اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

خبر فوری:رسوایی فروشگاه اپل کار هموطن بود.

Collapse
این تاپیک بسته شده است
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• خبر فوری:رسوایی فروشگاه اپل کار هموطن بود.

چند روز پیش یک خبر پخش شد که در فروشگاه اپل یک دختر ایرانی قصد خرید آیپد داشته و چون فارسی با یکی از بستگان خود صحبت میکرده عملاً فروشنده اپل از در اختیار قرار دادن آیپد خودداری کرده و گفته ما با ایران رابطه خوبی نداریم و محصول نمی فروشیم!

علت ماجرا آن بود که این خانم در حین حرف زدن با فرد همراه خود به فارسی گفته بود که قصد دارد آیپد را خریداری و برای یکی از بستگان خود در ایران ارسال کند! (وقتی در بازار تهران وجود دارد دلیلش چیست؟!!!) و چون فروشنده فهمیده بود که برای ارسال به ایران خریداری می شود تحویل نداده بود.

همان موقع برای من کلی سئوال بود که جز کسی که فارسی بلد است چگونه یک فرد امریکایی توان شناختن لهجه و کلام فارسی را دارد؟ پس قطعاً طرف یا ایرانی بوده و یا افغان و یا از فارسی زبانان هندوستان. اکنون خبر رسیده است که فروشنده مذکور نه تنها غریبه نیست بلکه یک ایرانی الاصل مقیم امریکا بوده است!

واقعاً نمیدانم چه بگویم اما چون مشابه این رفتارها را دیده ام باورش سخت نیست. ملت عجیبی هستیم! دم در هزار بار با هم تعارف می کنیم که بفرمایید! شما بفرمایید! اما ریشه همدیگر را از جا در می آوریم! اصلاً جای تعجب ندارد فقط یک ایرانی می تواند با هموطن خود چنین کند. باور کنید!
    منبع:وب شهر
    ویرایش توسط roozbeh7000 : https://i-phone.ir/forums/member/226-roozbeh7000 در ساعت 24-06-2012, 05:55 PM

فکر کنم الان تاپیک بسته شه!
    جالب بود!!!

نظر

صحت داره؟ من طور دیگه ای شنیدم

نظر

راستی توی خبر اصلی اومده بود که کارمند ازش میپرسه چه زبونی هست.
        من قبول دارم کار درستی نبوده ولی:
        بـــــــــــــــــس نـــــــــــیست؟؟؟

نظر

فکر نمیکنم منبع این خبر زیاد معتبر باشه !

نظر

بله صحت داره متاسفانه

نظر

دوست عزیز تکراریه

http://www.i-phone.ir/forums/thread69380.html

نظر

نوشته اصلی توسط i-vahid نمایش پست ها
                دوست عزیز تکراریه

http://www.i-phone.ir/forums/thread69380.html
                دقیقا کجاش تو این تاپیکی که شما دادید تکرار شده ؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط sefarius نمایش پست ها
                  راستی توی خبر اصلی اومده بود که کارمند ازش میپرسه چه زبونی هست.
                  من قبول دارم کار درستی نبوده ولی:
                  بـــــــــــــــــس نـــــــــــیست؟؟؟
                  دوست عزیز آخر یه کارمند اپل استور چجوری به خودش اجازه میده بپرسه چه زبونی هست غیر از این که خودش بفهمه چه زبونی بوده.

نظر

سر اين مسئله به اندازه كافي ١هفته اخير بحث نشده؟
                    كم انجمن به حاشيه رفته؟
                    دوستان به مسائل مهمتر توجه كنيد لطفا،اين موارد در همه جاي دنيا و براي همه قشر اتفاق ميافته!

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط fresh نمایش پست ها
                      دوست عزیز آخر یه کارمند اپل استور چجوری به خودش اجازه میده بپرسه چه زبونی هست غیر از این که خودش بفهمه چه زبونی بوده.
                      ما چجوری اجازه میدیم به خودمون که قضاوت کنیم؟
                      توی فرودگاه ها کم برخورد بد میشه باهامون؟
                      حالا اینم روش.
                      نمیفهمم چیش عجیبه وقتی یه ایرانی دیگه ابرویی نداره توی جهان چرا باید انقدر تعجب کرد از این قضیه!

نظر

نوشته اصلی توسط mr.id نمایش پست ها
                        كم انجمن به حاشيه رفته؟
                        دوستان به مسائل مهمتر توجه كنيد لطفا،اين موارد در همه جاي دنيا و براي همه قشر اتفاق ميافته!

Sent from my iphone using tapatalk
                        این مطلب نشون میده بحث سر اپل استور نبوده بلکه کلا کار یه ایرانی نسبت به هموطنش بوده.اصلا اگر مورد داره تاپیک را حذف کنید .این انجمن هدف اصلیش چی هست که اینا حاشیه هست.این جا هم بخش اخبار خارج از موضوع هست.
                        ویرایش توسط fresh : https://i-phone.ir/forums/member/69313-fresh در ساعت 24-06-2012, 01:16 PM

نظر

چرا باید به خودمون بی احترامی کنیم؟ من که اصلا چنین برداشتی ندارم اونم تو مملکت غریب.. در ضمن این اتفاق تو 2 تا اپل استور افتاده. یک ایرانی هیچ وقت نمیاد بپرسه شما به چه زبونی حرف میزنید وقتی زبون مادریشه. اینقدر بیگانه پرست و متعصب نباشید . ایرانی هر جا باشه یک ایرانیه..
                          برای توجیح کار اونا خودمون رو داریم له می کنیم..
                          ویرایش توسط o.mid : https://i-phone.ir/forums/member/28819-o-mid در ساعت 24-06-2012, 01:37 PM

نظر

البته وقتی دو بار دو جای مختلف این اتفاق افتاده فکر نکنم مساله اون فروشنده ی ایرانی باشه

نظر

من فکر می کنم حالا اگر هم فرض بگیریم که ایرانی بوده به هر حال دستور داشته از اپل که کاری که گفتن رو انجام بده
                              که حتی شغلش هم حفظ شه !
                              دیگه ایرونی غیر ایرونی نداره
                              (تازه اگه صحت داشته باشه)

نوشته اصلی توسط mr.id نمایش پست ها
                              كم انجمن به حاشيه رفته؟

Sent from my iphone using tapatalk
                              پاک کردن یا بستن یه تاپیک 5 ثانیه بیشتر طول نمی کشه. آخه بحثی هم نیست که مشکل دار باشه
                              لطفا بذارید لااقل این مشکل، بین خودمون، چیزی که تاثیر رو منو شما و همه ایرونی ها داره رو بین خودمون حل و فصل کنیم
                              که دست کم خودمون یکپارچه باشیم
                              نگران نباشد بحث به جای باریک نمیره تو این جور تاپیک هایی که بحث مربوط به ضرر و زیان های ما ایرانی ها هستش

نظر

صبر کنید ..
                              X