اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوال در مورد آپدیت کردن mac os

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سوال در مورد آپدیت کردن mac os

سلام

وقتی کسی می خواد سیستم عامل مک رو آپدیت کنه حتما باید از mac app store استفاده کنه و یا نسخه های کرک شده هم به خوبی عمل می کنه و اگر آپدیتی بیاد راحت میتونه از طریق mac app store آپدیت کنه

مثال همین چند روز دیگه mountain lion میاد ما اگه کرک شده اونو دانلود کنیم مشکل نداره

خير مشكلي نداره من چندين بار با نسخه كرك شده آپديت كردم و به خوبي عمل ميكنه .

نظر

نوشته اصلی توسط behnam-kashani نمایش پست ها
      یعنی راحت از مک اپ استور آپدیت میشه بدونه ارور و از این چیزا

نظر

دوست عزیز سیستم عامل مک نسخه کرک شده یا کرک نشده نداره !
        و شما برای آپدیت سیستم عامل فعلیتون و یا آپگرید به Mountain Lion میتونید از نسخه هایی که از Mac App Store دانلود نکردید استفاده کنید؛ چراکه تمامی اون ها خودشون از Mac App Store دانلود شدن و در این زمینه هیچ محدودیتی از طرف شرکت اپل اعمال نمیشه

نظر

نوشته اصلی توسط behnam-kashani نمایش پست ها
          نسخه های مک هیچکدوم کرک شده نداره
          اپل تا الان اجازه داده که همه مکینتاش رو روی سیستم هاشون نصب کنند، چه اونرو خریده باشند چه نه.

نوشته اصلی توسط iphonett نمایش پست ها
          یعنی راحت از مک اپ استور آپدیت میشه بدونه ارور و از این چیزا
          اگه بخواید از مک اپ دانلود کنید باید اون رو بخرید ولی می تونید منتظر باشید تا لینک های خارجی از سایت های مختلف هم ارایه بشه و از اونجا دانلود کنید ولی بعد از نصب مکینتاش جدید می تونید اپدیت هاش رو از طریق اپدیت خود مکینتاش انجام بدید یا از خود سایت اپل بصورت کمبو یا اپدیت دانلود کنید.

نظر

در مورد ساير نرم افزار ها چي اون ها هم كرك شده هاش با اون هايي كه از مك اپ استور دانلود مي كنيم يكين يا نه

ممنون از دوستان

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

صبر کنید ..
            X