اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سیدیا رو آپدیت کردم کل آی پدم بهم ریخت!!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سیدیا رو آپدیت کردم کل آی پدم بهم ریخت!!

سلام. من سیدیا رو آپدیت کردم و چندتا برنامه هم داشتم توش اونارو هم آپدیت کردم مثل Installous و iFile و iProtectو اینا...
    بعد که دستگاه رو ری استارت کردم یهو همه چی بهم ریخت انگار صفحه مثل آی فون شده آیکونا کوچیک شده و کیبورد کوچیک شده ...چکار باید بکنم؟
    دستگام آی پد ۲ و آی او اسم ۵.۰.۱ هست!

منم واسم این مشکل \یش اومده آی \دم شده یه آیفون گنده مزخرف.کاری میشه کرد؟؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط molisoft نمایش پست ها
      سلام. من سیدیا رو آپدیت کردم و چندتا برنامه هم داشتم توش اونارو هم آپدیت کردم مثل Installous و iFile و iProtectو اینا...
      بعد که دستگاه رو ری استارت کردم یهو همه چی بهم ریخت انگار صفحه مثل آی فون شده آیکونا کوچیک شده و کیبورد کوچیک شده ...چکار باید بکنم؟
      داداش شما pwntunes که نداری احیانا روی دستگات؟؟؟ من احتمال دادم مال من شاید واسه این باشه که تازی ریختم

نظر

نوشته اصلی توسط majid3737 نمایش پست ها
        داداش شما pwntunes که نداری احیانا روی دستگات؟؟؟ من احتمال دادم مال من شاید واسه این باشه که تازی ریختم
        نه ندارم. لامصب یه چیز مضخرفی شده!

نظر

iprotect رو پاک کن درست میشه. وگرنه هر بار که دستگاهت رو خاموش روشن کنی این مشکل بوجود میاد و باید یک بار رسپرینگ کنی . شاد باشی

نظر

نه ندارم. لامصب یه چیز مضخرفی شده!
            مزخرف واسه یه احظشه!! من دارم ریستور می کنم غیر قابل کار کردن شده.راستی به iprotect هم خیلی شک دارم اونم تازه همراه pwntunes ریخته بودم و باهاش رو photos رمز گذاشته بودم.بعد از ورودم به photos دیدم کیفیت عکسا وحشتناک بایینه داشتم عکسا رو می دیدم که یهو ریستارت شد تبدیل شد به آیفون!

نظر

مزخرف واسه یه احظشه!! من دارم ریستور می کنم غیر قابل کار کردن شده.راستی به iprotect هم خیلی شک دارم اونم تازه همراه pwntunes ریخته بودم و باهاش رو photos رمز گذاشته بودم.بعد از ورودم به photos دیدم کیفیت عکسا وحشتناک بایینه داشتم عکسا رو می دیدم که یهو ریستارت شد تبدیل شد به آیفون!
              دوست من برنامه iprotect رو پاک میکردی درست میشد احتیاج به ریستور نبود. من هم همین مشکل رو داشتم

نظر

نوشته اصلی توسط enkaret1 نمایش پست ها
                دوست من برنامه iprotect رو پاک میکردی درست میشد احتیاج به ریستور نبود. من هم همین مشکل رو داشتم
                شما چجوری \اک کردی؟؟سیدیا من قاطی کرده دکمه هاش کار نمی کنه

نظر

دستت درد نکنه درست شد ولی خیلی از آیکون هامو نمی تونم ببینم کلا همه چی بهم ریخته!
                  اگه ریستور کنم درست میشه؟ جیلبرکم نمیپره؟
                  ممنون.

نظر

شما چجوری \اک کردی؟؟سیدیا من قاطی کرده دکمه هاش کار نمی کنه
                    یه بار ریبوت کن بعد از ریبوت بک بار ریسپرینگ کن درست میشه . اگر نشد با ifunex برو به قسمت system appilication
                    از اونجا یرنامه رو پیدا کن روش کلیک راست کن و حذف کن

نظر

نوشته اصلی توسط enkaret1 نمایش پست ها
                      یه بار ریبوت کن بعد از ریبوت بک بار ریسپرینگ کن درست میشه . اگر نشد با ifunex برو به قسمت system appilication
                      از اونجا یرنامه رو پیدا کن روش کلیک راست کن و حذف کن
                      اقا دستت درد نکنه درست شد

نظر

دستت درد نکنه درست شد ولی خیلی از آیکون هامو نمی تونم ببینم کلا همه چی بهم ریخته!
                        اگه ریستور کنم درست میشه؟ جیلبرکم نمیپره؟
                        ممنون.
                        یک بار ریبوت کن بعدش که گوشی بالا اومد ریسپرینگ کن درست میشه. حتما بعد از ریبوت باید ریسپرینگ کنی. در ضمن اگه ریستور کنی جیلبریک از بین میره و باید دوباره جیل کنی. شاد باشی

نظر

نشد. میخوام آپدیتش کنم به 5.1.1 بعد جیلش کنم دوباره :-(

نظر

آقا من آپدبتم کردم هرکاری که بگی کردم ولی هنوز اون مشکلو دارم یعنی خیلی از اپ هام نیستن و اون پایین هم ۶ تا اپ داشتم ۲تاش پریده...چکار کنم درست بشه؟

نظر

صبر کنید ..
                            X