اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تبلت های مایکروسافت - نظر شما

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط bigbang001 نمایش پست ها
    اما surface pro که توانایی اجرای برناامه های عادی ویندوز رو داره و عملا کمبود برنامه نداره و دنیایی از برنامه براش هست رقیب بسیار قدری برای مک بوک ایر و مشابه میشه . انگار شما مک بوک ایری داشته باشی که تبلت هم باشه

sent from my ipad2 using tapatak (ios 5.1.1)
    خوب شما دو نکته رو فراموش کردید
    ۱- قیمت بالا ! شما نزدیک به ۱۰۰۰ دلار باید برای این تبلت 64 گیگ وای فای اون هست پرداخت کنید . آیا این تبلت جواب گوی این میزان هست؟
    ۲- درست نرم افزار های ویندوز رو اجرا می کنه ولی فکر کردید که چند درصد نرم افزار های ویندوز برای یک صفحه لمسی مناسب هستند؟ شما سایز مونیتور روبری خود رو به مقیاس ۱۰ اینچ کوچیک کنید و میبینید که تمامی گزینه بسیار ریز تر می شن . چقدر با انگشت می تونید براحتی استفاده کنید؟
    ویرایش توسط roozbeh7000 : https://i-phone.ir/forums/member/226-roozbeh7000 در ساعت 24-06-2012, 08:53 PM
    i-phone.ir
    The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

نوشته اصلی توسط roozbeh7000 نمایش پست ها
      ۱- قیمت بالا ! شما نزدیک به ۱۰۰۰ دلار باید برای این تبلت 64 گیگ وای فای اون هست پرداخت کنید . آیا این تبلت جواب گوی این میزان هست؟
      ۲- درست نرم افزار های ویندوز رو اجرا می کنه ولی فکر کردید که چند درصد نرم افزار های ویندوز برای یک صفحه لمسی مناسب هستند؟ شما سایز مونیتور روبری خود رو به مقیاس ۱۰ اینچ کوچیک کنید و میبینید که تمامی گزینه بسیار ریز تر می شن . چقدر با انگشت می تونید براحتی استفاده کنید؟

بله ۱۰۰۰ دلار پرداخت میکنم مگه برای مک بوک ایر ۱۱ اینچی کمتر از این پرداخت میکنم؟! اون هم از ۱۰۰۰ دلار شروع میشه پس به هیچ عنوان قیمتش بالا نیست از نظر سایز صفحه هم که تقریبا با هم برابرند پس مزیتی از این نظر هم نسبت به هم ندارن اما مزیتی که سورفیس داره اینه که تبلت هم هست و قابلیت اجرای برنامه های اون رو هم داره
      مثل این میمونه که مک بوک ایر و ایپد را با هم داشته باشی

به شخصه برای مسافرت های کاری بلند مدت مجبورم لپ تاپ و ایپد را باهم ببرم و این مساله اذیت کنندس چون اکثر نرم افزارهای اداری تو مملکت ما فقط تحت ویندوز اجرا میشه اما اگر تبلتی داشته باشی که در زمان نیاز بتونه برنامه های ویندوز رو اجرا کنه بسیار کار راه انداز هست
      از اونجایی که برای خرید به اقشار مختلف مشاوره میدم خیلی برام اتفاق افتاده که دقیقا به یک همچین دیوایسی نیاز دارن

Sent from my iPad2 using Tapatak (IOS 5.1.1)

نظر

خوب مک بوک ایر چیزی به نام ترک پد برای کار با برنامه ها داره با باطری حدود ۷ ساعت . شما با داشتن ۱ مک بوک ایر حتی در سایت ۱۱ اینچ می تونید ۱۰۰ درصد استفاده از مک رو انجام بدید
        شما تا چه اندازه مطمئن هستید میتونید از تمام نرم افزار های ویندوز روی این تبلت و بصورت لمسی کار کنید و احتمالا با شارژ ۵ ساعت
        ویرایش توسط roozbeh7000 : https://i-phone.ir/forums/member/226-roozbeh7000 در ساعت 24-06-2012, 09:37 PM
        i-phone.ir
        The Best or Nothing

نظر

خوب اینم ترک پد داره
          ضمنا تا زمانی که در مورد باطری اطلاعاتی بیرون داده نشده نمیشه اظهار نظر کرد
          طبیعتا باید با اطلاعات موجود نظر داد

Sent from my iPad2 using Tapatak (IOS 5.1.1)

نظر

من فقط با کیبوردش حال کردم

نظر

نوشته اصلی توسط bigbang001 نمایش پست ها
              خوب اینم ترک پد داره
              ضمنا تا زمانی که در مورد باطری اطلاعاتی بیرون داده نشده نمیشه اظهار نظر کرد
              طبیعتا باید با اطلاعات موجود نظر داد

sent from my ipad2 using tapatak (ios 5.1.1)
              ترک پد نداره !
              اگر شما می خواهید اون رو با کیبوردش مقایسه کنید
              هم گرون تر از مک بوک ایر میشه هم سنگین تر هم کلفت تر و البته ضعیف تر !
              i-phone.ir
              The Best or Nothing

نظر

داخل جلسه معرفی تبلت ماکروسافت،ویندوز 8 دیگه کار نمیکرد و گیر کرده بود.
                معرف دستگاه هم خودش گیر کرده بود اونجا و نمیدونست چی کار کنه.
                پس از اینکه تبلت رو روبه روی خودش برگردوند و سعی و تلاش کرد،بیهوده بود.
                آخرش یک تبلت دیگه از پشت میز آورد بیرون.
                میتونید فیلم رو از اینجا ببینید:
                کد:
                http://www.youtube.com/watch?v=4QRWa68MtLc

نظر

نوشته اصلی توسط imohamad نمایش پست ها
                  آخرش یک تبلت دیگه از پشت مبز آورد بیرون.
                  کد:
                  http://www.youtube.com/watch?v=4qrwa68mtlc
                  خب طبیعی هست اگه روی یک کرنل که ذاتا برای گرافیک ساخته نشده اینهمه gui های گرافیکی گذاشته بشه اینجوری میشه!

نظر

روزبه جان الان شما دارین آیپد نسل سه و مک بوک ایر رو با نمونه اولیه این تبلت ها از لحاظ سخت افزاری و نرم افزاری مقایسه میکنین؟؟؟
                    به زودی تبلت های زیادی رو با سخت افزار قوی تر و سیستم عامل بهینه تر می بینین
                    فعلا برای قضاوت و مقایسه زوده
                    ویرایش توسط dandelion : https://i-phone.ir/forums/member/23496-dandelion در ساعت 24-06-2012, 09:52 PM

نظر

نوشته اصلی توسط imohamad نمایش پست ها
                      آخرش یک تبلت دیگه از پشت مبز آورد بیرون.
                      کد:
                      http://www.youtube.com/watch?v=4qrwa68mtlc

ایشون هم به نکته خوبی اشاره کردن وقتی دستگاهی که دارن معرفی می کنن این مشکل رو داشته باشه باید فاتحه ی بقیشو خوند

نظر

نوشته اصلی توسط dandelion نمایش پست ها
                        روزبه جان الان شما دارین آیپد نسل سه و مک بوک ایر رو با نمونه اولیه این تبلت ها از لحاظ سخت افزاری و نرم افزاری مقایسه میکنین؟؟؟
                        خوب عزیز همین نسل اولی که شما میگید با مک بوک ایر نسل سوم هم قیمته ! خوب مشخصا در آینده این تبلت ها پیشرفت می کنن و آیپد هم پیشرفت می کنه و حتی مک بوک ایر ها
                        مقایسه ما برای امروزه نه فردا های دیگه
                        i-phone.ir
                        The Best or Nothing

نظر

من فكر مى كنم اپل از زمان Tiger كه من وارد دنياى مصرف كنندگانش شدم تا الان كه هنوز هم مصرف كننده اش هستم و هم مك بوك پرو دارم، هم آيپد جديد، هم آيفون ٤ اس، هم آيپاد كلاسيك و هم نانو، به جز سخت افزار، در نرم افزار و سيستم عامل، واقعا حركت اساسى نكرده، هنوز قسمت search در leopard, از lion , بهتر عمل ميكنه، در همين مدت، مايكروسافت ويندوز ايكس پى، ويستا، ٧، و به زودى ٨ را ارايه داده، به جز ويستا كه خوب نبود، هر كدام از اينها واقعا نسبت به نسخه ى پيش از خودشون متحول شدن، ٧ عالى بود و ٨ ظاهرا انقلابى خواهد بود، ١٠ سال ميشه كه اپل داره با همان core كار ميكنه، شما بايد براى يك آپديت كوچك، كل برنامه را دانلود كنى، يعنى براى مثلا فيكس شدن يك bug در osx يا ios بايد همه چيز از صفر شروع بشه، و اين منطقى نيست، تصور ميكنم ويندوز داره با ٨، و يك پارچگى دستگاه ها به سمت درستى حركت ميكنه، من كاربر اپل هستم، اما فكر ميكنم نبايد واقعيت ها رو ناديده بگيريم.

نظر

نوشته اصلی توسط dandelion نمایش پست ها
                            درسته ولی خوب تا نسخه اصلی روانه بازار بشه و سیستم ها قوی تر اپل که بیکار نشسته اون موقع کم کم زمان معرفی آیپد های جدید میشه

نظر

خوب عزیز همین نسل اولی که شما میگید با مک بوک ایر نسل سوم هم قیمته ! خوب مشخصا در آینده این تبلت ها پیشرفت می کنن و آیپد هم پیشرفت می کنه و حتی مک بوک ایر ها
                              مقایسه ما برای امروزه نه فردا های دیگه
                              اینجا دو تا کاراکتر مهمه که باید بهش توجه بشه
                              یکیش اینه که ios روی آیپد تغییرات آنچنانی نمیتونه داشته باشه ولی ویندوز با رابط کاربری مترو تازه شروع به کار کرده همینی که میگین نرم افزار ها برای رابط کاربری لمسی بهینه نشدن و با سایز 10 اینچ خیلی ریز نشون داده میشه خب شرکت ها روش گار میکنن
                              کیه دوست نداشته باشه تمام نرم افزارهای محیط اداریش روی تبلتش اجرا بشه؟
                              اما ios تو این زمینه جای پیشرفت چشمگیری نداره
                              یعنی همه میدونیم دیر یا زود همه نرم افزارهای ویندوزی روی این دستگاهها پیاده میشه
                              موضوع بعدی اینه که این تبلت ها رو شرکت های مختلفی با سخت افزارهای بدون محدودیت میزنن
                              کیه نخواد تبلتش پورت usb داشته باشه؟
                              ....
                              که بعید میدونم اپل یه همچین کارهایی رو انجام بده
                              نمیدونم شاید هم من اشتباه میکنم

نظر

نوشته اصلی توسط omidbj نمایش پست ها
                                من فكر مى كنم اپل از زمان Tiger كه من وارد دنياى مصرف كنندگانش شدم تا الان كه هنوز هم مصرف كننده اش هستم و هم مك بوك پرو دارم، هم آيپد جديد، هم آيفون ٤ اس، هم آيپاد كلاسيك و هم نانو، به جز سخت افزار، در نرم افزار و سيستم عامل، واقعا حركت اساسى نكرده، هنوز قسمت search در leopard, از lion , بهتر عمل ميكنه، در همين مدت، مايكروسافت ويندوز ايكس پى، ويستا، ٧، و به زودى ٨ را ارايه داده، به جز ويستا كه خوب نبود، هر كدام از اينها واقعا نسبت به نسخه ى پيش از خودشون متحول شدن، ٧ عالى بود و ٨ ظاهرا انقلابى خواهد بود،.
                                خوب به نظر زیاد شما با ساختار مک آشنا نیستید. درسته که از زمان تایگر یک یوزر مک هستید ولی این حرف...
                                در نرم افزار و سيستم عامل، واقعا حركت اساسى نكرده،
                                این حرف شما برای کسی که از زمان تایگر یوزر هست خیلی عجیبه
                                لئوپارد واقعا یک تغییر بزرگ و اساسی به حساب میومد تغییری که یک انقلاب اساسی در مک بود و اینتل هم در همین نسخه وارد مک شد
                                اسنو لئوپارد هم همینطور . رابط کاربری های خیلی بهتر شد و هسته مک دوباره از اول نوشته شد و نرم افزار های power pc جای خودش رو به نرم افزار مدرن تر داد و ...

خیلی عجیبه برای شما که تفییر ویستا به هفت رو یک تحول می دونید و تغییر تایگر به لئوپارد یا اسنو لئوپارد رو یک تغییر غیر اساسی!!!
                                فکر کتم بهتره راجب سیستمی عاملی که از تایگر یوزر اون هستید کمی بیشتر مطالعه کنید !
                                i-phone.ir
                                The Best or Nothing

نظر

صبر کنید ..
                                X