حتما خيلي فرق خواهد كرد. پس اينقد به اين ١٠٠٠ دلار گير نديد!!!
        این ویندوز ۹ دقیقا کی قراره بیاد؟ ۴ سال دیگه ؟ ۵ سال؟
        ما از ویندوز ۸ حرف می زنیم .

(البته اين جمله آخر مال اپليا نبود. چون اپليا فقط اپل رو ميبينند و در نظرشون غير از اپل يعني به درد نخور و مسخره.)
        این حرفتون کمی توهین آمیز بود
        تا حالا نقد های یک محصول٬ کتاب یا فیلم خوندید؟
        کسی که نقد می کنه خوبی های اون محصول رو کنار میزاره و به مشکلاتش حمله می کنه که در آخر به این نتیجه برسه که این محصول با این قیمت مناسب هست یا نه؟
        این کار به اپلی بودن یا نبودن نداره جهت اطلاع شما

دوست دارم جواب این رو هم بدید

شما دارین ۱۰۰۰ دلار خرج می کنید ( حداقل ) بعد دستگاهی هست که نه تبلت هست نه الترابوک
        پس این چیه دقیقا؟
        الان من به عنوان یک کاربر از شما می پرسم که دوست عزیز من ۱۰۰۰ دلار دادم این تبلت رو به عنوان تبلتی که روش ویندوز اصلی نصبه خریدم
        دقیقا این چی هست ؟ توی کدوم دسته قرار میگیره؟ اگر دسته جدیدی هست اون دسته چی هست؟ چی می تونم روش نصب کنم؟ قراره روش برنامه های ساده نصب کنم؟ یا پیشرفته تر هم میشه و...
        شما که میگید این قدم اوله آیا چقدر کاربرا اطلاعات از این قدم اول دارن؟ اینجور که نیست ما بگیم وقتی روش ویندوز نصب هست همه چی حله
        i-phone.ir
        The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

نوشته اصلی توسط dandelion نمایش پست ها
          اما نمیدونم یادتون بیاد یا نه تو یکی از کنفرانس های اپل راجع به آینده رابط لمسی در مورد لپ تاپ ها اپل به صراحت اعلام کرد لمس صفحه برای لپ تاپ ها و کامپیوترهای شخصی فاجعه س و راه حل این مشکل رو ترک پد میدونست
          بله اپل هیچ وقت یک لپ تاپ تاچ ارائه نمی کنه چون مسخرست واقعا

سیستم عامل osx به سمت رابط کاربری لمسی نمیره(منظورم لمس مستقیم صفحه و منوهای بهینه برای لمس انگشت بدون وجود نشانگر موس)
          شما اینترفیسش رو نگاه کنین
          این شبیه به منوها به سمت رابط لمسی حرکت میکنن؟
          نظرتون چیه؟

اتفاقا اپل خیلی خوب داره از آیپد برای مک الهام میگیره و عملا اسم مک هم داره حذف می کنه و به سمت اسم OS x میره که شاید اسم آینده سیستم عامل ها برای آیفون ٬ آیپد و مک باشه
          i-phone.ir
          The Best or Nothing

نظر

بله اپل هیچ وقت یک لپ تاپ تاچ ارائه نمی کنه چون مسخرست واقعا

نظرتون چیه؟

اتفاقا اپل خیلی خوب داره از آیپد برای مک الهام میگیره و عملا اسم مک هم داره حذف می کنه و به سمت اسم os x میره که شاید اسم آینده سیستم عامل ها برای آیفون ٬ آیپد و مک باشه
            خب وقتی قرار باشه اینا یکی بشن من باید رو مک بوکم صفحه رو لمس کنم یا با ترک پد کار کنم؟
            دو تا سیستم عامل اگه باشه که همین الانم هست
            پس یا رابط کاربریش کلا لمسیه که با اون حرف لپ تاپ تاچ نمیخونه یا لمسی نیست که آیپد الان لمسیه آیپد با اون چطوری کار میکنه

نظر

خوب قرار نیست این اتفاق امروز بیوفته
              اپل داره به نقطه ای نزدیک میشه که واقعا به سیستم عاملی برسه که هم روی تبلت درست کار بده هم لپ تاپ
              الان مایکروسافت دو رابط کاربری کاملا جدا رو ترکیب کرده
              رابط مترو که با زدن یک مربع اون وارد رابط ویندوز خواهید شد که عملا این دو رابط هیچ گونه شباهتی به هم ندارند و مثل دو دنیای متفاوت هستند. یکی برای صفحات لمسی ایده عاله یکی برای موس ولی برعکسش خوب نیست
              اما اپل اینجوری که مشخصه قرار نیست مثل مایکروسافت دو رابط کامل جدا رو کنار هم بزاره و قراره تنها و تنها یک رابط هماهنگ با هردو رو درست کنه برای همین به کم کم داره از ios وارد مک می کنه
              i-phone.ir
              The Best or Nothing

نظر

خب وقتی قرار باشه اینا یکی بشن من باید رو مک بوکم صفحه رو لمس کنم یا با ترک پد کار کنم؟
                دو تا سیستم عامل اگه باشه که همین الانم هست
                پس یا رابط کاربریش کلا لمسیه که با اون حرف لپ تاپ تاچ نمیخونه یا لمسی نیست که آیپد الان لمسیه آیپد با اون چطوری کار میکنه
                شما اصل موضوع رو نگرفتید
                کسی تائید نکرد که قرار این ۲ تا ۱ کی باشند
                والی از زمان Lion ما شاهد اقدام این ۲ تا سیستم هستیم که به طرز شاهکارانه داره اینجام میشه

این دوستانی که دارند سنگ microsoft رو به سینه میزنند
                چند ماه دیگه میبینمتون که باید واسه software ها جدا گانه پول بدید
                ویرایش توسط starbucks : https://i-phone.ir/forums/member/5712-starbucks در ساعت 26-06-2012, 02:56 AM

نظر

ببینید دو رابط کاملا بی ربط به یکدیگر کنار هم قرار گرفتند . این با کدوم اصول طراحی جور در میاد؟

اپل هیچ وقت همچین چیز عجیبی رو تولید نمی کنه که نه معلوم باشه رابط مترو اصلی هست یا رابط قدیمی و...
                  در آینده تنها یک رابط کاربری متناسب با تبلت و لپ تاپ از اپل خواهیم داد
                  i-phone.ir
                  The Best or Nothing

نظر

من نمی کوبم این دستگاه رو ٬ ولی با خبر هایی که خوندم با یکسری از مشکلاتش آشنا شدم و با توجه به اونا می گم که این دستگاه شروع یک عصر جدید در تکنولوژی نیست !
                    این ویندوز ۹ دقیقا کی قراره بیاد؟ ۴ سال دیگه ؟ سال؟
                    ما از ویندوز ۸ حرف می زنیم .
                    این حرفتون کمی توهین آمیز بود
                    تا حالا نقد های یک محصول٬ کتاب یا فیلم خوندید؟
                    کسی که نقد می کنه خوبی های اون محصول رو کنار میزاره و به مشکلاتش حمله می کنه که در آخر به این نتیجه برسه که این محصول با این قیمت مناسب هست یا نه؟
                    این کار به اپلی بودن یا نبودن نداره جهت اطلاع شما
                    دوست دارم جواب این رو هم بدید
                    ١-حرف من توهين آميز نيست. اين طرز تفكر هر كاربر متعصب اپليه. كه هيچ وقت نميتونه قبول كنه يه شركتي ميتونه از اپل جلوبزنه و...
                    ٢-جواب اون سوال هاي متعدد شما رو من هم نميدونم. شما هم نميدونيد. پس بهتره صبر كنيم تا محصول وارد بازار بشه و چندتا فيلمو و بررسي "منطقي" رو ببينيم يا بخونيم.
                    ٣-با توجه به اين همه گمانه زني ها و مشكلاتي كه به اين سيستم داره وارد ميشه ويندوز ٩ رو به زودي خواهيد ديد. سرانجام ويندوز ٨ مثل ويستا و يا شايد بدتر باشه. اما مطمئن باشيد با عرضه آپديت ها و ويندوز ٩ مثل ويندوز ٧ يك سيستم موفق و پيش فروش خواهد بود.

نظر

ببینید دو رابط کاملا بی ربط به یکدیگر کنار هم قرار گرفتند . این با کدوم اصول طراحی جور در میاد؟

اپل هیچ وقت همچین چیز عجیبی رو تولید نمی کنه که نه معلوم باشه رابط مترو اصلی هست یا رابط قدیمی و...
                      در آینده تنها یک رابط کاربری متناسب با تبلت و لپ تاپ از اپل خواهیم داد
                      همون جوري كه داريد ميبينيد. رابط ويندوز از اولين نسخه dev تا حالا داره به مترو نزديك ميشه. درسته مايكروسافت كمي عجولانه اين كار رو انجام داد. ولي گذر زمان اين رو درست ميكنه و تا نسخه بعدي مشكلات برطرف ميشن.

نظر

دوستان شما ميگين مك و ios قراره يكي بشن يا نه؟
                        جالبه همه اين حرف رو ميزنن اما تعريف مشخصي ازش ندارن
                        همه این حرکت مایکروسافت رو سرزنش میکنن خودشونم میگن ios و osx با هم ادغام میشن
                        این ادغام شدن یا نزدیک شدن یعنی چی دقیقا حالا آهسته یا سریع بالاخره نتیجه کار چطوری قراره باشه یا باید لمس مستقیم باشه که با حرف اپل راجع به فاجعه بار بودن لمس صفحه لپ تاپ ها و کامپیوتر ها نمیخونه یا لمسی نیست که آیفون و آیپد صفحه لمسی دارن
                        کسی میتونه من رو روشن کنه!!!
                        ویرایش توسط dandelion : https://i-phone.ir/forums/member/23496-dandelion در ساعت 26-06-2012, 11:08 AM

نظر

نوشته اصلی توسط irtci نمایش پست ها
                          از نظر من مرگ تدریجی ابل نزدیکه

از ایفون ۲ جی به بعد ابل همونی که بود هست ای او اس ۵ رو با ۶ مقایسه کنید ؟؟؟

خنده داره

از الان به بعد باید به فکر کوچ به یه فروم برای محصولات مایکروسافت باشیم
                          چند روز پیش داشتم فکر میکردم چرا این همه درد سر مثل : مشکلات اپل آی دی ، لاک شدن ، ریستور، انتقال اطلاعات از گوشی به پی سی و بلعکس ، بلوتوث ،خرید اپلیکیشن ،اکتیو کردن ، انواع و اقسام ارورها که خیلی هاش رو دیگه حقظ شدیم...!!!و...ستیز اپل با ایرانی ها و....رو تحمل میکنم آیا وقتش نرسیده مثلا با خرید یه گلکسی یا ... همه این مشکلات روتو سطل آشقال بریزیم؟؟؟؟
                          اگه مزایای اپل رو تویه کفه ترازو بزاریم و مشکلاتش هم تو کفه دیگه کدومش سنگین تره؟؟؟؟
                          من هم روی اپل تعصب دارم..و واقعاً هم برند خوبیه ولی یه مسئله ای هست که میگن "تعصب همیشه کورهست"
                          تا نظر دوستان چی باشه؟؟
                          ویرایش توسط mojahed25 : https://i-phone.ir/forums/member/80453-mojahed25 در ساعت 26-06-2012, 04:02 AM

نظر

نوشته اصلی توسط Morefa021 نمایش پست ها
                            همون جوري كه داريد ميبينيد. رابط ويندوز از اولين نسخه dev تا حالا داره به مترو نزديك ميشه. درسته مايكروسافت كمي عجولانه اين كار رو انجام داد. ولي گذر زمان اين رو درست ميكنه و تا نسخه بعدي مشكلات برطرف ميشن.
                            دوست عزیز شاید در نسخه های آینده بهتر بشه ولی عنوان تاپیک رو نگاه کنید
                            ما داریم درباره تبلت های الان مایکروسافت صحبت می کنیم

دوستان شما ميگين مك و ios قراره يكي بشن يا نه؟
                            جالبه همه اين حرف رو ميزنن اما تعريف مشخصي ازش ندارن
                            همه این حرکت مایکروسافت رو سرزنش میکنن خودشونم میگن ios و osx با هم ادغام میشن
                            این ادغام شدن یا نزدیک شدن یعنی چی دقیقا حالا آهسته یا سریع بالاخره نتیجه کار چطوری قراره باشه یا باید لمس مستقیم باشه که با حرف اپل راجع به فاجعه بار بودن لمس صفحه لپ تاپ ها و کامپیوتر ها نمیخونه یا لمسی نیست که آیفون و آیپد صفحه لمسی دارن
                            کسی میتونه من رو روشن کنه!!!
                            ببینید اینکه در آینده نزدیک تبلت ها اونقدر قوی میشن که جای کامپیوتر ها رو میگیرن توش شکی نیست
                            تمامی شرکت هایی که بازگیر اصلی این بازی هستد باید چه بخوان چه نخوان اینا رو یکی کنند در آینده
                            Hp این کار رو کرد موفق نشد ( web os )
                            مایکروسافت هم در یک حرکت این کار کرد و دو رابط کاملا بی ربط رو کنار هم گذاشت. در واقع شما در ویندوز ۸ شما دو رابط کاربری دارید یکی کاملا از ویندوز فون الهام گرفته شده و یکی رابط عادی ویندوز هست که مایکروسافت اضافه کردن رابط مترو رو اسمشو گذاشته ترکیب!
                            اپل هم باید این کار رو کنه ولی اپل داره کم کم اینا رو ادغام می کنه که فقط به یک رابط کاربری مشخص برسه که هم بشه روی یک لپ تاپ عادی ( صفحه تاچ نداشته باشه ) باش کار کرد خیلی عادی و یک تبلت
                            نه که دو تا رابط بزار کنار هم مثلا رابط ios رو دارید بعد روی یک آیکون میزنید وارد رابط مک می شوند
                            این واقعا مسخرست و اصلا بویی از طراحی نبرده
                            به قول دوستمون شاید در آینده این بهتر بشه
                            ولي گذر زمان اين رو درست ميكنه و تا نسخه بعدي مشكلات برطرف ميشن.
                            ولی این چیزی که من الان دارم میبینیم افتضاحه. یک دلیل ساده و مشخص
                            مگه ویندوز ۸ روی تبلت نصب نشده یک ویدیوی ۳۰ ثانیه بطور رسمی لینک بدید که این تبلت ها در محیط عادی ویندوز دارن کار می کنند. در کنفرانس مایکروسافت کلا بحث رابط مترو بود ولی شما برای کار اصلی با ویندوز به یک دسکتاپ نیاز دارید
                            چرا مایکروسافت ذهن همه رو روی تبلت میبره روی رابط مترو و اصلا و ابدا راجب رابط عادی ویندوز صحبت نمی کنه رو تبلت
                            i-phone.ir
                            The Best or Nothing

نظر

نکته جالبه این بحث این هست که چرا شما پای محصولات اپل رو آوردید وسط و بعضی ها صحبت از تعصب کورکورانه می کنند
                              تا اونجایی که من این تاپیک رو بازکردم کلا قرار نبود این تبلت های با چیزی مقایسه بشه حتی اپل و قرار بود راجب خودشون فقط بحث بشه
                              به نظر بیشتر دوستان روی اپل حساسیت دارند که دائم مقایسه می کنند
                              لطفا همونطور که از عنوان تاپیک پیداست صرفا پیرامون این تبلت ها صحبت بشه نه مقایسه اون با چیز دیگه ای
                              به صورت پیش فرض این تاپیک کلا ما فکر می کنیم اپل بدترین برند٬ به تبلت های مایکروسافت برسیم
                              i-phone.ir
                              The Best or Nothing

نظر

نکته جالبه این بحث این هست که چرا شما پای محصولات اپل رو آوردید وسط و بعضی ها صحبت از تعصب کورکورانه می کنند
                                تا اونجایی که من این تاپیک رو بازکردم کلا قرار نبود این تبلت های با چیزی مقایسه بشه حتی اپل و قرار بود راجب خودشون فقط بحث بشه
                                به نظر بیشتر دوستان روی اپل حساسیت دارند که دائم مقایسه می کنند
                                لطفا همونطور که از عنوان تاپیک پیداست صرفا پیرامون این تبلت ها صحبت بشه نه مقایسه اون با چیز دیگه ای
                                به صورت پیش فرض این تاپیک کلا ما فکر می کنیم اپل بدترین برند٬ به تبلت های مایکروسافت برسیم
                                اخه اپل یه جورایی متر هست.یعنی یه ریفرنس معتبر هست واسه مقایسه.
                                بگذریم.
                                یه چیزی که اصلا گفته نشد این بود که قرار نیست ما همش تاچش کنیم که!
                                یه کیبورد و موس 3mm هم باهاش میاد دیگه درسته؟
                                پس خود مایکروسافتم انتظار نداره که ما در محیط ویندوز و دسکتاپ تاچ کنیم.
                                ولی مترو واسه کارای معمولیه.مثل وب و ... که با تاچ کاملا امکان پذیره!

نظر

صبر کنید ..
                                X