اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

فروش مک بوک پرو md314 در حد نو

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• فروش مک بوک پرو md314 در حد نو

سلام
    یک عدد مک بوک پرو ۱۳ اینچ MD314 late 2011 به فروش می رسد.
    این مک بوک از پاریس خریداری شده است و واقعا نو است و فقط برای استفاده شخصی بوده که همان طور از روی اسکرین شات ها می بینید، سیکل باطری ۲۰ می باشد همچنین باید اضافه کنم که زیر دستگاه دارای خش های خیلی ریز که در نور پیدا می باشند می باشد.

کیبرد این مک بوک azerty می باشد و تا پایان سال ۲۰۱۱ شامل گارانتی اپل می باشد که در صورت بروز هرگونه مشکل می توانید با من تماس بگیرید تا براتون هماهنگ کنم و به اپل ببرید.
    قیمت پیشنهادی من ۲۶۰۰ هست و نوش الان ۲۷۵۰ می باشد + من یک کیف ۱۵۰ یورویی را تقدیم می کنم.

اگر واقعا خریدار باشید، میتونیم با هم راه بیاییم.
    برای مذاکره از پ خ استفاده شود و برای نظر و ... که مربوط به دیگران نمیشود و از قوانین انجمن خارج است نیز از پ خ استفاده کنید مگرنه مدیران مجبور می شوند با شما برخورد کنند.
    ممنونم ازتون
    محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون

جهت اطلاع همه ی دوستان این مک بوک را بنده به قیمت ۱۶۰۰ یورو خریداری کرده ام و وافعا ارزشش رو داشت پس خواهشا خیلی توی سر مال نزنید.
    ویرایش توسط MRshajarian : https://i-phone.ir/forums/member/12479-mrshajarian در ساعت 23-06-2012, 03:05 AM

راستش یک آیپد دارم که گذاشتم بفروشم و فروش بره و روش پول بگذارم تازه میشه ۲۲۰۰
    کاش میشد ازت میخریدمش.

نظر

سلام

کاش یه عکس از کیف میذاشتین شاید کیف رو بخوام من.

ممنون

نظر

سلام
        دوست عزیز پیام خصوصی دادم

نظر

kharid

salam dost aziz
          dadash man kharidaram behem zang bezanid09388110890

نظر

صبر کنید ..
          X