اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشاوره در مورد خرید Xbox 360

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط mohammad_iPad2 نمایش پست ها
    jtagچیه؟
    xgd3چیه؟
    J-tag یک نوع هک سخت افزاریه دستگاهه که مزایای بسیار زیادی داره! (لطفا تو گوگل سرچ کنید و خودتون بخونید چون واقعا زیاده! سایت پیناتا pinata.ir هم کامل توضیح داده!)

xgd3 = xbox game disk 3 که مایکروسافت این نوع دیسک رو برای جلوگیری از هک ایکس باکس داد که متاسفانه یا خوشبختانه باز هم توسط Firmware lt3 هک شد.

نظر

jtagچیه؟
      xgd3چیه؟
      jtag یه روش سخت افزاری برای شکوندن قفل ایکس باکس است که قابلیت هایی مثل نصب بازی ها رایت 97 درصد رو میده و مثله اینکه لازم نیست که برای اجرای بازی های جدید دم به دم بری اپدیت کنی .
      XGD3 یه قفل نرم افزاری که ماکروسافت برای اولین از اون در DRIVER و GOW 3 استفاده کرد. این قفل اینطوری بود که وقتی شما بازی رو تو دستگاه می زاشتی . دستگاه پیغام اپدیت می داد . وقتی شما پیغام رو Ok می کردی هم فریمور درایور اپدیت می شد و هم داشبورد و دیگه نمی شد که بازی های کپی رو اجرا کرد ولی چند ماه بد هکر هت تونستن این قفل رو بشکونن و بازی هایی که دارای این قفل بودن رو اجرا کنن .

نظر

نوشته اصلی توسط mahan_james نمایش پست ها
        آقای alme6974 منم میخوام ایکس باکس بخرم ، برای همین چند تا سوال داشتم:
        1. من در بعضی از فروشگاه ها دیدم که slim 4 gig هست 780 و بعضی جاها دیدم 600 از دوستام میپرسم میگن که ارزون قیمت فایلش قدیمیه؟(دوستام میگن اخرین فایل اگه اشتباه نکنم 9504 هست)
        2. بعضی از دوستان میگن بازی xbox بصورت pal و free هست که اگه میخوای هر دو نوع بازی اجرا باید مدل free ایکس باکس رو بگیری؟
        3. من میخوام 4 gig بگیرم برای همین میخوای فقط بازی هایی که میکنم سیو کنم و اهل نصب بازی تو ایکس باکس نیستم ، میخوام بدونم که فایلهای از بازی که سیو میشن چقدر از حجم رو میگیرن مثلا اگه شما به pc یه بازی نصب کنین و تا مرحله دوم میرین و دیگه خسته میشین و بازی رو سیو میکنید و حجم اون فایل سیو در pc دیویست کیلو بایت هست ، میخوام بدونم تو ایکس هم همینجوریه؟
        4. (این سوال یه جورایی به سوال 1 هم مربوط میشه) ، به دوستام گفتم که اون ایکس باکس که فایلش قدیمیه میشه اپدیت کرد و فایل جدید گذاشت و گفت اره اما احتمال سه چراغ شدن هست اگه میشه یه توضیح هم بدین
        5. شنیدم که رایت بازی ایکس باکس به دوصورت 97% معمولی و 100% درصد burner max هست میخوام بدونم تفاوت این دو تا تو چقدره ، ارزشش رو داره که 3 یا 4 هزار تومن بیشتر پول برای burner max بدیم؟
        درود ! مهدی هستم!

1) جواب این سوالتون طولانیه! لطف کنید خودتون مطالعه کنید-> (جزئیات رسمی Hacked Firmware های Xbox360 Slim (پست اول خوانده شود) - NewGen Forums)

2)اصلا ایکس باکس مدل Free region نداره! باید Pal بگیری.

3)خیر تو ایکس باکس امکان نداره بیشتر از 10 مگ بشه! اگه فقط واسه اینکار میخواید زیاد هم هست!

4) 3 چراغ شدن به معنی سوختن ایکس باکس به دلیل داغ کردن یا علت های دیگست!

5)اگه میخواید بازی رو نصب کنید که شما نمیخواید! و یا آنلاین بازی کنید باید برنر مکس باشه در غیر اینصورت اصلا نیازی نیست و فقط هزینه اضافست.

نظر

آقای alme6974 منم میخوام ایکس باکس بخرم ، برای همین چند تا سوال داشتم:
          1. من در بعضی از فروشگاه ها دیدم که slim 4 gig هست 780 و بعضی جاها دیدم 600 از دوستام میپرسم میگن که ارزون قیمت فایلش قدیمیه؟(دوستام میگن اخرین فایل اگه اشتباه نکنم 9504 هست)
          2. بعضی از دوستان میگن بازی xbox بصورت pal و free هست که اگه میخوای هر دو نوع بازی اجرا باید مدل free ایکس باکس رو بگیری؟
          3. من میخوام 4 gig بگیرم برای همین میخوای فقط بازی هایی که میکنم سیو کنم و اهل نصب بازی تو ایکس باکس نیستم ، میخوام بدونم که فایلهای از بازی که سیو میشن چقدر از حجم رو میگیرن مثلا اگه شما به pc یه بازی نصب کنین و تا مرحله دوم میرین و دیگه خسته میشین و بازی رو سیو میکنید و حجم اون فایل سیو در pc دیویست کیلو بایت هست ، میخوام بدونم تو ایکس هم همینجوریه؟
          4. (این سوال یه جورایی به سوال 1 هم مربوط میشه) ، به دوستام گفتم که اون ایکس باکس که فایلش قدیمیه میشه اپدیت کرد و فایل جدید گذاشت و گفت اره اما احتمال سه چراغ شدن هست اگه میشه یه توضیح هم بدین
          5. شنیدم که رایت بازی ایکس باکس به دوصورت 97% معمولی و 100% درصد burner max هست میخوام بدونم تفاوت این دو تا تو چقدره ، ارزشش رو داره که 3 یا 4 هزار تومن بیشتر پول برای burner max بدیم؟
          تا اونجایی که می دونم 9504 نوع دراورشه نا فایلش . یعنی در اصل اینه lite on 9504
          2-xbox دو نوع رجین بشتر نداره Pal و ntsc شما pal رو بگیری خوبه . free به این معنیه که هم رو pal اجرا میشه و هم رو ntsc .
          3- 4 گیگ نگیر که پشیمون میشی چون الان بازی های جدید برای اجرای با کیفیت تر نیاز به نصب تکتچر دارند که حجم هاشون هم کم نیست و بالای 2 است . شما برو یه 250 شو بگیر . سیو ها کم حجمه ولی تکسچر ها نه
          4- سه چراغه شدن تقریبا از slim محو شده و این که اپدیت کنی سه چراغه میشه حرف چرتیه . اگه شما یه ایکس باکس اسلیم با درایور lite on 0225 بگیری و نرم افزای درایور شو به lt3 اپدیت کنی هیچ کودوم از این بلاها سرت نمیاد .
          فرقشون اینکه تو 97 درصد اگه تو لایو باشی احتمال بن شدن زیاده ولی تو مکس کمتره . تو مکس می تونی بازی رو تو دستگله بریزی . رایت 97 درست تو بعضی بازی ها مسکل ساز شده و در هنگام بازی کردن باعث شده که بازی از دستگاه بیاد بیرون

نظر

دوستان یعنی اگه من pal بگیرم هم میتونم بازی pal اجرا کنم و هم free؟

تکسچر چیه و چه تاثیری تو هارد 4 گیگ داره که دوستمون biljobs میگن 250 بگیر؟

نظر

دوستان یعنی اگه من pal بگیرم هم میتونم بازی pal اجرا کنم و هم free؟

تکسچر چیه و چه تاثیری تو هارد 4 گیگ داره که دوستمون biljobs میگن 250 بگیر؟
              اره داداش شما pal بگیر .
              هر چیزی که شما تو بازی میبینی . دارای تکسچر است . شما وقتی یه جسمی رو تو 3d max میسازی خاکستری رنگه ولی وقتی روش یه عکس می چسبونی مثل یه جسم واقعی مشه مثل لباس ها . اون عکس رو تکسچر می گن . تو بازی های مثل Battel 3 چون سنگین و امکانش نیست که دستگاه بتون هم تکسچر ها و هم جسم ها رو با اخرین کیفیت از رو DVD بخونه اومده EA سازنده بتلفیلد 3 یه قسمتی گذاشته که وقتی شما وارد بازی میشید یه پیغامی میاد که میگه تکسچر ها رو بریزم رو هارد . وقتی تکسچر ها رو هارد بریزن کیفیت بازی خیلی خوب میشه ولی وقتی نریزید بازی کیفیتش میاد پایین مثلا لباس ها رو بجای این مثل یه طرح جنگی ببینی یه طرح جنگی مات و بی کیفیت رو می بینی . شندیم این گوست رکون که جدیدا اومده اونم فضا برای ریخت تکسچر و صدا های مورد نیاز بازی لازم داره .

نظر

نوشته اصلی توسط bil-jobs نمایش پست ها
                اره داداش شما pal بگیر .
                هر چیزی که شما تو بازی میبینی . دارای تکسچر است . شما وقتی یه جسمی رو تو 3d max میسازی خاکستری رنگه ولی وقتی روش یه عکس می چسبونی مثل یه جسم واقعی مشه مثل لباس ها . اون عکس رو تکسچر می گن . تو بازی های مثل battel 3 چون سنگین و امکانش نیست که دستگاه بتون هم تکسچر ها و هم جسم ها رو با اخرین کیفیت از رو dvd بخونه اومده ea سازنده بتلفیلد 3 یه قسمتی گذاشته که وقتی شما وارد بازی میشید یه پیغامی میاد که میگه تکسچر ها رو بریزم رو هارد . وقتی تکسچر ها رو هارد بریزن کیفیت بازی خیلی خوب میشه ولی وقتی نریزید بازی کیفیتش میاد پایین مثلا لباس ها رو بجای این مثل یه طرح جنگی ببینی یه طرح جنگی مات و بی کیفیت رو می بینی . شندیم این گوست رکون که جدیدا اومده اونم فضا برای ریخت تکسچر و صدا های مورد نیاز بازی لازم داره .
                پس یعنی 250 همه جوری بهتره؟

و بعد دوست عزیز زمانی که من رفتم برای خرید ایکس باکس به طرف بگم اگه آپدیت نیست آپدیت کنه و (کلا یعنی همه چیرو به روز کنه) مشکلی نداره دیگه؟

نظر

و بعد دوست عزیز زمانی که من رفتم برای خرید ایکس باکس به طرف بگم اگه آپدیت نیست آپدیت کنه و (کلا یعنی همه چیرو به روز کنه) مشکلی نداره دیگه؟
                  اره ولی نه از لحاظ سخت افزاری! یه هارد! یه بار پستم که در جوابه Momeks رو بخون متوجه میشی.

نه مشکلی نیست!

نظر

سلام دوست عزیز ظاهرا شما ایکس باکس و مسائلش مثله کف دستتونه میمونه همه رو بلدین (خطاب به کاربر alme6974 (
                    من متاسفانه چند روش پیش یه اسلیم 4 گیگ خریدم فکر نمی کردم که در آینده بازی ها تکسچر می خوان حالا من رفتم گشتم تو اینترنت فهمیدم که اگه بخوایم هارد بگیریم حتما باید هارد مخصوص ایکس باکس باشه درسته ؟
                    من اگه یه هارد اسلیم بخرم می تونم مثل یه ایکس باکس 250 گیگ ازش استفاده کنم ممنون میشم راهنمایی کنین

نظر

سلام دوست عزیز ظاهرا شما ایکس باکس و مسائلش مثله کف دستتونه میمونه همه رو بلدین (خطاب به کاربر alme6974 (
                      من متاسفانه چند روش پیش یه اسلیم 4 گیگ خریدم فکر نمی کردم که در آینده بازی ها تکسچر می خوان حالا من رفتم گشتم تو اینترنت فهمیدم که اگه بخوایم هارد بگیریم حتما باید هارد مخصوص ایکس باکس باشه درسته ؟
                      من اگه یه هارد اسلیم بخرم می تونم مثل یه ایکس باکس 250 گیگ ازش استفاده کنم ممنون میشم راهنمایی کنین
                      ببخشید من جواب میدم . اره دوست عزیز باید هارد ایکس باکس باشه . مثله ps3 نمی تونی هارد لپ تاپ بزاری. اره داداش می تونی مثل یه ایکس باکس 250 ازش استفاده کنی

نظر

250 گیگ فقط هاردش بیشتره و رنگ بدنش براقه .

نظر

ببخشید من جواب میدم . اره دوست عزیز باید هارد ایکس باکس باشه . مثله ps3 نمی تونی هارد لپ تاپ بزاری. اره داداش می تونی مثل یه ایکس باکس 250 ازش استفاده کنی
                          ممنون دوست عزیز بابت جوابت یه سوال این هاردها برای اسلیم فقط 250 گیگ هست حافظه های پایین تر نداره ؟
                          سوال بعدی این بود که اون چهار گیگ رو اسلیم های چهار گیگ بخ چه درد می خوره وقتی نمیشه تکسچر بازی روی اون نصب کرد
                          و یه سوال دیگه که آخرین سوالم هست اینه که اگه من این هارد رو بخرم بازی دستگاه رو یه اسلیم 250 میشناسن و میشه راحت تکسچر بازی ها رو روش نصب کرد

نظر

نوشته اصلی توسط mohammad_ipad2 نمایش پست ها
                            ممنون دوست عزیز بابت جوابت یه سوال این هاردها برای اسلیم فقط 250 گیگ هست حافظه های پایین تر نداره ؟
                            سوال بعدی این بود که اون چهار گیگ رو اسلیم های چهار گیگ بخ چه درد می خوره وقتی نمیشه تکسچر بازی روی اون نصب کرد
                            و یه سوال دیگه که آخرین سوالم هست اینه که اگه من این هارد رو بخرم بازی دستگاه رو یه اسلیم 250 میشناسن و میشه راحت تکسچر بازی ها رو روش نصب کرد
                            1-چرا 120 گیگی هم داره ولی از نطر کارایی من بودم می رفتم همون 250 شو می خرم معلوم نیس با این وضع دلار تا چند ماه اینده 250 چند بشه .
                            2-اخه زمانی که 4 گیگ اومد بازی نیاز به نصب تکسچر نداشتند . یه چند ماهی هست که اینطوری شده .این 4 گیگ فقط برای این سیو کردن هاست نه کار دیگه ای تازه از این 4 گیگ 1 گیگش سیستم عامل دستگاه است و فقط 2.99 گیگ می تونی از دستگاه استفاده کنی .
                            ب3-له میشناسن و مشکلی پیش نمیاد .
                            ویرایش توسط bil-jobs : https://i-phone.ir/forums/member/59954-bil-jobs در ساعت 12-07-2012, 01:36 AM

نظر

ببین این یه سایت هست که کنسول میفروشه و قیمت هاشم نسبت به بقیه پایین تره ولی راستش از نظر کیفیت نمی دونم جنس هاش اصل یا نه .
                              WEST BAZI

نظر

ببین این یه سایت هست که کنسول میفروشه و قیمت هاشم نسبت به بقیه پایین تره ولی راستش از نظر کیفیت نمی دونم جنس هاش اصل یا نه .
                                WEST BAZI
                                دوست عزیز قیمت xbox 4gig داخل این فروشگاه 580 هزار تومن هست در صورتی که من هرجا(تو اینترنت) قیمت دیدم همش 4 gig از 700 شروع میشد تا 820 ؟

چرا قیمت این فروشگاه اینقدر پایینه؟

نظر

صبر کنید ..
                                X