اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشاوره در مورد خرید Xbox 360

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

تا اونجایی که خبر دارم بله تمامی ایکس باکس های اسلیم کپی خور میشه و. بعضی هاشون نرم افزاری بعضی هاشون سخت افزاری .

نظر

من این نکته رو نمیدونستم که اگه بازی رو روی هارد بازی کنی گرافیک بیشتری داره میشه به جای هارد یه فلش رو به عنوان هارد به دستگاه وصل کنیم ؟

نظر

نوشته اصلی توسط Momeks نمایش پست ها
        دوستان من قصد خرید Xbox 360 رو دارم بین این دو مدل گیرم :

4GB به همراه کینکت
        230GB بدون کینتکت*!

اول اینکه مدل جدید Slim کپی خور میشن ؟ چگونه ؟
        من شنیدم بازهایی که گرافیک زیادی دارن اگر Texture هاشون نصب شه رو هارد کیفیت بازی افزایش پیدا میکنه مثل Battle ...

واسه همین سوال هست برام که آیا به هارد بیشتر نیاز هست برای اینکارها ؟ ممنون میشم یه راهنمایی درست کنید
        عزیز ، اگر می خوای بخری با کینکت بگیر . چون یکی از اقوام تازه گرفته از پشت شهرداری xbox 360 slim 4GB + kincet + دسته اورجینال شده 940 تومان. اما در کل کینکنت برای بازی های ورزشی و رقص عالی هست:d

نظر

نوشته اصلی توسط bil-jobs نمایش پست ها
          کینکت رو بی خیال شو . بعد یه هفته واست تکراری میشه پس برو همون 250 گیگ رو نه 230 گیگ رو بگیر .
          اره درسته اگر تکسچر ها نصب شه کیفیت بالاتر میره و باید هارد بالایی داشته باشی اگه درست بگم بتلفیلد 3 گیگ فضا برای نصب تکسچر لازم داره . با این وضع بازی ها که روز به روز داره کیفیتشون بالا میره فکر کنم همین 250 گیگ خوب باشه .
          ممنون خودم هم همین فکر رو میکنم آخه wii داشتم ، تجربشو دارم بعد از یه مدت واقعا بی مزه میشه .
          در مورد کرک کردنش مطمئنید دیگه ؟

نظر

نوشته اصلی توسط mohammad_iPad2 نمایش پست ها
            سلام
            مدیران عزیز میدونم این موضوع ربطی به حیطه انجمن نداره بخاطر همین در قسمت متفرقه ایجاد کردم
            دوستان من قصد خرید Xbox 360 رو دارم مدلای متنوعی هم داره من کاری که می خوام با اون بکنم فقط بازی کردن و فیلم و انترنتش برام مهم نیست شما چه مدلی رو بهم پیشنهاد می کنید ؟
            آیا بین مدل های مختلف slim و Elite و Arcade گرافیک ها مختلف هست یا فقط تفاوت در میزان حافظه باعث این تفاوت شده ؟
            آیا Arcade نیاز بازی منو می تونی جواب بده یا حافظه کم میاره ؟
            میشه برای حافظه از فلش استفاده کرد یا نه ؟
            در مورد آپدیت بازی ها چی ؟ باید چند وقت یکبار اپدیت کنم ؟ وقتی آپدیت کنم بازی های قبلی رو اجرا می کنه یا نه ؟ هزینه اش چفدره ؟ خودم میتونم یاد بگیرم یا خیلی حساسه ؟
            یا اصلا صبر کنم تا نسل بعدی بیاد یا برم PS 3 بخرم ؟
            ممنون می شم منو راهنمایی کنید
            سلام دوست من ...
            اصلاً به نسل بعد فكر نكن ، چون هيچى معلوم نيست .
            اليت با اركيد ديگه در بازار اك نداريم ، چون توليدشون قطع شده .
            من خودم هم ps3 دارم و هم xbox 360 همراه با كينكت .
            اسليم ٢٥٠ بگير چون كينكت برات جذابيتى نداره ، واسه من كه نداشت ...
            بازيهاش همه كپى هم ارزان ، مثلاً هر ٤ يا ٥ بازى جديدى كه مياد اپديت ميخواد نه واسه هر بازى جديد .

نظر

دوست عزيز من جزو اولين نفرهايي بودن كه ps3 خريدم وه به جز دردسر چيزه ديگه برام نداشت,همينقدر بهت بگم كه gta iv رو من از مشهد 120 هزار تومان خريدم دقيقا 1 ماه بعد ريليز شدنش,از موقعي كه رفتم xbox گرفتم خيلي راحت شدم چون كه نياز به جيل برك نداره وخودم راحت آپديتش ميكنم,من از شركت ايستاتيس خريدم همراه با گارانتي و لوازم اصلي,اكثر شهرها نمايندگيشو دارن برو اونجا خودشون كارشناس دارن راهنماييت ميكنن.

نظر

نوشته اصلی توسط amireb نمایش پست ها
                دوست عزيز من جزو اولين نفرهايي بودن كه ps3 خريدم وه به جز دردسر چيزه ديگه برام نداشت,همينقدر بهت بگم كه gta iv رو من از مشهد 120 هزار تومان خريدم دقيقا 1 ماه بعد ريليز شدنش,از موقعي كه رفتم xbox گرفتم خيلي راحت شدم چون كه نياز به جيل برك نداره وخودم راحت آپديتش ميكنم,من از شركت ايستاتيس خريدم همراه با گارانتي و لوازم اصلي,اكثر شهرها نمايندگيشو دارن برو اونجا خودشون كارشناس دارن راهنماييت ميكنن.
                میشه در مورد اپدیت کردنش توضیح بدید چطوره ؟ خودتون هم کرک میکنید ؟

نظر

نوشته اصلی توسط Momeks نمایش پست ها
                  میشه در مورد اپدیت کردنش توضیح بدید چطوره ؟ خودتون هم کرک میکنید ؟
                  درود :

لازم دونستم یه توضیحاتی بدم من هم ایکس باکس دارم هم پی اس 3 و هردو نیاز به جیلبریک داره این دوستمون میگند که ایکس باکس نمیخواد من ازشون 1 سوال دارم ،!

شما به فریمور LT +1 , 2,2.91 , 3 جیلبریک نمگید؟ چی میگید؟

پلی استیشن 3 هم که با آخرین دانگل عرضه شده به راحتی جیلبریک میشه ، (دانگل True Blue که قیمتشم 120 تومانه)

محمد جان یه حرف دوستانه بهت بزنم :

اگه علاقع بازی کردن آنلاین داری بدونه شک ایکس باکس بگیر به چند دلیل :

1)Xbox live بسیار بسیار قدرتمند تر و جذاب تر از PSN ه

2)با بازی های کپی هم به راحتی میتونی انلاین بازی کنی! (خودم هم هستم با همین ID : alme6974) جدیدا به روش رایت Burner Max دیگه حتی امکان فلگ کردن هم از مایکروسافت گرفته شده دیگه چه برسه به بن!!!

3)وجود ایرانی های بسیار زیاد! (از لحاظ پینگ و لگ و delay واقعا مهمه)

ولی اگه قصد بازی کردن آنلاین نداری باز هم بدووووووونه شک پلی استیشن 3 !

گرچه که اگه وضع مالیت خوب باشه میتونی دستگاتو کپی خور نکنی و انلاین بازی کنی ولی اگه دستگات کپی خور باشه! حتی اگه بازیت هم اریجینال باشه بازم بن میشی!!!

ولی مزایای ps3 :

1) بازی های انحصاری فوق العاده و غیر قابل مقایسه با ایکس باکس!

2)درایو برولی و...

3)هارد با فضای بیشتر!

4)psn رایگان! (مثل ایکس باکس نیازی به اکانت گلد نداری)

ودر رابطه با اپدیت ایکس باکس هم کاره بسیار ساده ایه کافیه کابله لنو به دستگاه وصل کنی و ایکس باکسو روشن کنی اتوماتیک پیغام اپدیت میاد!

دوستان لطفا وقتی میخواد کسی رو راهنمایی کنید برای تحمیل کردنه نظرتون اطلاعاته غلط ندید!

در رابطه با ایکس باکس 4 گیگ یا 250 بهتره بگن 4 گیگ با کینکت گزینه خیلی بهتریه چون اگه یه وقتم فضا کم بود میتونی دستگاتو J-tag کنی و هارد اکسترنال بهش وصل کنی! که گرچه لنز ایکس باکس اسلیم قویه و نیازی به نصب بازی نیست!
                  و درسته بازی های کینکت کیفیت لازم رو ندارن ولی بزودی Splinter cell : black list و Fifa13 با قابلیت Better with kinect به بازار میان که جذابیت بازی رو چند برابر میکنن و این رو هم در نظر داشته باش که گیم پلی از گرافیک مهم تره! حتی بازی های بی کیفیت کینکت هم لذت بخشه!

محمد جان سوال دیگه هم داشتی در خدمتم!

نظر

عزیز میشه در مورد داشبرد و فریمور یه توضیحی بدی؟ با هم چه فرقی دارن؟ و برای هک کدوم رو نباید آپدیت کرد؟

نظر

نوشته اصلی توسط savadkoohy نمایش پست ها
                      عزیز میشه در مورد داشبرد و فریمور یه توضیحی بدی؟ با هم چه فرقی دارن؟ و برای هک کدوم رو نباید آپدیت کرد؟
                      مایکروسافت تو اپدیته فریمورش معمولا یه تغییراتی به داشبورد ایکس باکس میده! در کل فریمور که نسخه دستگاست! مثل iOS 5 روی iDevice ولی داشبورد ظاهر منوی ایکسباکسه که به مترو معروفه! مثل Homescreen و صفحات iDevice ...

فرقشونم که تو اول صحبتم گفتم ...

نمیتونی اینارو جدا اپدیت کنی!

یعنی اگه بخوای فرمورو اپدیت کنی که داشبوردم اپدیت میشه! اپدیت کردنه داشبوردم بدونه اپدیت فریمور محاله!

متوجه شدی؟ اگه نه که بگو با عکس از تنظیماته ایکس باکسم بیشتر توضیح بدم...

محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون

نظر

در مورد حافظه : نمیشه بدون jtag کردن فلش رو به دستگاه زد و به عنوان هارد استفاده کرد ؟

نظر

jtagچیه؟
                          xgd3چیه؟

نظر

آقای alme6974 منم میخوام ایکس باکس بخرم ، برای همین چند تا سوال داشتم:
                            1. من در بعضی از فروشگاه ها دیدم که slim 4 gig هست 780 و بعضی جاها دیدم 600 از دوستام میپرسم میگن که ارزون قیمت فایلش قدیمیه؟(دوستام میگن اخرین فایل اگه اشتباه نکنم 9504 هست)
                            2. بعضی از دوستان میگن بازی xbox بصورت pal و free هست که اگه میخوای هر دو نوع بازی اجرا باید مدل free ایکس باکس رو بگیری؟
                            3. من میخوام 4 gig بگیرم برای همین میخوای فقط بازی هایی که میکنم سیو کنم و اهل نصب بازی تو ایکس باکس نیستم ، میخوام بدونم که فایلهای از بازی که سیو میشن چقدر از حجم رو میگیرن مثلا اگه شما به pc یه بازی نصب کنین و تا مرحله دوم میرین و دیگه خسته میشین و بازی رو سیو میکنید و حجم اون فایل سیو در pc دیویست کیلو بایت هست ، میخوام بدونم تو ایکس هم همینجوریه؟
                            4. (این سوال یه جورایی به سوال 1 هم مربوط میشه) ، به دوستام گفتم که اون ایکس باکس که فایلش قدیمیه میشه اپدیت کرد و فایل جدید گذاشت و گفت اره اما احتمال سه چراغ شدن هست اگه میشه یه توضیح هم بدین
                            5. شنیدم که رایت بازی ایکس باکس به دوصورت 97% معمولی و 100% درصد burner max هست میخوام بدونم تفاوت این دو تا تو چقدره ، ارزشش رو داره که 3 یا 4 هزار تومن بیشتر پول برای burner max بدیم؟
                            ویرایش توسط Mahan76 : https://i-phone.ir/forums/member/87077-mahan76 در ساعت 11-07-2012, 04:33 PM

نظر

دوستان اینکه ایکس باکس بهتره یا پی اس3 باید بگم هردو فوق العاده اند.
                              اما در ادامه صحبت های دوستان میتونم بگم 60% سلیقه ای.
                              هرکدوم یه سری مزایا دارن.
                              بد نیستن

نظر

نوشته اصلی توسط mohammad_iPad2 نمایش پست ها
                                در مورد حافظه : نمیشه بدون jtag کردن فلش رو به دستگاه زد و به عنوان هارد استفاده کرد ؟
                                درود :

میشه ولی تا یه فضای محدود! (دقیق نمیدونم تا چه فضایی!)

اگه 1 ترا یا ... بخواید باید J-Tag کنید.

نظر

صبر کنید ..
                                X